PDA

View Full Version : Далеч....



loovvvee
03-22-2010, 05:52
Всичко започна Февруари 2009-та. Отидох при една приятелка и си седяхме в двора на даскало, когато се появи Той. Още в началото ми привлече вниманието, а дори не го бях видяла хубаво в лице. По-късно същия ден го видях-уникален беше и още е де.
След това с приятелката ми започнахме да се виждаме всяка събота и неделя, понеже аз живеех в краен квартал, а тя в центъра. Следващия път, когато излязохме не го видях. След това почти всеки път като ходих там се виждахме, случайно в нета се запознахме с едни негови приятели и от там и с него. Никога преди не бях чувствала такова нещо.... сякаш намерих сродната си душа.... когато си писахме по скайп за първи път се оказа, че харесваме едни и същи неща, което си го знаех, защото от вида му си личи. Той по принцип не е някакъв женчо и изобщо не се занимава с момичета, но ми сподели, че му се иска да има някое нормално момиче, което прилича на него. Всичко беше толкова хубаво... дойде и лятото, когато започнах да ходя там всеки ден. И дойде и времето, в което майка ми ми съобщи, че се местим в друг град, който е на 110 км. и аз :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Бях шокирана известно време. Плаках какво ли не правих, за да я накарам да останем, но не. :( Тъкмо когато си знаех, че щеше да се получи нещо и аз заминах и до ден днешен всеки ден се будя с мисълта за Него. И не мога да направя нищо.... Тази зима ходих за няколко дни при приятелката ми, но него го нямаше, а аз му нямам нито телефон, нито нищо. Мислих да се преместя да живея там, но не става. Нямам достатъчно пари за квартири.... Опитвала съм се да си харесам някой друг, но не става.... тук нито едно момче не ми привлича вниманието. Всички са някак си фалшиви... знам ли и аз как да ги нарека. Просто не са него.
:-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#
Критикувайте, ако искате, не искам съвети, защото никой не може да ми помогне. Просто исках да споделя.

vas4e3to0
03-22-2010, 06:27
И аз съм имала такива моменти.. Гадно е, но няма какво да се направи.. :(

YoUcANNOtiMaGiNe
03-22-2010, 07:02
Прочетох тва , което си написала и мисля , че може да има някакво решение . Едно обаче не разбрах , нали каза , че му имаш скайпа , защо не поддържате връзка по тва . ;-) А решението е да си пишете и ако забележиш че той не е безразличен към тебе , признаваш му и вече ще си покаже кво ще стане . А и градът , където си се преместила не е чак толкова далече 100 км , може да се виждате поне няколко пъти в седмицата . Освен тва може да помолиш приятелката ти да ти помогне по някакъв начин и така :wink: :-P

dimitar_ak
03-22-2010, 07:25
Ако разбирам правилно между вас все още не е имало нищо. Вариантите са ти да го забравиш или все пак да опиташ. 110км са нищо и се взимат са около час и половина с какъвто и да е транспорт. Аз само до работата си пътувам толкова време всеки божи ден.

PS: Жената в която съм влюбен е на 420км от мен.

loovvvee
03-22-2010, 07:56
YoUcANNOtiMaGiNe имам му скайп, обаче се съмнявам по скайпа да стане нещо... Той влиза рядко. Иначе съм мислила и за това.

100 км. наистина не са толкова много, преди от моя до негови квартал бяха около 50, но все пак всъзките от разстояние повечето пъти не се получават. :( :(

tonitta може и така да направя. Аз понякога така и правя де, ама много рядко. А плакането наистина помага, хах, ама след седмица пак същата работа.
Решила съм да започна да се глезя повече и дано срещна някой друг.... въпреки че сега не искам друг, но....

Единственото нещо, от което ме е страх е да не започна да пуша отново и да пия. :( :(
Дано това лято всичко се оправи, защото се мина година вече....

gLypChenCee
03-22-2010, 08:04
Колко са 100 км. Ако има желание и всеки ден може да се виждате .. (е и ако има финансова възможност де..)

gLypChenCee
03-22-2010, 08:05
YoUcANNOtiMaGiNe имам му скайп, обаче се съмнявам по скайпа да стане нещо... Той влиза рядко. Иначе съм мислила и за това.

НЕ НЕ НЕ ННЕ НЕ НЕ НЕ НИКАКЪВ СКАЙП! НЕ НЕ НЕ НЕ НЕ НЕ И НЕ ! Все едно да си пуснеш тото мислено.. :?

SoStarstruck
03-22-2010, 10:29
Той по принцип не е някакъв женчо и изобщо не се занимава с момичета Май искаш да кажеш,че не е женкар,струва ми се .. ;) На колко години си,всъщност? Да не си направила нищо досега,за да му намериш номера .. Пиши му по скайп,искай му тел,ако го чувстваш толкова сроден и близък .. Аман!!

Take_That
03-22-2010, 11:40
Помисли добре и погледни цялата ситуация от страни - ако подновиш някакви контакти с него (все пак каза, че сте си писали по скайп) ще затъваш все повече и повече и изведнъж наистина няма да има измъкване. Ако обаче имаш воля и наистина искаш да го забравиш трябва да положиш максимални усилия. Ти си решаваш. Успех :)

onestar
03-22-2010, 12:08
Така като гледам най-добрия вариант е да го забравиш. Ще е трудно, но... ще успееш.

DekoDenev
03-22-2010, 14:26
искам да ти кажа нещо...ако наистина смяташ че това е момчето на живота ти тогава дори няма смисъл да пишеш в този форум КАЧВАЙ се на рейса и отиди при него знам че не е невъзможно да го направиш още повече когато имаш приятелка там ...за какво изобщо си губиш времето в тийнпроблем когато човека който очевидно е в сърцето ти не е до теб замисли се !!!

uBuTo
03-22-2010, 15:37
Всички са някак си фалшиви... знам ли и аз как да ги нарека. Просто не са него.
+1

FromAutumToAshes
03-22-2010, 15:55
Колко са 100 км. Ако има желание и всеки ден може да се виждате .. (е и ако има финансова възможност де..)


за 15-17 годишни тийнове (щото ме съмнява да са по-големи) да ти кажа са пречка и то голяма.. Знам го от личен опит ;)

Към авторката - свиквай, друг съвет не мога да ти дам ;) Но както каза ти самата, не че искаш такъв.