PDA

View Full Version : Какво да правя ?



Stoynow
03-22-2010, 12:54
Като цяло нямам много успех с любовта и момичетата. Обикновено момичетата, които харесвам не ме харесват и връзките ми не са били споучливи. Близо 1 година не съм изпитвал силни чувства към момиче, но ето, че това стана. Не мога да спра да мисля за нея. Учи в моето училище, по-малка е. На скоро се пристраших и се запознах с нея. Допадаме си, но май ме има само за приятел. Не знам какво да мисля.. Забелязал съм, че когато я поздравявам един вид омеква, а това е нетипично за нея, защото си е доста отворена. Може просто да се заблуждавам, знам ли ? Също така доста често ми говори за нейния приятел, не знам на кво се дължи това. Дали ми намеква да се откажа, или е някъв номер ? Трудни са за разбиране тия момичета. Мисля тия дни да я поканя на кафе. Като цяло не се познаваме толква. Дали ще ме отреже ? По-добре ли ще е, ако изчакам малко ? Не издържам вече. Не мога да уча, не мога да спя, дори като излзиам с приятели нямам търпение да се прибера, защото вечер влиза в скайп и доста време си пишем.

Alex4o0o
03-22-2010, 13:26
Не мисли толкова - покани я на среща!Щом ти говори за своя приятел значи ти има доверие,по малко вероятно е да ти прави намеци.
Какви са техните отношения?Ако не са добри,сега е момента ти да удариш.Разкажи и какво чувстваш.Не звучи лесно,но винаги помага.Спри да се тормозиш и горе главата!

coolness
03-22-2010, 13:47
Щом ти говори за "приятеля си" дали той съществува или не,значи иска просто делиактно да те накара да се откажеш..а тва с омекването си е просто притеснение,което е нормално,защото не иска да бъде груба,а в същото време не знае какво да каже..ако искаш рискувай,покани я ,но според мен не те харесва ;)