PDA

View Full Version : объркана от ситуацията :(



raia338
03-22-2010, 09:24
Здравеите!Нека моята тема започне от там,че скъсах с чмомче което беше грешка за мен и малко или много ми обърка нещата.Заради това момче спрях да подържам контакти с момчето което в момента харесвам...И естествено сега се опитвамако мога да върна нещата..Мисля си ,че преди това момче ме харесваше.Бяхме си обещали да излезем,пишехме си мн често всичко беше нагласено поне за излизане ,пък след излизането щях да опитам да разбера дали иска нещо да се получи.Обаче мина доста време и се реших да пробвам както вече казах един вид да си върна взаимоотношенията.Писах му в един саит но не отговори и останах като гръмната..обаче пък след няколко дни той самият от време на време пише и така..общо взето.Казала съм си ,че ще опитам да върна всичко но малко ме е страх да не би да не ме харесвавече или никога да не ме е харесвал.Ако не опитам няма да разбера,но как да започна,да му пиша ли какво да направя как да постъпя за да види,е го харесвам не ми се иска направо да го казвам :(
ще съм благодарна ако дадете съвети :-)

SoStarstruck
03-22-2010, 10:12
"От два стола на земята" ... Човек трябва да е наясно със себе си и с това какво иска,ако си знаела какво правиш - шанс,това е риск,който си избрала да поемеш,за да бъдеш с този,който предпочиташ. А ако си действала през глава - сега си сърбаш попарата. ;)

Take_That
03-22-2010, 11:45
Опитай се да възобновиш контактите си с него по някакъв начин, но в никакъв случй не ставай досадна. Ако видиш, че проявява интерес, тогава може би имаш шанс, ако ли не - няма какво повече да се направи.

valdesbg
03-22-2010, 14:35
На моята планета "здравей" върши перфектна работа. Пробвай, току виж се получило.
Имаш бонус че сте си приказвали преди:)

Sh@d0w
03-22-2010, 14:48
А замисляла ли си се,че може би и той не е сигурен в твоите чувства и затова не е предприел нещо?Ако не опиташ няма да разбереш.Попитай го директно да излезете някъде....сега и ако искаш да ти кажа как да му намекнеш ще се засмея :D