PDA

View Full Version : Тъпите пъпки :(((



dPa3HuTeJl
03-21-2010, 22:45
Здравейте,незнам дали на тази тема и,е тук мястото но реших да я пусна тук :D
Та значи имам ужасен проблем с пъпките .. на 14 съм и съм в пубертета и имам много гадни пъпки и от моя клас почти всички ми се подиграват ...какво ли не съм пробвал да ги махна тея пъпки,то мазила ли небяха някакви маски,хапчета,ходих на кожен лекар изписа ми някакво лекарство (забравих му името) и нямаше абсолютно никакъв ефект ! дори обратното , вслушиха се нещата .. незнам дали проблема е повече физически от колкото емоционален защото самочувствието ми като изляза навънка и пада до земята .. и затова повече си стоя пред компютъра,срам ме е да изляза с приятели,просто незнам какво да правя.От нашия клас момчетата уж и те са в пубертета апък нямат и една пъпка .. защо все аз :( който е имал такъв проблем моля да ми каже как го е разрешил ?? Поне разбирам да имам самочувствие ама то и това го няма .. моляви помагайте :) (извинявам се за правописните грешки !!!)

BurnX86
03-22-2010, 08:11
Аз имах подобен проблем преди време.Опитвах доста кремове ,лосиони.Най добър ефект имах от това
http://bit.ly/9Iu8Zf

ZIT BLASTER – Anti Acne
Пращат го от Нова Зеландия за седмица и ти се обаждат от DHL да отидеш да си го вземеш!Плаща се онлайн с дебитна/кредитна карта.

titinkaa
03-22-2010, 16:20
Акне Аут-в аптеката

dimeto007
03-22-2010, 16:56
Ммм хайде и тук ще го напиша... просто ми омръзна всеки ден от такива теми - не че някой ма е накарал да ги чета ... камоли да отговярям но..

Спирт+ХЛОРНОтромецин ! - това помага поне при повечето теенове :) Също може да използваш катранен сапун за проблемна кожа.За крем Здраве съм чувала също добри отзиви . Маската от хума също е за препоръчване - дори тези нещица няма да ти излезнат скъпо !! 4-5 лв

Добър ефект може да постигнеш като успоредно с това приемаш и нещо вътрешно - например бирена мая ,но някой не са доволни от нея , защощо може да се надебелее.
П. П. Само гледай да не си изсушиш прекалено много кожата!

Сорри за правописните и пунктуационни грешки 8-)

dPa3HuTeJl
03-22-2010, 17:05
Знам че има много такива теми,прочетох ти почти всички и не намерих отговор ... а тези маски с хума и тем подобни неми влияят много :D ще го видя този катранен сапун ... само дане вземе да стане по-зле,защото ми писна вече :shock: