PDA

View Full Version : Среща



YourSecretFantasy
03-21-2010, 17:03
Здравейте на всички. От известно време контактувам с едно момче виртуално. Решихме тези дни да излезем. Не съм много свободна,но мога да намеря дупка в графика :D . Работата е там,че в четвъртък заминава - не знае за колко точно. Въпроса ми е да изчакам докато се върне или да изчакам до тогава, за да се засилят или утихнат "чувствата" му ?

yuyuto
03-21-2010, 17:04
Недей да отлагаш, може да си намери друга ти докато изчакваш, кой знае.

Alex4o0o
03-21-2010, 17:07
Ти май не искаш много да се видите?Е ако не искаш и все ощее му нямаш достатъчно доверие,изчакай.Но ако го искаш недей да отлагаш - вижте се ако ти хареса може и нещо повече да се получи

Take_That
03-21-2010, 17:09
Заминава? За къде по-точно?

YoUcANNOtiMaGiNe
03-21-2010, 17:11
не чакай , действай по своя инициатива

justonegirlwithonehope
03-21-2010, 17:16
Вижте се преди да замине, ако отложиш може да намери друга, всичко се случва в живота.

YourSecretFantasy
03-21-2010, 17:20
Заминава? За къде по-точно?
Град близо до нашия. За седмица-две предполагам. В момента съм повлияна от емоции и не мога да преценя кое е правилно. Не желая да ставам натрапчива за това преценявам стъпките си. :)

Take_That
03-21-2010, 17:25
Заминава? За къде по-точно?
Град близо до нашия. За седмица-две предполагам. В момента съм повлияна от емоции и не мога да преценя кое е правилно. Не желая да ставам натрапчива за това преценявам стъпките си. :)

Не знам дали момчето заминава там по работа или нещо подобно или може би живее там, но ако случайно се заформя нещо като връзка от разстояние премисли добре нещата, ако ли не е това излез с него. Няма защо да те спира това, че заминава, а напротив.

xdennyx
03-21-2010, 18:41
Защо не излезете преди да е заминал .. А можеш и да изчакаш докато се върне..ти преценяш.При мен винаги е проработвало това ,че ако искаш момчетата да те искат повече прави се на недостъпна-- :D :D Не че те карам да страниш от него .. Просто го дръж в напрежение 8-)

cr0s
03-24-2010, 14:39
Мисля, че тези виртуални истории са пълни глупости...най-добре я зарежи защото така няма да стане...кой знае кой е до нея...може да си има гадже. Знаеш ли ?

Muddled
03-24-2010, 15:00
Според мен недей отлага, излезте преди да замине, но все пак ти си знаеш :)

perli4kaa
03-24-2010, 15:04
Ти май не искаш много да се видите?Е ако не искаш и все ощее му нямаш достатъчно доверие,изчакай.Но ако го искаш недей да отлагаш - вижте се ако ти хареса може и нещо повече да се получи

Callisto
03-24-2010, 15:07
Аз се запознах с гаджето си в интернет. Писахме си 5 години (горе долу още от деца). В продължение на 5 години всеки ден играехме на една игра и си пишехме там. Открихме, че имаме адски много общи приятели в истинския живот. Момчето открадна скайпа ми от един наш приятел и почнахме да си пишем по-сериозно. Стана нещо като война м/у 3ма мой приятели и аз се учдих, зашо вече не се разбират, а то се оказа, че и тримата са най-добри приятели и, че и тримата ме харесват. Аз изобщо не съм го и подозирала. Дълги години ходех с няколко момчета и когато скъсах с последното момчето, с което си писах от 5 години ми призна всичко (до тогава знаех, че ме харесва, но не и колко сериозно). Решихме да се видим един ден (нищо, че го отложих с 1 седмица). Когато се видяхме на лицето му изгря усмивка до ушите, като ме видя. :) Страшно много си паснахме и все още сме си заедно и всичко е перфектно. :)
Според мен е все тая дали ще се видите сега или след примерно седмица. Най-малкото, ако отложиш ще видиш дали наистина се интересува от теб. Ако те харесва няма да прави глупости, ако прави, значи не те заслужава и не си струва да си губиш времето с него, щом и една седмица не може да издържи без да сгафи.

Sh@d0w
03-24-2010, 15:49
Вижте се сега докато имаш възможност после не се знае ;)

@Callisto nice story :)

raia338
03-24-2010, 15:52
не чакай за да не се изпари интереса му :)

mimsssssss
03-24-2010, 17:12
Ти май не искаш много да се видите?Е ако не искаш и все ощее му нямаш достатъчно доверие,изчакай.Но ако го искаш недей да отлагаш - вижте се ако ти хареса може и нещо повече да се получи

nikity9926
03-24-2010, 17:54
Най-добре - не отлагай.

XxStupidMuffinxX
03-24-2010, 18:02
Недей да отлагаш, може да си намери друга ти докато изчакваш, кой знае.

най-добре е така !! =))

liolito0
03-26-2010, 16:04
virtualni istorii ama az ot virtulanite istorii imam 2 godishna vryzka.tak4e ako iskash ne se 4udi mn mn :P :P :P 8-) 8-) :-) :-) :grin: :grin: :grin: