PDA

View Full Version : Купони



pubera
03-21-2010, 13:58
Здравейте!
Априлската ваканция заминавам за друг град( село).
Там ще си правим купони, обаче нямаме музика. Има ли някакви подвижни колонки ала бала не знам какво но ми трябва да има музика. Някакви идеи?

antiWHAT
03-21-2010, 14:18
всички колонки са подвижни, стига да имаш сила... или акъл.

antiWHAT
03-21-2010, 17:50
аз съм на креатив 5.1 у нас 8-) ... не че е нещо, ама за мен е пИрфе

Romance
03-21-2010, 18:22
аз пък имам ей такива мравки http://urbancubes.com/showcase/wp-content/uploads/2009/11/xmini2_500x375.jpg

8-)

shephard
04-02-2010, 10:40
принципно не обичам домашни купони (освен ако немам никви пари и сичко ми е на аванта там).

некакви смешници си купили 2 водки от 6лв. и 3-4 двулитровки пиринско,дънят чалгария (макар че иначе уж не слушат),напушат се с коз,ако има п*тки - почват да се натискат,ако нема - става некъв бой или минимум некъв скандал между пияните неадекватници,и по некое време или се изпна*бат или изпозаспят. :)

what a pity...


друго си е на парти или некое силно заведение,съвсем различен е филма 8)

Таман обратното. Домашните партита са най-гот. Можеш да каниш който си искаш, можеш да пускаш каквато си искаш музика. С една дума можеш да си правиш каквото си искаш. Същото което го приказваш може и да се случи и на заведение, даже там по-често стават мелета и се дънят за курви и т.н. ;)

shephard
04-02-2010, 11:16
в селската дискотека може би е така. по клубовете,където ходя аз такива неща не стават и е просто несравнимо изживяването,аз лично съм изживявал абсолютна нирвана на такива партита,нещо което на купон нема как се случи просто...

а купон говориме с яко хора,от секви компании... това да си поканиш най-близките приятелчета не е точно купон,а по-скоро некво домашно събиране. треа се прави разлика :)

Аз в "селска дискотека" не съм стъпвал, ако това имаш предвид, но съм бил в достатъчно клубове и заведения за да знам че НАВСЯКЪДЕ стават мелета. Ако не вътре, то навънка задължително. Няма клуб/заведение където да не е станал поне 1 бой. 8-)