PDA

View Full Version : Скарахме се, не може все аз да я търся.



Mac_Murdo
03-21-2010, 20:42
Преди време с моята приятелка ни се беше натрупало от доста време и беше неизбежно да се скараме.Само трябваше каква да е причина. Нищо и никакъв скандал, само че кой би помислил, че ще стигне до раздяла почти?! Казах и че ще чакам тя да ме търси ,3 седмици това правя - да чакам, като всеки момент съм готов да се разрева! Чак ме е срам от себе си !


Въпросът ми, естествено, е :
Какво да правя : да седя и да чакам , докато се сети за мен или да и се обадя за пореден път и един ден пак се скараме за същото?

SoStarstruck
03-21-2010, 20:46
Щом все ти си я търсил досега - инат не ти трябва. Нали трябва и тя да се научи да прави компромиси,да прощава,да се опитва да разясни нещата,да види къде й е грешката и така нататък .. Дори и тя да е права (примерно) да се интересува от твоята гледна точка или поне най-малкото: да й долипсваш за тия 3 седмици. Направо не разбирам толкова горделиви хора,честно,аз като съм влюбена съм толкова отпусната и загрижена за човека до мен,че просто.. Не мога да си представя да му се сърдя за дълго време,да се цупя от малки караници и т.н. .. :)

Tempest
03-21-2010, 20:49
Щом все ти си я търсил досега - инат не ти трябва. Нали трябва и тя да се научи да прави компромиси,да прощава,да се опитва да разясни нещата,да види къде й е грешката и така нататък .. Дори и тя да е права (примерно) да се интересува от твоята гледна точка или поне най-малкото: да й долипсваш за тия 3 седмици. Направо не разбирам толкова горделиви хора,честно,аз като съм влюбена съм толкова отпусната и загрижена за човека до мен,че просто.. Не мога да си представя да му се сърдя за дълго време,да се цупя от малки караници и т.н. .. :)

може всеки човек като е влюбен да е загрижен за човека отсреща... кой е казал обаче, че тя е влюбена в него....?

Пич, търпи... няма смисъл да се обаждаш, ако тя си мисли, че може да те върти на пръста си.. нека си чака да й звъннеш, ще разбере, че не стоят нещата така и ше ти звънне.. вижда се, че я обичаш, ама потърпи още малко... пък ако не се обади.. прави си сам изводите :?

пожелавам ти скорошно обаждане :)

SoStarstruck
03-21-2010, 20:53
Щом все ти си я търсил досега - инат не ти трябва. Нали трябва и тя да се научи да прави компромиси,да прощава,да се опитва да разясни нещата,да види къде й е грешката и така нататък .. Дори и тя да е права (примерно) да се интересува от твоята гледна точка или поне най-малкото: да й долипсваш за тия 3 седмици. Направо не разбирам толкова горделиви хора,честно,аз като съм влюбена съм толкова отпусната и загрижена за човека до мен,че просто.. Не мога да си представя да му се сърдя за дълго време,да се цупя от малки караници и т.н. .. :)

може всеки човек като е влюбен да е загрижен за човека отсреща... кой е казал обаче, че тя е влюбена в него....?
Емиии,аз не виждам смисъл ако тя не е влюбена в него изобщо да коментираме.. Трябва изобщо да не се занимава с нея повече и да не си хаби нервите. Но ако има любофф .. Вероятно тя е такъв човек (инатлив) по характер и ти може и да я промениш .. Може и да не успееш .. Нищо не се знае. ;)

YoUcANNOtiMaGiNe
03-21-2010, 20:57
Щом все ти си я търсил досега - инат не ти трябва. Нали трябва и тя да се научи да прави компромиси,да прощава,да се опитва да разясни нещата,да види къде й е грешката и така нататък .. Дори и тя да е права (примерно) да се интересува от твоята гледна точка или поне най-малкото: да й долипсваш за тия 3 седмици. Направо не разбирам толкова горделиви хора,честно,аз като съм влюбена съм толкова отпусната и загрижена за човека до мен,че просто.. Не мога да си представя да му се сърдя за дълго време,да се цупя от малки караници и т.н. .. :)
така си е и освен тва има два варианта , 1 - ви - не се интересува какво ще стане с връзката ви , 2 - ри - прекалено е горда ^ и не иска да поеме инициатива :? такива хора не ги разбирам , ако не те потърси скоро време направо я зарязвай , като видиш , че не разбира от дума кво ще и се тикаш и ще я молиш [-X :-P

Tempest
03-21-2010, 21:01
ммм... забелязвам тука сме мноо смели на думи - "напрао я зарязвай"... wtf? Все едно е лесно...

BlueParadise
03-21-2010, 21:03
Искаш ли я? Обади й се :)

SoStarstruck
03-21-2010, 21:04
ммм... забелязвам тука сме мноо смели на думи - "напрао я зарязвай"... wtf? Все едно е лесно...В живота лесни неща няма,човек трябва сам да си пази тялото и сърцето.

YoUcANNOtiMaGiNe
03-21-2010, 21:37
ммм... забелязвам тука сме мноо смели на думи -"напрао я зарязвай"... wtf? Все едно е лесно...
Преди да дадеш коментар , изчети ми целия пост , някой каза преди тоя пост , че лесни неща в живота няма и е много прав . Ако тя не поеме отношение , какво искаш да направи , според тебе да отиде да и се моли на колене , така ли :?

IvsynKa
03-21-2010, 21:56
щОм тЯ сИ е тРъгнАлА....О нЗ,на нейно място бих се върнала :(

silky92
03-21-2010, 22:54
Какви са въобще тези отношения . Цял живот на инат ли ще го карате ?

