PDA

View Full Version : За 47 ДнИ...



xXxNaDiTyYyxXx
03-21-2010, 16:02
Здравейте!Една приятелка е на 10години :-) :-) и е в 4-ти клас.Слад 47 дни ще ходи на екскурзия с класа си.Сподели ми, че иска да отслабне, защото смята, че е дебела.Та иска да отслабне, за да я хареса едно момче. :-) :twisted: :smt060 :smt061 Ще ми предложите ли какво да ѝ кажа, :-o :-o :smt102 :smt102 :smt102 за да ѝ помогна?

beautifully2000
03-21-2010, 16:03
ето това е в 4ти клас иска да отслабне заради момче ;хх

anna93
03-21-2010, 16:05
На 10 години??? :-o Според мен 90 дневната диета. Даже и нея ме е малко страх да предложа, защото момичето е само на 10 години. Но все тази диета не е чак толкова строга и според мен е по удачна за нейната възраст.

gabi7u
03-21-2010, 16:10
знайм ги ние тея 'приятелки'..
Та, в четвърти клас си, НЕ пробвай с диети не е хубво за .. всъщност за нищо не е хубаво, особено на тази възраст. Малка си и организма ти се нуждае от всичко(въглехидрати, мазнини, белтъци, витамини ..), за да расте правилно и за да си здрава.
Пък и заради момче.. нещо в 4ти клас ти е рано малко, де, ама нали ние с реколта преди 2000-та година, сме с острарели схващания ..

Но ако на всяка цена си решила да отслабнеш, спортувай..
пробвай нещо съобразено с възрастта и физическото състояние.
Бягай си там с приятелки, хем забавно, хем полезно .. играйте народна туй онуй ..

И да кажа, че и аз на 10 бях леко пухкава, а сега не можеш да ме познаеш .. Слабоо, чак да ти се иска да надебелееш .. :)

ПС: виж си подписа( с леките правописни и естетически грешки), и го следвай ..
' едни те харесват, други не, ама въобще да не ти пука ..' :)

PinkFloydSound
03-21-2010, 16:11
На 10 години??? :-o Според мен 90 дневната диета. Даже и нея ме е малко страх да предложа, защото момичето е само на 10 години. Но все тази диета не е чак толкова строга и според мен е по удачна за нейната възраст.
Олеле, колко си ТЪПАААА. :shock: :shock: :shock:
То е ясно, 4е темата е ебавка някаква, ама ти ме изуми с тъпотията си... Потресена съм.

anna93
03-21-2010, 16:13
На 10 години??? :-o Според мен 90 дневната диета. Даже и нея ме е малко страх да предложа, защото момичето е само на 10 години. Но все тази диета не е чак толкова строга и според мен е по удачна за нейната възраст.
Олеле, колко си ТЪПАААА. :shock: :shock: :shock:
То е ясно, 4е темата е ебавка някаква, ама ти ме изуми с тъпотията си... Потресена съм.

Оффф моля те без обиди. Ебавка или не, аз си давам мнението. и можеше да го кажеш по мило.!!!! :o

Stellsy
03-21-2010, 16:14
Ами тя дебела ли е или не е, защото ако е дебела може да яде по-малко хляб и да избягва сладкишите, но не мисля, че ще е добре да е на диета.. все пак е на 10г.

Glamour92
03-21-2010, 16:16
На 10 години??? :-o Според мен 90 дневната диета. Даже и нея ме е малко страх да предложа, защото момичето е само на 10 години. Но все тази диета не е чак толкова строга и според мен е по удачна за нейната възраст.
Олеле, колко си ТЪПАААА. :shock: :shock: :shock:
То е ясно, 4е темата е ебавка някаква, ама ти ме изуми с тъпотията си... Потресена съм.
Стига,де :? едно тъпо мнение не те прави олигофрен непременно...
По темата:спортувай и по-малко сладкиши и чипс
Когато си на 10 години диети не се спазват...

titinkaa
03-21-2010, 16:45
на 10г. ти е рано да спазваш диети,по-добре се стигни и спортувай,отколкото диети да спазваш,в момента растеж и се развиваш,а мислиш за диета 8-) :?

