PDA

View Full Version : информация за човек



ProKiller2
03-22-2010, 11:50
Здр. мога ли например да въведа името и годините на раждане и егн на някой човек и така някъде в интернет да намеря информация за него

ospower
03-22-2010, 11:52
Ако Гугъл разполага с информация за този човек - да.
Има една програма, в която въвеждаш ЕГН-то, но това е нещо като хороскоп. Ще разбереш само в коя област се намира...

loveUpeps4o
03-22-2010, 11:57
Здр. мога ли например да въведа името и годините на раждане и егн на някой човек и така някъде в интернет да намеря информация за него
НЕ

Petrow
03-22-2010, 12:18
В полицията .. с база данни :lol:

ПТ: Ми както някой каза по нагоре ако този човек е известен или е направил нещо което да привлече повече внимание ще го има в нета иначе трудно по точно няма никакъв шанс да намериш това което търсиш.. :P

doomkillerr
03-22-2010, 13:30
Здр. мога ли например да въведа името и годините на раждане и егн на някой човек и така някъде в интернет да намеря информация за него

Зависи каква конкретно информация търсиш за дедения човек?!?!

П.С. - Ако искаш да разбереш с какви очи е, какво работи, има ли си гадже, да го видиш на снимка... ами няма да можеш... :P

Има едно нещо, наречено "Закона за защита на личните данни", който забранява разпространяването на лични данни на трети лица! 8)

koko95
03-22-2010, 17:46
отиваш в полицията подаваш молба(в днешно време е заявление) и те ще ти кажат всичко за миналото на дадения човек

doomkillerr
03-22-2010, 18:12
отиваш в полицията подаваш молба(в днешно време е заявление) и те ще ти кажат всичко за миналото на дадения човек

Това в кой филм го гледа?!?! :razz: :razz: :razz:

Petrow
03-22-2010, 18:42
отиваш в полицията подаваш молба(в днешно време е заявление) и те ще ти кажат всичко за миналото на дадения човек

Това в кой филм го гледа?!?! :razz: :razz: :razz:
Листопад :lol:

SolusChristus
03-23-2010, 00:22
отиваш в полицията подаваш молба(в днешно време е заявление) и те ще ти кажат всичко за миналото на дадения човек

Това в кой филм го гледа?!?! :razz: :razz: :razz:
Листопад :lol:

:lol: :lol: :lol:


Няма как да се видят тези данни, особено по Интернет.

LadyDy
03-23-2010, 08:12
Te в м-тел не могат да ти кажат колко имаш да плащаш сметка, ако не кажеш фамилията на човека, на който се води договора, да не говорим за ЕГН! и данни за човека..... :razz:

Valento
03-23-2010, 11:32
ЗЗЛД не позволява такива екстри .... не напразно когато започваш работа или кадето ти има като информация и майчиното мляко се подписваш че си уведомен че данните ти ще бъдат ползвани и защитени по този закон за заита на личните данни ... ти ако разполагаш с такава информация за хората ти можеш да ги вакраш в егаси филмите ... да теглиш заеми от тяхно име и т.н ..

jFoxx
04-08-2010, 09:41
ВСЪЩНОСТ има.Не е точно това, но е подобно.Програмата се казва:
Z-Info
Ако някой иска да му я пратя, да пише на скайп: viktoria.ivanova...
само кажете, че сте от форума. 8-)

MaGuSs
04-08-2010, 10:08
Има и втори начин.Но за това се изискват няколко неща...

1)Компютър
2)Интернет
3)Още един компютър
4)Да не говорим за трети компютър
5)Хакерски умения

И с тези 5 неща разбиваш защитата на FBR и си тИ!

П.П.Това го могат хора ,които се броят на пръсти.Не мисля ,че можеш да се включих в тяхната "групичка".

doomkillerr
04-08-2010, 10:19
Има и втори начин.Но за това се изискват няколко неща...

1)Компютър
2)Интернет
3)Още един компютър
4)Да не говорим за трети компютър
5)Хакерски умения

И с тези 5 неща разбиваш защитата на FBR и си тИ!