Stan4o123
03-22-2010, 09:42
Братле,не искам да те разочаровам,но 3 седмици щом не ти звъни,значи не й пука за теб,get over it!!!

malkazlatna
03-22-2010, 10:09
езглежда май не и пука, но ти пък и звънни и опитай.поне няма да се чудиш какво е щяло да стане

Tempest
03-22-2010, 12:12
ммм... забелязвам тука сме мноо смели на думи -"напрао я зарязвай"... wtf? Все едно е лесно...
Преди да дадеш коментар , изчети ми целия пост , някой каза преди тоя пост , че лесни неща в живота няма и е много прав . Ако тя не поеме отношение , какво искаш да направи , според тебе да отиде да и се моли на колене , така ли :?

не съм казал да се моли... просто отбелязвам, че хич няма да е лесно да я зареже ако я обича... а не с "щрак" и работата да спи...

пак казвам - просто отбелязвам... :?

Take_That
03-22-2010, 12:14
Братле,не искам да те разочаровам,но 3 седмици щом не ти звъни,значи не й пука за теб,get over it!!!


Съгласна съм

valdesbg
03-22-2010, 14:54
Еее ама вие много лесно се връзвате бе.

Пак играеш по нейната игра. Що се самопрецакваш?

Що седиш, чакаш и ревеш? Мъж ли си или какво. Скарали сте се - хубаво, инатите се - ми хубаво.. ама защо се поставяш в губеща позиция ОТНОВО?

Трябвало е още на 3-4 ден да и звъннеш и да питаш "какво правим с тебе? Така да се сърдим не върви работата. Хайде да се видим и да си поговорим(което се сети какво значи) или ще те зарежда по телефона, което хич няма да е добре за тебе"

Дай малко мъжественост, кво е тва поведение на охлюв.

Mac_Murdo
03-23-2010, 05:30
Да, днес не издържах и се обадих! Освен че не ми вдигна 3 пъти друго не стана.Явно си взимам шапката вече и това е.. Не мога да повярвам ...

XTREMEFREERIDE
03-23-2010, 06:07
Городост и инат. Само това виждам във случая. А няма смисъл от тези неща.
Наистина е много глупаво и от страната на двама ви да се цупите така.
Не разбирам защо трябва да се сърдите за това кой кой търси.
Че дори и да спрете да се виждате?! :smt107
Или на нея не й пука, или сте прекалено горделиви,
което няма да ви е от полза.

gLypChenCee
03-23-2010, 06:34
Какви са въобще тези отношения . Цял живот на инат ли ще го карате ?

deadprincess
03-23-2010, 07:14
хмм, щом не се сеща за теб може би вече не се интересува от теб. ако бях на твое място до сега да съм я зарязала ;]

kamsssity
03-26-2010, 16:51
според мен трябва да я изчакаш да се сети за тебе :wink:

loliii
03-26-2010, 16:57
Да, днес не издържах и се обадих! Освен че не ми вдигна 3 пъти друго не стана.Явно си взимам шапката вече и това е.. Не мога да повярвам ...
Съжалявам, пич, ама се очакваше. Момичетата искат те да са център на вниманието, те никога не се обаждат, те винаги са търсените и когато едно момче поиска и на него малко внимание да му се отдели а не все момичето да чака някой да й вдигне задника от стола, .... тя си тръгва. Рядко момичетата са тези, които поемат инициативата да се обадят за кафе, да те чуят и т.н., просто защото "не са те тези, които трябва да тичат след гъза на другия". Цитирам една позната. ;)

LoWePinK
03-26-2010, 17:22
Щом все ти си я търсил досега - инат не ти трябва. Нали трябва и тя да се научи да прави компромиси,да прощава,да се опитва да разясни нещата,да види къде й е грешката и така нататък .. Дори и тя да е права (примерно) да се интересува от твоята гледна точка или поне най-малкото: да й долипсваш за тия 3 седмици. Направо не разбирам толкова горделиви хора,честно,аз като съм влюбена съм толкова отпусната и загрижена за човека до мен,че просто.. Не мога да си представя да му се сърдя за дълго време,да се цупя от малки караници и т.н. .. :)

8)

BePoHuKa
03-26-2010, 17:31
Братле,не искам да те разочаровам,но 3 седмици щом не ти звъни,значи не й пука за теб,get over it!!!


Съгласна съмСъгласна съм.. аз примерно не мога 3 седмици да не се чуя с приятеля си. Дори и да не ти се обажда от гордост, ако държеше на теб вече щеше да ти е звъннала... освен да й се обадиш ти и да я питаш ясно и просто: "Губим ли си времето заедно?" и така..

umri
03-26-2010, 21:01
Преди време с моята приятелка ни се беше натрупало от доста време и беше неизбежно да се скараме.Само трябваше каква да е причина. Нищо и никакъв скандал, само че кой би помислил, че ще стигне до раздяла почти?! Казах и че ще чакам тя да ме търси ,3 седмици това правя - да чакам, като всеки момент съм готов да се разрева! Чак ме е срам от себе си !


Въпросът ми, естествено, е :
Какво да правя : да седя и да чакам , докато се сети за мен или да и се обадя за пореден път и един ден пак се скараме за същото?
Би и майката... селско говедо. Помислила се е за велика. Не заслужава сълзи такоа нещо. Търси друга.

Priceless
03-27-2010, 05:38
Пич, трябваше да ти е ясно. Отдавна не си в живота й. :?

ro6lio
03-27-2010, 07:40
Оставай я ...Айсиктир да търсиш момиче ,тя трябва да те търси!
А и по принцип момичета обичат да ходя подир момчета и постоянно да ги търсят ,да ги пренебрегват някой път колкото и да не си го признават!Колкото повече пренебрегваш едно момиче то повече те търси -разбира се нетрябва да прекаляваш :)