PDA

View Full Version : загазих



chuk
03-23-2010, 10:59
хора загазихме яко .. значии... праим си секс без презерватив ма аз съм си зел от сексшоп 1 спреи за задържане (мноо по яко е 1 час та иповече)..и да спеста детаили . не сам сиг дали съм сввършил и в нея .. тя пи ескапел мин месец и сега не иска та се чудим кфо да праим.. ? още няма 10 дена за да ми предлагате тестове.

dimi93
03-23-2010, 11:44
ами ако и дойде цикала, значи всичко е наред

Callisto
03-23-2010, 11:50
...Аз ако ще и по 3 пъти на ден си правя секс с моя, но винаги е с презерватив. Казала съм му: порасрни малко, стани най-малкото на моите години, че да можеш да поемеш отговорност за действията си, пък тогава прави глупости. Искам да знам, че ако стане гаф, забременея, решим да задържим детето...., че той ще бъде отговорен, а не някое лапе, което още за себе си не може да се грижи.
В твоя случей купи и тест за бременност 3/4 лева е и спри да рушиш здравето на приятелката си...този ескапел и преебава целия организъм и обърква всичко. Ако сега не и дойде и от Ескапела може да е. Майка ми ми е разправяла как като е пила Ескапел в някой случей е имала непрекъснат цикъл полувин година (сигурна съм, че ен го искаш) , а друг път е нямала цикъл пак толкова време. Също така Ескапел влияе в/у резултата на теста за бременност. Не помня колко време трябваше да е минало от него, че да отчете верен резултат теста...прочети на опаковката има я в интернет.

gir
03-23-2010, 16:30
хора загазихме яко .. значии... праим си секс без презерватив ма аз съм си зел от сексшоп 1 спреи за задържане (мноо по яко е 1 час та иповече)..и да спеста детаили . не сам сиг дали съм сввършил и в нея .. тя пи ескапел мин месец и сега не иска та се чудим кфо да праим.. ? още няма 10 дена за да ми предлагате тестове.

1) Не си сигурен дали си свършил в нея.

2) Не се забременява през целия месец.

Шансът да е бременна е неголям.

Купуваш тест и това е. Няма какво друго да ти кажат.

hahavteen
03-23-2010, 16:44
А защо след като знаете че не сте фенове на презервативите не помислите за алтернативни методи за предпазване вместо тя да се трови всеки месец с Ескапел? Нека отиде на гинеколог и да се посъветва с него.

nikity9926
03-23-2010, 17:45
Пффф... абе, имам чуството че тия дето пишат тези глупости са на 12 :D На колко годинки си??? :D

ab909nk
03-23-2010, 22:52
А ще кажеш ли какъв спрей си взел? :D

dimi93
03-23-2010, 23:41
На каде отива света.... :x

gir
03-24-2010, 06:42
На каде отива света.... :x

Дими93, всеки път като го напишеш това си представям колко си полезен с мнението си на целокупната тийн-форумна общност и как допринасяш за цялостното й интелектуално обогатяване!...
Човекът иска съвет, а ти се вайкаш за "посоката на отиването на света"...Супер си му полезен, да знаеш!...

gandalfepi4
03-24-2010, 10:42
хора загазихме яко .. значии... праим си секс без
не сам сиг дали съм сввършил и в нея .. тя пи ескапел мин месец и сега не иска та се чудим кфо да праим.. ?
.

http://atomicvalley.com/wp-content/uploads/2009/11/moron1.jpg



Callisto Пуснато на: Вто Мар 23, 2010 3:50 pm

...Аз ако ще и по 3 пъти на ден си правя секс с моя, но винаги е с презерватив. Казала съм му: порасрни малко, стани най-малкото на моите години, че да можеш да поемеш отговорност за действията си, пък тогава прави глупости. Искам да знам, че ако стане гаф, забременея, решим да задържим детето...., че той ще бъде отговорен, а не някое лапе, което още за себе си не може да се грижи.
В твоя случей купи и тест за бременност 3/4 лева е и спри да рушиш здравето на приятелката си...този ескапел и преебава целия организъм и обърква всичко. Ако сега не и дойде и от Ескапела може да е. Майка ми ми е разправяла как като е пила Ескапел в някой случей е имала непрекъснат цикъл полувин година (сигурна съм, че ен го искаш) , а друг път е нямала цикъл пак толкова време. Също така Ескапел влияе в/у резултата на теста за бременност. Не помня колко време трябваше да е минало от него, че да отчете верен резултат теста...прочети на опаковката има я в интернет.


