PDA

View Full Version : Ти!



outofthisworld
03-21-2010, 20:09
Отново те видях.Този път обаче беше реалност.Докоснах те.Всичко в мен трепна за секунда.И гледайки те в очите всички мисли изхвърчаха като волни птички и само една се въртеше в главата ми.Мисълта за теб.Мисълта,че ти си момичето което търсех през целия си живот.Всичко което имах до сега с теб,бяха само сънищата ми.Но в сънищата ми не виждах лицето ти,само силует...И един единствен поглед ми бе достатъчен за да разбера че това си точно ти.Виждах човек, с който исках да съм цял живот,момиче на което мога да подаря последното пърченце от нараненото сърце,момиче с което най-накрая можех да споделям радост и тъга,момиче което можех да обичам без страх да предаде мен и чувствата ми.Виждах блясъка в очите ти,топлината която излъчваха те,сладката усмивка и тръпчинките който се показваха плахо.Гледах как нежно отмяташе косата си.Вече не ме беше страх да обичам.Гледах те и се чудех къде по дяволите се криеше до сега... и всичко беше толкова красиво,че нямаше как да е реалност

iCeEbAbYy
03-27-2010, 09:47
WoW страхотно е :shock: :)

Sham
03-27-2010, 09:56
и това по какъв параграф се вписва в раздела? :-o

pamii
03-28-2010, 12:22
и това по какъв параграф се вписва в раздела? :-o

- творчество ? 8-)

Take_That
03-28-2010, 20:31
WoW страхотно е :shock: :)

Абсолютно

Sham
03-28-2010, 20:50
по-скоро лично

Madeyed
03-29-2010, 10:57
Това ми напомня на текстовете на Соната Арктика 8-)

Иначе е доста добро :)

the_best_f
03-29-2010, 22:02
За втори път днес ще кажа за някакво произведение, че е красиво. Накара ме да усетя, да почувствам, да стана част от него... За мен това е най-важно в една творба - да се докосне до душата ми. Тази успя. Прекрасна е. Браво.

outofthisworld
03-30-2010, 17:10
Благодаря,радвам се,че все пак има хора, на които им харесват всички глупости, които пиша в този раздел :]

kristito3
05-08-2010, 13:37
някъде по средата се досетих, че може би краят ще е такъв и точно това ми хареса! Хубаво е! Поздравления! :) :)

SadBoy93
05-14-2010, 07:48
Много сладко. Толкова е лично, че няма как да не ти въздейства. Браво!

bratignat
05-14-2010, 08:02
Личи си, че си го писал на един дъх - доста емоционално. Обаче трябва да се упражняваш още.Пробвай различни изразни средства. Напиши още няколко версии, завъртай думите, сменяй изрази и ще се получи по-добре. Принципно не държа много на правописа, всеки парави грешки, но не и в любовните творби. Тук нямаш право на пЪрченца :D . Представи си как някое момиче се е зачело сериозно в него, представя си всяка дума, вече се топи и я удря едно пърченце по главата.