PDA

View Full Version : За запознанствата от весниците ?



AquaDeju
03-22-2010, 09:27
Питам се въобще верни ли са тези обяви.
Питам за обяви от сорта , бизнес дама търси дискретна връзка и темподобни.
Има ли някои , който е по запознат по въпроса да даде мнение?
Благодаря ви предварително.

dimitar_ak
03-22-2010, 10:50
Най-често става дума за импулсен телефон. В най-добрия случай ще попаднеш на клуб за компаньонки.

sh3_1s_7h3_0n3
03-22-2010, 19:06
Верни са.
За да се публикуват подобни обяви във вестниците, тези, които ги пускат трябва да се регистрират в някои от офисите на вестника давайки лична карта и телефон за обратна връзка.
В повечето случаи подобни обяви са от агенция за запознанства, които си правят реклама по този начин. :)

Virtuallll
04-10-2010, 14:50
Можеш да се досетиш обявите какви са най-малко от цифрите на телефонните номера.Аз ти препоръчвам да прегледаш сайтовете за запознанства отколкото тия обяви, въпреки че има и обяви на жени, които не се срещат за пари... / в заглавието май си искал да напишеш весТник/

Sisi7u
04-24-2010, 10:08
дори и да са верни .. можеш да попаднеш на някоя психопатка...
taka, че тези неща не са съвсем сигурни ..
опитай със сайтовете за запознанства .. ;]]

InnoraX
04-27-2010, 20:32
Можеш да се досетиш обявите какви са най-малко от цифрите на телефонните номера.Аз ти препоръчвам да прегледаш сайтовете за запознанства отколкото тия обяви, въпреки че има и обяви на жени, които не се срещат за пари... / в заглавието май си искал да напишеш весТник/
Абсолютно съгласен, не че и в сайтовете за запознантсва няма шанс да попаднеш на " някой/я психопат/ка " ;) Мисли с главата си!

britzy
05-16-2010, 15:51
Toва е много измислено с вестниците,имам предвид то е предшественик на аха,флирт и такива сайтове.Таа повечето хора там кой знае какви са.Нали един фризьор си отиде от такова запознанство.Пълна пропаганда.Дори само идеята за такива обяви ми е твърде плоска и евтина.Да предлагаш тялото си на всеки ,попаднал на вестника.Не знам....

Mechanism
05-17-2010, 23:24
Най-често става дума за импулсен телефон. В най-добрия случай ще попаднеш на клуб за компаньонки.
A в най-лошият на зъл дядка с демоничен поглед,кожени гащи без задник,точилка и буркан с мармалад от смокини.
:lol:

п.с. тру стори...май
:lol: