PDA

View Full Version : така съжелявам....



malkazlatna
03-21-2010, 16:09
зн с 1 момче излизахме месец и половина и бехме мн близки, но аз все му казвах,че още не съм готова за сериозна връзка,макар, че то нащо си беше точно такова,само където не исках да си го призная :D обаче 1 ден се скарахме,където не искам да се обвържа и само съм го размотавала и той ми каза, че ще си намери др. и след няколко дни го видях с др.момиче при което осъзнах, че го искам повече от всичко.. но вече и късно.той ми каза, че няма как да бъде вече с мен, защото е с друга и че аз съм решила така.аз исках да съм с него, но той мн избърза да ме смени :( .сега като се видим се поздравяваме,той ме закача и даже съм забелязала, че понякога като сме в 1 среда ме гледа или пък като съм навън и ме види после минава с колата си няколко пъти покрай мен.преди и покрай училището ми минаваше.и се чудя дали има поне някякъв малък шанс да не съм му бузразлична...а само как искам да съм с него :cry: :cry:

f17n3s
03-21-2010, 16:11
кифла :-x

yuyuto
03-21-2010, 16:13
Еми хубаво ще е да знаеш какво искаш.

Take_That
03-21-2010, 16:13
Опитай се пак да поговориш с него и му кажи как се чувстваш, макар че много не заслужаваш да ти обърне внимание (заради това, което си направила), но това е друга тема за дискусия

Alex4o0o
03-21-2010, 16:14
Хах,не си виновна ти.Той не е трябвало да те притиска.А както сама казваш,очевидно е че той още има чувства към теб и тая новата е само за да ревнуваш.Мисля,че един хубав разговор ще ви дойде добре.Кажи му какво чувстваш...и всичко ще се оправи.още те обича повярвай.никой не може да забрави друг за 4 дни,камо ли някоя като вашата връзка,която той е приемал за сериозна.

justonegirlwithonehope
03-21-2010, 16:14
Не те е сменил бързо, просто ти дълго си играла с него.Сама си си виновна, и да съжеляваш все едно е .. момчето е взело решение.И аз да бях - и аз нямаше да позволя на някой да си играе с мен и чувствата ми. :)

malkazlatna
03-21-2010, 16:48
и за какво да съм виновна аз-просто не исках да бързам толкова,ако мн е държал на мен, щеше да ме изчака.освен тва нямя смисъл да говоря с него,защото когато си писахме той каза, че няма как да бъде с мен,защото е с друга и аз така съм си го направила.няма смисъл да говоря пак с него,няма какво да му кажа,при положение,че той е направил своя избор

Hayashi
03-21-2010, 16:50
Моля ти се пиши малко по-грамотно, защото ми е изключително трудно да ти схвана мисълта.

На колко си? А той на колко е?

Tempest
03-21-2010, 16:53
зн с 1 момче излизахме месец и половина и бехме мн близки, но аз все му казвах,че още не съм готова за сериозна връзка,макар, че то нащо си беше точно такова,само където не исках да си го призная :D обаче 1 ден се скарахме,където не искам да се обвържа и само съм го размотавала и той ми каза, че ще си намери др. и след няколко дни го видях с др.момиче при което осъзнах, че го искам повече от всичко.. но вече и късно.той ми каза, че няма как да бъде вече с мен, защото е с друга и че аз съм решила така.аз исках да съм с него, но той мн избърза да ме смени :( .сега като се видим се поздравяваме,той ме закача и даже съм забелязала, че понякога като сме в 1 среда ме гледа или пък като съм навън и ме види после минава с колата си няколко пъти покрай мен.преди и покрай училището ми минаваше.и се чудя дали има поне някякъв малък шанс да не съм му бузразлична...а само как искам да съм с него :cry: :cry:

може да си въобразяваш, че е така, може само да ти се иска да те гледа... и интересно как си осъзнала, че искаш да си с него след като си го видяла с друга.. защо не го направи докато беше с него?

Rounder
03-21-2010, 16:53
Ми,и аз да бях на негово място,и аз щях да направя така,за какво да стоя с теб,като още не си "готова" .... типично момчешка постъпка...

SmilezZz
03-21-2010, 17:00
Ти си поредната,която не знае какво иска..Хем искаш да си с него,хем не искаш да имаш сериозна връзка..И да ти кажа,че такива момчета вече се срещат рядко..

Не е виновен той,а ТИ си си ВИНОВНА..Той ти е казал,че ще си намери сериозна приятелка и го е направил..
Ти си си играла с него = всеки на неговото място би постъпил така..

И да съжаляваш няма да можеш да го върнеш - той самия ти го е казал..Остава ти само да продължиш напред и да си намериш момче,което да обичаш и да сте заедно

raia338
03-21-2010, 17:22
ч-во ти си виновна ,съжалявам :)
2-ро попитай го щом толкова те е харесвал защо толкова бързо те е сменил и каквото и да каже му признай всичко и така :)

Sc0field
03-21-2010, 17:34
Повечето хора не оценяват че имат нещо докато не го загубят ;)
Щом има кола значи най-малко 18 има (това означава, че се очаква да има вече акъл в главата) и това ме навежда на мисълте, че тази другата е само да те дразни (така бих направил и аз). Но не знам на него в главата какво му е... дали обича тази другата или е с нея само, за да те дразни. Поговори отново с него и се опитай да му обясниш, че искаш да си с него ;) Успех

Cybershot
03-21-2010, 17:42
ами така става, като незнате какво искате! Разигравате ни, пък после бягате подире ни :booooomb:

malkazlatna
03-21-2010, 17:44
аз не бързах да се обвързвам с него, защото той тъкмо беше скъсал с бившата си и си мислех,че е с мен,за да я забрави.и поради това исках да изчакам.а като му писах,как е могал толкова бързо да ме замени той каза,че аз съм му казала,че няма да стане нищо и той си е намерил др.а и той дори да иска да е с мен, в което се съмнявам,няма да я преебе,за да се върне при мен,може да си мисли,че пак няма да знам какво искам и не иска да рискува.последно като си писахме и като го питах,защо ме е заменил бързо,на него му е станало сиг ясно,че не ми е все едно.те са си заедно,аз няма как да си го върна.аз съм на 18,той на 23, а новата му на туко що навършени 17

Take_That
03-21-2010, 17:48
и за какво да съм виновна аз-просто не исках да бързам толкова,ако мн е държал на мен, щеше да ме изчака.освен тва нямя смисъл да говоря с него,защото когато си писахме той каза, че няма как да бъде с мен,защото е с друга и аз така съм си го направила.няма смисъл да говоря пак с него,няма какво да му кажа,при положение,че той е направил своя избор

Тогава защо реши да пуснеш темата, след като сама си си отговорила на всички въпроси и си решила? :) От една страна ти също си права. В случая обаче не бива да търсим кой е прав и кой крив. И двамата имате вина по свое му. Продължавай напред

soni4kuu
03-21-2010, 18:08
Опитай се пак да поговориш с него и му кажи как се чувстваш, макар че много не заслужаваш да ти обърне внимание (заради това, което си направила), но това е друга тема за дискусия
според мен не тя,а той е виновен.Не тя го е заменила за няколко дни,нали?!

Rounder
03-21-2010, 18:10
Опитай се пак да поговориш с него и му кажи как се чувстваш, макар че много не заслужаваш да ти обърне внимание (заради това, което си направила), но това е друга тема за дискусия
според мен не тя,а той е виновен.Не тя го е заменила за няколко дни,нали?!

Е,кви дни,не става дума за 1-2 дена нали,става дума за цял месец,ми като не е готова,да върви да се подготвя,пича си фаща друга и т'ва е,няма да чака нея я.... :-D

Take_That
03-21-2010, 18:16
Опитай се пак да поговориш с него и му кажи как се чувстваш, макар че много не заслужаваш да ти обърне внимание (заради това, което си направила), но това е друга тема за дискусия
според мен не тя,а той е виновен.Не тя го е заменила за няколко дни,нали?!


Въпроса е там защо я е заменил?! Едва ли харесва другото момиче, аз не мисля, че изпитва някаква неописуема и голяма любов към нея, просто е с нея, за да забрави авторката и, за да я накара да ревнува (което е някак детско). Затова в следващия си пост казах, че вина за цялата ситуация имат и двамата. Авторката обаче трябва да приеме факта, че също малко или много е объркала нещата. Все пак едва ли ти би се почувствала добре, ако имаш сериози намерения към някого, а той не знае какво иска

malkazlatna
03-21-2010, 18:45
той ме замени за 5 дни! и преди се бяхме карали на тая тема,но никога не съм отивала при друг и винаги се сдобрявахме.ако и сега се бяхме сдобрили,щях да видя,че наистина държи на мен и щях окончателно да се събера с него.той е вече с новото момиче 1 мес и едвали му е безлазлична :( :( :(

Take_That
03-21-2010, 19:04
той ме замени за 5 дни! и преди се бяхме карали на тая тема,но никога не съм отивала при друг и винаги се сдобрявахме.ако и сега се бяхме сдобрили,щях да видя,че наистина държи на мен и щях окончателно да се събера с него.той е вече с новото момиче 1 мес и едвали му е безлазлична :( :( :(

Хората нито се залюбват, нито се разлюбват за 5 дена..... Или е започнал да си пише с нея, когато е видял накъде отиват нещата с теб или просто, както вече казах го е направил, за да ревнуваш. Не знам дали има или няма чувства към новото момиче, това само ти можеш да прецениш....

cinderella_gugutka
03-21-2010, 20:20
колкото ти си виновна,толкова и той.ако толкова много го искаш-пробвай се да си го върнеш.за да се увърта около теб зна4и все още о4аква нещо от теб

fenastz
03-21-2010, 20:33
Купи си космодиск. :)

malkazlatna
03-22-2010, 10:05
благодаря на всички!