PDA

View Full Version : Нокти /проблем/



TheOnee
03-21-2010, 13:42
много гадно се учпт ноктите ми :-x направо :booooomb:
пробвах кво ли не ама пак курец :-x
има ли някво нещо лак/заздравител/некви домашни неща
да си мажа ноктите ли не знам там квото е :-x аууу бясна съм :-x

soni4kuu
03-21-2010, 14:43
Има едно масло на "Икаров",от което много хора са доволни.Мажеш си го върху ноктите и чакаш между 10-20 минути да попие и след това избърсваш остатъка с кърпичка.На растителна основа е!!!Продават го в аптеките.... 8)

titinkaa
03-21-2010, 14:51
Вземи си масло за нокти Икаров,и един балсам за нокти на Биотрейд,маслото е около 2лв,а балсама е 5лв,имам много дълги и здрави нокти благодарение на тези две неща.И аз преди като теб така бях,много ми се чупеха и се пределяха,но сега вече не,дори днес ги скъсих на половина,щото много дълги бяха станали :) Балсама за нокти се маже всеки ден по 1-2 пъти,но само ноктите и кожата около тях в продължение на 1 месец,не повече.А маслото го мажа 2 пъти в седмицата,нокстите и кожата около тях,стоя 20мин така да попие и после разтърквам,като след това не си мия ръцете поне 1 час,за да не го отмия,препоръчително е докато се мажеш с тея неща да не слагаш лак.Най-вече заради балсама,иначе за маслото няма проблем да ползваш лак,аз сега съм само с маслото и след като се намажа след 2-3 часа се лакирвам,след 2-3 дена трия лака,мажа пак с маслото,и на другия ден се лакирвам.Балсама не във всяка аптека го има,аз го взех от денонощна аптека.

MimiKalcheff93
03-21-2010, 16:49
Има такива теми бе хора... поровете се малко ....

heiress
03-21-2010, 21:26
Аз отскоро ползвам един заздравител на Перфект, че и моите нокти са много чупливи. И за сега, да чукна на дърво, съм много доволна. :)

iiordanova
03-22-2010, 09:29
- масло за нокти "Икаров"
Има и разни заздравители , на Перфект са добри! :wink: