PDA

View Full Version : Идеята за свръхмъжа/свръхжената



golqmumnik
03-22-2010, 19:20
Добър вечер, мили деца! :-)
Предполагам сте чували за идеята за свръхчовека на Ницше.Пускам темата за да ви съобщя за новия проект на СкайМинет, за който ЦРУ и военните естествено отричат.Става въпрос за свръхмъж под формата на аватар, чиято главна фунция е надървянето.Той може да се надърви по всяко време чрез специален бутон до твърдостта на чамова дъска.Големината на члена се регулира по желание на клиента до 50 см за най-ненаситните женски.Скоростта на проникването също,като на ниво проект са постигнати скорости от 5 вкарвания в секунда.
А сега да ви обясня за аватара.Вашият, предполагам грозен, пъпчасал и дебел, но иначе с добра душа приятел ляга в специална камера заспива като преминава във формата на аватар с образа на Брад Пит,Том Круз,"оня от Здрач" и разни други шемети по желание на клиента.След завършване на акта приятеля ви в камерата също свършва вместо аватара и само трябва да си смени гащите.
Предимсво на технологията:
1.Нулев риск от болести и бременност
2.Висока сексуална мощ, гарантираща удоволствието на женската,понеже аватарът знае цялата Кама Сутра
3.Ниска цена ако има достатъчен интерес
4.Приятелят ви наистина ще мисли,че прави секс с вас,понеже се действа на сексуалния център на подсъзнателно ниво
Недостатъци:
1.Все още се проучва дали ще има интерес от закупуването му и не се знае кога ще е готов
2.След края на сеанса пак ще трябва да гушкате грозния си приятел(във вид на тюфлек)
За мъжките има аналогичен вариант, само дето приятелката им лга в камерата,а се появяват аватари например на Мегън Фокс и Джесика Алба,които желаят да полигавят пишката му и да ги изчука
Кажете си мнението бихте ли ползвали услугите на свръхмъж/свръхжена,разбира се след като навършите 18 години 8)

Rounder
03-22-2010, 19:25
50 см...уау,то ше и отвори диференциалa,като на трактор беларус ве....
пък и такива "пособи" едвали женските ще искат...

Callisto
03-22-2010, 19:29
Не бих го използвала. Приятелят ми е адски кравив наполувина руснак...за мен е перфектен! Не бих могла да искам нещо по-добро от него, понеже за мен няма. Ако ми е за секса, той там е съвършен. Адски много си го обичам. Направо не мога да повярвам как точно случих на него от толкова много хрора на тази земя.
Не знам за него дали би исползвал тази машина ли какво е, но досега не ми се е оплаквал. Според мен съм красива, с много хубаво тяло, слабичка и надарена в гърдите, правя всичко, което поиска и редовно го изненадвам с различни неща. Винаги гледам да му е хубаво и да е задоволен. :)
Аз лично винаги съм напълно задоволена и за 7/8 месеца и 1 не съм си помослила за изневяра и не съм поглеждала друг мъж, а това е принципно много трудно...сега го правя с лекота. :)

Jessie
03-22-2010, 19:49
Не ми трябва. :? :shock: :shock: На мен около 15/17 см. са ми понякога доста, камо ли 50.. :shock: :shock: Пък и е гадно... Ще си го правя с Моя, защото нито е грозен, нито е тюфлек !!

v1d1m0n3v1d1m
03-22-2010, 19:58
И никой не си помисли,че темата е ебавка?
за който ЦРУ и военните естествено отричатКакво общо имат ЦРУ и военните със секса и секс играчките? :?

an0nimenn
03-22-2010, 20:00
неразбрахте ли че той си прави постоянна гавра..

Glamour92
03-22-2010, 20:04
Не,благодаря :lol:

YouDontKnowMe
03-22-2010, 20:44
Приятеля ми е перфектен. Отвсякъде. Не ми трябват такива глупости ^^

gir
03-23-2010, 04:58
Добър вечер, мили деца! :-)
Предполагам сте чували за идеята за свръхчовека на Ницше.Пускам темата за да ви съобщя за новия проект на СкайМинет, за който ЦРУ и военните естествено отричат.Става въпрос за свръхмъж под формата на аватар, чиято главна фунция е надървянето.Той може да се надърви по всяко време чрез специален бутон до твърдостта на чамова дъска.Големината на члена се регулира по желание на клиента до 50 см за най-ненаситните женски.Скоростта на проникването също,като на ниво проект са постигнати скорости от 5 вкарвания в секунда.
А сега да ви обясня за аватара.Вашият, предполагам грозен, пъпчасал и дебел, но иначе с добра душа приятел ляга в специална камера заспива като преминава във формата на аватар с образа на Брад Пит,Том Круз,"оня от Здрач" и разни други шемети по желание на клиента.След завършване на акта приятеля ви в камерата също свършва вместо аватара и само трябва да си смени гащите.
Предимсво на технологията:
1.Нулев риск от болести и бременност
2.Висока сексуална мощ, гарантираща удоволствието на женската,понеже аватарът знае цялата Кама Сутра
3.Ниска цена ако има достатъчен интерес
4.Приятелят ви наистина ще мисли,че прави секс с вас,понеже се действа на сексуалния център на подсъзнателно ниво
Недостатъци:
1.Все още се проучва дали ще има интерес от закупуването му и не се знае кога ще е готов
2.След края на сеанса пак ще трябва да гушкате грозния си приятел(във вид на тюфлек)
За мъжките има аналогичен вариант, само дето приятелката им лга в камерата,а се появяват аватари например на Мегън Фокс и Джесика Алба,които желаят да полигавят пишката му и да ги изчука
Кажете си мнението бихте ли ползвали услугите на свръхмъж/свръхжена,разбира се след като навършите 18 години 8)


Добра измислица, ама и още по-добре ти се връзват :D

Мен лично ме кефи "оня от Здрач" :D :D

GreenFairy
03-23-2010, 10:47
Пускам темата за да ви съобщя за новия проект на СкайМинет, за който ЦРУ и военните естествено отричат.

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Prostiq
03-23-2010, 20:01
Скай минет хахахахаахахаххжаххахахах аахахахаха ПАДАМ ХАХА :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

padnaloblak
03-23-2010, 20:19
:D важното е че вече в тийнпроблем се пуска силно засекретена информация която дори и ЦРУ не знаят :D 8-) аз предлагам да го обурнат на оръжие за масово унищожение... пускат 200 такиа женки срещу войската и ще ги уморят от секс и после нападай! :D

Hayashi
03-23-2010, 21:49
Оо
Някой май е чел книгите на Стругацки скоро? xDDD
Не виждам нищо интересно в половия контакт с андроид, но още повече пък невярвам това "чудо" да е истина.

RAYNE666
03-23-2010, 22:00
Приятеля ми е перфектен. Отвсякъде. Не ми трябват такива глупости ^^

Подкрепям напълно :)

Metal
03-26-2010, 20:02
Колкот до мъжа.... http://vbox7.com/play:828340ac Праи тва и коя жена няма да е доволна? :razz: :razz: :razz:

bebeemalko
03-27-2010, 18:31
отначалото нищо не разбрах от тая статия,но после разбрах и ми стана мн смешно че е ебавка 8-) :lol: