PDA

View Full Version : по-малък от мен



moisture
03-22-2010, 14:56
Когато се прибирам от лекции и докато си чакам влака доста често вижда едно момче,което е няколко години по-малко от мен.Той май е емо.А аз до преди мразих емотата,сега го търся насякъде по скайпа,фейсбука от приятели на мой приятели,но не намирам нищо.Днеска го чаках,но го нямаше на гарата.И във влака го нямаше.Аз съм метълка,преди се обличах с метълски блузи,сега от 5-6 месеца спрях.И от няколко дни пак се нося със същите метълски дрехи.Знам че съм голяма за такива глупости,но ми е кеф когато ги нося.Смешно ли е когато допреди 1 седмица ходех с токчетата,сега с кецовете и метълските блузи и мешки.Моля ви кажете ми много е спешно
А и относно момчето,как да го заговоря,той е емо а пък аз до скоро нехаресвах емотота сега даже си свалих на Булет фор май валентайн дискографията.НЗ кво да правя
Моля ви не искам да ме бъзиката за темата :(

Sh@d0w
03-22-2010, 14:59
лал...к`во значение има какъв стил следваш...просто го заговори толкова ли е трудно :?

ThroughStruggle
03-22-2010, 14:59
Ха-ха. :)
Какви лекции, бе, мой, ти не можеш да вържеш две изречения.

Callisto
03-22-2010, 15:06
Не смятам, че стила на обличане, музика или годините са проблем. Аз си слушам метъл от малка, гаджето ми също като изключим един период от време, когато слушаше чалга. Е сега не се разхождам с типичните метълски тениски, понеже са ми много големи и почвам да изглеждам пухкава ( а аз съм много слаба). Ходя си с кецове или токчета, черна поличка, черно потниче или тениска (обичам да са с по-големи диколтета...не е като да нямам какво да покажа). Гаджето ми също така е по-малък от мен с 3 години...и това не беше проблем.
Просто отиди при него и го заговори. Питай го кои групи слуша...абе намерете общи интереси. :) Аз с моя се познавам сигурно вече от 6 години като 5 от тях прекарахме в една компютърна игра " RuneScape", където играехме всеки ден заедно, писахме си непрекъснато,открихме, че имаме много общи приятели както в играта така и в истинския живот. Даже се оженихме в играта. :D Един ден просто решихме да се видим, понеже и 2мата испитвахме нещо един към друг. Още от първата секунда супер много си паснахме. :) ...Просто намери обща тема за разговор. И помни бъди себе си не е нужно да се променяш заради него и да слушаш групи, които не ти харесват!

kindergarden
03-22-2010, 15:07
абсурд да си студентка :? Бива ли такова нещо бе,како (трудно ми е да го казвам) :?
1.Да смешно е за твоите години първо да ходиш на токчета и после да слагаш брутално метълски отенък на външността си.Тези неосъзнатие неща са за пубертета,който е трябвало да си го минала.
2 Това,че е по-малък от теб няма никакво значение :? И как да го заговориш,както всяко едно друго човешко същетво аман начи

onestar
03-22-2010, 15:08
Имам чувството, че чета поста на някакво вманиачено неориентирано момиченце.

За мен лично е смешно, да сложиш кецове и метълска блузка при положение, че само преди седмица си бил с n-сантово токче и потниче до пъпа.

И... не може да променяш мненията си така от раз относно Емо-тата. Как е възможно да харесаш някого, когото преди това си мразел и то не за друго, а заради... хм, стила му на живот (или както е там)?

Колко години ви е разликата?

uBuTo
03-22-2010, 15:32
тъпо е тва което казваш, че нямате шанс щото той е емо

moisture
03-22-2010, 21:22
не знам може би 2 -3 години ни е разликата
нз как да разбера и кого да питам

FromAutumToAshes
03-22-2010, 21:29
Ама ти сериозно ли :shock: :shock:


:lol: :lol: :lol: :razz:

fenastz
03-23-2010, 06:12
Емо-та...да ви изрине някой...

gLypChenCee
03-23-2010, 06:32
тъпо е тва което казваш, че нямате шанс щото той е емо така е :razz:

moonlitcandy
03-23-2010, 07:25
ахахахахахахахахахахха колко смешно :smt120 всеки си избира какво да бъде бахти...

deadprincess
03-23-2010, 07:40
носи каквото искаш, слушай каквото искаш! това нас не ни интересува ;] Всяко същество на тоя свят си търси себеподобно. :-D ако той е емо бой вероятно харесва емо гърлс :D Но както и да е :-D . Нищо няма да загубиш ако го заговориш, но ти предлагам да си харесаш някой, който има същите интереси като твоите... :)

nymphadora
03-23-2010, 09:08
не ми се струваш голяма.. :?

moisture
03-23-2010, 19:24
8 клас бил и имал приятелка от Козлодуй :? :?

mArMaLaDkA
03-23-2010, 19:29
Студентка, която е като фурнаджийска лопата, си е харесала някакво хлапе на гарата и понеже то може би било емо, затова тя си изтеглила дискографията на някаква си група. Впоследствие се оказва, че момченцето е 8 клас и си има приятелка, гаднярчето! Не го ли е срам!

