PDA

View Full Version : Графа приятели



theonly
03-22-2010, 19:57
Първо мнение първа тема супер.Така от заглавието ясно си личи къде е проблема.Често се запознавам с някое момиче,но немога да стана нещо повече от "приятел" с нея.Държа си се нормално,малко съм срамежлив и не бързам още с флирта на първата среща,но когато предложа на някое момиче излиза че ме е мислела само за приятел и нещата немогат да се развият.Щесто се питам къде ми е грешката и как мога да постъпя.Някакви съвети хора?

fenastz
03-22-2010, 20:07
Графа е добър певец, някои от песните му ми допадат. :)

theonly
03-22-2010, 20:10
Графа е добър певец, някои от песните му ми допадат. :)
Ако ми кажеш къде е копчето за ударение ще го поправя :D :D

nymphadora
03-22-2010, 20:18
Срама много ще ти пречи,отървавай се от него навреме!

theonly
03-22-2010, 20:26
Е не сам чак толкова срамежлив но самото ми държание ли или незнам просто какво и момичето ме мисли за "приятел" с когото ще може да си споделя всичко,но нищо повече.

Icantloveu
03-22-2010, 20:40
Срама много ще ти пречи,отървавай се от него навреме!

Съгласен съм !
Като се сприятелиш с някое момиче , когато си говорите я гледаи в очите и се осмихваи , но не прекалено голяма осмивка , а просто да види че и хресваш ...
Също така щом искаш повече от приятелство , гледай да си по близак до нея :booooomb: например като сте в заведение седни до нея и така просто и покажи от по рано че имаш чуства а не изведнуж да и го лепниш че я обичаш .

извинявам се за правописните грешки но бурзам

ShinBG
03-22-2010, 20:43
Братле твоя случай ми е до болка познат и аз си мисля ,че още не си готов за момиче. :?

FromAutumToAshes
03-22-2010, 21:06
Позната история... Просто бъди една идея по-нахален, ако искаш го наречи... ;) Прави неща които знаеш, че ще й се харесат, рядко остават неоценени :)

SoStarstruck
03-23-2010, 09:31
Графа е добър певец, някои от песните му ми допадат. :)я,и аз за т'ва си помислих! 8-) 8-)

gir
03-23-2010, 09:46
Първо мнение първа тема супер.Така от заглавието ясно си личи къде е проблема.Често се запознавам с някое момиче,но немога да стана нещо повече от "приятел" с нея.Държа си се нормално,малко съм срамежлив и не бързам още с флирта на първата среща,но когато предложа на някое момиче излиза че ме е мислела само за приятел и нещата немогат да се развият.Щесто се питам къде ми е грешката и как мога да постъпя.Някакви съвети хора?

Според мен те намират за непривлекателен по някаква причина. Външен вид или държание, или и двете...Това е.
Ама пък съм сигурен, че има доста момичета на които ще им харесаш така. Затова ПОВЕЧЕ СРЕЩИ и повече ОПИТИ.
Позволи ми да ти кажа един виц:

Приятели разговарят в барче:

-Добре, де. Ти си грозен, ама постоянно ебеш някоя, а ние не можем.Как правиш така, че все ти връзват?
-АМИ СПИРАМ НЯКОЯ НА ПЪТЯ И Я ПИТАМ ИСКА ЛИ...
-Оле! Сигурно си изял много шамари!?
-ДА, АМА И МНОГО СЪМ ЕБАЛ...

Надявам се, че разбираш какво ти казвам...всяка система си има "точка на насищане" или "преминаване на мярата"...Т.е., колкото с повече момичета пробваш, толкова повече се увеличава вероятността да ти се случи тази, на която й се иска да е момче като тебе.

gir
03-23-2010, 09:49
Срама много ще ти пречи,отървавай се от него навреме!

Съгласен съм !
Като се сприятелиш с някое момиче , когато си говорите я гледаи в очите и се осмихваи , но не прекалено голяма осмивка , а просто да види че и хресваш ...
Също така щом искаш повече от приятелство , гледай да си по близак до нея :booooomb: например като сте в заведение седни до нея и така просто и покажи от по рано че имаш чуства а не изведнуж да и го лепниш че я обичаш .

извинявам се за правописните грешки но бурзам

Пич, много добре си го казал, само не разбрах бомбата след "да си по близак до нея", защо си я сложил? Ще избухваме ли (както казват в Шумен)? :D

dimitar_ak
03-23-2010, 10:04
Не се сприятелявай първо и после да флиртуваш. Това е загубена кауза. Момичето трябва от самото начало да е наясно, че искаш нещо повече, иначе още от 1-я ден ще те тупне на стълбата на приятелите.

LadyDi
03-23-2010, 10:23
Не се сприятелявай първо и после да флиртуваш. Това е загубена кауза. Момичето трябва от самото начало да е наясно, че искаш нещо повече, иначе още от 1-я ден ще те тупне на стълбата на приятелите.
Теория на конспирацията... простете, на стълбата :)
Но си много прав.

ivcheto0o
03-23-2010, 10:53
Много ми е познато....Грешката ти е 4е се държиш като приятел,дръж се така както искаш да те възприемат.Показваи на мо ми4ето 4е искаш да сте пове4е от приятели.Ако продължваш със срама си и доста време ще си оставаш "приятел".

theonly
03-23-2010, 16:00
Не се сприятелявай първо и после да флиртуваш. Това е загубена кауза. Момичето трябва от самото начало да е наясно, че искаш нещо повече, иначе още от 1-я ден ще те тупне на стълбата на приятелите.
Мисля че си открих грешката. Благодаря ви на всички за съветите :)

lipsvashh_mi
03-23-2010, 16:30
проблема е,че срамежливостта ти ти пречи..дори да харесваш дадена мацка си твърде притеснителен и не й го показваш и тя даже да те харесва в повечето случаи ще си каже-е,не ме харесва....айде отива у графа -само приятели,което за теб е лошо и после се жалваш по форумите какво ставало и как и защо :) :)

theonly
03-23-2010, 17:58
проблема е,че срамежливостта ти ти пречи..дори да харесваш дадена мацка си твърде притеснителен и не й го показваш и тя даже да те харесва в повечето случаи ще си каже-е,не ме харесва....айде отива у графа -само приятели,което за теб е лошо и после се жалваш по форумите какво ставало и как и защо :) :)Е да ама нали уж не трябва да показваш на момичето че я харесваш,да не си мисли че съм "твърде лесен" :D .Абе ще приложа съветите пък каквото стане :)