\:D/

Shadowsogirl
03-24-2010, 12:21
Добре де как така не си исгурен в нея ли си свършил? :-o
Не правя секс, обаче все си мисля, че като свъриш трябва да разбереш, как така не знаеш..

annabelJB
03-24-2010, 14:17
Майка ми ми е разправяла как като е пила Ескапел в някой случей е имала непрекъснат цикъл полувин година (сигурна съм, че ен го искаш) , а друг път е нямала цикъл пак толкова време.

Това, което казваш е НЕРЕАЛНО!!! Не може 6 месеца да кърви :? Менструацията е стимулирана от един нерв в задната част на главата, а там няма как да достигне! Ескапел убива клетките в яйцеклетката отделена от яйчника и е нормално да се наруши баланса, но в рамките на 10-20 дни, но в НИКАКЪВ СЛУЧАЙ да кърви толкова дълго ;)


П.П.:Извинете за спама, но се почувствах длъжна да кажа

gir
03-24-2010, 14:36
Добре де как така не си исгурен в нея ли си свършил? :-o
Не правя секс, обаче все си мисля, че като свъриш трябва да разбереш, как така не знаеш..

Хаха, права си. Може човек да не прави секс и да знае повече за секса от тези, които го правят.
И на мене ми е чудно как не е сигурен, та предполагам, че:

1) Нещо от спрея му се е обезчувствил пенисът, та въобще не го е усещал...

2) Колебае се дали не е пуснал малко в нея, преди да го извади.

Ако още чете тук - да си каже сам, защото аз никога не бях чувал, че има и такива спрейове, камо ли да ги ползвам...

chuk
03-24-2010, 14:37
на 18 сам бухал ако ша пишеш смислено пиши.. колкото до др.. с тестче ша са разбере утре.. спреичето е СТУД 100 за този които пита

chuk
03-24-2010, 14:52
Добре де как така не си исгурен в нея ли си свършил? :-o
Не правя секс, обаче все си мисля, че като свъриш трябва да разбереш, как така не знаеш..

Хаха, права си. Може човек да не прави секс и да знае повече за секса от тези, които го правят.
И на мене ми е чудно как не е сигурен, та предполагам, че:

1) Нещо от спрея му се е обезчувствил пенисът, та въобще не го е усещал...

2) Колебае се дали не е пуснал малко в нея, преди да го извади.

Ако още чете тук - да си каже сам, защото аз никога не бях чувал, че има и такива спрейове, камо ли да ги ползвам...

Колебая са да не сам пръснал в нея..

gir
03-24-2010, 15:13
Добре де как така не си исгурен в нея ли си свършил? :-o
Не правя секс, обаче все си мисля, че като свъриш трябва да разбереш, как така не знаеш..

Хаха, права си. Може човек да не прави секс и да знае повече за секса от тези, които го правят.
И на мене ми е чудно как не е сигурен, та предполагам, че:

1) Нещо от спрея му се е обезчувствил пенисът, та въобще не го е усещал...

2) Колебае се дали не е пуснал малко в нея, преди да го извади.

Ако още чете тук - да си каже сам, защото аз никога не бях чувал, че има и такива спрейове, камо ли да ги ползвам...

Колебая са да не сам пръснал в нея..

Ооооо, тогава залагам 99 % , че тестът е отрицателен. Кажи утре какво става. Ако е положителен, няма да се плашите. Купувате друг, за проверка (на друга фирма), ако и двата са положителни, тогава ще го мислим пак, но след всичко, което написа аз съм много сигурен, че тя не е бременна. Стига, разбира се, да го прави само с тебе. (Аз това и на други съм го писал - когато някое момиче ти каже, че е бременна, трябва да помислиш дали си бил единствен). Знам, че звучи гадно, ама се надявам твоята да ти е вярна.
Успех!

IwishYouWould
03-24-2010, 16:20
хора загазихме яко .. значии... праим си секс без презерватив ма аз съм си зел от сексшоп 1 спреи за задържане (мноо по яко е 1 час та иповече)..и да спеста детаили . не сам сиг дали съм сввършил и в нея .. тя пи ескапел мин месец и сега не иска та се чудим кфо да праим.. ? още няма 10 дена за да ми предлагате тестове.

ти норламен ли си бе ?! както казаха по горе защо и рушиш здравето :-x :-x :-x как може да си толкова безотговорен не мога да те разбера. вземи да помислиш малко тая глава не ти е за красота в нея има едно сиво вещесто което в се използва за мислене ! :-x :-x :-x :-x :-x

fogdog
03-24-2010, 20:20
На каде отива света.... :x

Дими93, всеки път като го напишеш това си представям колко си полезен с мнението си на целокупната тийн-форумна общност и как допринасяш за цялостното й интелектуално обогатяване!...
Човекът иска съвет, а ти се вайкаш за "посоката на отиването на света"...Супер си му полезен, да знаеш!...
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

naikki
03-24-2010, 20:24
Еиййй деаба мама му, момчето пита нещо, вие започвате - Аз така правя, аз иначе правя...кой ви пита вие как и какво правите бе?!
Пич, малко вероятно е да е хванала, все пак не е невъзможно, прежали 7-8 лева и да направи един тест, всичко друго е вятър...ако и дойде преди да си се преебал да вземеш тест-а недей взима.
И се успокой малко не е станало нищо кои знае какво ;-)

frozendeath
03-25-2010, 17:53
Съжелявам,че се отклонявам, но ти си безотговорен тийн, който изобщо не мисли за последствията! Ами как ще иска пак да пие Ескапел?! Пила е миналия месец! Той се пие на разстояние от няколко месеца (не съм сигурна колко точно). И как така не знаеш дали си свършил в нея? И защо изобщо го правите без презерватив? Предполага се, че първия път (когато е пила Ескапел) е трябвало да се стреснете малко, ама очевидно не е така! Ти с коя глава мислиш?!


Извинете, но такива индивиди, които не ги е грижа за момичето и очакват секи месец да се трови с Ескапел, ужасно много ме дразнят и ме изкарват извън нерви!

travmiriaN
03-25-2010, 18:05
в най лошия случай ше си татко . :) ама шанса е малък 8)

chuk
03-26-2010, 10:20
отрицателен е теста :) frozen ти па си недоебана мърша питам нещо не ми обесняваи дали сам безотговорен .. дали без презерватив ни не е по яко и на 2мата а ?

NoShTnO_iZkUsHeNiE
03-26-2010, 12:35
Определено имаш добра сексуална култура щом не знаеш свършил ли си или не в нея :х

Да не говорим,че Ескапел може да се пие 2 пъти максимум 3 пъти в годината,а и щом не искате бебе от къде идва тази малоумна идея да го правите без презерватив :х

И все пак както и да е станалото станало,важното е,че теста е отрицателен и всичко е наред,дано занапред не ви се случват толкова ектремни ситуации и дано се поучите от грешката си.

Nikolcheto
03-26-2010, 12:55
хора загазихме яко .. значии... праим си секс без презерватив ма аз съм си зел от сексшоп 1 спреи за задържане (мноо по яко е 1 час та иповече)..и да спеста детаили . не сам сиг дали съм сввършил и в нея .. тя пи ескапел мин месец и сега не иска та се чудим кфо да праим.. ? още няма 10 дена за да ми предлагате тестове.

1) Не си сигурен дали си свършил в нея.

2) Не се забременява през целия месец.

Шансът да е бременна е неголям.

Купуваш тест и това е. Няма какво друго да ти кажат.
Всъщност само да ви съобщя че сперматозоидите могат да стоят във фалопиевата тръба на жената до 7 дена и да са активни... Те само дебнат и чакат оволацията и яйцеклетката да се отдели от яйчника да мине по фалопоевата траба и да стана...:Ь имам в предвид че има риск и всъщност дори и оволациятя и да е няколко дена след като сте правили секс пак може да забременее :С

TheSunshine01
03-27-2010, 11:31
Щом е пила ескапел би трябвало всичко да е точно, но като не искате деца се предпазвайте!

gir
03-27-2010, 15:01
хора загазихме яко .. значии... праим си секс без презерватив ма аз съм си зел от сексшоп 1 спреи за задържане (мноо по яко е 1 час та иповече)..и да спеста детаили . не сам сиг дали съм сввършил и в нея .. тя пи ескапел мин месец и сега не иска та се чудим кфо да праим.. ? още няма 10 дена за да ми предлагате тестове.

1) Не си сигурен дали си свършил в нея.

2) Не се забременява през целия месец.

Шансът да е бременна е неголям.

