PDA

View Full Version : Въпрос относно гравиране на халки



monityY
03-22-2010, 15:21
Значи имам следния въпрос. Ще взимам халка за любим човек и искам да е гравирана. Идеята ми е надпис " Обичам те" и датата на която сме се запознали и си мислех надписа да е от горе а датата от вътрешната страна, но се чудя дали ще стане хубаво. А ако пък и надписа и датата са от вътре нз дали ще има място и за 2те и дали някак си няма да е мн нафрашкано пък и от горе халката няма да е нищо особено така защотото е напълно изчистена. Как мислите че ще е по добре. А освен това самия надпис ми се иска да е с по красиво написани букви а не както тук го пиша "Обичам те" някак си с по красив шрифт но ми казаха че това няма да стане на ръка и излиза мн скъпо. Знаете ли къде в София биха могли да ми го гравират така по красиво и колко се заплаща на символ (ако се заплаща така) защото иначе просто няма да стане хубаво. Та какво мислите, моля даите идеи, защото утре ще поръчам халката а с гравирането съм стигнала до нулата.

Spider4eto
03-22-2010, 15:39
Знам, че гравират в "Малкия Цум" на Пиротска. Аз там съм гравирала джобно ножче с ръкописен шрифт и стана много красиво. Отиди на място и питай най-добре =]

monityY
03-22-2010, 16:20
Знам, че гравират в "Малкия Цум" на Пиротска. Аз там съм гравирала джобно ножче с ръкописен шрифт и стана много красиво. Отиди на място и питай най-добре =]

А какви са цените знаеш ли? И биха ли могли да ми го направят някак си по завъртяно и красиво?

Spider4eto
03-22-2010, 16:53
Когато аз ходих беше 0,40лв. за буквичка, сега не знам как е. Отиди и питай най-добре. :)

monityY
03-22-2010, 16:59
Когато аз ходих беше 0,40лв. за буквичка, сега не знам как е. Отиди и питай най-добре. :)

Окей, мерси мн! А ако някой има мнение по въпроса да дава. Също относно това къде да е надписа къде датата ме интересува.

Dopeass
03-22-2010, 19:19
халка с надпис "Обичам те!" ](*,) Сватба ли ще има 8-)

antiWHAT
03-22-2010, 19:23
халка с надпис "Обичам те!" ](*,) Сватба ли ще има 8-)

хората са романтични... не като тебе 8-)

:-)

monityY
03-22-2010, 19:57
Вярно е че така звучи но е само подарък нито ще предлагам брак нито ще има сватба надявам се човека на който ще го подаря да не е мн разочарован от факта че взимам халка а не го моля да се ожени за мен :( И все пак никой ли няма някой др съвет относно това :(

Dopeass
03-22-2010, 20:00
Незнам какви са ви отношенията, но немога да се сдържа и ще кажа, че според мен идеята е психарска, ненормална, обсебваща, плашеща.

monityY
03-22-2010, 20:11
Незнам какви са ви отношенията, но немога да се сдържа и ще кажа, че според мен идеята е психарска, ненормална, обсебваща, плашеща.

Защо?

Dopeass
03-22-2010, 20:25
Пак казвам, че незнам какви са ви взаимоотношенията, но ако аз бях мъж и приятелката ми подари халка .... определено щях да си помисля, че е психарка, която е обсебена от идеята за брак и т.н. Вероятно защото халката ми напомня за брак. Плашеща е идеята доста, особено ако сте 18-

teenems
03-22-2010, 20:30
Не просто като подариш тази халка отношенията ви стават някак по обвързващи.
Но зависи все пак от колко години ходите :-o

slaveto1989
03-23-2010, 12:51
В Малкия Цум на Пиротска,на първия етаж. За друго място не знам. Последно гравирах една висулка иии нз колко ми взеха,хубавото там е че можеш да си избереш и шрифт и големина на буквичките.
Попринцип стига да има място могат да ти гравират всичко :)

LadyDi
03-23-2010, 13:26
Халката, хубаво, но защо трябва да е изчистена с надпис "Обичам те". Струва ми се... абе, не ми се вижда добра идея.
По-добре му вземи някакъв по-разчупен модел, да не е класическа и си го гравирай от вътрешната страна.
Предполагам, че момчето не е с дамска ръчичка, т.е. халката ще бъде по-голяма, значи ще има място да гравираш и "Обичам те", и датата.
На моя пръстен пише датата на сватбата и името на мъжа (вярно, краткото обръщение, щото Венцислав много дълго ми се видя), но се събира перфектно. А е малък пръстен, сравнително.

monityY
03-26-2010, 15:05
За да не се чудите повече защо ще взимам халка на момче, то ще ви отговоря, че става дума за момиче... И ходим от 2 години :)

britzy
03-27-2010, 18:45
За да не се чудите повече защо ще взимам халка на момче, то ще ви отговоря, че става дума за момиче... И ходим от 2 години :)
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
ти момиче ли си :shock:
а бтв и аз искам така да нааправя халка-само че"Заедно завинаги"
:lol: ,сериозно !