PDA

View Full Version : Ново приятелство или нещо повече ?



Icantloveu
03-22-2010, 19:44
Здравейте ,
Това ми е първото мнение в този форум и се надявам да ми се обърне внимание :-)

Така въпроса ми е :

Скоро с едно момиче ще се запознаем ( на живо щот по скайп нее нищо повече от губене на време ) виждал сам я на снимка и е доста хубаво момиче , тя мене също ... Имаме общ приятел и той наи вероятно ще ни "представи" .
Та въпроса ми е ... освен усмивката , доброто облекло и вобще визията , лекото чуство за хумор други какви "деиствия да предприема " .
До сега обикновенно нежните половинки са правили първата стъпка , но сега наистина хресвам това момиче и бих искал нещо повече от приятелство :-)

Аз съм на 16 тя на 15 .

Надявам се да ме посаветвате нещо

soul1199
03-22-2010, 19:53
мисля,че знаеш,какво да правиш :wink: бъди по уверен в себе си и късмет на срещата :)

Jessie
03-22-2010, 19:53
Поеми ти първата крачка, на повечето момичета им харесва. :)

Icantloveu
03-22-2010, 19:58
Поеми ти първата крачка, на повечето момичета им харесва. :)
Както вече споменах до сега винаги нежните половинки са правили пурвата стъпка и сега незнам как да я направя аз :-o

Jessie
03-22-2010, 20:06
Ами не трябва да се притесняваш, съдя по моя приятел, към когото аз направих първата крачка и знам какво му беше. :) Ако видиш признаци, че те харесва (по какъвто и да е начин), може да се усамотите някъде, хвани я за ръката като за начало. Ако не се дръпне - до тук всичко е наред. То ще ти дойде от самосебеси. А на колко години си?

Icantloveu
03-22-2010, 20:09
Ами не трябва да се притесняваш, съдя по моя приятел, към когото аз направих първата крачка и знам какво му беше. :) Ако видиш признаци, че те харесва (по какъвто и да е начин), може да се усамотите някъде, хвани я за ръката като за начало. Ако не се дръпне - до тук всичко е наред. То ще ти дойде от самосебеси. А на колко години си?
На 16 тя е на 15 .
Значи е изклучено още на първата среща да се натягам нали ? щот са ми го прави ли това :D

ShtrudeL
03-22-2010, 20:23
Та въпроса ми е ... освен усмивката , доброто облекло и вобще визията , лекото чуство за хумор други какви "деиствия да предприема " .

Стига ти толко. Иначе ще изглеждаш изкуствен. Не се старай много ..може да я притесниш/отегчиш/да си помисли че много бързаш

Icantloveu
03-22-2010, 20:29
Та въпроса ми е ... освен усмивката , доброто облекло и вобще визията , лекото чуство за хумор други какви "деиствия да предприема " .

Стига ти толко. Иначе ще изглеждаш изкуствен. Не се старай много ..може да я притесниш/отегчиш/да си помисли че много бързаш
По принцип когато искам да привлека вниманието на някое момиче обикновенно правя комплимент и в същия момент казвам че е можело и по добре , така момечето обикновенно почва да ми се доказва в тази област , но понякога става гаф и се одръпва ... и не искам тя да се одръпне :o

BlueParadise
03-22-2010, 21:14
Като гледам,сам знаеш как да го направиш,най-важното е да си уверен и да не прекаляваш с хумора .. поговорете си и за нещо сериозно когато се видите,а не само да я разсмиваш и да и правиш комплименти.

Prophecy
03-22-2010, 21:17
Бъди оверен че ще се справиш , бъди себе си най-вече и не се дръж надуто. може би голяма част от момичетата не го харесват това , с такова впичатление съм останал.

Icantloveu
03-22-2010, 21:21
Като гледам,сам знаеш как да го направиш,най-важното е да си уверен и да не прекаляваш с хумора .. поговорете си и за нещо сериозно когато се видите,а не само да я разсмиваш и да и правиш комплименти.
Разбрах ! :)
Мисля че получих отговорите който търсех , Благоаря на сички който ми писаха Най после се чуствам по оверен и се надявам да се получи нещо ... Още веднъж благодаря за помоща приятели :)

FromAutumToAshes
03-22-2010, 21:25
Бъди уверен в себе си, момичетата харесват това. Тук с риск да бъда аадски банален, ама карай : Най-вече бъди себе си пич :) Просто и да те хареса, и да не те хареса ще знаеш, че си останал себе си, което нали уж е най-важното ? :) Но ако не ти пука за теб като личност.. Играи шибани роли само и само да и се харесаш :)

Icantloveu
03-22-2010, 21:29
Бъди уверен в себе си, момичетата харесват това. Тук с риск да бъда аадски банален, ама карай : Най-вече бъди себе си пич :) Просто и да те хареса, и да не те хареса ще знаеш, че си останал себе си, което нали уж е най-важното ? :) Но ако не ти пука за теб като личност.. Играи шибани роли само и само да и се харесаш :)
Абсолютно изклучвам да играя роли ! защото рано или късно се разбира какав си , разбираш ме нали ? :)

Prophecy
03-22-2010, 21:29
ай дано успееш да тръгнеш с нея :)

Icantloveu
03-22-2010, 21:31
ай дано успееш да тръгнеш с нея :)
Благодаря ти пич , и аз на това се надявам :-P

FromAutumToAshes
03-22-2010, 21:32
Разбирам те много добре ;) Но има много идиоти, които го правят. По знайни или незнайни прични ;) Успех все пак ;]

Icantloveu
03-22-2010, 21:37
Разбирам те много добре ;) Но има много идиоти, които го правят. По знайни или незнайни прични ;) Успех все пак ;]
Благодаря :)

gir
03-23-2010, 08:16
Здравейте ,
Това ми е първото мнение в този форум и се надявам да ми се обърне внимание :-)

Така въпроса ми е :

Скоро с едно момиче ще се запознаем ( на живо щот по скайп нее нищо повече от губене на време ) виждал сам я на снимка и е доста хубаво момиче , тя мене също ... Имаме общ приятел и той наи вероятно ще ни "представи" .
Та въпроса ми е ... освен усмивката , доброто облекло и вобще визията , лекото чуство за хумор други какви "деиствия да предприема " .
До сега обикновенно нежните половинки са правили първата стъпка , но сега наистина хресвам това момиче и бих искал нещо повече от приятелство :-)

Аз съм на 16 тя на 15 .

Надявам се да ме посаветвате нещо


Ех, не. Не точно. Значи това за хумора е някакво клише. Има си момичета, които като си хумористичен ще те помислят за шут, за тъпак...абе няма да погледнат добре на тебе.
За дрешките - ами да. Поне да са чисти, изпрани, да ухаят на нещо по-чисто. Колкото до стила - не знаеш тя по какъв си пада, така че, обличай каквото имаш. А и , ако не е фетишистка, няма да ти гледа дрехите, а тебе.
Никакви действия няма да предприемаш. Срещата е за запознаване и опознаване, не за циркове. Събирай информация за нея, а и ти й давай за себе си, за да знаете на време дали си пасвате, щото само ХУБАВА, не е достатъчно.
Примерно тя си пада да прави тройки, а ти искаш само секс между вас двамата. ИЛИ ПЪК, тя иска като се дипломира да емигрира в Истанбул, а ти си падаш по Лондон...
Най-важното е инфото, за да си прави сметката човек добре.

Icantloveu
03-23-2010, 11:29
Здравейте ,
Това ми е първото мнение в този форум и се надявам да ми се обърне внимание :-)

Така въпроса ми е :

Скоро с едно момиче ще се запознаем ( на живо щот по скайп нее нищо повече от губене на време ) виждал сам я на снимка и е доста хубаво момиче , тя мене също ... Имаме общ приятел и той наи вероятно ще ни "представи" .
Та въпроса ми е ... освен усмивката , доброто облекло и вобще визията , лекото чуство за хумор други какви "деиствия да предприема " .
До сега обикновенно нежните половинки са правили първата стъпка , но сега наистина хресвам това момиче и бих искал нещо повече от приятелство :-)

Аз съм на 16 тя на 15 .

Надявам се да ме посаветвате нещо


Ех, не. Не точно. Значи това за хумора е някакво клише. Има си момичета, които като си хумористичен ще те помислят за шут, за тъпак...абе няма да погледнат добре на тебе.
За дрешките - ами да. Поне да са чисти, изпрани, да ухаят на нещо по-чисто. Колкото до стила - не знаеш тя по какъв си пада, така че, обличай каквото имаш. А и , ако не е фетишистка, няма да ти гледа дрехите, а тебе.
Никакви действия няма да предприемаш. Срещата е за запознаване и опознаване, не за циркове. Събирай информация за нея, а и ти й давай за себе си, за да знаете на време дали си пасвате, щото само ХУБАВА, не е достатъчно.
Примерно тя си пада да прави тройки, а ти искаш само секс между вас двамата. ИЛИ ПЪК, тя иска като се дипломира да емигрира в Истанбул, а ти си падаш по Лондон...
Най-важното е инфото, за да си прави сметката човек добре.
Първо ще кажа че това което написа е доста мъдро !

За хумора мисла че малко от него няма да ми навреди , писали сме си по скайп и имам малка представа .
За дрехите е ясно .
Характера и ми се гледа малко лигав ( което нее лошо обичам малко лигавки момичета , но не прекалено ) .
Относно емиграцията , родителите ми работят в лондон ( живеят там , имаме къща ) и след завърхването ми ще замина и аз .
Относно връзката ни с нея ( ако се получи ) не мисла да се женя за нея , просто "тинейджърска" любов ако мога така да се изразя ( звучи ми малко грубо и тъпо , но едвали ще имаме дълги взаимотношения )
:)