PDA

View Full Version : Кофти брат...



BoBa4eWeR
03-22-2010, 15:40
живота ми е много сложен.. понякога е много весел понякога е много скучен ,но в повечето случай е весел... обичам да пия много да танцувам да лудувам... просто чуя ли музика избухвам дори когато несъм в компания... има много момичета около мен от хубаво по хубаво...обичам да общивам с тях масалчета си пускаме всичко е точно даче съм прекалено добре се разбирам с момичетата независимо дали са познати или непознато ... когато някой от моите приятели изпадне в такъв момент че незнае какво да прави за да забърше някое момиче винаги му давам съвет и той е 6тица... проблемът ми е такъв обаче: Когато говоря с някое момиче го садвам на макс с изрази от типа.. " Ле-ле Монче кво си са качила на тея токчета невидиш ли че едвам одиш с тях мязаш ми на арабин крачещ през пустиня..." в този момент момичето се засрамва супер много защото просто крещя пред компания от 15тина човека... в двора на даскалото.. знам простак съм си ,но какво да се прави природа...Важното е че съм сладкодумен и винаги ми прощават те са си свикнали с мене... обичам да говоря за прическите им... гримовете им дрехите им и най-интересното ми е,че след като кажа нещо подобно те по средата на купона се завварят в тоалетната и неизлизат половин час докато не се наконтят както трябва...един път пък една приятелка отиде да се преобуе защото и казах че обувките и неподхождат на чантата... :( кофти тръпка за момиче... както и да е най-лошото което му се случва е ,че когато си харесам момиче просто се опитвам да се държа по-добре с нея внимавам да не я засеча с нещо подобно и де да знам сей ночи съм пълен залухар така се чувствам нямам куража да мина на следващо ниво... просто не ми идва в ъкъла подходящият момент да я поканя на кафенце или на разходка просто стоим си говорим си общи работи занимавам се с момичетата около нея за да видя дали ще реагира по някакъв странен начин и никога неразбирам кво и се върти в главата докато ако съм страничен наблюдател и някой друг е на моето място цепа винаги от рас .. момчето кво цели и момичето как го приема... абе странна работа е моят организам благодаря ви за отзивите чакам буйни коментари... съжелявам че съм писал без точки запетайки нови редове и правописни грешки но приятел аз съм като фория почна ли да говоря няма спирка така е при писането... моля да не ме обиждате и да викате "пуфф тоя простак..." като оная циганка на господари на ефира чаткате ли :D :D


ЕДИНСТВЕНО И САМО ВИ МОЛЯ ДА МЕ ОПЪТИТЕ В ЖИВОТА... =P~

SoStarstruck
03-22-2010, 15:59
" Ле-ле Монче кво си са качила на тея токчета невидиш ли че едвам одиш с тях мязаш ми на арабин крачещ през пустиня..." .. :lol: :lol: :lol: :lol:

И подписът ти също кърти .. :razz: :razz: 8-)

onestar
03-22-2010, 16:01
Ти хвалиш ли се или се оплакваш? :-o

Tempest
03-22-2010, 16:07
то си е и за двете.. какти си отракан, не виждам причина да не рискуваш.. смисъл не моеш да изтървеш момента, то ако ше се случи, ше се случи...

ай сси жив, сси здрав...

loveisgonee
03-22-2010, 16:09
Хаха,страшен лудак.Ако си някъде наоколо около мен ще съм вечно засмяна /не че по принцип не се смея постоянно :-D /,но все пак.Супер много ме кефят такива хора :) :)

FromAutumToAshes
03-22-2010, 16:10
Ти хвалиш ли се или се оплакваш? :-o


Не става много ясно да ти кажа право :lol:


Иначе - ъъъъ :shock: пич имаш нужда от помощ оО Консултирай се с психолог.

