PDA

View Full Version : В Пазарджик показаха толеранс към гейовете



clockwork
03-21-2010, 17:18
Пазарджик показа на гейовете, че са нежелани и ги изгони

Около 150 граждани на Пазарджик излезнаха днес да протестират мирно срещу проявата на обратните от София, които дойдоха в града ни, за да правят провокации, въпреки че знаеха, че са нежелани и въпреки че това, което те наричат “помощ”, е ненужно на обществото, което подкрепя наредбата за обществения ред! Група от симпатизанти на Български Национален Съюз – Пазарджик изрази своето мнение за неканените гости, като раздаде на гражданите предпазни антибактериални маски и метли, с които да почистим площада след напускането на обратните. Освен това издигнахме и табели с лозунги като: “Не сте желани в Пазарджик!” и най-актуалното: “Днес извратеняци пред общината, а утре…пред училищата?”. Гейовете пък успяха да подобрят собствения си рекорд и бяха по-малко от всичките си досегашни прояви – общо 6 на брой! За сметка на това площада беше пълен с униформени и цивилни полицаи (близо 50 общо). Провокирани от наглостта на гейовете, някои граждани изглежда изпуснаха нервите си и започнаха да хвърлят яйца по обратните, които бяха натоварени в полицейски бус и изкарани извън района. Стигна се до излишното според нас арестуване на няколко човека, което още веднъж показва в каква държава живеем!

Всичко случило се днес е пряк резултат от нежеланието на отговорните институции (в това число и полицията) да забранят безмислената и абсурдна проява на гейовете! По този начин центъра на Пазарджик беше блокиран няколко часа, а хиляди левове от парите на данъкоплатците отидоха за охрана на шепа нехранимайковци от София, които са решили да рекетират цял един град и да налагат сексуалната си ориентация на жителите му!

Български Национален Съюз благодари на всички граждани на Пазарджик, които показаха по един мирен начин, че в нашия град няма място за вносни “защитници” на човешки права и гей провокатори!

Източник: Български Национален Съюз – Пазарджик

Kalesin
03-21-2010, 18:31
Ето и снимка на част от героите. :razz: :razz: :razz:

http://imgload.info/files/opt1268229349g.jpg

Kalesin
03-21-2010, 18:31
Ето и снимка на част от героите. :razz: :razz: :razz:

http://imgload.info/files/opt1268229349g.jpg

П.П. По точно на всички
АХАХХАХАХАХАХ

SuperBadSuperFresh
03-21-2010, 19:54
Да умреш от срам. :shock: Аз даже не съм разбрала :lol:

clockwork
03-21-2010, 20:00
по всички новини се гърми че скинари прибиват гейове в Пазарджик... На едно от клипчетата показват как арестуват един приятел левскар

SuperBadSuperFresh
03-21-2010, 20:14
Аз не съм чула по новините подобно нещо.

Kalesin
03-21-2010, 20:22
Клипа с нинджите от БНС е на първо място във ви бокс седем.
:(

SunSmile
03-21-2010, 20:30
Малко им е толеранса...

MakeMeLaugh
03-21-2010, 20:33
на майка им на пеерасите и т.н.

SuperBadSuperFresh
03-21-2010, 20:50
Да,намерих го
http://www.vbox7.com/play:84482ac7
Всъщност познавам някои от момчетата,някои от тях не са скинари,но да не издребняваме.Прави са за децата,лично аз си спомням като бях малка и се разхождах с мама из града.Гледам аз двама,държат се за ръце и нали лапенце си питам:Мамо,тия чичковци защо се държат за ръце.Мама ми обясни,че са болни и че като порасна ще разбера.До сега си го спомням този случай, а да съм била на 4-5 години...

Boot
03-22-2010, 17:18
Да,намерих го
http://www.vbox7.com/play:84482ac7
Всъщност познавам някои от момчетата,някои от тях не са скинари,но да не издребняваме.Прави са за децата,лично аз си спомням като бях малка и се разхождах с мама из града.Гледам аз двама,държат се за ръце и нали лапенце си питам:Мамо,тия чичковци защо се държат за ръце.Мама ми обясни,че са болни и че като порасна ще разбера.До сега си го спомням този случай, а да съм била на 4-5 години...
И кфо? Като ги видя педерастите рязко ти се прииска да лигавиш сливи, защото се предава по въздуха?

Galardo
03-22-2010, 17:54
на майка им на пеерасите и т.н.

l0lz
03-22-2010, 23:53
http://i40.tinypic.com/294iepy.jpg

:-o

Wildchildd
03-23-2010, 07:24
Мен не ме интересува кво правят у тех си, ама да има паради и разни такива глупости...аре не.

dimi93
03-23-2010, 12:17
Хора аз самият съм гей, НО съм твърде против този паради и т.н. Има си някакви установени правила и ред, както и традиции. Това, че има няколко различни хора не значи, че всички други трябва да се саобразяват с тях! Булшинството винаги надделява. Против съм парадите и показността на улицата. Мен лично много ме беше срам когато, веднъж един миновач ни видя прегърнати с приятелят ми. Има ли смисал да се навира в очите на хората и в обществото? Хората никога няма да го вазприемат като нещо нормално, може би защото не е. Преди исках от хората само да ме разберат, че не съм виновен за това... Никой не избира сексуалнта си ориантация... всеки е можел да бъде на мое място! Но, трябва ли да се показничи? Ами некрофилите? Педофилите? Зоофилите? Ами ако и те направят такав парад и започнат да показничат и да искат да бъдат приемани??? Нека всеки си е това, което си е, да го споделя с приятели които го приемат... Защо трябва да се показва на целия свят?? Какво го засяга света сексуалната ориантация на този човек?

ospower
03-23-2010, 12:52
Да,намерих го
http://www.vbox7.com/play:84482ac7
Всъщност познавам някои от момчетата,някои от тях не са скинари,но да не издребняваме.Прави са за децата,лично аз си спомням като бях малка и се разхождах с мама из града.Гледам аз двама,държат се за ръце и нали лапенце си питам:Мамо,тия чичковци защо се държат за ръце.Мама ми обясни,че са болни и че като порасна ще разбера.До сега си го спомням този случай, а да съм била на 4-5 години...
В случая майка ти е болна. :wink:

Canis_Dirus
03-23-2010, 13:10
Хора аз самият съм гей, ...

Вече цял час и никой не е заплашил с физическа саморазправа, не е псувал и тн.
На къде отива тоя форум?

clockwork
03-23-2010, 17:20
Хора аз самият съм гей, ...

Вече цял час и никой не е заплашил с физическа саморазправа, не е псувал и тн.
На къде отива тоя форум?бехме на мач, смЕр за тва същество!

padnaloblak
03-23-2010, 21:49
мн мразя дискриминацията и то сяква-- социална полова сексуална етническа и тн... живейте си живота бе хора... защо трябва да се ядосваме на чуждото? гледайте си вашия гйол!!! оня бил гей.. е кво да не те ебе тебе че да те бърка?? или че еди кой си бил циганин и дай ся да го прайм на сапун ... и да питам аз кой ще се мие с тоя сапун а? или за лична употреба го п;олзвате?

но пък за тея гей паради нямам думи!!! ми хайде да си напраим един хетеро парад.. м ? защо до ся такова нещо не е правено? щот няма смисал! а и ква е тая гордост подяволите??/ гордеете се че сте гейове ли? нещо престижно ли е тва?

SuperBadSuperFresh
03-23-2010, 21:58
Да,намерих го
http://www.vbox7.com/play:84482ac7
Всъщност познавам някои от момчетата,някои от тях не са скинари,но да не издребняваме.Прави са за децата,лично аз си спомням като бях малка и се разхождах с мама из града.Гледам аз двама,държат се за ръце и нали лапенце си питам:Мамо,тия чичковци защо се държат за ръце.Мама ми обясни,че са болни и че като порасна ще разбера.До сега си го спомням този случай, а да съм била на 4-5 години...
В случая майка ти е болна. :wink:

А ти как би обяснил/а на 4-годишното си дете какво е гей? Не се обиждам от твърдението ти,защото съм свикнала хората в този форум да преценяват другите по две написани изречения.Както и да е.
Имам позната лесбийка,уважавам я,обаче никой не може да ме убеди че показността е тези връзки е хубаво нещо.
Но както всичко в България-всяко чудо за три дни.

dimi93
03-23-2010, 22:23
мн мразя дискриминацията и то сяква-- социална полова сексуална етническа и тн... живейте си живота бе хора... защо трябва да се ядосваме на чуждото? гледайте си вашия гйол!!! оня бил гей.. е кво да не те е** тебе че да те бърка?? или че еди кой си бил циганин и дай ся да го прайм на сапун ... и да питам аз кой ще се мие с тоя сапун а? или за лична употреба го п;олзвате?

но пък за тея гей паради нямам думи!!! ми хайде да си напраим един хетеро парад.. м ? защо до ся такова нещо не е правено? щот няма смисал! а и ква е тая гордост подяволите??/ гордеете се че сте гейове ли? нещо престижно ли е тва?

Ами не само хетеро парад! Хайде и педофилите да направят парад? По тази логика с какво са по-различни от нас гейовете? Ами некрофилите? Ами зоофилите? Боже!? Ок ралзични сме различни сме! Ама света си има норми и канони и различните са длъжни да се примирят стях и да ги спазват пред другите, щом са приели да са различни поне малко трябва да се съобразяват с мнозинството и неговото мнение! ТВЪРДЕ ПРОТИВ СЪМ ГЕЙ ПАРАДИТЕ! КАКТО И ВСЯКАКВИ ПАРАДИ!

padnaloblak
03-23-2010, 22:34
+1

antiWHAT
03-23-2010, 22:48
scat парад! :booooomb:

semantics
03-25-2010, 10:05
dimi93, никакъв гей не си и това е сигурно.

Колкото до майките... и тяхното влияние над децата им - дали на всички не ни е обяснено като малки за тези "болести", а?
Дълго има да си драпаме още нагоре, хорица...

Иначе в00ще не се учудвам, че Часовниковият портокал е пуснал тази тема. Явно все на кофти гейове е попадал и още го изживява.

semantics
03-25-2010, 11:43
Провокациите и да съм ги намерил, не съм ги търсил.

Очаквам да видя коя точка от правилника на форума нарушавам...
Защото дори и да съм нарушил някое, има доста правила, отнасящи се до дискримнация, наркотици и прочие, които не съм видял да се спазват, включително и в тази тема, включително от модератори. Нека не цитирам лица и правила.

Моля, ако не ми се кефиш или съм обидил твой другар, намери друг начин да го покажеш, по-"немодераторски".

semantics
03-25-2010, 12:09
Ок, Зрели Човече. Нека не се измъквам, понеже наистина ми стана прекалено тъпо - майната им на правилата, ама и аз вместо да коментирам темата, коментирам хората.

Извинявай, clockwork. Прекално много ми напомни на друг един. Продължавам да не одобрявам темата ти, но нека не обиждам наистина теб самия.

***


на майка им на пеерасите и т.н. x2


2. Потребители, които подклаждат спорове, насаждат неприязън към потребител или група потребители и проявяват дискриминация, независимо от какъв характер, подлежат на санкция - изтриване или банване. Същото правило важи и за потребители, които открито обиждат и уронват престижа на сайта или потребители, модератори, администратори на форума и сайта. Наказанията по тази точка следва да бъдат изпълнявани директно, без предупреждение.

Тук нарушител съм и аз, и цитираните, а също и ти, че не изтри поста или не ме банна директно. Нямам проблем с тези санкции.
Няма да цитирам цели теми за наркотоци и още една сюрия постове с дискриминативно съдържание.

Правилата са прекалено строги. Това обаче не е причина да се прилагат според случая.

shephard
03-25-2010, 12:11
Е то вече от хиляди фейк акаунти загубихме връзката. Нормално е човек да си помисли че Clockwork = ClockworkOrange (tuzaro). 8-)

shephard
03-25-2010, 12:17
Нямам намерение да трия и банвам тихомълком - предупреждавам те и ти давам шанс. ;)

Това е добрият метод...


ПП. Шепърд, отново не си разбрал. Нищо...

Какво не съм разбрал по-точно? Нима не е вярно че ClockworkOrange = StanSmith = tuzaro? :-o

w0sh
03-25-2010, 12:17
Напълно невярно е.

shephard
03-25-2010, 12:18
Напълно невярно е.

Ама добре си защитавате дружките. Знам че ако помоля шефа ви (machoka) нЕма да направи една справка пo IP. Да видите че съм напълно прав. :)

clockwork
03-25-2010, 12:21
Напълно невярно е.

Ама добре си защитавате дружките. Знам че ако помоля шефа ви (machoka) нЕма да направи една справка пo IP. Да видите че съм напълно прав. :) :lol: :lol:

semantics
03-25-2010, 12:27
Нямам намерение да трия и банвам тихомълком - предупреждавам те и ти давам шанс. ;)

Смирено ти благодаря и отивам да заколя овен в твоя възхвала.
Край на оффтопика и от моя страна.

Самата тема ме влудява просто. БНС са от многото котви (макар и не най-страшната) на младото общество у нас, но скоро няма да го проумеем.

semantics
03-25-2010, 19:43
Разбира се, че е реакция, при това не дотам неоправдана - подчертавам. Въпросът е каква е самата реакция, т.е. как реагира точно обществото?