PDA

View Full Version : Целя се твърде високо



speedemon5
03-22-2010, 18:56
Вече година и нещо съм си самотен и то заради нещо много тъпо-харесвам само най-красивите момичета "тип кифли"Не съм най-големия хубавец и те естествено не ми пускат :D Не сам гей,обаче май се мисля за много красив и се целя много високо.Имате ли съвети как да ме върнете обратно на земята при нормалните момичета че ми писна да се занимавам с "кифли" търсещи само пари :(
ПП.Темата не е ебавка

w0sh
03-22-2010, 18:56
Ще порастнеш и ще се оправиш.

valdesbg
03-22-2010, 19:00
Лошо за теб че не е ебавка.
Щото си мъжкия вариант на кифла. А краставите магарета се надушват.

Поздравления вече си осъзнат кроасан.

Отивай да зарибяваш някоя кифла с шоколад/мармалад/random stuff.

nymphadora
03-22-2010, 19:11
Споко,кифла рано,или късно ще си намериш.
Тъжното е,че ще е куха.Като теб. :) [b]

Take_That
03-22-2010, 19:15
Ако ти не искаш да си помогнеш сам, никой не може да го направи. Така си избрал, така правиш, такива момичета харесваш и т.н Запитай се защо ги харесваш, какво в тях те привлича, очарова и т.н и като разбереш, че всъщност са кухи като лейки ще се откажеш от тях, първо обаче трябва да се изясниш със себе си, да се запиташ какво търсиш в едно момиче и в една връзка? :)

Kukumqvka
03-22-2010, 19:18
Хах ми хвани някоя баничка тогава..
Обаче винаги ми е била интересна дефиницията 'кифла'.И по какво разбираш,че някоя е 'кифла?

03-22-2010, 19:22
Стани кроасан!

mArMaLaDkA
03-22-2010, 19:24
като разбереш, че всъщност са кухи като лейки ще се откажеш от тях

е, ще се откаже, ако естествено е дорасъл първо да проумее цялата история.

darkPaladin
03-22-2010, 19:55
не е въпрос само до красота трябва да бъдеш и човек ;)

Glamour92
03-22-2010, 19:59
Преценяваш момичетата смо по "опаковката".
Обръщай внимание и на другите неща,няма да навреди 8)

Jessie
03-22-2010, 20:00
Писнало му било ... Ам спри бе, тъп ли си или да ... :shock: :? :? :? :?

Galardo
03-22-2010, 20:04
Ако сам не се върнеш на земята никой друг няма да може да ти помогне...

fenastz
03-22-2010, 20:09
БОРИ СЕ И СИ ХВАНИ ЕДНА КИФЛА, ЗА ДА МОГА КАТО ВИ ВИДЯ ЗАЕДНО ДА КАЖА НЕЩО ОТ СОРТА НА "Докъде стигна България...", А ТИ ДА СИ ЩАСТЛИВ С КИФЛАТА СИ, ЗАЩОТО ВСЕ НЯКОЯ ЩЕ ТЕ ВЗЕМЕ.

nymphadora
03-22-2010, 20:16
И още нещо-да се целиш високо означава да харесваш кифли ли? :shock:
Накъде отива света??

xNiKx
03-22-2010, 20:30
Проблемът ти е, че ти не се чудиш къде ти е грешката, не искаш съвет какво не ти е наред, ти вече си знаеш какво правиш и какво не трябва, ние нищо не можем да направим. Все едно да искаш да те откажем от цигарите, хем знаеш, че е вредно, хем искаш от нас да ти го кажем, еми няма какво ние да направим, трябва да се справяш сам.

DonMikelle
03-22-2010, 22:55
Вече година и нещо съм си самотен и то заради нещо много тъпо-харесвам само най-красивите момичета "тип кифли"Не съм най-големия хубавец и те естествено не ми пускат :D Не сам гей,обаче май се мисля за много красив и се целя много високо.Имате ли съвети как да ме върнете обратно на земята при нормалните момичета че ми писна да се занимавам с "кифли" търсещи само пари :(
ПП.Темата не е ебавка

Според мен не се целиш високо, напротив мнаго ниско се целиш, чак те съжалявам. Щом си се осъзнал, че не си струва да се занимаваш с кифли значи все още има надежда за теб. Но ако сам не се свалиш обратно на земята няма кой да ти помогне. Намери си момиче чиито глас няма да звучи като дрънчене на празна лейка. Моето поколение (на 24 съм) наричаме "кифлите" с доста по-неприятното название "парцали"-купуваш си парцал, изтриваш си оная работа с него и след време го захвърляш. Замисли се искаш ли да си поредният, който ще си избърше оная работа в парцала.

FromAutumToAshes
03-22-2010, 23:30
Е ти си кифльо :razz:

Zarity
03-23-2010, 05:26
Целил се по-високо,ама в кифли.... :-o

mechtaq_za_teb
03-23-2010, 06:07
Лошо за теб че не е ебавка.
Щото си мъжкия вариант на кифла. А краставите магарета се надушват.

Поздравления вече си осъзнат кроасан.

Отивай да зарибяваш някоя кифла с шоколад/мармалад/random stuff. :lol: :lol: :lol:

gir
03-23-2010, 07:16
И още нещо-да се целиш високо означава да харесваш кифли ли? :shock:
Накъде отива света??


Момчето визира само естетичната страна, сигурно, ама вярно, че се изразил така, че ни "хвърли в оркестъра" направо!

До автора - като си дълго на сухо (а ти си!), ще си паднеш по първата или втората, която ти се навие, даже и да не ти е и на 50 % от идеала...Дай си време.

Alex4o0o
03-23-2010, 12:02
Не съм най-големия хубавец ...обаче май се мисля за много красив
Последно?
По темата:Ми не всеки тръгва с нас.Трябва да си popular,богат и да ни глезиш.Ако искаш сериозна връзка,хвани си някоя сдуханячка

Eliii
03-23-2010, 12:56
Щом за теб кифлите са "много високо", никъв съвет няма да ти помогне, ако ще целия раздел да изчетеш... :?

Замислял ли си се, че едно момиче може да бъде повече от украшение или подложка в случай на ерекция? Ама и аз пък.... Естествено, че не... :lol:

peshost
03-23-2010, 16:34
Абе "красавецо", кво му е високото целене на кифли. За мен те са даже ниска цел, безмозъчни са... Като си много красив, ще си намериш подходяща. ;)

cinderella_gugutka
03-23-2010, 17:16
за на4ало недей да си харесваш някоя само по външност-все пак имай предвид,4е тази външност е 80 % фалшива-коса,лице,нокти,дрехи,който прикриват недостатъците,сутиени с подплънки (ако не са толкова богати за силикон де :D ) .замисли се малко :?