П.П.Това го могат хора ,които се броят на пръсти.Не мисля ,че можеш да се включих в тяхната "групичка".

Коя защита, казваш че трябва да се разбие?!?! А в нея фигурират ли всички хора по земята? :shock:

MaGuSs
04-08-2010, 10:22
Има и втори начин.Но за това се изискват няколко неща...

1)Компютър
2)Интернет
3)Още един компютър
4)Да не говорим за трети компютър
5)Хакерски умения

И с тези 5 неща разбиваш защитата на FBR и си тИ!

П.П.Това го могат хора ,които се броят на пръсти.Не мисля ,че можеш да се включих в тяхната "групичка".

Коя защита, казваш че трябва да се разбие?!?! А в нея фигурират ли всички хора по земята? :shock:

Еми общия сървър на FBR е съвкупност от сървърите на всяка федерално бюро на отделна държава.Така ,че по тази логика може.

П.П.Когато госпожата ни по ИТ ни говореши за сървари ни го спомена ... ,но доколко е вярно не съм сигурен.Би трябвало да е така :)

dPa3HuTeJl
04-08-2010, 11:11
отиваш в полицията подаваш молба(в днешно време е заявление) и те ще ти кажат всичко за миналото на дадения човек

Това в кой филм го гледа?!?! :razz: :razz: :razz:
Листопад :lol:

:lol: :lol: :lol:


Няма как да се видят тези данни, особено по Интернет. :razz: :razz: :razz:

doomkillerr
04-08-2010, 11:57
Еми общия сървър на FBR е съвкупност от сървърите на всяка федерално бюро на отделна държава.Така ,че по тази логика може.

П.П.Когато госпожата ни по ИТ ни говореши за сървари ни го спомена ... ,но доколко е вярно не съм сигурен.Би трябвало да е така :)

До колкото зная няма "единен" сървър, на всички министерства за Вътрешна сигурност или разузнавателни подразделения на всички държави... А защо ги наричаш "федерално бюро" (в Америка може и да е така, но тук сме България все пак). Всяка държава си съхранява тази информация и я пази по особенно стриктен и защитен начин... Винаги може да се разбере, кой е влизал в системата и от къде!

П.С. - Трябва да си "много луд хакер", че да бъркаш в кошера с пчелите... Все пак "хакери", казват на тези който пробиват защитата и не ги хващат, щото иначе са си обикновенни "компютърни" престъпници... :D

L0ST
04-08-2010, 12:05
Няма единен сървър с тези неща. Както вече каза момчето над мен, съхраняват се в държавата по много сигурен изащитен начин. Силно ме съмнява да има мераклия да ги разбие... То мен ме е страх да свалям малки сайтчета, камо ли пък да се хакна в базата данни (не че мога де, но и да можех..) на МВР-то :D :lol:

YouDontKnowMe
04-08-2010, 12:39
По името , скайп нейма , и-мейла можеш да търсиш в гугъл, фейсбук ... Ако знаеш датата на раждане и и-мейла в абав примерно, може да налучкаш тайния отговор... << Правила съм много пъти. От мейла вече черпиш информация къде влиза, какви са му паролите и т.н. Макар, че вече малко сайтове ти изпращат паролата по мейл, вече забравиш ли я - пращат линк, чрез който после я сменяш ... И в скайп е така вече.
Но ако намериш стари мейли с пароли - пак е нещо.

MaGuSs
04-08-2010, 12:42
Няма единен сървър с тези неща. Както вече каза момчето над мен, съхраняват се в държавата по много сигурен изащитен начин. Силно ме съмнява да има мераклия да ги разбие... То мен ме е страх да свалям малки сайтчета, камо ли пък да се хакна в базата данни (не че мога де, но и да можех..) на МВР-то :D :lol:

Аз съм доброволец.Но де да можех...

П.П.Четах ,че имало българче/дете/ ,което е влязло в NASA /да работи/ точно по този начин "хакването".Ти трябва да си егати зъбъра и зомбито ,че да влезеш там .Дори и да не искаше ,няма на къде.Или приема ,или отива в затвора :lol: .Да го ева ,му викам всеки път когато се сетя за него :lol: :lol: