PDA

View Full Version : Big Brother Family



xxph0biaxx
03-22-2010, 18:17
Е какво мислите, според вас интересно ли ще е ? Аз лично мисля, че ще е интересно, но нищо не се знае. :grin: Давайте мнения за предаването и вобще каквото Ви интересува за него. ^^

shephard
03-22-2010, 18:23
Таман щях да пускам тема. За 1 минута ме изпревари хаха. Аз лично нямам намерние да го гледам редовно. Не смятам че ще е интересно да гледам семейства вътре в къщата. За мен на интересен беше Биг Брадър 3 с Пеньо, Пацо, Гаро, Тризначките, Баба Вили и т.н 8-)
Сега впечатление ми направи че влиза някаква 17 годишна която я изкараха ебахти и курвата. Да не говорим че въобще не изглежда на 17. Мъжа й някакъв тежкар го раздава. Определено ще е интересно около тях и ще натрупат доста рейтинг. От тука започва да ми намирисва на нагласена работа обаче... :-D

teenems
03-22-2010, 18:32
Започнах да гледам докато започне България търси талант.
Може би ще е интересно.
Наистина може и да има нещо нагласено.
Тази 17 годишната :shock:

Този не дава 50 000 лв. за дъщеря си каза 20 000 лв ,но добре че беше майката на МИШЕл ..

ПС : Биг Брадър 1 си беше най-интересно ,защото нещо ново и привлякоха внимание.Също онзи сеир с Пацо и Пеньо :lol: ,другите СЪКС ЯКО !

MrSex
03-22-2010, 18:40
Някаде онлайн ще се гледа ли освен тук: http://bb5-online.hit.bg/ ?

BioX
03-22-2010, 18:58
баси интригите дето ги върти биги 8-) 8-)

GossipGirl89
03-22-2010, 21:43
Аз предполагах, че ще вкарат някви откачалници ама тоя път успяха да ме изумят и мене - почти всичките са някви изтърсаци :lol: Двойта с жената от София и гларуса ми вдъхват доверие за сега, както и имаше една руса, накъдрена такава със съпруга й - те също ми се сториха нормални... Както и възрастните, но те едва ли ще се задържат много, много :) Всички останали даже нямам думи да ги опиша... Тази 19-сет годишната "сервитьорка-танцьорка", както се представи, е пример за това какво представляват 80% от днешните момичета - абсюлотни материалистични к*рви... А пък тази "Русенската Анелия" - е няма право да е толкова бясна селянка, честно :lol: :lol: Откъде го извади това самочувствие само тя си знае... :D

Абе като цяло и тоя сезон е пумия, както всички останали, но поне става за губене на времето...

FuCkInBuBbLeGuM
03-22-2010, 21:50
Аз предполагах, че ще вкарат някви откачалници ама тоя път успяха да ме изумят и мене - почти всичките са някви изтърсаци :lol: Двойта с жената от София и гларуса ми вдъхват доверие за сега, както и имаше една руса, накъдрена такава със съпруга й - те също ми се сториха нормални... Както и възрастните, но те едва ли ще се задържат много, много :) Всички останали даже нямам думи да ги опиша... Тази 19-сет годишната "сервитьорка-танцьорка", както се представи, е пример за това какво представляват 80% от днешните момичета - абсюлотни материалистични к*рви... А пък тази "Русенската Анелия" - е няма право да е толкова бясна селянка, честно :lol: :lol: Откъде го извади това самочувствие само тя си знае... :D

Абе като цяло и тоя сезон е пумия, както всички останали, но поне става за губене на времето...

А кво ще кажеш за 17 годишната дето има дете?! :lol:

На мен не ми е кой знае колко интересно, но го предпочитам пред Листопад и България търси талант.

ShtrudeL
03-22-2010, 21:51
Очаквах поне 1 нормално семейство да сложат...уви само кифли и кифладжии

1. Тя: Уникално просто същество,спала с n мъже и то още от 11 годишна възраст. Родила на 16,на 17 семейна,готова да остави "семейството си" заради "голямата си любов" Много,много тъпо момиче.
Той: Абсолютния селяндур,простак,без грам възпитание. Няма много какво да се каже за него.
http://bb5images.bigbrother.bg//media/gallery/G1001P133.jpg

2. Тя: Огромно самочувствие без покритие,също глупава...и за нея няма какво толкова да се каже
Той: Беше DJ? все тая...Прост е щом се е захванал с такова лигаво създание
http://bb5images.bigbrother.bg//media/gallery/G1001P147.jpg

3. Тя: Поредната тъпанарка,която си позволява да я унижават. Не стига,че издържа "мъжа" си,еми и се чуди дали да остане с него или да продължат...
Той: Безподобен жалък,безработен,глупав кретен. Селянин,неспособен да уважава жена си.
http://bb5images.bigbrother.bg//media/gallery/G1001P139.jpg

4. За тези не си спомням много...явно са доста безлични
http://bb5images.bigbrother.bg//media/gallery/G1001P126.jpg

5. Oh God...
Тя: Еротична актриса?! WTF?! Ще показва тялото си пред цяла България и пред останалите участиници за 2 часа?! я стига... Издържа мъжа си...
Той: Позволява й да си показва тялото и й позволява да го издържа...
Таз двойка определено не ме кефи
http://bb5images.bigbrother.bg//media/gallery/G1001P115.jpg

6. Тя: Изглежда умна...но прекалено умна за него...щом и е хубаво няма проблем.
Той: Не ми харесва особено.
http://bb5images.bigbrother.bg//media/gallery/G1001P108.jpg


7. Тя: Кифла
Той: Чужденец. Няма почти никаква роля в къщата.
http://bb5images.bigbrother.bg//media/gallery/G1001P98.jpg

8. Тя:Не ми изглежда нито глупава,нито умна...средно положение може би...от всички жени май най-става,но е рано да се каже.
Той:...ъъх...леко малоумен ми изглежда...глупавичък,но не е напълно такъв Оо...Абе като двойка мисля,че те най-стават...
http://bb5images.bigbrother.bg//media/gallery/G1001P81.jpg

9. Тя: Уникално,мега,хипер,супер тъпо парче. О.О
Той: Същото като нея. Как може да й купува толко много неща и да й угажда за всичко?! Тъпанар. Тъпанар.
Горкото им детенце
http://bb5images.bigbrother.bg//media/gallery/G1001P71.jpg

10. Еми...какво да кажа...евала на тея хора просто,че се обичат на такива години и го показват...
http://bb5images.bigbrother.bg//media/gallery/G1001P64.jpg


И като за финал..Нито едно семейство не ми харесва,за това ще го гледам. ^^ Ще има скандали,интриги и ша е ебати забавното да гледаме сеира на едни пълни нещастници ^^

TheSadGirl
03-22-2010, 22:15
абослютна идиотщина за пореден път ... просто прекаляват .. никакво внимание за тва предаване

perfektencom
03-22-2010, 22:20
Определено неможем да кажем още много за предаването.
Ии да кажете от къде може да гледаме он-лайн и другото някой знае ли дали ще го излъчват както ВИП по Диема+ :?

iLovePussyJuice
03-23-2010, 00:01
1та курвичка хваща окото :lol:

пс- аз писах в 1 тема няма да се повтарям 8-)

brokeninside13
03-23-2010, 05:28
На мене само тая Ванеса като визия ми хареса.. Няква сладка е *но само на визия* всички са пълни загубеняци


И като за финал..Нито едно семейство не ми харесва,за това ще го гледам. ^^ Ще има скандали,интриги и ша е ебати забавното да гледаме сеира на едни пълни нещастници ^^

kuklichka_bg
03-23-2010, 08:13
Оная изби рибата като и дадоха 2500 и тя вика ама за 1 ден ли

8-) 8-) 8-) 8-)
за 17 годишната-НЯМАм ДУМИ :?
тая Ели може да е материалистка,ама като е намерила такъв простак да и върви след гъза и да и купва каквото иска що не? 8-) 8-)

срам за Русе с българската Анелияяя

интересно ще бъде според мен
направи ми впечетление,че при никое семейство няма любов

shephard
03-23-2010, 08:28
Добре бе, само на мене ли тая 17 годишната не ми мяза на толковa? Струва ми се доста по-голяма! :-o

iveetyy
03-23-2010, 08:57
Тва ще е пълна интриганщина..
Ако ми е скучно може да позяпам. ;д

Ankh
03-23-2010, 09:49
Нямам никакво намерение да го гледам това предаване,пълна простотия.

perfektencom
03-23-2010, 10:02
Дават предаването на живо от 9:30pm по Д.Фемили

SoStarstruck
03-23-2010, 10:48
За 2-3 от двойките:
Най-интересното?!? - То е как тея смотаняци мъжете са забърсали такива п*тки ?!? Е,направо не ми го побира главата .. Те са нещастници,ама и жените им са супер супер хипер мега тъпи,за да им се вържат.
Общо взето мъжете (ако могат да се нарекат така) са типични пикльовци,поласкани от това,че са си намерили такива красиви половинки ..
Единият се чуди как да задържи едната .. Теглил кредити (и сега дължи 35 000,но заеби това) и й направил дете. Питат го:"Не се ли притесняваш,че е много красива и може да я загубиш?Как смяташ да я задържиш??" И той : "Емии да,притеснявам се .. Затова ще гледам още едно дете да и направя нали ии да я задържа така при мен " .. И си го казва пред неяяя бе човек,а тя си мълчи и клати глава с няк'ва тъпа усмивка. Ужас ..
Другият пълен идиот,жена му го издържа,а той на всичкото отгоре не проявява никакво уважение - чак до антидепресанти я е подтикнал. Смятай ..
Задръстеният таскиметров шофьор и жена му 'еротичната звезда' .. пфф! Добре,че е била тя,да му сбъдне сексуалните фантазии от тийн годините,да го вкара малко във мечтаната от всеки мъж схема (шведската 3ка) и на всичкото отгоре да го издържа ..

Откъде се появиха тия слабохарактерни мъже и тия лесни жени,е т'ва не мога да разбера ?! Дотам ли стигнахме?! Кажете!!!
Вместо мъжът да отстоява позицията си на глава в семейството (така се предполага),да позволява на жена му (която е толкова заблудена да се обвърже с такъв човек) да го манипулира .. Или обратното: той да я манипулира,въпреки,че е финансово зависим от нея ..

Иначе както казаха по-напред: Сеир да става,пак ще направят адския рейтинг с тоя сезон. И бая пари са хвърлили (затова и снощи пускаха реклами през 20 мин,да си покрият разходите) и така .. Ще се гледа,спор няма,нали все пак сме си сеирджии ние българите,жадни сме за простотията и чуждото нещастие. ^^

ShtrudeL
03-23-2010, 10:57
Добре бе, само на мене ли тая 17 годишната не ми мяза на толковa? Струва ми се доста по-голяма! :-o

Налии! И аз мисля,че е по-голяма! ^^

brokeninside13
03-23-2010, 12:58
Добре бе, само на мене ли тая 17 годишната не ми мяза на толковa? Струва ми се доста по-голяма! :-o

Налии! И аз мисля,че е по-голяма! ^^

Нз дали е по-голяма или по-малка, но в началото се шокирах като разбрах че е на 17 :shock:

xHARDCANDYx
03-23-2010, 13:15
Едно стана ясно - в тая държава със селски манталитет има уникално тъпи и грозни мъже и уникално тъпи и леки жени ...

teenems
03-23-2010, 13:41
Едно стана ясно - в тая държава със селски манталитет има уникално тъпи и грозни мъже и уникално тъпи и леки жени ...

и естествено отново се показват селските нагласени глупости.
онези Ванеса и голямата и любов ебати стаята ,та то е ясно кво ще се случи .
Нагласено яко .
Тая па от Русе кво вика " Смятам ,че съм по-красива от мис свят " :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vanesa0pld
03-23-2010, 19:04
абослютна идиотщина за пореден път ... просто прекаляват .. никакво внимание за тва предаване

fr33runner
03-23-2010, 20:43
абослютна идиотщина за пореден път ... просто прекаляват .. никакво внимание за тва предаване
+1

LinkIt
03-24-2010, 12:21
Някаде онлайн ще се гледа ли освен тук: ?

Аз в момента го гледам на bigbrotherfamily info . Сигнала не е лош, но понякога прекъсва. Надявам се скоро да го оправят...

BeezyJey
03-24-2010, 13:57
Тва ще е пълна интриганщина..
Ако ми е скучно може да позяпам. ;д

Alex4o0o
03-24-2010, 14:55
Хах русенската Анелия ме разби...такава простотия никъде няма :lol:
Завидно и е самочуствието обаче

GossipGirl89
03-24-2010, 15:39
...А кво ще кажеш за 17 годишната дето има дете?! :lol:

На мен не ми е кой знае колко интересно, но го предпочитам пред Листопад и България търси талант.

Кво да кажа за нея... Първоначално като чух, че е на 17 и се шокирах такава - изглежда ми поне на 25-27... Иначе тя си е типичното българско непълнолетно к*рве... Така бяха цензурирали годините, на които е правила секс за първи път, че сигурно и глух да имаше щеше да чуе, че казва 11 :lol: Иначе се позамислих как за толкова малко врече е успяла да прави секс с 30 човека, да намери голямата си любов, да бъде с още някъв след нея и да има и дете... Явно не си е поплювала изобщо :D

За сега най-добро впечатление имам от Боряна и Боян (гларуса). Нейното самочувствие е малко в повечко, но пък поне може да се изказва, докато останалите нямат елементарен речник...

А най-ме дразнят като почнат да повтарят, че това са представители на средностатистическото българско семейство... Като кажат така и се чувствам сякаш аз живея в някво ненормално семейство... Не могат да казват така, защото това изобщо не е традиционното БГ семейство - най-долната прослойка на обществото може, но в никакъв случай средната...

addicted2y0u
03-25-2010, 08:05
Тва ще е пълна интриганщина..
Ако ми е скучно може да позяпам. ;д

RedDevilka
03-25-2010, 12:17
Чудят се вече какво да измислят.. :D Все някакви скандални семейства вкарали.

delux4eto
03-25-2010, 16:54
iskam da popitam ne6to. a tehnite deca ne u4astvat li ? :-D

BloomF
03-25-2010, 20:08
Почти всички жени са мега тъпи курви. Само 1-2 са по - нормални. :? Не мога да схвана: 1.Как може да има толко тъпи хора и 2.Как може да се излагат така?!

danibebi
03-25-2010, 20:20
iskam da popitam ne6to. a tehnite deca ne u4astvat li ? :-D

миличкаа,пиши на кирилица :D :D

the_best_f
03-25-2010, 21:10
От 20 човека 6 са с висше образование! :lol: То да се смееш ли, да плачеш ли...

venitoy
03-27-2010, 10:59
Тея са избрали от тъпи по-тъпи :lol: Повечето от жените са с голямо самочувствие без покритие!!! :? Много се учудих на двойката която жената обслужва мъжа сервира му отсервира му, а той само я обижда и я командва :? К`во е тва ненормално момиче....на 17гоз. и е имала над 30 връзки :shock: :shock: егати ку....а :shock: И всички се чудят как може още от първия ден се праве с..с?! Ем.. как няма кат те вкарали в къщата такива ......

Според мен няма да е много интересно 8-)

perfektencom
03-27-2010, 11:49
Като цяло започва да става интересно ,иначе съквартирантите са ТЪПИ

SoFarSoG00d
04-12-2010, 15:24
Гледайте 24/7 на http://nakino.eu/tv/bigbrotherfamily/

tWiLigHtgIrL
04-12-2010, 15:51
не съм чела предишните мнения ноо мойто е пълна простотия като предишните сезони :? смао в началото като загледах там с онази дето сибила с мъжа ама влиза в тайната стая с бившия и ми утъпя :? :?

PlamitOo
04-12-2010, 16:43
Пълна излагация е тая Мария (русенската Анелия), просто не мога да я понасям как селски говори и се държи, а самочувствие до небесата...
Никоя от двойките не ми допада, но все пак ги гледам. До колкото разбирам от рекламата тази вечер ще е интересно. :)

Sintya
04-12-2010, 17:21
Семействата са ужасни, няма едно свестно. Гледам го от време на време, по добре е да излъчват нещо далеч по интересно, отколкото това.

CristianoRonaldo
04-13-2010, 08:58
е тука гледайте на живо http://bigbrotherfamily.info/big-brother-family-%D0%BD%D0%B0-%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D0%BE/

didenceeto
04-13-2010, 18:54
Гледахте ли вчера Елеонора и Давид :grin: Секс яко :grin:

Давид само викаше охх охх и накрая как се изцепи Помощ и Край :D

dessit0yy
04-16-2010, 16:59
Абе то щом е Биг Брадър се знае,че ще вкарат всякакви изроди,колкото да има шоу и интрига ... и аз го гледам,просто защото го предпочитам пред турските сериали ... :D

brokeninside13
04-16-2010, 17:56
Гледахте ли вчера Елеонора и Давид :grin: Секс яко :grin:

Давид само викаше охх охх и накрая как се изцепи Помощ и Край :D

Теа па кви са смешнииии...... Нямам думи. То да бяха само те смешните...

dessit0yy
04-16-2010, 17:59
То ако се замисли човек ... наистина едно нормално семейство няма,поне да бяха вкарали едни свестни,защото от тея един не заслужава наградата :neutral:

GracelessIsDumb
04-16-2010, 19:40
Чипеви изобщо не са такива в действителност...Сашка не пие хапчета, нито се дрогира и т.н....тя е много спокоен човек и винаги можеш да й имаш доверие, но си е мълчалива, не се бърка където не й е работата. Павлин не го познавам добре, тъй че не вадя изводи. Но за Сашка-познавам я от много отдавна и мога да кажа, че обича Павлин и то много!



По темата: Следя го редовно, понеже ме кефят някои, но повечето са големи простаци!

GracelessIsDumb
04-16-2010, 19:43
От 20 човека 6 са с висше образование! :lol: То да се смееш ли, да плачеш ли...
Само да ти кажа, че това, че си с висше образование не те прави по-умен или по-качествен....Колко вишисти сега гният там нейде....понеже нали уж имат висше и да се похвалят!?

brokeninside13
04-16-2010, 20:05
По темата: Следя го редовно, понеже ме кефят някои, но повечето са големи простаци!

И аз си го следя редовно, но бих казала "Следя го редовно, понеже ме кефят някои, но всички са си простаци!" :D

dessit0yy
04-16-2010, 20:12
Радвате ли се как се развиха нещата в четвъртък,тоест че изгониха Шопови и Цветанови,а Каменарови останаха ??

onelove93
04-16-2010, 21:13
Сега кой ще ни прави шоуто,да попитам аз? 8-) Шопови-най-големите селяни>>> най-голямо шоу..А сега изгонете и последните простаци Елеонора и Давид,и ша ва видим ББФ как ще остане без реитинг,щото ще гледаме по цял ден как ония некролозите спят,и другите и те 8-) :booooomb:

brokeninside13
04-16-2010, 21:13
Аз се радвам :) Тях най-малко ги харесвах :?

dessit0yy
04-16-2010, 21:26
Мен по-скоро ме дразниха Шопови,и то заради " Русинскуту варену " - Мария

babylove
04-17-2010, 12:40
Радвате ли се как се развиха нещата в четвъртък,тоест че изгониха Шопови и Цветанови,а Каменарови останаха ??


Ми, не. Исках Шопови да останат. Бяха агресивни, несдържани, но не знам... и истински... Пък за Цветанови сее радвам.... Тази Ванеса е една безлична, малка, грозно слаба к***ва, а Цветин-страшен интригант, не мога да го гледам, изпиткам страшна антипатия към него. А Кума Лиса и Дядо Кърт :D ... не показжат нищо интересно... Само спят и шушукат, нищо друго....

SmileyFace
04-17-2010, 14:51
хм..аз го гледам от време на време,когато се прибера по-рано :P иначе са в четвъртъка предполагах и се надявах,че Шопови ще останат 8-) бяха някакси различни и лично на мен ми беше забавно да им гледам сеира :D :D