Спирам да чета редовната колонка с вицове във вестниците и започвам по-често да влизам тук.

EdinBulgarin
03-23-2010, 20:03
8 клас бил и имал приятелка от Козлодуй :? :?

Интересна история. Колко ли голям може да изглежда човек в 8 МИ КЛАС!!! Чи' да ти привличе вниманието? Надявам се просто с някъкви страшни заковани от всякъде метафори да говориш и историята да е по-различна и просто ние тъпанарите да не сме те разбрали.. :( :smt026 :smt117

Sladurcho
03-23-2010, 21:03
ем лекинко си прецакана :) а относно обличането от токчета да минеш на кецове и металски глупости... за мен лично е мното тъпо... Приятелката ми също е металка или поне нещо такова.. отначало като се запознахме и тя ходеше само с кецове тениски незнам си какво а сега ако я видиш нищо общо... токчета блузки едно друго.... мн яко парче с 2 думи :)

Glamour92
03-23-2010, 21:13
Студентка, която е като фурнаджийска лопата, си е харесала някакво хлапе на гарата и понеже то може би било емо, затова тя си изтеглила дискографията на някаква си група. Впоследствие се оказва, че момченцето е 8 клас и си има приятелка, гаднярчето! Не го ли е срам!

Спирам да чета редовната колонка с вицове във вестниците и започвам по-често да влизам тук.
:D :D :D посмях се,и то искрено
Искам обаче да питам нещо,че май не разбрах
Значи момъкът е 8-ми клас,а авторката-студентка.Двамата имат разлика "2-3 години"...И как става тоя номер :-o
Според моите изчисленийца тя трябва да е 10-11клас,ама...

Nofacenoname
03-23-2010, 21:16
Жените сте толкова ограничени същества,че няма на каде.Търсите батковците,с кинтите с лъскавите коли после като ви го забият отзад и избягат ревете и се тръшкате като малки деца.Нали сте достатачно пораснали,развити и ви е под достойнството да ходите с момче на вашите години или по-малък от вас?Драги госпожички годините нямат значение-важно е само какво имаш в главата не прибързвайте със заключенията :?

EdinBulgarin
03-24-2010, 07:39
Може би съществува една таблица на годините (наши дни) определена само от един праг който никой не осъзнава.
1- 13-14 годишното момиче иска момче на нейните години
2 - 14 - 17 годишната иска по-голям от нея партньор.
3 - след това следва момент на осъзнаване, че целта не е каква да е ами добрата връзка. Тогава е възможно да се появяват и по-млади партньоти. Обикновенно това идва след 18 - 20те години.
С една дума: Младите "жени" на 21век смятат че човек е годен за партньор като направи 18.
Пози праг може би се държи на стара слава, че по-бързо се развиват момичетата. Което вече май не е така :-o

Пример с праскова : Виждаш я че е озряла, но ако нямаш добър вкус и опит си викаш: "Ааа когато бера другите тогава ще я взема още е рано." Идваш след време когато другите са готови за бране, твоята праскова вече е презряла паднала и изгнила. Виждаш я. И имаш два варианта.
1 - Казваш си "Карай, има още толкова много по дървото, почти толкова хубави колкото тя беше."
2 - Казваш си "Грешка беше да не я изям тогава"

Мисля че се разбира кой вариант показва натрупан опит по времето на зреенето на другите праскови.

ПП: Примера го измислих аз. Надявам се да ви хареса и да го разберете :D Малко е тъжно но е много забавно :D :lol:

ecstazy
03-24-2010, 07:48
ахахахахахахахахахахха колко смешно :smt120 всеки си избира какво да бъде бахти...

moisture
03-24-2010, 11:46
Студентка, която е като фурнаджийска лопата, си е харесала някакво хлапе на гарата и понеже то може би било емо, затова тя си изтеглила дискографията на някаква си група. Впоследствие се оказва, че момченцето е 8 клас и си има приятелка, гаднярчето! Не го ли е срам!

Спирам да чета редовната колонка с вицове във вестниците и започвам по-често да влизам тук.
:D :D :D посмях се,и то искрено
Искам обаче да питам нещо,че май не разбрах
Значи момъкът е 8-ми клас,а авторката-студентка.Двамата имат разлика "2-3 години"...И как става тоя номер :-o
Според моите изчисленийца тя трябва да е 10-11клас,ама...
пф мислех,че е па-малък с 2-3 години,но то излезе два пъти по толкова
:( :(

Callisto
03-24-2010, 13:16
Кофти работа...моя го определят като 18-26 годишен, аз му давах 18, а той се оказа на 14. :D Яко по-малък е от мен, но не ми пречи. :) Почти всеки денсме си заедно, родителите ни се разбират перфектно както и ние с тях, спим си заедно редовно по къщите и тн. Всичко е перфектно и в този случей годините нямат значение! :)

cr0s
03-24-2010, 13:21
Не смятам, че стилът на обличане зависи дали двама хора се харесват. Просто го заговори, ако той ти отвърне, начи работата е 6. И си уредена.
Гледай дали ти пише по скайп, ако не те заговаря пръв, значи не те харесва! 8-)