PDA

View Full Version : Проклинане



m0nZz
03-21-2010, 17:32
Днес една моя приятелка ми се оплака, че била прокълната..
докато идвала е щяло да я блъсне кола,докато ходи по цимент изведнъж маратонките и са се окаляли без да има кал около нея (при положение, че вчера вечерта майка и и е измила маратонките..) и се заляла днес сутринта четири пъти с вода.. а по-късно днес се заля и с кафе..


не мога да разбера някой я е прокълнал или незнам пояснете ми не съм много в час с тия неща.. 8-[ :neutral:

Jus7DreamBoy
03-21-2010, 17:39
Ако е прокълната да ходи на някоя ИСТИНСКА врачка ли там кви са да и махнат проклятието ... :(

filmimilmi
03-21-2010, 23:29
На всекиго се случва да има лош късмет. Докажи й, че дори ти се поливаш с кафе без да искаш, понякога си цапаш обувките без съзнателно да обръщаш внимание къде точно стъпваш, както и че на теб също е имало хора, които са ти мислили лошото, но реално нищо зло не те е застигало... Изкарай я от филма, толкова начини има да я успокоиш. Сигурно просто е много суеверна, но как дори на непрокълнати им се случват какви ли не гадости...

cr0s
03-24-2010, 19:00
Да ходи боса, да не и се калят обувките, че са златни :D

LittleCuteStar
03-24-2010, 20:43
Да ходи боса, да не и се калят обувките, че са златни :D
:D :lol: :lol:

А да това е лош признак за „Лош късмет !“

dewadwda
03-25-2010, 00:36
Кажи й да гледа как пресича.

justunique
03-25-2010, 08:58
...

ecstazy
03-25-2010, 09:04
Апфф а на мен тия дни ебаси късмета където имам. Щях да се пребия 213218391283 пъти, половината ми познати не ми говорят (за едни знам защо, за други не знам), на даскало си изпозабравих половината неща, компа ми блоква постоянно, тамън успях да си кача едни песни на тела и се оказа че нямам батерия(а музиката беше спасението ми от скуката в даскало), в даскало съм си самичка, болна съм, трябва да ходя на даскало което за мен е мъчение,не спах защото гърлото ме болеше само като преглъщах все едно ме режат с нож.... но не мисля че някой ме е проклинал. Според мен това си е съвпадение, като петък 13-ти да се пребиеш примерно едни ще кажат че това е заради петък 13-ти а за мен ще си е чисто съвпадение. Не знам, аз лично се съмнявам в тези неща :smt120

petencetyvt
03-25-2010, 17:56
Май и аз напоследък съм с доста кофти късмет.. :( :дДд