PDA

View Full Version : Помощ ми е нужна :(



Biggest
03-22-2010, 17:40
Здравейте . Започнах един проект , който не знам дали си заслужава да хвърлям толкова труд върху него , а то найстина отнема време . Става въпрос за сайт в който може да научите английски . Знам английски и искам да го използвам някъде .

Според Вас едно такова сайтче ще привлече ли хора ? По точно Вас ще заинтригували да започнете да учите от него или просто ще го подмините и няма да му обърните внимание ?

Това е сайта : Английски език (http://angliiskiezik.blogspot.com/)

Доло в дясно ще видите уроците и това са само част от тях , ако Ви хареса ще добавя към 50-60 урока още . Да стане един учебник .

Е какво мислите да продължа ли ?

FlowerPower
03-22-2010, 17:46
Браво! Поздравления за сайта! Аз уча АЕ и ще се радвам, ако направиш и уроци за напреднали. Сатчето е започнато увлекателно и определено ще има полза от нега за мн хора, ако се допълва! :)

Biggest
03-22-2010, 17:48
Благодаря ! :) В момента ми даде стимул да продължа . Определено в следващите стотина урока ще има за напредналите :)

dimeto007
03-22-2010, 18:42
Бравооо! Продължавай и ти пожелавам да го развиеш :) Мен ме заинтригува защото уча английски в момента.

:o за Жалост толкоз ми е труден тоя първи сертификат че чак намразвам езика заради ниго :x

ludotokrise
03-22-2010, 22:32
И на мен ми хареса, продължавай!