PDA

View Full Version : Нео-Нази



Rounder
03-21-2010, 17:02
Е,какво мислите ? за/против,давайте мнения...гледал доста от подрастващите в моят град се правят на нещо подобно като "скинари" ...доста неориентирани деца има...

gandalfepi4
03-21-2010, 17:11
http://blackpirate.ucoz.com/_ph/7/2/695267096.jpg

SolusChristus
03-21-2010, 17:20
^Много исторически точен филм.

Също така 2 стека динамит гръмнаха като 200 кила тротил. :-D

Wildchildd
03-21-2010, 18:30
Много тъп и неверен филм. Иначе нацитата у лево.

gandalfepi4
03-21-2010, 18:37
спрете да ме храните че филма е тъп даже не съм го гледал още :-D
само използвах картинката да си изразиме мнението кратко и ясно:
нацитата на нож и т'ва е!

HRaBr0TyYKeBaPcHe
03-21-2010, 19:31
Може би против.Все пак не трябва да се позволяват такива прояви :?

Rounder
03-21-2010, 19:43
Филма е адски тъп...(както и да е)
Мисълта ми беше,че повечето си мислят че като са скинари и са против ЦИГАНИТЕ и ТУРЦИТЕ са истински скинове,а всъшност не е така,те дори не се интр. от тяхната идеология....
И аз със ръка на сърцето казвам че мразя в дъното на душата си ЦИГАНИТЕ,но не съм скинар...

SolusChristus
03-21-2010, 20:03
Rounder, има и скинари, които наистина следват идеологията на Хитлер.

filmimilmi
03-21-2010, 20:25
@Rounder, защо да са неориентирани децата? Ти си неориентиран щом говориш за
нещо подобно като "скинари"
Ориентирай се ТИ, преди да публикуваш повърхностни мнения... Иначе тази тема на никъде няма да потръгне...

HRaBr0TyYKeBaPcHe
03-22-2010, 15:49
Е до 1 степен е прав.Повечето "скинари" го правят за да превлечат и някои да им обърне внимание.Което ги прави всъщност неориентирани.Защото и те незнаят какво правят.А не заради основната цел. :?

Ballbreaker
03-24-2010, 15:44
Хитлер е бил невероятни свръх-човек и е плакал на Вагнер, но в крайна сметка сам си е теглил куршума. Егати и свръх-философията, "борбени до край". 8)

"Оох, майн паррад, ъ-ъ-ъ-ъ! :cry: "

filmimilmi
03-24-2010, 16:17
Хитлер е бил невероятни свръх-човек и е плакал на Вагнер, но в крайна сметка сам си е теглил куршума. Егати и свръх-философията, "борбени до край". 8)

"Оох, майн паррад, ъ-ъ-ъ-ъ! :cry: "
@Ballbreaker, пишеш огромни простотии! Ницше е харесвал Вагнер... Всъщност защо ли да се занивам с това да ти обяснявам. Ако реално ти беше интересно, щеше да имаш повече представи...

ZipFail
03-24-2010, 18:58
Хитлер е бил невероятни свръх-човек и е плакал на Вагнер, но в крайна сметка сам си е теглил куршума. Егати и свръх-философията, "борбени до край". 8)


И една добавка - въпросното самоубийство на Хитлер и до днес не е доказано ;)

Ballbreaker
03-24-2010, 20:53
Хитлер е бил невероятни свръх-човек и е плакал на Вагнер, но в крайна сметка сам си е теглил куршума. Егати и свръх-философията, "борбени до край". 8)

"Оох, майн паррад, ъ-ъ-ъ-ъ! :cry: "
@Ballbreaker, пишеш огромни простотии! Ницше е харесвал Вагнер... Всъщност защо ли да се занивам с това да ти обяснявам. Ако реално ти беше интересно, щеше да имаш повече представи...

Всъщност, ако ТИ се интересуваше, щеше да знаеш, че Ницше САМ се е отрекъл от Вагнер, след като последният пада на колене пред християнството.

Ницше CONTRA Вагнер. Документи на един психолог 1889

filmimilmi
03-24-2010, 21:09
@Ballbreaker, просто отбелязах факт, харесвал го е в даден етап от живота си. Останалото са подробности. Не ставай дребнав!

Ballbreaker
03-24-2010, 21:15
Тогава това, което каза, няма никаква връзка с факта дали Хитлер го е харесвал или не.

ZipFail
03-24-2010, 21:37
Това, което ти каза е същата измислица ;)

Ballbreaker
03-24-2010, 21:40
В крайна сметка не е трудно човек да се досети, че говоря абсолютно метафорично. :?

Иначе за какво ли щях да цитирам Ку-Ку...

delux4eto
04-04-2010, 11:33
ми кво мога да кажа смърт за фашизма

DedoViMraz
04-09-2010, 18:16
Тази тема не е ли за форума "Политика" .. както и да е...

За скинарите ще кажа, че само в бивши "комунистически" държави са преобладаващо нацисти. На запад антифа е пъти по голяма от смешните фашисти. Оригиналните скинхедове са аполитични.
Иначе нео-нацистите са объркани деца. Хубавото е, че 90% от нео-нацитата са такива до максимум 25-29 годишни . Даже много им дадох. Смърт за фашизма и расизма!

kot3nc3to
04-09-2010, 19:05
идеалите на фашизма са прекалено възвишени,а мерките за постигането им са прекалено крайни според мен :? колкото до подрастващите, които взимат участие в такъв тип движения и организации аз мисля, че всеки има право на избор какво,къде,кога,как,колко и с кой да прави нещо :)

ZipFail
04-09-2010, 19:45
На запад антифа е пъти по голяма от смешните фашисти.
Окей... :lol: :lol: :lol:

ElectricWizard
04-30-2010, 21:45
И пак къде ги мешате скинари и нацисти, пълни противоположности са, би трябвало да се мразят.
Друг е въпросът, че в България всеки втори с бръсната глава, слушащ Кредъл Ъф Филт се нарича „скинар“ и вярва в идеите на Хитлер, което си е пълен смях.
Да не говорим пък, че футболните агитки(или по - скоро хорчета) бият повече малцинства, отколкото един средностатистически „нацист“ в нашата мила страна.
Та много е относително, когато се говори за тези неща по родните земи.. попринцип са ми безразлични, въпреки че подкрепям няколко фрагмента от фашизма, например това, че само най - силните народи/държави успяват да владеят света, което в крайна сметка е реалност днес и всички знаем чии задници лижем вмомента.

ZipFail
04-30-2010, 23:21
И пак къде ги мешате скинари и нацисти, пълни противоположности са, би трябвало да се мразят.
Друг е въпросът, че в България всеки втори с бръсната глава, слушащ Кредъл Ъф Филт се нарича „скинар“ и вярва в идеите на Хитлер, което си е пълен смях.
Да не говорим пък, че футболните агитки(или по - скоро хорчета) бият повече малцинства, отколкото един средностатистически „нацист“ в нашата мила страна.
Та много е относително, когато се говори за тези неща по родните земи.. попринцип са ми безразлични, въпреки че подкрепям няколко фрагмента от фашизма, например това, че само най - силните народи/държави успяват да владеят света, което в крайна сметка е реалност днес и всички знаем чии задници лижем вмомента.
Абсолютно подкрепям тва мнение :)

GalaxyEater
05-12-2010, 07:29
Обществата се сплотяват, чрез идеята за общ враг на тази група хора.
В случая нео-нацистите, които не съм сигурен че са много в България, но се подмятат имена на бивши скин рок групи, се опитват да сплотяват местното българско общество от бели хора, като представят за враг малцинствата, най-вече роми и турци.