PDA

View Full Version : Любов за двама



fgirl14
03-21-2010, 19:32
ЛЮБОВНА МАГИЯ - СБЪДНЕТЕ ЖЕЛАНИЕТО СИ! Малко дъго но за тези който вярват и имат желание ще подейства! :) Нещата който пускам и правя ми действат защото вярвам в което искам да стане без да се съмнявам. Материяли: Купа , 3 билки за любов , аз съм избрала - розмарин , роза , ванилия (аз нямам самото растение , но с помоща на ванилията от магазина проблема е решен ;) ) , игла , плат 2 правоъгалничета , :) памук , нещо на човека (коса , снимка , ключ квото и да е ама да е малко) 3 въглена (кръглите по 80 ст. от магазините за сувенири (те се падат за наргилета) 8 в пакетче за 80 ст.) 6 червени свещи , две бели свещи , кадилница (или истинска или като моита купа с морски пясък) 4 неща за 4-те елемента лист , червен химикал/маркер знак на Духът и знак на Дияна (скултурка , статуика , рисунка) Инструкции: Наредете матерялите така 6-те червени свещи ги нареденте в кръг голям колкото ви е нужно да побере вас и ваще материяли , пред вас двете бели свещи от ляво купата с неговото/нейното нещо , 1/3 от билките червения химикал и листа от дясно къдилницата с останалата част от билките , въглените , посредата знака на дияна , пред нея олтара изграден от вас с знаците на 5-те елемента при мене са : раковина - вода , лешник - земя , перо - въздух , огън - свещ , и посредата ми е един ангел с моята зодия! В действие: Запалете свещите (червените) , седнете такаче да ви е удобно и с пръсти направете магически кръг като кажете тези думи: В името на Духът , и в името на любовта, кръг велик ти се създади веднага! В това свещенно пространство, ти се появи сега! (3 пъти го кажете)(продължавате да обикаляте с рацете и да си представяте създаването на кръга) , ако не ви харесат мойте думи измислите нещо! ;) ... Хванете всеки един елемент по оделно като започнете от огъня и свърште на Акаша , с думите : За Огъня: Призовавъм силите на елемента 0гън, в името на Духа , нека твоята страст, ме обземе сега! За Въздуха: Призовавъм силите на елемта Въздух, в името на Духа , нека твоята последователност, ме обземе сега! За Водата: Призовавъм силите на елемента Вода, в името на Духа , нека твоята воля, ме обземе сега! За Земята: Призовавъм елемента Земя, в името на Духа , нека твоята , твърдост , плодородие и сила, ме обземат сега! За Акаша: Призовавъм елемента Акаша , в името на любовта , силата и волята си ми дари , заклинанието ми сбъдни! Призовете Богиня Дияна: О, Дияна покровителке, на доброто и любовта , на този ден , в този час, при мен ела сега! Волята ми уважи, за магията ми помогни! Призовете Ангелите на любовта: Ангели на любовта елате тук и сега! Волята ми осъществете, искането ми изпълнете! Пречистете осветете и заредете всички матеряли: (затворете очи и си представете как червена якро светла светлина ги обгръща м/у временно кажете тези думи:) Пречиствам , освещавам и зареждам , тези материяли в името на Духа, нека силата и доброто в тях нараснте, любовта над тях да властне! Запалете и белите свещи, и кажете: Дияна Богинио на любовта, волята си прояви на ........ (на човека но който праите магията!) въздеистваи ти! Сложете (нещото на човек) предмета в купата заедно с 1/3 -та от билките , напишете на един лист с червения химикал това : Нито да не мисли , Нито да не спи, За него/нея да стана идол в любовта! Троино магията да му въздеиства! Любовта м/у него/нея да подеиства! Нито да не мисли, Нито да не спи, С , мене любовта да сподели! Сгънете листа на две , нарисувайте с химикалката знака на Богинята , сгънете го на още две и нарисувайте една пентаграма , сгънете го на още две и нарисуваите едно сърце, сложете го в купата... ...и кажете: Дияна волята ми прояви, За любов с мене да мисли непрестанно! Силата да му изчезне (не буквално) , заклинанието ми да му деиства! Чуствата му към мене да нараснат, да се влюби в мен до 1 ден! ;) Запалете 3-те въглена в къдилницата , сложете билки над тях да се распали да стане лека димка ;) :P медитираите над любовта ви и твоето желание , върху него най-малко 5 мин. След това испратете Дияна: Богинио Дияна , мерси! Довиждане до скоро си отиди! В мир си върви! Испратете ангелите: Ангели на любовта, Благодаряви , в мир си вървете , обич ми оставете... Испратете Посоките: От Акаша , по обратен ред до Огъня! Акаша , Огън и Вода , Въздух и Земя, Благодаряви посоки , за помоща , , в мир си вървете без лоши помисли, неща и случки си отидете! Разваляне на Кръга: Кръг магически се събери, В тези пръсти веднага ти! (3 пъти го кажете като с пръсти праите кръгове около себе си и си представяте ярката червена светлина влизаща обратно във вас , огъсете свещите и аиде лека нощ! ) :P

ShtrudeL
03-21-2010, 19:35
Вярвам,че като те урочасам (дано няма специалн ритуали за това) ще отидеш в далеечна,далечна земя,в която нямаш достъп до интернет и този форум.

fgirl14
03-21-2010, 19:42
Вярвам,че като те урочасам (дано няма специалн ритуали за това) ще отидеш в далеечна,далечна земя,в която нямаш достъп до интернет и този форум.