Купуваш тест и това е. Няма какво друго да ти кажат.
Всъщност само да ви съобщя че сперматозоидите могат да стоят във фалопиевата тръба на жената до 7 дена и да са активни... Те само дебнат и чакат оволацията и яйцеклетката да се отдели от яйчника да мине по фалопоевата траба и да стана...:Ь имам в предвид че има риск и всъщност дори и оволациятя и да е няколко дена след като сте правили секс пак може да забременее :С

Малко като градски легенди звучи. Има ли някакви по-сериозни изследвания за това, че могат да живеят толкова дълго там?

kalpazanka
03-27-2010, 16:54
Това, което казваш е НЕРЕАЛНО!!! Не може 6 месеца да кърви :? Менструацията е стимулирана от един нерв в задната част на главата, а там няма как да достигне! Ескапел убива клетките в яйцеклетката отделена от яйчника и е нормално да се наруши баланса, но в рамките на 10-20 дни, но в НИКАКЪВ СЛУЧАЙ да кърви толкова дълго ;)

Потрес! Потрес! Потрес! :shock:

Пич, колко дни е месечният цикъл на момичето и на коя дата настъпи последната й менструация? Менструацията редовна ли е?

vellvet
03-28-2010, 13:22
не си сигурен дали изобщо си свършил в нея, а и не си сигурен дали е била в овулация, тя е пила ескапел навреме следователно не е бременна! Проблемът е в това, че ескапел е хормонална бомба и обърква нормалната функция на организма така че може да и закъснява може и да не и дойде този месец... купете един тест след 10 дни за да сте спокойни и не правете секс без презерватив като не знаете как ;) най- най-най- важното е да не се паникьосвате, среса също много влия

uBuTo
04-06-2010, 15:46
Ама закъснява ли й или кво?

Gr0zDan0v
04-06-2010, 16:54
А ще кажеш ли какъв спрей си взел? :D

и ти ли не моеш да си даржиж патката дигната за най-малко 1 час бе? :lol:

achko94
04-07-2010, 19:10
Майка ми ми е разправяла как като е пила Ескапел в някой случей е имала непрекъснат цикъл полувин година (сигурна съм, че ен го искаш) , а друг път е нямала цикъл пак толкова време.

Това, което казваш е НЕРЕАЛНО!!! Не може 6 месеца да кърви :? Менструацията е стимулирана от един нерв в задната част на главата, а там няма как да достигне! Ескапел убива клетките в яйцеклетката отделена от яйчника и е нормално да се наруши баланса, но в рамките на 10-20 дни, но в НИКАКЪВ СЛУЧАЙ да кърви толкова дълго ;)


П.П.:Извинете за спама, но се почувствах длъжна да кажа
Ако я удариш силно зад главата ще има ли менстроация ББ :shock: :? :? :lol: :lol: :lol: :lol: #-o

Azgalor
04-07-2010, 20:59
Майка ми ми е разправяла как като е пила Ескапел в някой случей е имала непрекъснат цикъл полувин година (сигурна съм, че ен го искаш) , а друг път е нямала цикъл пак толкова време.

Това, което казваш е НЕРЕАЛНО!!! Не може 6 месеца да кърви :? Менструацията е стимулирана от един нерв в задната част на главата, а там няма как да достигне! Ескапел убива клетките в яйцеклетката отделена от яйчника и е нормално да се наруши баланса, но в рамките на 10-20 дни, но в НИКАКЪВ СЛУЧАЙ да кърви толкова дълго ;)


П.П.:Извинете за спама, но се почувствах длъжна да кажа
Ако я удариш силно зад главата ще има ли менстроация ББ :shock: :? :? :lol: :lol: :lol: :lol: #-o
Уби рибата :grin: :grin: :razz: :razz: :razz:

hspasswd
05-02-2010, 06:41
в най лошия случай ше си татко ама шанса е малък :? :? 8)

KASAPA
05-02-2010, 06:47
Тоя Ескапел за България има май най-много внос!!!

dPa3HuTeJl
05-02-2010, 10:44
Майка ми ми е разправяла как като е пила Ескапел в някой случей е имала непрекъснат цикъл полувин година (сигурна съм, че ен го искаш) , а друг път е нямала цикъл пак толкова време.

Това, което казваш е НЕРЕАЛНО!!! Не може 6 месеца да кърви :? Менструацията е стимулирана от един нерв в задната част на главата, а там няма как да достигне! Ескапел убива клетките в яйцеклетката отделена от яйчника и е нормално да се наруши баланса, но в рамките на 10-20 дни, но в НИКАКЪВ СЛУЧАЙ да кърви толкова дълго ;)


П.П.:Извинете за спама, но се почувствах длъжна да кажа
Ако я удариш силно зад главата ще има ли менстроация ББ :shock: :? :? :lol: :lol: :lol: :lol: #-o
Уби рибата :grin: :grin: :razz: :razz: :razz: ХАхахаха :lol: :lol: :lol: :lol:
По темата: Ясно че вече не е бременна ама автора е много тъпо копеле , тия ескапел за бонбони ги имате,бе ... :x руши здравето на приятелката си и тва е ! :)