PDA

View Full Version : Най-добрата ви приятелка



shiningsun
03-21-2010, 14:05
Темата е по-скоро момичешка, защото момчетата не изразяват любовта към приятелите си. :-D
Вие, момичета, как показвате на най-добрата си приятелка, че я обичате? За другите неща /доверие,подкрепа/ ясно, но това? :(
Гушкате ли се.. Кога..? 8-) ...или всичко подобно,което се сетите,че правите? Или казвате ли и го в прав текст? :)

ecstazy
03-21-2010, 14:09
ами гушкам я всеки път като се видим, казвам й че я обичам и че тя е много важен човек за мен и такам... правя и малки подаръци даже сега съм й взела една блуза на Тhe Doors и се надявам да се зарадва щото не сме се виждали от 2-3 седмици а като видях блузата и се сетих за нея. :smt007

SmilezZz
03-21-2010, 14:18
Ами да,гушкаме се..Казвам й,че я обичам.. :grin:
Абе най-различни работи :D

Tempest
03-21-2010, 15:00
уоу, чакай малко... и аз си имам най-добра приятелка и й казвам, че я обичам... и действително я обичам, защото ми е помагала толкова много... малко далечко живеем един от друг, ама поддържаме приятелството.. мхм, да, не грешите - момче съм :D вярно, преди бях влюбен в нея, ама.. приятелството повече ме устройва :) за гаджета момичета бол :D

TheOnee
03-21-2010, 15:05
Ми мда
прегръщам я, понякога праим като момчетата 8-) сещатет ли се онова якото ръкостискане и после там се удраме в рамената 8-) Тва си е нашия спешъл поздрав. :)

nIkEnCeTy_bE
03-21-2010, 15:07
Еми да .. сестра ми е най добра приятелка .. макар да сме далеч, когато се видим се прегръщаме, целуваме се. Казваме си, че се обичаме. Излизаме, празнуваме важните празници заедно, доколкото можем. Цял живот няма да ми стигне да и доказвам колко я обичам. :)

Glamour92
03-21-2010, 15:54
Гушкаме се,да 8-)

sasheto0o
03-21-2010, 16:00
Ами да,гушкаме се..Казвам й,че я обичам.. :grin:
Абе най-различни работи :D

+1 . Страшно много я обичам :-) Тя е всичко за мен,както и най-добрипт ми приятел :-) :-) :-)

kris4ety14
03-21-2010, 16:13
Не демонстрирам привързаността си към нея чрез прегръдки, целувки и подобни жестове. Струват ми се превзети и се държа леко сковано при такива прояви, но въпреки това тя си знае колко държа на нея.

Ebullience
03-21-2010, 16:25
Нямам най-добра приятелка. Аз съм си най-добрата приятелка. :?

L0ST
03-21-2010, 16:34
Нямам най-добра приятелка. Аз съм си най-добрата приятелка. :?

Това е доста неприятно - според мен винаги трябва да има човек, на който да можеш да разчиташ, по всяко време.

Та аз съм момче, нямам най-добра приятелка, имам най-добър приятел, даже 2ма. Обич, не изразяваме един към друг, но знам че абсолютно винаги мога да разчитам на тях.

Иначе преди доста време имах и много добра приятелка, но с времето се дистанцирахме един от друг и напоследък сме на здрасти-чао. Това е така, защото всички гледат много странно на приятелство момче-момиче - ако някое момче говори с момиче всеки ден или даже ако се поздравяват из коридорите на даскалото, те едва ли не ходят заедно...

iwii
03-21-2010, 16:35
Нямам най-добра приятелка

danibebi
03-21-2010, 17:25
В момента нямам най-добра приятелка,но когато имах..ем казвам и,че я обичам,гушкаме се.Опитвам се винаги да и помогна с каквото мога (макар,че при нея нямаше нужда) :-D разбирам я,държа се мило с нея и други неща.. :-)

moonlitcandy
03-21-2010, 18:02
уоу, чакай малко... и аз си имам най-добра приятелка и й казвам, че я обичам... и действително я обичам, защото ми е помагала толкова много... малко далечко живеем един от друг, ама поддържаме приятелството.. мхм, да, не грешите - момче съм :D вярно, преди бях влюбен в нея, ама.. приятелството повече ме устройва :) за гаджета момичета бол :D


уау позната история :oops:

StreetFame
03-21-2010, 18:08
Винаги се гушкаме, но вече живеем в различни градове и се виждаме 2 пъти в годината. :( :( Иначе едно време и ние си имахме от мъжките поздрави. :D

Unendlich
03-21-2010, 18:46
Нямам такова нещо като най-добра приятелка. Никога не съм имала, но и по-добре. Не желая да се отдавам изцяло на един човек и накрая да се чувствам прецакана. Предпочитам както е сега - в много добри отношения с всички и така :)

angel4eto966
03-21-2010, 21:35
момиче съм и най- добрата ми приятелка е момче (какво да се прави не се разбирам с момичетата). за толкова време приятелство ни събираха ,късахме,аз му изневерявах :D и какво ли още не, но и двамата не обръщахме внимание и успяхме да запазим приятелството си

UnForgettableDream
03-22-2010, 07:31
Нямам най-добра приятелка. За всичк разчитам само и единствено на себе си. Като ги гледам какви са злобарки всички покрай мен и само си говорят зад гърба предпочитам сама, отколкото с "приятелка" А колкото до момчетата, смятам, че те са по-добри приятели от момичетата, защото не лъжат и си казват направо без интриги и т.н. Ама тия пък дето са на мойте години (от класа и пр.) ги е страх да говорят с момичета, да не би да ги изядем :D Или може би както някой по-горе каза ако двама от различен пол са приятели всички непременно си мислят, че ходят. Айде, че се олях вече.. 8-)

XxStupidMuffinxX
03-22-2010, 16:38
Емм .. гушкаме се .. казвам й, че я обичам ... че тя е най-специалния човек за мен !! :smt007

greeny333
03-22-2010, 18:34
И аз имам :-) ... Как ли й доказвам, че я обичам?? Не знам точно, но ще ти кажа само едно нещо: имаш ли най-съкровен приятел-прови много жертви за него и за пиятелството ви!!
Късмет!! :) :)