Не можеш но аз мога ;)
като не харесваш темите не влизай в тях!

ShtrudeL
03-21-2010, 19:46
хъх...нали за да реша дали ми харесват или не първо трябва да вляза в тях Оо По принцип по-кратките ги чета,но твоята не заслужава вниманието ми.

Едит: Имам си червено конче на ръката. ^^ Чувствам се защитена <3 ^_^ йей ^^

Take_That
03-21-2010, 19:58
Вярвам,че като те урочасам (дано няма специалн ритуали за това) ще отидеш в далеечна,далечна земя,в която нямаш достъп до интернет и този форум.


8-) 8-) 8-) Това беше добро.

Колкото за темата - защо пускате такива безсмислици?

fenastz
03-21-2010, 20:05
:?

YoUcANNOtiMaGiNe
03-21-2010, 20:44
:lol:

fgirl14
03-21-2010, 20:59
Колкото за темата - защо пускате такива безсмислици?


ТИ СИ БЕЗСМИСЛИЦА! колко пъти да пиша като не ви харесват темите ми НЕ ВЛИЗАЙТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fenastz
03-21-2010, 21:01
I suggest a ban.

ShtrudeL
03-21-2010, 21:07
Колкото за темата - защо пускате такива безсмислици?


ТИ СИ БЕЗСМИСЛИЦА! колко пъти да пиша като не ви харесват темите ми НЕ ВЛИЗАЙТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Да помислим (ПОМИИСЛИМ)
Понеже никой не харесва темите ти и ако никой не хм влиза...защо ги пускаш?

Hayashi
03-21-2010, 21:38
2 изречения прочетох и се отказах. Поне като пишете глупости ги правете по-кратки.
И между другото ако ще и да се съдереш от магии, заклинания и прочие един човек не можеш да го накараш да те заобича.

fgirl14
03-21-2010, 22:30
Колкото за темата - защо пускате такива безсмислици?


ТИ СИ БЕЗСМИСЛИЦА! колко пъти да пиша като не ви харесват темите ми НЕ ВЛИЗАЙТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Да помислим (ПОМИИСЛИМ)
Понеже никой не харесва темите ти и ако никой не хм влиза...защо ги пускаш?



От къде знаеш че никой не ги харесва и няма нужда? и от къде си сигурна чи ни ми пишат?

filmimilmi
03-21-2010, 22:43
@fgirl14, да оставим настрана мненията, че магиите са глупотевини. НО реално ТЕЗИ глупотевини, които си изписала, къде точно си ги чела? :)

fgirl14
03-21-2010, 23:52
@fgirl14, да оставим настрана мненията, че магиите са глупотевини. НО реално ТЕЗИ глупотевини, които си изписала, къде точно си ги чела? :)

Чета най често книги и не са никви глупотевини :?

filmimilmi
03-22-2010, 00:28
@fgirl14, да оставим настрана мненията, че магиите са глупотевини. НО реално ТЕЗИ глупотевини, които си изписала, къде точно си ги чела? :)

Чета най често книги и не са никви глупотевини :?

Глупотевини са, моля ти се! Тези магии, за които ти говориш биха "сработили" за някоя вещица, НО само ако е хубава! 8-) Разбирай какво имам предвид.
А сериозно за книгите, които четеш, само пълниш главата си с глупости. Истинската магия не се продава по рафтовете на книжарниците... Знаещите трябва да са малцина, за да може непросветените да се управляват по-лесно. Нима си мислиш, че инструментите за контрол над съзнанието са достъпни за всеки току така? А под магии като тези, за които пишеш, се стига единствено до състояние, придобито в резултат на внушение. Placebo...
Ама въобще не знам за какво тръгвам да ти обяснявам, все пак си на 14... Има време и за теб. Спортувай повече и чети по-малко Хари Потър. :)

fenastz
03-22-2010, 05:37
Ти колко момчета си свалила с тия магии бе, инструмент такъв ?! :?

Cinderella92
03-23-2010, 17:03
Айде стига бе.Има хора които вярват в такива неща така че както каза момичето КОЙТО НЕ ХАРЕСВА ТЕМИТЕ ДА НЕ ВЛИЗА И ИЗОБЩО ДА НЕ ГИ ЧЕТЕ.ВСЕКИ С МНЕНИЕТО СИ НАЛИ ТАКА?

onestar
03-23-2010, 18:19
Ако пуснеш още една подобна тема ще те заколя с тебешир. :)

fgirl14
04-04-2010, 09:59
Ако пуснеш още една подобна тема ще те заколя с тебешир. :)

:shock:
тва пък откъде измисли :razz:

onestar
04-04-2010, 10:22
Ако пуснеш още една подобна тема ще те заколя с тебешир. :)

:shock:
тва пък откъде измисли :razz:
Ъм, не ставаш ли нахална, бе, жено? Не стига, че пълни главите на подсрастващите с глупости ми пак и си позволява да пита.
Тц. :) Умри. :-)

playhard1
04-04-2010, 10:26
това са пълни глупости. Но все пак не си имайте работа с такива неща и не си правете експерименти :grin:

Lucksy
04-04-2010, 10:27
Малеееее ти си МНОГО зле!! :D И си мислиш, че така ще спечелиш любовта на някого?! Да бе! :lol:

П.П. Христос Воскресе! :)

justonegirlwithonehope
04-04-2010, 11:49
:lol: :lol: :lol: И колко момчета те заобичаха викаш ? :razz: