PDA

View Full Version : помощ



maksimal
03-22-2010, 19:27
Кажете ми как (ако е възможно) за 1 седм да пооформя бицепса и трицепса си? Дайте ми някаква програма ако можете, спешно ми трябва..

Evellon
03-22-2010, 19:28
Кажете ми как (ако е възможно) за 1 седм да пооформя бицепса и трицепса си? Дайте ми някаква програма ако можете, спешно ми трябва..
Ти за една седмица няма да можеш да научиш какво е бицепс.. :lol:

maksimal
03-22-2010, 19:36
Кажете ми как (ако е възможно) за 1 седм да пооформя бицепса и трицепса си? Дайте ми някаква програма ако можете, спешно ми трябва..
Ти за една седмица няма да можеш да научиш какво е бицепс.. :lol:


1во - Тренирам споко
2ро - това че ти незнаеш какво е, незначи и че другите незнаят
3то - не пускай тъпи коментари

Evellon
03-22-2010, 19:40
Кажете ми как (ако е възможно) за 1 седм да пооформя бицепса и трицепса си? Дайте ми някаква програма ако можете, спешно ми трябва..
Ти за една седмица няма да можеш да научиш какво е бицепс.. :lol:


1во - Тренирам споко
2ро - това че ти незнаеш какво е, незначи и че другите незнаят
3то - не пускай тъпи коментари
Щом тренираш и не си ги оформил какво мислиш че ще направиш за 1 седмица? Мисълта ми беше че ти трябва време, доста повече от седмица...

wildman
03-22-2010, 20:15
е добре искаш да оформиш само бицепса (да изключим трицепса за малко) а не всички мускулни групи... ми то братле ако не се лъжа бицепса е най-лесния (не съм професионалист...)

ако ти трябва само бицепс просто си купуваш 1 дъмбел и почваш у вас яко ама яко да злобиш до отказ... а за трицепса предполагам същото ама с некфо подходящо упражнение примерно френска...

Chacho
03-22-2010, 20:33
Evellon ти каза, за седмица не става.

Everytime
03-23-2010, 11:30
пич бицепс и трицепс не са праи за 1 седмица,както и да го гледаш не може..ако си мислиш че с всеки ден тренировка на бицепса или трицепса ще стане не си познал..ще ги претренираш само и няя да имаш исканият ефект :)

тренирай за себе си а не за другите това ще ти кажа :)

dan40123
03-23-2010, 17:52
^това е истината, тренирай за себе си, не за другите.
аз съм тренирал различни неща, но и аз ги подкрепям трениращите, че за една седмица просто няма да успееш, може би след месец ше почнеш да оформяш нещо, а после и по-стабилно, това е моето мнение :)
ред. ся видях, че си писал че тренираш от преди...
http://www.bb-team.org/

hamilcar
03-23-2010, 18:25
Хаха, сезонаджийте започнаха. За седмица нищо не можеш да направиш, не се излагай.

HRaBr0TyYKeBaPcHe
03-24-2010, 12:07
яж сланина,фафли и бонбони и по 1 серия с 2 повторения с химикалка и аз 5 дена си готов 8-)

DinViesel
03-24-2010, 17:54
Хаха, сезонаджийте започнаха. За седмица нищо не можеш да направиш, не се излагай.

сезонаджий :lol: :lol: :lol:

хората ти казаха.. не става за 1 седмица