PDA

View Full Version : Витамини!



HauteCouture08
03-22-2010, 08:17
От доста време съм спряла да взимам витамини, но искам да започна пак, но се чудя какви, някои може ли да ми препоръча? Какви витамини взимате вие и доволни ли сте? :)

cyclops
03-22-2010, 08:25
Тези са най-добрите, според мен http://www.paylesschemists.com.au/images/products/80466.jpg

KumchoValcho
03-22-2010, 08:57
За кво са ти?

titinkaa
03-22-2010, 12:25
Преди пих Геритамин нео,и бях доволна,а цяла зима се тъпча с плодове,и в нас имаме сокоизтисквачка и истисквам-портокали,лимони,ябълки,ки и,понякога и фрейфрут.... тва е най-полезния витамин,предпочитам сокче да си правя,отколкото хапчета.Та ако имаш възможност си прави така :)

kriSko94
03-22-2010, 17:08
айде пак да повторим: :)

1. мислиш ли, че хапче, направено в лаборатория, нямащо нищо общо с веществата (витамини), съдържащи се в плодовете и зеленчуците, ще даде нужното на отганизма ти??

2. организмът ни се нуждае от малко количество витамини и минерали, които лесно могат да се набавят, при пълноценно хранене.

3. та в крайна сметка- НЕ, НЕ си взимай витамини, а по-добре изяж един портокал...

billytalent
03-22-2010, 17:10
Преди пих Геритамин нео,и бях доволна,а цяла зима се тъпча с плодове,и в нас имаме сокоизтисквачка и истисквам-портокали,лимони,ябълки,ки и,понякога и фрейфрут.... тва е най-полезния витамин,предпочитам сокче да си правя,отколкото хапчета.Та ако имаш възможност си прави така :)

И аз пия Геритамин от доста време и съм доволна