PDA

View Full Version : Немога повече така



gaBB
03-22-2010, 16:37
Да започна със Здравейте. Моят проблем е следният:
Влюбена съм в бившето си гадже.. Колкото и налудничево да звузи думата бивше.. Аз скъсах с него и съм направила грешка. Незнам какво да правя? От тогава мина много време повече от половин година. Той знае, че все още изпитвам малко или много чувства към него. Объркана съм.. Един ден той е мил със мен, друг просто не ме забелязва дори и да мина покрай него. Простооо когато ме погледне със погледът му ии. Знам, че след мен е нямал никоя друга, но не съм сигурна, защото ми казаха, че харесва едно момиче, но тя него не. И въпреки това го ревнувам, макар и да знам, че вече съм никоя за него. ПОМОГНЕТЕ МИ! КАКВО ДА ПРАВЯ? Винаги мисля за него. Всяка нощ го сънувам. Простоо незнам... Пишем си по скайп, но това изобщо не е като преди както каза той: "Сега ти си ми просто приятелка, а преди беше нещо повече." Преди време ме покани да излезем, но бях болна. Когато уздравях му казах, че вече съм по - добре и може да излезем, но той не каза нищо. Днес когато го видях той просто ме погледна и си отиде. Не го разбирам наистина. Помогнете ми.

w0sh
03-22-2010, 16:40
"Сега ти си ми просто приятелка, а преди беше нещо повече."

Дерзай.

Даже и приятелка не си му май.

Приеми,че времето лекува.

nikity9926
03-22-2010, 16:43
Не тъжи, ще се влюбиш и в други! Той няма да е единствения който ще привлече вниманието ти ;) Просто... времето лекува наистина! :)

Take_That
03-22-2010, 17:32
Продължи напред. Няма смисъл да живееш в миналото, имай воля.... :)

ShinBG
03-22-2010, 20:45
Явно той се опитва да те забрави ,но го боли от вашата раздяла дай му време.

FromAutumToAshes
03-22-2010, 21:08
Човек се учи от грешките си ;) За другия път да знаеш... Аман от неосъзнати момиченцa ("Искам го, не го искам," Сега яко ли ти е питам? хаха ;д).. Колкото и грубо да звучи : това е начина да се усетите, че хората не са играчки, и че не можете да правите каквото си искате с тях? Айде njoy мацка ;)

Icantloveu
03-22-2010, 21:12
Да започна със Здравейте. Моят проблем е следният:
Влюбена съм в бившето си гадже.. Колкото и налудничево да звузи думата бивше.. Аз скъсах с него и съм направила грешка. Незнам какво да правя? От тогава мина много време повече от половин година. Той знае, че все още изпитвам малко или много чувства към него. Объркана съм.. Един ден той е мил със мен, друг просто не ме забелязва дори и да мина покрай него. Простооо когато ме погледне със погледът му ии. Знам, че след мен е нямал никоя друга, но не съм сигурна, защото ми казаха, че харесва едно момиче, но тя него не. И въпреки това го ревнувам, макар и да знам, че вече съм никоя за него. ПОМОГНЕТЕ МИ! КАКВО ДА ПРАВЯ? Винаги мисля за него. Всяка нощ го сънувам. Простоо незнам... Пишем си по скайп, но това изобщо не е като преди както каза той: "Сега ти си ми просто приятелка, а преди беше нещо повече." Преди време ме покани да излезем, но бях болна. Когато уздравях му казах, че вече съм по - добре и може да излезем, но той не каза нищо. Днес когато го видях той просто ме погледна и си отиде. Не го разбирам наистина. Помогнете ми.
И как го заряза ? ако си го наранила го разбирам

gaBB
03-23-2010, 13:48
И как го заряза ? ако си го наранила го разбирам

Амии вината не беше моя. Не мисля, че съм го наранила, тей като той ми призна, че ме е харесвал много, но след като съм му казала, че аз не съм го харесвала (което беше лъжа) и той е казал "ми тогава и аз няма да те харесвам" и е спрял. Азз мисля, че малко си го окраси понеже аз не виждам как ще спре след като ме е харесвал много... абее незнам и аз ... Именно за това пиша тук.

beiho
03-23-2010, 16:36
Този човек споделя моите чувства, сигурен съм, че се въздържа от по-близък контакт, защото му е трудно да направи първа крачка.АХХХх, а гадното е, че момичетата винаги очакват момчетата да ги заговортят да ги поканят и т.н, но за повечето момчета това е трудна задача, дори и да обичаш, нещо те притиска в даден момент и все не успяваш. Преодолява се, както е направил той и те поканил, но след като е стигнал до неуспех, куражът му се изпарил.Сега , според мен, си трае и е объркан като теб.Пробвай, усмихни му се и ти веднъж, може да си възвърне увереността.Аз, както разбрах, не си му дала никакви надежди, била си болна, но това все пак е някакъв вид отказ.Казал ти е, че преди си била нещо повече, сега само приятелка, за да ти види реакцията.ТИ, ест, нищо не си казала може би...Трудно му е на надхвърли границите на мъжкото нахалство!!!Реванширай му се като му кажеш, че вече можете да излезете, ако иска.А съм сигурен, че ще иска!

ccappyy
03-23-2010, 17:54
Оххх напълно те разбирам, защото и аз съм в същото положение .. :( Минаха 2 месеца аз още си го харесвам, а той вече ме е заличил от лицето на земята ( или поне аз така си мисля .. ) В едно училище сме - подминава ме като се видим а докато ходехме постоянно ми повтаряше,че иска да си останем приятели след като скъсаме :( Мислите ли, че може и да му пука още съвсем и много малко ?

xNiKx
03-23-2010, 19:06
Какво да направиш? Стани на 12 и научи български.

Sladurcho
03-23-2010, 21:08
Всеки прави грешки... това е нещото с което се оправдават всички момичета след като са прецакали отношенията с приятелите си но са осъзнали че искат да са с тях и хоп мислят си че като кажат това смотано клише и всичко се оправя... Да ама Не :-x нормално е момчето да мисли за други момичета... няма все след теб да тича я... а и щом толкова много държиш на него и искаш да сте заедно направи всичко възможно да си го върнеш :)

Nofacenoname
03-23-2010, 21:25
Това ти е за урок.Другия път ще знаеш.Аман от малки пикли..

gLypChenCee
03-24-2010, 05:40
"Сега ти си ми просто приятелка, а преди беше нещо повече."

Дерзай.

Даже и приятелка не си му май.

Приеми,че времето лекува. един път да съм съгласна с теб напълно.. 8-) :)

annabelJB
03-24-2010, 06:49
Според мен той все още те обича, НО се страхува да ти признае, защото, като си го отрязала малко или много си го наранила.Кажи му, че трябва да се видите спешно и не приемаш отказ.Когато се видите, му признай какво чувстваш и допълни, че искаш отново да бъде твоето момче.Ще се изясните.Успех :-)