Lincheto
03-22-2010, 16:10
Аз съм кат фОрия вика :Д

BoBa4eWeR
03-22-2010, 16:11
Хаха,страшен лудак.Ако си някъде наоколо около мен ще съм вечно засмяна /не че по принцип не се смея постоянно :-D /,но все пак.Супер много ме кефят такива хора :) :)
време е да се рещнем за да се опознаем само да ти кажа от сега необичам да си чатя по скайп от къде си ? :Д

FromAutumToAshes
03-22-2010, 16:12
Хаха,страшен лудак.Ако си някъде наоколо около мен ще съм вечно засмяна /не че по принцип не се смея постоянно :-D /,но все пак.Супер много ме кефят такива хора :) :)
време е да се рещнем за да се опознаем само да ти кажа от сега необичам да си чатя по скайп от къде си ? :Д

е т'ва е бате.. пича не си играе :razz:

w0sh
03-22-2010, 16:13
Тая латентна хомосексуалност.

Драма.

loveisgonee
03-22-2010, 16:14
Хаха,страшен лудак.Ако си някъде наоколо около мен ще съм вечно засмяна /не че по принцип не се смея постоянно :-D /,но все пак.Супер много ме кефят такива хора :) :)
време е да се рещнем за да се опознаем само да ти кажа от сега необичам да си чатя по скайп от къде си ? :Д

е т'ва е бате.. пича не си играе :razz:


Хаха ми предполагам няма да съм близо до теб ама все пак от Свищов съм :-D

Rounder
03-22-2010, 16:15
...

FromAutumToAshes
03-22-2010, 16:16
Хаха,страшен лудак.Ако си някъде наоколо около мен ще съм вечно засмяна /не че по принцип не се смея постоянно :-D /,но все пак.Супер много ме кефят такива хора :) :)
време е да се рещнем за да се опознаем само да ти кажа от сега необичам да си чатя по скайп от къде си ? :Д

е т'ва е бате.. пича не си играе :razz:


Хаха ми предполагам няма да съм близо до теб ама все пак от Свищов съм :-D

Е ако говориш на мен :lol: Далечко си ми :lol:

loveisgonee
03-22-2010, 16:18
FromAutumToAshes не говорех на теб ама нищо :) Все пак съм далече :-D :-D :-D

BoBa4eWeR
03-22-2010, 16:18
Хаха,страшен лудак.Ако си някъде наоколо около мен ще съм вечно засмяна /не че по принцип не се смея постоянно :-D /,но все пак.Супер много ме кефят такива хора :) :)
време е да се рещнем за да се опознаем само да ти кажа от сега необичам да си чатя по скайп от къде си ? :Д

е т'ва е бате.. пича не си играе :razz:


Хаха ми предполагам няма да съм близо до теб ама все пак от Свищов съм :-D

еее не просто съдбата ни е предначертана как да ти кажа че ние сме родени един за друг...за в бъдеще ще се реализирам в професионален аспект в този така прекрасен град... :D

w0sh
03-22-2010, 16:18
Поспрете се с цитатите, за да няма брадва.

Eclipsercho
03-22-2010, 16:25
Пича пуснал темата е някъв супер злетак.

Честно.

Бъзикаш се с момичета, коментираш им гримовете и прическите и как някъква си чантичка не си пасвала с обувки.. ти май с тръгнал в ляво, а? :o

a1a2b3v
03-22-2010, 16:38
Хахх незнам какъв съвет мога да ти дам, но това с токчетата кърти :razz: :razz: Много радваш и май така си си супер.. според мен не е нужно да се променяш ама както искаш :)

thefreak
03-22-2010, 16:51
Автора е гей.

mArMaLaDkA
03-22-2010, 16:53
Възможно ли е да има някой на повече от 12, който да има такова държание, правопис и речник? :shock:

anyfany2
03-22-2010, 17:17
Абее.. казваш, че се опитваш с твоите гаджета да се държиш различно.. Ама.. само се опитваш. По-смело го давай ! И не си "простак" и не знам какъв си още. Ти си си нормално странниче. :D И винаги знаеш какво да говориш, но не знаеш кога да го кажеш.
Знаеш ли.. ? Моят съвет е да започнеш да уважаваш мълчанието. Преди време четох една книжка (развлекателна).. И тя се разказваше за една мадама, която постоянно си бърбореше, ама си дърдореше, говореше, всичко правеше с устата.. :-D ..На срещи - само им говори на мъжете.. Ама.. бърборанка от класа. И - естествено - мъжете се отвращяваха от нея (Мм.. отвратени чак да са - не са.. ама.. не ми идва думата.. :-D Както и да е, де, разбираш ме. :-D ) И направо някакъв ад. Не можеше да си намери свястно гадже заради този си "недостатък".
По-нататък.. Тя започна да излиза.. с най-най-най-различни хора.. Ама от всякакви раси, глупости.. бля-бля.. И такам.. (Обаче, доколкото аз разбрах, те знаеха, или поне говореха, езика, който тя говореше.)
И.. дойде вечерта.. наа.. "сладостта".. :-D
Срещна се с един мъж - ама не го знам какъв беше, но знаеше супер малко думички на нейния език.. и.. те бяха супер основни.
Тя като му кажеше нещо - той й отговаряше само с: ''Да!" ;-) или с: " :smt011 " - НЕ !..
И така.. мина се време.. и мъжът.. пак й се обади. (Явно уважи това, че не беше "бърборанка", тя като не му знаеше езика. )
И така.. ожениха се.. а тя винаги, когато излизаха някъде, беше с речника под ръка.. (тоя речник, който съдържа изрази, а не само единчни думи..) И.. винаги й отнемаше време, докато намери точния израз - време, което той изключително много ценеше ( и аз си мисля, че заради това я е уважавал страшно много)..
И това е..
Научи се да мълчиш. Независимо кога. Само поглед, усмивка, жест, е достатъчен.
Цени мълчанието !
Някои казват:
"Мълчанието е злато!"
Други пък:
"понякога мълчанието е по-красноречиво дори и от най-патетичните слова!"
Е, това е. И две изречения да прочетеш, ще се зарадвам. :-D
Хубавая вечер и.. овладей мълчанието.

(Признавам, че още не съм го сторила.. Дано някой ден да стане.. :P ))

Take_That
03-22-2010, 17:27
Просто бъди себе си, колкото и клиширано да звучи. А другото, което ще те посъветвам е да мислиш нещо преди да го кажеш, сигурна съм, че знаеш, че момичетата са лесно раними.... :)

gir
03-22-2010, 18:00
живота ми е много сложен.. понякога е много весел понякога е много скучен ,но в повечето случай е весел... обичам да пия много да танцувам да лудувам... просто чуя ли музика избухвам дори когато несъм в компания... има много момичета около мен от хубаво по хубаво...обичам да общивам с тях масалчета си пускаме всичко е точно даче съм прекалено добре се разбирам с момичетата независимо дали са познати или непознато ... когато някой от моите приятели изпадне в такъв момент че незнае какво да прави за да забърше някое момиче винаги му давам съвет и той е 6тица... проблемът ми е такъв обаче: Когато говоря с някое момиче го садвам на макс с изрази от типа.. " Ле-ле Монче кво си са качила на тея токчета невидиш ли че едвам одиш с тях мязаш ми на арабин крачещ през пустиня..." в този момент момичето се засрамва супер много защото просто крещя пред компания от 15тина човека... в двора на даскалото.. знам простак съм си ,но какво да се прави природа...Важното е че съм сладкодумен и винаги ми прощават те са си свикнали с мене... обичам да говоря за прическите им... гримовете им дрехите им и най-интересното ми е,че след като кажа нещо подобно те по средата на купона се завварят в тоалетната и неизлизат половин час докато не се наконтят както трябва...един път пък една приятелка отиде да се преобуе защото и казах че обувките и неподхождат на чантата... :( кофти тръпка за момиче... както и да е най-лошото което му се случва е ,че когато си харесам момиче просто се опитвам да се държа по-добре с нея внимавам да не я засеча с нещо подобно и де да знам сей ночи съм пълен залухар така се чувствам нямам куража да мина на следващо ниво... просто не ми идва в ъкъла подходящият момент да я поканя на кафенце или на разходка просто стоим си говорим си общи работи занимавам се с момичетата около нея за да видя дали ще реагира по някакъв странен начин и никога неразбирам кво и се върти в главата докато ако съм страничен наблюдател и някой друг е на моето място цепа винаги от рас .. момчето кво цели и момичето как го приема... абе странна работа е моят организам благодаря ви за отзивите чакам буйни коментари... съжелявам че съм писал без точки запетайки нови редове и правописни грешки но приятел аз съм като фория почна ли да говоря няма спирка така е при писането... моля да не ме обиждате и да викате "пуфф тоя простак..." като оная циганка на господари на ефира чаткате ли :D :D


ЕДИНСТВЕНО И САМО ВИ МОЛЯ ДА МЕ ОПЪТИТЕ В ЖИВОТА... =P~

Проба-грешка и ще се научиш...
Апропо - този аватар за убиващо се китайско QQ цепи мрака! :D

BoBa4eWeR
03-22-2010, 20:24
значи аз несъм от тези които се чудят как да кажат на момиче че го харесват просто отивам при момичето и и казвам супер много се нуждая от правилната компания тази вечер и мисля че това си ти би ли ми отделила 1 час от твоето ценно време за да можем да си побърборим...да се разходим и да пиинем по нещо.. наистина ще съм много щастлив ако се съгласиш.. след което просто момичето започва да се смее и тем подобни.. почва оххх БоБо пак ли почваш с твойте лирически отклонения... или пък.. знаем че си поет.. всякакви такива.. даже съм получавал за отговор... охх защо ли повечето момчета небяха като теб... но и да говореха сериозно... след като има кажа че не се бъзикам те просто не ми вярват защото де да знам някфо мнение са си изградили за мен че съм кукладжия и че това го правя със всяко момиче... един вид че се масаля с тях щото си нямам друга работа... пък и плус това аз съм от тези момчета който са свикнали момичетата да идват при тях и да ги търсят просто несъм свикнал да търся някое момиче дълго време обаждам и се един път 2 пъти ако невърже чакам тя да ми звънне...и в 50% от случаите се получава... абе шура работа.. незнам и аз що пиша в тоя форум.. просто е понеделник вечер даваха големия брат и си нямах работа :Д обичам всички които ме подкрепят ... също така уважавам и мнението на тези които мислят че съм "ГЕЙ" и дете на 12 години.. целувки за всички хорасме нека се обичаме каквито сме :-)

Faces
03-23-2010, 04:16
От темата разбрах едно че автора е неосъзнат гей ;) А шегичките ти авторе се наричат селения ;) Не бъркай чувството за хумор с простотията :)

xNiKx
03-23-2010, 05:02
Автора е гей.
Трудно е да си неграмотен педал в наши дни.

elito0o0o0
03-23-2010, 11:38
копеуе к`во те бърка момичетата на к`во приличат с токчета?! Ако ще да приличат на щрауси.. Мен ако някой ми каже ,че с кецове приличам на маймуна с 2 кофи за обувки ще го спукам от ритници.. Как да ти го обясня? Ако до сега не си разбрал,че трябва да престанеш да се правиш на най-забавния и да критикуваш вида на всяко срещнато момиче ,значи трябва да идеш на психолог ;]]

eminem213
03-23-2010, 14:55
Хаха,страшен лудак.Ако си някъде наоколо около мен ще съм вечно засмяна /не че по принцип не се смея постоянно :-D /,но все пак.Супер много ме кефят такива хора :) :)
:grin:

pavkata91
03-23-2010, 19:08
Аз четох до 5-6 тия ред и ми стана ясно ква стока си.

Ти си индивид който има нужда сериозно да прочете 3-4 книги (ама и те са ти малко) и да се образоваш.

Първо правописа ти под всякаква критика,
Второ момичетата/нежния пол не са ти плюшени играчки които може да ги разопаковаш и да ги зае*еш на рафта ти с книги.
Трето - научи се да овладяваш емоциите и да не бъдеш толкова директен.

Сега си на 15-17 години , като ти дойде време да отидеш на работа и като се държиш така като някой дивак от гората с шефа и колегите ти и един ден няма да можеш да изкараш.

MegaTorres9999
03-23-2010, 19:29
много по-яко е да си е директен.По-добре да си ги казва нещата отколкото да се държи кат путка.Предпочитам да си живея живота и да не ме е страх и мисля за това , което може да се случи след всяко нещо.А за пича намери си някое момиче , което наистина харесваш и се дръж добре с нея.Покажи и че държиш на нея и че тя не е поредното момиче.А пък иначе изглеждаш пичага , така че едвали ще ти е трудно. :)

B2BFW
03-23-2010, 19:46
I'm not alone. :grin: Пичага,горе-долу характерите ни съвпадат.... :D А аз си мислех,че съм единствения "щурак" 8-) Не трябва да ти пука много много,всичко се нареди..... :D