Molzinka
03-21-2010, 16:51
Движи се повече или спортувай, но в никакъв случаи НЕ спазвай някаква диета, че ще си развалиш организма :smt011

billytalent
03-21-2010, 16:57
Движи се повече и намали сладкото,какви са тези диети на 10г. :lol:

sunshine955
03-21-2010, 17:20
Движи се повече и намали сладкото,какви са тези диети на 10г. :lol:
++

sasheto0o
03-21-2010, 17:42
Здравейте!Една приятелка е на 10години :-) :-) и е в 4-ти клас.Слад 47 дни ще ходи на екскурзия с класа си.Сподели ми, че иска да отслабне, защото смята, че е дебела.Та иска да отслабне, за да я хареса едно момче. :-) :twisted: :smt060 :smt061 Ще ми предложите ли какво да ѝ кажа, :-o :-o :smt102 :smt102 :smt102 за да ѝ помогна?

мацка,знаеме ги тия "приятелки".Мога да гарантирам че точно това момиче си ти .. познава се по името ти .. емотиконтките ,които използваш ,абе общо взето по всичко :D .. Иначе по темата - 90 дневната диета , ноо на 10 години ее малко рано ..

xXxNaDiTyYyxXx
03-21-2010, 19:17
Да Ви кажа, че аз не ви питам, за да съдите дали съм аз или е приятелка.Аз искам съвет.Няма значение дали е за мен или за някой.Искам просто съвет.

П.П.Добре аз съм!Доволни ли сте?Аз искам съвет.(както вече казах)

Shadowsogirl
03-21-2010, 20:43
Наистина ти е рано за диети. Ако от сега почнеш на 16-17 ще имаш сумати болести от тия работи.

Какви са тия момчета в четвърти клас? По какво ви съдят, забравила съм явно. :-o Какво може да искаш от момиче четвърти-пети клас - големи цици или да прави хубави свирки, да е слаба и гримирана, да е тупирана и фризирина? Омг, малка си още да се подлагаш на какви ли не мъчения, че да те хареса някакво момченце четвърти клас.

the_best_f
03-21-2010, 21:42
Разби ме, мацка. Виж си подписа и после погледни темата. Парадокс, а?!
Да не е спам... Никакви диети. Хората ти казаха. Карай колело, играй на народна топка и не яж много тестени и сладки храни.

heiress
03-21-2010, 21:45
НяКоЙ мЕ хАрЕсВаТ дРуГи Не, Но МеН ТоВа ВъЛбЩе Не Ме ...
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

radybt
03-21-2010, 21:49
знайм ги ние тея 'приятелки'..
Та, в четвърти клас си, НЕ пробвай с диети не е хубво за .. всъщност за нищо не е хубаво, особено на тази възраст. Малка си и организма ти се нуждае от всичко(въглехидрати, мазнини, белтъци, витамини ..), за да расте правилно и за да си здрава.
Пък и заради момче.. нещо в 4ти клас ти е рано малко, де, ама нали ние с реколта преди 2000-та година, сме с острарели схващания ..

Но ако на всяка цена си решила да отслабнеш, спортувай..
пробвай нещо съобразено с възрастта и физическото състояние.
Бягай си там с приятелки, хем забавно, хем полезно .. играйте народна туй онуй ..

И да кажа, че и аз на 10 бях леко пухкава, а сега не можеш да ме познаеш .. Слабоо, чак да ти се иска да надебелееш .. :)

ПС: виж си подписа( с леките правописни и естетически грешки), и го следвай ..
' едни те харесват, други не, ама вобще да не ти пука ..' :)
Хахахахаха, знаим ги вика тея приятелки :razz: ,как закова детето, грам жал нямаш ;d

Biskfitka
03-21-2010, 22:23
Колкото и банално на звучи-ходи да си играеш с куклите :o

xXxNaDiTyYyxXx
03-22-2010, 08:51
Колкото и банално на звучи-ходи да си играеш с куклите :o


Aз не играя с кукли от 2 години...тъй че

MichellePhan
03-22-2010, 09:05
Колкото и банално на звучи-ходи да си играеш с куклите :o


Aз не играя с кукли от 2 години...тъй че
Това е израз,метафора....толкова си малка,че даже не можеш да я разбереш или се "отваряш".Искаш диета(нейна си работа).Почни 90 дневната.Много пъти ти го казаха.Напиши в гугъл "90 дневна диета".Този е най-добре да направи ако ще прави диети.

ETO:http://lmgtfy.com/?q=90+%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%B0+%D0%B4% D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B0

the_best_f
03-22-2010, 09:25
Абе какви диети на 10?! :lol: :lol: :lol: Изобщо защо й давате идеи? НА 10 Е. За диета не може и дума да става.
СПОРТУВАЙ. Това е начинът. Избий си от главата диетите!!! Лично съм виждала какво се случва от екстремни диети, гладуване... Страшно е! Запиши се на плуване, тенис, волейбол, баскетбол... Спорт му е майката.

MichellePhan
03-22-2010, 09:36
Абе какви диети на 10?! :lol: :lol: :lol: Изобщо защо й давате идеи? НА 10 Е. За диета не може и дума да става.
СПОРТУВАЙ. Това е начинът. Избий си от главата диетите!!! Лично съм виждала какво се случва от екстремни диети, гладуване... Страшно е! Запиши се на плуване, тенис, волейбол, баскетбол... Спорт му е майката.
ама то дИтето като е решило поне да почне най-добрата за неговата възраст.Иначе да...то как може да си на 10 г. и нищо да не спортуваш :shock: Аз...не знам.... на 10 г ходих на 4 спорта сигурно :D Aве... ддз...Иначе аз също мисля,че със спорт ще е много по-добре да отслабне...

LovEsIckk
03-22-2010, 11:24
Номера с приятелката.. о йее!

Biskfitka
03-22-2010, 13:45
Абе глупости-90 дневната диета е вредна.На много места са го казвали вече.Особено пък за ДЕТЕ.Ако по цял ден си стоий вкъщи на компютъра и се чуди как да изглежда по-голяма няма как да отслабне.... :lol:

twilightHeart
03-22-2010, 14:18
Лигли!! На 10 години и вече се мислят за жени. Дебела била... Абе осъзнайте се, лапета такива. В 4-ти клас гаджета, момчета. Че те какво правят ?! Седят и се гледат срамежливо или най-много да се гушнат. Думи няям за днешните недорасли ии узрели "кифли".
1. Темата е ясно, че не е за теб.
2. На такава възраст не се правят диети, защото е много опасно. Може да се наложи операция сега или след години.. Абе все проблеми.

pamii
03-22-2010, 16:23
Спорт, спорт, спорт.. :!: Никакви диети на 10 :shock:

lisi4ety
03-22-2010, 16:30
ПС: виж си подписа( с леките правописни и естетически грешки), и го следвай ..
' едни те харесват, други не, ама вобще да не ти пука ..' :)

Да, ама е вЪобще, не вобще (:

По темата -кажи на приятелката ти, че е много малка за диети..

gabi7u
03-22-2010, 17:34
ПС: виж си подписа( с леките правописни и естетически грешки), и го следвай ..
' едни те харесват, други не, ама вобще да не ти пука ..' :)

Да, ама е вЪобще, не вобще (:

По темата -кажи на приятелката ти, че е много малка за диети..

извинете :oops:
и все пак звучи по-добре от вълбще :lol: