PDA

View Full Version : Харесвам я !



crawler92
03-23-2010, 07:42
Значи познавам едно момиче от година и половина , а аз я харесвам супер много и искам да бъда с нея, но обстоятелствата са такива ,че тя все попада на грешният човек,и не искала да бъде наранена,но найстина съм готов да се боря за нея и да дам всичко от себе си, и когато поговорихме 2мата на саме тя ми сподели че,'' не си пада по мен,защото не чувствала нищо''. Какво според вас да правя?

XxStupidMuffinxX
03-23-2010, 10:45
Това е грозната истина !! :(

1234girl
03-23-2010, 11:15
Според мен, ако наистина я обичаш не се отказвай,но ако това е само увлечение се !!! :( :( :(

Dollystar
03-23-2010, 11:36
Сега може би си мислиш че си лудо влюбен и тн ама ако спреш контактите си с нея за 1 седмица ще разбереш че нее точно така :P

Eliii
03-23-2010, 12:30
Ти можеш да се бориш, но няма да я спечелиш...
Ако едно момиче ти каже, че "не си пада по теб, защото няма привличане", то това привличане никога няма да се появи и ти никога няма да бъдеш с нея (или, ако случайно ти пусне, това между вас няма да бъде истинско).
Можете да бъдете приятели и да създадете едно красиво приятелство (сълзливо, знам), но нищо повече. Тъжно, но факт.
И все пак има надежда: можеш да бъдеш щастлив с друга. :)

Slave4You
03-23-2010, 12:36
Ти можеш да се бориш, но няма да я спечелиш...
Ако едно момиче ти каже, че "не си пада по теб, защото няма привличане", то това привличане никога няма да се появи и ти никога няма да бъдеш с нея (или, ако случайно ти пусне, това между вас няма да бъде истинско).
Можете да бъдете приятели и да създадете едно красиво приятелство (сълзливо, знам), но нищо повече. Тъжно, но факт.
И все пак има надежда: можеш да бъдеш щастлив с друга. :)
Именно. Момичето ти е казало в прав текст отговора - без заобикалки, без извинения и т.н., а това е най-добрия вариант. И аз не мисля, че има смисъл да се бориш - само ще изхабиш страшно много нерви и т.н. за нищо

FromAutumToAshes
03-23-2010, 13:41
Да не тормозиш момичето с глупостите си за любов ? Примири се, не те иска :)

darkPaladin
03-23-2010, 13:44
намери си друга

ludzavr1zvane
03-23-2010, 22:36
Както ти казаха повечето примири се и си намери друга... щом ти е казала че няма чуства недей се мъчи... но пък от друга страна ако се бориш за нея и по някакъв начин и влезев в очите ще имаш шанс... но не винаги става така... но все пак опитай се... няма невъзможни неща :P

deadprincess
03-24-2010, 05:23
Сега може би си мислиш че си лудо влюбен и тн ама ако спреш контактите си с нея за 1 седмица ще разбереш че нее точно така Razz
И аз мисля така :) и на мен ми се е случвало да хлътна яко по някое момче и да си мисля че съм влюбена в него ама .... :? :D

gLypChenCee
03-24-2010, 05:26
Да не тормозиш момичето с глупостите си за любов ? Примири се, не те иска :)

kukli4kata001
03-24-2010, 13:41
Това е грозната истина !! :(
Според мен абсолютно нищо не можеш да направиш. То просто не зависи от теб. Няма смисъл и да я чакаш някой ден да погледне на теб, като нещо повече от приятел/познат. Тя ти е казала нещата такива каквито са. А не вярвам да я обичаш, все пак това е силна дума. И дори така да е, единственото, което ще можеш да направиш е да направиш някакъв опит и ако пак получиш същия отговор остави нещата такива каквито са. Защото после не е сигурно как ще се развият ако се случи нещо между вас. (възможностите са две, да тръгне с теб, защото я обичаш и да се надява, че някой ден чувствата й ще се появят или да започне да те харесва;;говоря за след време.)

umri
03-24-2010, 21:54
Значи познавам едно момиче от година и половина , а аз я харесвам супер много и искам да бъда с нея, но обстоятелствата са такива ,че тя все попада на грешният човек,и не искала да бъде наранена,но найстина съм готов да се боря за нея и да дам всичко от себе си, и когато поговорихме 2мата на саме тя ми сподели че,'' не си пада по мен,защото не чувствала нищо''. Какво според вас да правя?
Поне си ти го е казала директно. Това е достойно за уважение. Еми запознаваш се и излизаш с други и постепенно я забравяш. В случая няма какво да направиш. Толкова си дълбоко в friend list-а, че измъкване няма.

dewadwda
03-24-2010, 22:11
Винаги можеш да я пребиеш.

thefreak
03-25-2010, 00:36
Тръгнал е тоя влак вече, чакаш следващия.

cobra13
03-25-2010, 01:33
Не се преебавай бори се за нея защото някога любовта не идва от това дали тя е влюбена а от това кой колко внимание и обръща :) или я остави да си намери некои които не е за нея и да си я нараняват по късно ще се сети кой я е обичал а тя как го е пребала оле това обаче наистина е много гадно а на нея ще и стане още по гадно :wink: