PDA

View Full Version : Ох.. съмотен



an0nimenn
03-21-2010, 12:47
ч 8-)

Hayashi
03-21-2010, 13:09
Не се залепяй за всяка срещната. Аз лично определено не намирам нищо привлекателно в някой, който се е отчаял на n-та степен и само си търси коя да "забърше". Мисля, че всичките ти проблеми "произлизат" от самочувствието. След като се смяташ за грозен и непривлекателен постарай се лека-полека да промениш това.

SmilezZz
03-21-2010, 13:28
1.Най-важното е да си вдигнеш самочувствието..Промени си стила,прическата и всичко възможно,за да се харесаш ТИ самия..

2.Както казват:
"За всеки влак си има пътници" - спокойно и ти някой ден ще срещнеш момичето на живота ти..
Стига ти самия да се харесваш

an0nimenn
03-21-2010, 13:40
thx

Van4oHelsing
03-21-2010, 20:26
според мене не трябва да ти пука - не трябва от най - малкото да се депресираш. Той лол е голяма зарибявка и аз имах един период в който цъках без прекъсване и даже кат ме викаха да излизаме аз отказвах ама това приключи. Не се депресирай мисли позитивно, защото като мислиш позитивно всичко в жвиота ти върви така (гледай филма The Secret)

filmimilmi
03-21-2010, 21:12
@Van4oHelsing, този филм е пълна боза. Няма нищо лошо да мислиш позитивно, но редно ли е да си създаваш илюзии, че с позитивна нагласа, въпреки неподходящи или крайно погрешени методи, би могъл да постигнеш желаните резултати? Едно са желанията, друго са действията по посока реализиране на въпросните цели... Както и да е.

Сега към @an0nimenn:
Престани да си търсиш оправдания, че си чакал неповторимата, че не си имал достатъчно чувства, че си грозен и прочее причини, нямащи нищо общо с истинските проблеми, които имаш, но не ти стиска да си ги признаеш. Не да ги признаеш публично тук, но поне пред себе си. Докато си търсиш опрвадания, никога няма да си наясно с истинските причини, виновни за това, че си на сухо. Като цяло сам загатна за основния проблем - WOW. Вярно е, че ти е изстискал адски много от свободното време, в което си можел да създаваш пълноценни контакти с момичета на живо и да трупаш опит, но никога не е късно да започнеш да се социализираш. В момента ти липсва самоучвствие сред връстниците поради никаквия си опит в живота и докато се изкараш от филма, в който компюърните игри са те вкарали ще мине много време, НО опитай се да наваксваш пълноценно. Сега като си се отказал (доколото поне твърдиш така) от това безобразие да цъкаш целодневно игри на PC-то, можеш да започнеш да спортуваш. Първо, така ще направиш тяло, което жените да харесват, второ ще си повдигнеш самоучвствието, което е и най-основно и най-вече идва чрез спорта. И трето, ще се почувстваш много по-енергичен и жив, от където ще произтича желанието ти да бъдеш по-активен и в социално отношение. Момичета не харесват геймъри, или поне момчета влизащи в този стереотип - пъпки, прегърбена стойка, дебел задник и с основни интереси към компюътните игри и нищо друго. (Не казвам, че всички геймъри са точно такива, но все пак говоря за стереотип, мнение формирано на базата на общи впечатления и предрасъдъци, които в общи линии се припокриват и в реалността). Както и да е, малко почнах да поразмивам темата, но те съветвам да обърнеш внимание на външния си вид. Помни, че докато не се харесваш няма да имаш и самочувствие. Излизай повече със съученичките си или поне в началото почни да контактуваш повече с тях. Лека по лека ще добиеш повече самоувереност в общуването си с момичета. Нататък, когато вече изградиш самочувствие, отърсиш се от срамежливостта, добиеш малко повече увереност в себе си, всичко ще потръгне сякаш от самосебе си. Избери си някое по-грозничко момиче, неуверено също колкото теб, но и за това пък лесно, колкото да "тренираш" с него и нататък трупайки опит, ще можеш да се захванеш и с по-високи цели. Не чакай подходящата, ще я намериш само след много, много "тренировки". На 17 не си чак толкова изостанал, важното е да не се вкарваш във филма, че ти е писано вечно да си самотен. Та така, обърни внимание на самочувствието си, пък нататък, като стане момент за първи срещи и такива ми ти работи, пусни още една тема за съвети какво да правиш тогава или ако не ти е нужно, отвори тази да си се посмееш колко загубено си си мислил, че надежда няма, а как лесно и неусетно са се променили нещата. :)
Успех и горе главата! :)

dPa3HuTeJl
03-21-2010, 22:58
Абе чесно да ти кажа и аз имам същия проблем въпреки че съм по-малък , на 14 съм и по цял ден играя или WoW или CS или някоя друга игра.Сега съм в пубертета и аз имам малко пъпки но ги мажа с едни неша и започват да минават :) Та искам да ти кажа че неси единственния в такова полужение и няма да си последния :) всичко си се нарежда след време такаче няма какво да се притесняваш,само следвай съветите на коментарите по-горе :arrow:

Айде УСПЕХ !!!! ;)

an0nimenn
03-22-2010, 10:44
дам просто написах тази тема като бях много депресиран ,така се случва в края на седмицата.. а и знам от 2 месеца почнах да ходя на фитнес и излизам с момичета но само с приятелски отношения но като се досетя за цялата година която пропилях да играя тоя тъп лол.. и колко шансове изпуснах.. дано нещата да се развият в полужителна насока занапред.. може би се нуждаех от малко съчувствие за което ви благодаря ..

jimei
04-01-2010, 22:32
Здравейте,почти навърших 17 и не съм имал приятелка винаги съм търсил перфектната и никога не съм я получавал..Имах доста шансове да тръгна с някое момиче но винаги ги одрязвах ,може би от страх за в бъдеще как ще протечат нещата.(и почнах да съжелявам за това)Сега самочувствието ми почва да изчезва заради други дребни неща.Почвам да се влюбвам в една приятелка но мисля че чувствата и към мен са само приятелски, и ме е страх да не я загубя.Мисля че главната причина е ,че преди 1-2 години се бях затворил в себе си и неспирах да играя WoW.И сега се смятам за грозен и непривлекателен почвам да се съжалявам и се чуда как да се отърва от тези чувства... :booooomb: .Опитвам се да започна начисто но незнам как..

Оу... разбирам... свършила ти е маната ;( ;( ;(

jimei
04-01-2010, 22:34
сега се смятам за грозен и непривлекателен


Направи си блууд елф. Може да са гейове, но хей, поне блестят!

Разкарай таурена!

an0nimenn
04-01-2010, 23:25
не играя wow от 1 година вече просто мислех че това е проблема

jimei
04-02-2010, 09:50
не играя wow от 1 година вече просто мислех че това е проблема

Просто момичетата са те баннали от сървърите си 8)

dPa3HuTeJl
04-02-2010, 20:28
не играя wow от 1 година вече просто мислех че това е проблема

Просто момичетата са те баннали от сървърите си 8)

Стига му се подиграва бе идиот , човека има проблем пък ти само се правиш на интересен , пфф..Като неможеш да кажеш нещо смисленно по-добре не казвай нищо ! :smt025

Jus7DreamBoy
04-02-2010, 20:40
не играя wow от 1 година вече просто мислех че това е проблема

Просто момичетата са те баннали от сървърите си 8)

Стига му се подиграва бе идиот , човека има проблем пък ти само се правиш на интересен , пфф..Като неможеш да кажеш нещо смисленно по-добре не казвай нищо ! :smt025

а ти дигна ли самочувствието ?

an0nimenn
04-02-2010, 21:30
да всичко е много по-добре просто се бях депресирал и писах в този форум което ми беше грешката