PDA

View Full Version : Просто тема в която да изкажа всичко и да ми мине...



Zar4e
03-23-2010, 09:41
НЯма смисъл за вас,но трябва да го напиша,за да ми олекне...
ЗАщо се влубих в него..Погледах очите му и нещо в мен потръпна...Седна до мен,помоли ме за тетрадката ми да препише...Тръгнахме двамата към къщи...Аз живеех пна пътя към неговият дом и имахе малко време заедно...Учехме заедно...Осъзнах ,че го обичам...НЕ слушах другите...Те ме предупредиха,че не знае що е любов,че ще ме нарани,но кой да слуша...Цяла година се отнасяше с мен дообре....В даскало ме подминаваше,но така и не го питах защо...На втората година откатакто се познавахме му казах,че изпитвам нещо,а той не каза и дума..Стана друг човек....Спря да ми говори,спря да казвва дори здрасти...Защо с мен се бе държал по-мило?Защо ми обърна вниимание,а после каза,че никога не ме е смятак за нещо повече от приятел?Задавам си въпросите всеки ден,но няма отговор...Сега виждам,че не е това за което го мислях...НЯма приятели,ходи сам,прави се а на нещокоето нее...Искам да го забравя,но не мога...Виждам го всеки ден!ИДе ми да му се разкрещя,но има ли смисъл?

Това е тема просто да напиша..не очаквам коментари...Просто я оставете...ТЕжко ми е просто...

SoStarstruck
03-23-2010, 09:58
[quote="Zar4e"]НЯма приятели,ходи сам,прави се а на нещокоето нее...[quote]Такива заслужават карцер,и аз мразя!

gir
03-23-2010, 10:16
НЯма смисъл за вас,но трябва да го напиша,за да ми олекне...
ЗАщо се влубих в него..Погледах очите му и нещо в мен потръпна...Седна до мен,помоли ме за тетрадката ми да препише...Тръгнахме двамата към къщи...Аз живеех пна пътя към неговият дом и имахе малко време заедно...Учехме заедно...Осъзнах ,че го обичам...НЕ слушах другите...Те ме предупредиха,че не знае що е любов,че ще ме нарани,но кой да слуша...Цяла година се отнасяше с мен дообре....В даскало ме подминаваше,но така и не го питах защо...На втората година откатакто се познавахме му казах,че изпитвам нещо,а той не каза и дума..Стана друг човек....Спря да ми говори,спря да казвва дори здрасти...Защо с мен се бе държал по-мило?Защо ми обърна вниимание,а после каза,че никога не ме е смятак за нещо повече от приятел?Задавам си въпросите всеки ден,но няма отговор...Сега виждам,че не е това за което го мислях...НЯма приятели,ходи сам,прави се а на нещокоето нее...Искам да го забравя,но не мога...Виждам го всеки ден!ИДе ми да му се разкрещя,но има ли смисъл?

Това е тема просто да напиша..не очаквам коментари...Просто я оставете...ТЕжко ми е просто...


Не очакваш, ама на нас ни се коментира :D


Ами момчето е на моменти, просто...
Ти си го пък НАДЦЕНИЛА...

Чакай да ти напиша един насочващ виц:


Мечо Пух и Прасчо се разхождат в гората. Стигат до една полянка и Мечо Пух забива един як юмрук на малкия Прасчо в зурличката. Прасчо пада на тревата, кърви, плаче и казва:

-Мечо Пух, ама аз си мислех, че сме приятели?!
-КАКВО МЕ ИНТЕРЕСУВА КАКВО СИ СИ МИСЛЕЛ, БЕ, СВИНЯ? - креснал му Мечо Пух...

Ами и в твоя случай така, Зарче...ти си си мислела едно, а той си е мислел друго (ако въобще се е напъвал да мисли)...

Take_That
03-23-2010, 10:29
Всеки прави грешки и се заблуждава за някои хора ..... Имай воля и желание да го забравиш и ще успееш. Със самосъжаление обаче няма да стане. Продължи напред :)

ivcheto0o
03-23-2010, 10:49
Защо ми обърна вниимание,а после каза,че никога не ме е смятак за нещо повече от приятел?

Защото те е използвал.Дори и за приятелкка не те е имал,та да не говорим за нещо пове4е.

Alex4o0o
03-23-2010, 11:55
Защо ми обърна вниимание,а после каза,че никога не ме е смятак за нещо повече от приятел?

Защото те е използвал.Дори и за приятелкка не те е имал,та да не говорим за нещо пове4е.

+1.Взе ми думите от пръстите :D Само ще добавя ч еси е играл с теб и е по добре веднъж завинаги да го забравиш.

a1a2b3v
03-23-2010, 12:10
Ами може би защото не е изпитвал такива чувства към теб. И аз ако някой ми каже, че ме харесва, а аз него не ще се отдръпна за да не му давам напразни надежди.. Това, че дори здрасти не ти казва само ме очуди можеше поне да си запазите добрите отношения ама според мен не трябва да му обръщаш внимание, щом дори здрасти не ти казва значи не заслужава никакво внимание от теб :)