PDA

View Full Version : Всичко за аналния секс



roadrunner
03-22-2010, 17:11
С приятелката ми сме се навили и двамата.. Изчетох доста, тя също. Но все пак нека всеки който знае нещо за аналния секс да го сподели.. Да сподели своя опит, как да избегнем гафове или просто да ми даде съвет. Благодаря предварително :)

roadrunner
03-22-2010, 18:31
Благодаря ти за бързия отговор !
Искам да знам толкова ли е важна клизмата при първите пъти и трябва ли да се притесняваме ако всичко е нормално, няма проблеми и съм внимателен.. Или е задължителна :-o

Rounder
03-22-2010, 19:16
А,не аз от както разбрах един приятел какво му се е случило при анален секс,дори и неискам да си помислям за това...

hahavteen
03-22-2010, 20:07
Клизмата не е задължителна. Аз до сега не съм имала гафове (е, не съм го правила и кой знае колко често де... дестина пъти). Нека момичето отиде до тоалетна 1-2 часа преди акта, да се измие добре (най-добре с пръстче отвътре) и да го правите с презерватив. Ако въпреки това се опасявате че може да стане нещо можете да сложите кърпа отдолу. Така и да стане гаф поне няма да трябва да перете чаршафи. Също така ти трябва да си наясно че все пак винаги има възможност да се изцапаш и ще е добре да си подготвен психически и да не я притесниш ако все пак стане нещо.

Callisto
03-22-2010, 20:13
Тя да си направи клизма и то добре. Ти купи лубрикант и сложи прелично количество, но да не е прекалено много, че ще е като вагиналния секс. Недей да слагаш лубрикант само на отвора, но с оръстчета го вкарай и навътре, за да не я боли. В началото бъде нежен и бавен докато свикне, а после прави каквото искаш. Гледай само да не си искарваш пишката прекалено бързо, че такова нещо като перфектна клизма няма, освен, ако не е яла от доста време. Просто бъдете внимателни и не бъди прекалено груб.

kremen4eto
03-23-2010, 13:20
Аз пък досега клизма не съм правила. Но от около 20 пъти имах един неуспешен, след който дълго не можеше да ме накара да повторя. Трябва да сте много внимателни и както ти казаха - представи си, че става гафа и много добре си помисли как ще реагираш. Не остава психическа травма, ама със сигурност е един неприятен спомен, който трябва да облекчиш ;)
Ходенето до тоалетна няколко часа преди това е задължително и идеалното измиване с пръстче отвътре (за да ви е най-комфортно).

В началото се чудех притесненията и подготовката дали си заслужават, ама се убедих, че е така ;)

TheMan
03-23-2010, 15:14
Ми аз следвам медицина, и от медицинска гледна точка не е особено правилно да се прави анален секс. Колкото по-рядко го правите, толкова по-добре за момичето, ама това да не те плаши. Аз от личен опит честно казано незнам какво да те посаветвам, щото не съм имал гафове. И аз да съм го правил десетина пъти някаде. Верно на момичетата явно повече им харесва отзад. Мен като усещане не ми е кой знае кво, по-скоро самата идея е възбуждаща. Така де клизмата не е задължителна, изобщо даже. С моята приятелка нямаше нито клизма нито нищо като го пробвахме за 1-ви път и всичко си беше наред. Просто се приготви психически 1-вия път... как да се изразя за да не прозвучи просташко... да "поизцапаш шлема" но всичко е в рамките на нормалното. Просто трябва да си доста търпелив, защото вътрешния сфинктер (мускул) на ануса не се контролира по волята на момичето и трябва да мине малко време докато тя се отпусне напълно. В противен случай ще я боли. И то не само 1-вия път. Давайте я по-полека и се забавлявайте и всичко ще е наред. Ако ти пука за нея достатачно, че да не си позволиш да я нараниш малко.. "лайна" няма да ви развалят нито кефа, нито отношенията :)

roadrunner
03-23-2010, 16:13
Благодаря ви много за отговорите.. Наистина сте ми полезни
Имам още един въпрос.. Има ли някакви спецялни лубриканти или всякакви стават и може ли да ми препоръчате някакъв :-D

TheMan
03-23-2010, 16:24
Благодаря ви много за отговорите.. Наистина сте ми полезни
Имам още един въпрос.. Има ли някакви спецялни лубриканти или всякакви стават и може ли да ми препоръчате някакъв :-D

Има си в аптеките, като попиташ ще ти дадат правилния. Ако ползваш на Durex в никакъв случай не вземай Мента... Не е приятно усещането... поне на мен не ми хареса. Ако няма лубрикант и по старомодния начин става ;)

hahavteen
03-23-2010, 16:40
Не е нужно да ползваш специален лубрикант. Просто гледай да е на водна основа за да не се съсипе кондома. Аз лично от тези на Дурекс съм доволна. Ползвала съм синия и белия който е с череша. Червения който се затопля и зеления който е с мента не са подходящи!

adonismega
03-23-2010, 17:36
Клизмата не е задължителна. Аз до сега не съм имала гафове (е, не съм го правила и кой знае колко често де... дестина пъти). Нека момичето отиде до тоалетна 1-2 часа преди акта, да се измие добре (най-добре с пръстче отвътре) и да го правите с презерватив. Ако въпреки това се опасявате че може да стане нещо можете да сложите кърпа отдолу. Така и да стане гаф поне няма да трябва да перете чаршафи. Също така ти трябва да си наясно че все пак винаги има възможност да се изцапаш и ще е добре да си подготвен психически и да не я притесниш ако все пак стане нещо. тИ не само че си анална КУРВА АМИ СИ И ГНУСНА ,ЩОМ НЕ СИ ЧИСТИШ ЛАЙНАТА ОТ ЗАДНИКА ,НЕ ТЕ ЛИ Е СРАМ НА МОМЧЕТО КУРА ПОСЛЕ ДА Е ОМАЗАН С ЛАЙНАТА ТИ МА?10 ПЪТИ БИЛИ МАЛКО,МАЛЕЕЕ ТИ НА 30 ЩЕ СЕРЕШ ПРАВА БЕЗ ДА УСЕЩАШ :-x

TheMan
03-23-2010, 17:42
Тоя се изказа :D :D :D
Простаци много....

Prostiq
03-23-2010, 19:28
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: тоя кърти с проза хахаха

ltgreen
03-24-2010, 19:59
:razz: :razz: чудя се да се смея ли или да плача. В тийн сайт за анален секс да чета. :smt022 Тука четат 12-13 годишни хлапета, мислите ли че тези работи им се отразяват добре. Едно е някаква лелка на 40 години да прави анален секс, защото клитора и е станал на попски ръкав, друго е да учите децата как да се чукат в ануса. :shock:

mima963
03-24-2010, 22:08
аз искам да попитам ако не съм правила клизма и фр ми го вкара леко както си трябва и правим секс след това като го извади ще има ли лайна по члена му и винаги ли има или само по някога ??? :(

TheMan
03-25-2010, 09:33
:razz: :razz: чудя се да се смея ли или да плача. В тийн сайт за анален секс да чета. :smt022 Тука четат 12-13 годишни хлапета, мислите ли че тези работи им се отразяват добре. Едно е някаква лелка на 40 години да прави анален секс, защото клитора и е станал на попски ръкав, друго е да учите децата как да се чукат в ануса. :shock:

Напълно съм съгласен с теб, но в днешно време децата на 12 години вече правят чудесии, дето не сме ги чували ние преди 7-8 години като сме били на по 12. И за това предпочитам да обясня както трябва, щото те ако искат да правят анален секс нищо няма да ги спре. Поне можем да ги информираме, за да не се наранят. Като ще правят нещо не много редно (каквото и да е то), то нека поне знаят какво правят...

zay4e
03-25-2010, 11:32
:razz: :razz: чудя се да се смея ли или да плача. В тийн сайт за анален секс да чета. :smt022 Тука четат 12-13 годишни хлапета, мислите ли че тези работи им се отразяват добре. Едно е някаква лелка на 40 години да прави анален секс, защото клитора и е станал на попски ръкав, друго е да учите децата как да се чукат в ануса. :shock:

:lol: Това с попския ръкав беше мн добро :razz:

roadrunner
03-25-2010, 17:17
:razz: :razz: чудя се да се смея ли или да плача. В тийн сайт за анален секс да чета. :smt022 Тука четат 12-13 годишни хлапета, мислите ли че тези работи им се отразяват добре. Едно е някаква лелка на 40 години да прави анален секс, защото клитора и е станал на попски ръкав, друго е да учите децата как да се чукат в ануса. :shock:

Напълно съм съгласен с теб, но в днешно време децата на 12 години вече правят чудесии, дето не сме ги чували ние преди 7-8 години като сме били на по 12. И за това предпочитам да обясня както трябва, щото те ако искат да правят анален секс нищо няма да ги спре. Поне можем да ги информираме, за да не се наранят. Като ще правят нещо не много редно (каквото и да е то), то нека поне знаят какво правят...

Извинявай, първо не съм на 12.. И двамата с приятелката ми сме на по-зряла възраст и знаем какво правим.. А относно това, че тук влизат и малки деца и четат- за това раздела е кръстен СЕКС. Тук се задават и обсъждат проблеми относно секса.. Това, че влизат деца тук не значи, че тук е мястото им и че хората, които се интересуват и искат д аполучат информация около даден въпрос, не мога да пишат.

adonismega
03-25-2010, 17:38
аз искам да попитам ако не съм правила клизма и фр ми го вкара леко както си трябва и правим секс след това като го извади ще има ли лайна по члена му и винаги ли има или само по някога ??? :( Много ясно че ще има лайна и ще мирише на лайната ти навсякъде.Като не искаш да си изчистиш гъза къде си тръгнала да отвращаваш момчетата от себе си.Бахти лайнарките :smt078

mima963
03-29-2010, 20:44
аз искам да попитам ако не съм правила клизма и фр ми го вкара леко както си трябва и правим секс след това като го извади ще има ли лайна по члена му и винаги ли има или само по някога ??? :( Много ясно че ще има лайна и ще мирише на лайната ти навсякъде.Като не искаш да си изчистиш гъза къде си тръгнала да отвращаваш момчетата от себе си.Бахти лайнарките :smt078
стига си ме обиждал питам,защото никога не съм го правила за да знам какво ел

adonismega
03-29-2010, 21:22
Тогава се поинтересувай какво е иригатор и не си помисляй да пускаш някой отзад без да си си изчистила дебелото черво от лайна,защото е миризлива и цветна гледка да знаеш :-)

sophia_bush
03-29-2010, 21:40
Ем вие какво очаквате незнам, на розички ли искате да мирише ?! :D

adonismega
03-30-2010, 08:57
Ако си се постарала да се измиеш поне няма да мирише на нищо,но такива като теб дето са мирезници така разсъждават ,и за това има отвратени мъже от женските лайна.