PDA

View Full Version : хммм....



chochii
03-21-2010, 18:56
емм...значи има едно момче да не кажа мъж,той е на 19,аз съм на 13.Аз го харесва и тои ме харесва.(това е въведението)

Та историята ми е такава в досегашните ми връзки търсех зарибявка и да има с какво да се занимавам,но сега испитвам нещо странно хем имам чуства към него хем пък и някакси го осещам много близък смисъл не искам от него зарибявката ами го искам като човек т.е искам да съм с него но искам всичко да се крепи на доверие и разговори а не на целувки и прегрътки..,в него намирам нещо повече...

имам чуството че от когато го познавам съм пораснала и гледам на света от други очи това възможно ли е или е временно увличанне...[[някак странно ми е ей така изведнъж погледа ми се промени]] ии вобще цялата се промених преди гледах какво ми либства и само се оплаквах а сега гледам какво имам и съм много позитивна...просто никога не съм се променяла за толкова кратко време...незнам какво да правя даже...



[[извинявам се за правописни грешки]]

SoStarstruck
03-21-2010, 19:01
Стопля ми се душата като прочета нещо такова (може би,защото ми е толкова познато), затова:

Първо се увери,че и той изпитва същото като теб. Ако е така,би било наистина прекрасно. :)

A иначе няма какво да му мислиш: Отпусни се,това е невинна детска любов (любимата ми <33 ) изпитва се един път в живота,затова си я изживей с кеф. ;]]

Блазе ти. :)

chochii
03-21-2010, 19:05
той ми каза че има чуства към мен.., но не прави първата крачка..,

StefanovN19
03-21-2010, 19:17
Хахахаха ти луда ли си ? Какво бъдеще имате ? Ти си на 13 ГОДИНИ !! Осъзнай се малко !!! Занимавай се с момчета 1-2 год. по-големи от теб , но не и 19 годишни ;) ... Просто става смешно.

Take_That
03-21-2010, 19:21
той ми каза че има чуства към мен.., но не прави първата крачка..,

Чувствата не само се казват, те се показват, помисли в/у това :)

0utlawz
03-21-2010, 19:22
Хахахаха ти луда ли си ? Какво бъдеще имате ? Ти си на 13 ГОДИНИ !! Осъзнай се малко !!! Занимавай се с момчета 1-2 год. по-големи от теб , но не и 19 годишни ;) ... Просто става смешно.


+

SoStarstruck
03-21-2010, 19:24
Хахахаха ти луда ли си ? Какво бъдеще имате ? Ти си на 13 ГОДИНИ !! Осъзнай се малко !!! Занимавай се с момчета 1-2 год. по-големи от теб , но не и 19 годишни ;) ... Просто става смешно.


+К'во му е смешното и странното,всякакви неща стават по тоя свят вече,вие от това се възмущавате. Пффф...

ShtrudeL
03-21-2010, 19:32
Хахахаха ти луда ли си ? Какво бъдеще имате ? Ти си на 13 ГОДИНИ !! Осъзнай се малко !!! Занимавай се с момчета 1-2 год. по-големи от теб , но не и 19 годишни ;) ... Просто става смешно.


+К'во му е смешното и странното,всякакви неща стават по тоя свят вече,вие от това се възмущавате. Пффф...

О да...всякакви неща стават...от небето валят бонбонки всеки ден,има хора с по 4-5 ръце...и то не малко! На облаците има картинки,а от земята никнат жаби и близалки. йеей <3

13 годишно детенце с 19 (20 да е кръгло число) годишен батко ух <3

Rounder
03-21-2010, 19:32
Хахахаха ти луда ли си ? Какво бъдеще имате ? Ти си на 13 ГОДИНИ !! Осъзнай се малко !!! Занимавай се с момчета 1-2 год. по-големи от теб , но не и 19 годишни ;) ... Просто става смешно.


+К'во му е смешното и странното,всякакви неща стават по тоя свят вече,вие от това се възмущавате. Пффф...

Ми за теб нормално ли е на 13 год. да се занимава с някав на 19,тя дори не може да му предложи това което той иска....

StefanovN19
03-21-2010, 19:35
Хахахаха ти луда ли си ? Какво бъдеще имате ? Ти си на 13 ГОДИНИ !! Осъзнай се малко !!! Занимавай се с момчета 1-2 год. по-големи от теб , но не и 19 годишни ;) ... Просто става смешно.


+К'во му е смешното и странното,всякакви неща стават по тоя свят вече,вие от това се възмущавате. Пффф...

Аз не съм казал , че не стават ;). Обаче е супер комично ;) ... Представям си този на 19год. какъв боклук е , че да се занимава с 13 годишна хлапачка,която има още жълто около устата ;)

SoStarstruck
03-21-2010, 19:38
Хахахаха ти луда ли си ? Какво бъдеще имате ? Ти си на 13 ГОДИНИ !! Осъзнай се малко !!! Занимавай се с момчета 1-2 год. по-големи от теб , но не и 19 годишни ;) ... Просто става смешно.


+К'во му е смешното и странното,всякакви неща стават по тоя свят вече,вие от това се възмущавате. Пффф...

Аз не съм казал , че не стават ;). Обаче е супер комично ;) ... Представям си този на 19год. какъв боклук е , че да се занимава с 13 годишна хлапачка,която има още жълто около устата ;)Е сега.. Не им светим,нищо не се знае. И аз не казвам,че ще се омъжва за него,казвам и просто да се отпусне и да си изживее детската любов,докато дойде ред на по-сериозна. :)

^^^ Относно по-нагоре: Кифла е мн по-як nickname от Щрудел. ;) Стига с тая злоба, и иронията ти също не струва.

HRaBr0TyYKeBaPcHe
03-21-2010, 19:41
споко... неа тръгнете.Ти мислиш ли? :shock: Постави се на негово място.Аз ако съм на 19 и да тръгна с 13 годишна? :shock: Дори да имам чувства нали хората ще ми се подиграват и плюят по пътя.Ша има изрази от рода "ц-ц-ц толкоз ли си закъсал, че чак 13 годишни" и мазно изсмиване в лицето.Колкото да милува за теб шанса е 1 на 1000000.Така че не се прави илюзии.Не искам да те разочаровам, то ти казвам действителноста :)

ShtrudeL
03-21-2010, 19:43
Да си изживее детската любов в разочарование заради 19 годишен,който ще я за*бе когато си иска? мдаа...много добро решение ^^

Щрудел е по-благозвучно и е най <3 за това ти отстъпвам Кифла <3 ^_^

И...не съм злобно...злобата е скучно нещо..не ми се занимава ^_^

SoStarstruck
03-21-2010, 19:46
^^ Ок де,не се засягай чак толкова. ;D Спирам,започна да става доста банално..

А останалите защо сте толкова тесногръди по отношение на възрастта?? И аз бях така едно време,докато не видях подобна история при едни мои приятели,които са заедно от 3-4 год (тя-на 18,той-на 24) и си се обичат. Е,шанс...

cinderella_gugutka
03-21-2010, 19:50
^^ Ок де,не се засягай чак толкова. ;D Спирам,започна да става доста банално..

А останалите защо сте толкова тесногръди по отношение на възрастта?? И аз бях така едно време,докато не видях подобна история при едни мои приятели,които са заедно от 3-4 год (тя-на 18,той-на 24) и си се обичат. Е,шанс...
принципно наистина няма лошо моми4ето да си изживее любовта,но просто вероятността да остане много наранена и разо4арована е доста голяма :o

ShtrudeL
03-21-2010, 19:51
Не се засягам ^^ Не можеш да ме засегнеш понеже не ми пука за теб и не си ми никаква. х)

И къде сравняваш 18-24 и 13-19? Оо...

13 е дете
18 по-голямо дете...момиче отиващо към жена..има разлика ^^

SoStarstruck
03-21-2010, 19:55
^^ Ок де,не се засягай чак толкова. ;D Спирам,започна да става доста банално..

А останалите защо сте толкова тесногръди по отношение на възрастта?? И аз бях така едно време,докато не видях подобна история при едни мои приятели,които са заедно от 3-4 год (тя-на 18,той-на 24) и си се обичат. Е,шанс...
принципно наистина няма лошо моми4ето да си изживее любовта,но просто вероятността да остане много наранена и разо4арована е доста голяма :oТя вече има чувства към него,като се разделят така или иначе ще й е кофти,ама ще й мине. Затова детска любов казвам.. :)

За вечно неразбралите: казах че ходят от 4 год. Тоест в началото тя е била на 14,вече е на 18. ^^

cinderella_gugutka
03-21-2010, 20:05
вярно е ,4е пак ще й е кофти,но аз просто казвам,за да е по-подготвена,да не й дойде като гръм от ясно небе.ина4е искрено й пожелавам много щастие завбъдеще,все пак никой няма как да знае със сигурност какво ще стане :)

fenastz
03-21-2010, 20:12
Педобеар одобрява.

http://images1.wikia.nocookie.net/uncyclopedia/images/d/d5/Pedobear.png

YoUcANNOtiMaGiNe
03-21-2010, 20:22
Първо няма нищо лошо момчето да е по - голямо от тебе , дори ако възрастовата граница е по - голяма , но ти си на 13 години . В такъв случай вече тва не важи . Порастни още няколко години , че тогава няма да си личи толкова разликата . И на тая възраст по - добре не се занимавай , че после разочарованата ще си ти и няма какво да иска от тебе освен едно , а ти не можеш да му го дадеш , защото си малка . ;-)

chochii
03-21-2010, 20:36
споко... неа тръгнете.Ти мислиш ли? :shock: Постави се на негово място.Аз ако съм на 19 и да тръгна с 13 годишна? :shock: Дори да имам чувства нали хората ще ми се подиграват и плюят по пътя.Ша има изрази от рода "ц-ц-ц толкоз ли си закъсал, че чак 13 годишни" и мазно изсмиване в лицето.Колкото да милува за теб шанса е 1 на 1000000.Така че не се прави илюзии.Не искам да те разочаровам, то ти казвам действителноста :)



хорското мнение след мойто погребение [[той ме научи на това]]

chochii
03-21-2010, 20:45
Първо няма нищо лошо момчето да е по - голямо от тебе , дори ако възрастовата граница е по - голяма , но ти си на 13 години . В такъв случай вече тва не важи . Порастни още няколко години , че тогава няма да си личи толкова разликата . И на тая възраст по - добре не се занимавай , че после разочарованата ще си ти и няма какво да иска от тебе освен едно , а ти не можеш да му го дадеш , защото си малка . ;-)



мм той вобще не иска това...и едвали ще го поиска скоро време защото той също знае че съм малка...а и някой беше споменал да си търся някой на мойте години..емм те сичките на мойте години са шибани бройкаджии..!

SoStarstruck
03-21-2010, 20:49
Е 13 годишни бройкаджии не съм виждала още .. И такова чудо ли има?!

Иначе cinderella_gugutka го каза най-елементарно: Щом искаш да си с него - бъди си,но бъди подготвена за раздяла все някога. :) Е т'ва е!

BlueParadise
03-21-2010, 21:09
емм...значи има едно момче да не кажа мъж,той е на 19,аз съм на 13.Аз го харесва и тои ме харесва.(това е въведението) ДО ТУК СЪМ ЧЕЛ,НЯМА И ДА ПРОДЪЛЖА!

Jessie
03-22-2010, 09:07
емм...значи има едно момче да не кажа мъж,той е на 19,аз съм на 13.

Така, така ... 13 :-o

Та историята ми е такава в досегашните ми връзки

Какво, моля.. ? :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

malkazlatna
03-22-2010, 10:17
Господи ти казваш, че до сега си била с момчетата за развлечение? расъждаваш така и си само на 13 и колко си ги сменила :grin: лелеее.. и за мен тая разлика си е голямка,в смисъл ти си детеее, а той вече го е минал този етап, иска друго.според мен такава връзка няма мн бъдеще.макар,че ти си зн наистина как сидят нещата, но не се залъгвай, че на 13 год. гледаш на света различно и сериозно.повървай, че не е така :grin:

Alex4o0o
03-22-2010, 14:33
Дори и да изпитва чуства към теб,не предприема нищо заради тая разлика,което си е доста глупаво.Ако си готова да му предложиш всичко от което има нужда (секс) давай смело напред,но ако се оставяш на чуствата,има голяма вероятност да останеш с разбито сърце накрая.

ReachlessGirl
03-22-2010, 14:44
аха .. искаш да е нещо по - специално от прегръдки и целувки .. сега си помисли той какво иска на неговите години?? :-o

+ това .. на 13 си и го чувстваш различен от предишните ти връзкии??? яя пааак??!?! :lol: :lol: :lol:

п.с.
[[извинявам се за правописни грешки]]
мм не си извинена .. прекалено тъпи са .. :o

britzy
03-22-2010, 16:03
хахахахаха-звезди видях като прочетох АДСКИ неграмотния ти пост-земи се научи да пишеш не като некоя мангалка та тогава имай връзки-и колко си ги имала до сега? :shock: :shock: :-o
хммммм...о да и тоз е на 19 тепърва има бал а,у,заминаване в друг град/чужбина евентуално ти ко майка си дириш аджеба-стига си се филмирала ![/size]

liolito0
03-26-2010, 15:34
neka si izjivee lubovta kakvo kato tq e na 13 a toi na 19 i az imah takava vryzka kato bqh na 13godini no za syjalenie stana tochno ortnoto na tova koeto tvyrdqt tuk vs ostanali.AZ go naranih i zarqzah sled 2 godishna vryzka zashtoto mu obeshtah mn neshta a bqh tolkova malka.takache neka sama reshi kakvo shte napravi :-D :-D :-D :-D :) :) :P :P

Nich
03-26-2010, 16:02
либства ти акък мацко!

liolito0
03-26-2010, 16:56
shtom taka si mislish....NE ME POZNAVASH TAKCHE NEDEI DA GOVORISH :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :P :P :P 8-) 8-)

loliii
03-26-2010, 17:07
Хахахаха ти луда ли си ? Какво бъдеще имате ? Ти си на 13 ГОДИНИ !! Осъзнай се малко !!! Занимавай се с момчета 1-2 год. по-големи от теб , но не и 19 годишни ;) ... Просто става смешно.
Ама кой ти мисли за бъдещето! Да се взимат докато се обичат/харесват/зарибяват/нз кво правят, пък ако ще след седмица да скъсат. Да не би ти не си ходил с човек, с когото не сте имали никакво бъдеще? Всеки който е под 17-18 години няма почти никакво бъдеше, с когото и да тръгне, защото е ясно, че в тийнейджърските години нещата се менят често и бързо. Но не е там въпросът.

Авторке, аз съм изпитвала същото почти и според мен ти просто го харесваш повече като човек, като израснал човек /в сравнение с тебе/, харесваш държанието му, виждаш нещо различно в него от твоите приятели и познати... Иначе казано най-вероятно просто го приемаш по-като приятел... така си мисля... тъй че ще е хубаво да тръгнете, защото да сте и приятели, и гаджета ви дава повече шансове, нещо като бонус време, но пък може и да не се получи. Нищо не казвам де, само те предупреждавам, ама иначе пробвай. Като той не прави първата крачка, направи я ти. И без това вече сте си изяснили взаимоотношенията. :)

gir
03-26-2010, 18:01
емм...значи има едно момче да не кажа мъж,той е на 19,аз съм на 13.Аз го харесва и тои ме харесва.(това е въведението)

Та историята ми е такава в досегашните ми връзки търсех зарибявка и да има с какво да се занимавам,но сега испитвам нещо странно хем имам чуства към него хем пък и някакси го осещам много близък смисъл не искам от него зарибявката ами го искам като човек т.е искам да съм с него но искам всичко да се крепи на доверие и разговори а не на целувки и прегрътки..,в него намирам нещо повече...

имам чуството че от когато го познавам съм пораснала и гледам на света от други очи това възможно ли е или е временно увличанне...[[някак странно ми е ей така изведнъж погледа ми се промени]] ии вобще цялата се промених преди гледах какво ми либства и само се оплаквах а сега гледам какво имам и съм много позитивна...просто никога не съм се променяла за толкова кратко време...незнам какво да правя даже...



[[извинявам се за правописни грешки]]


Абе ходете си, ама никакъв секс, че по българските закони до 14 НЕ МОЖЕЕЕЕЕЕЕЕееееееееееееее ! Ако сте във Филипините и на 12 може, ама по бг-законите - не става. Т.е. трябва да го държиш на сухо 1 година, иначе е опасно, чаткаш ли?

fgirl14
03-26-2010, 19:39
Още си малка и глупава :D
не се сещаш че те използва. някой ден ще разбереш :?

DarknessAngel
03-26-2010, 20:41
Разбери какво чувства той.
Ако има чувства и ако имаш желание - дерзай.
Помисли си добре обаче. :P

kamsssity
03-27-2010, 06:26
според мен няма смисъл рано или късно той ще те зареже и ти ще страдаш няма смисъл