PDA

View Full Version : Банално,но ми е интересно



suncho93
03-23-2010, 11:03
hello all! 8-)

Имам въпрос към всички,но по скоро ми е интересно мнението на момичетата: Вие бихте ли тръгнали с момче по-малко от вас например с година или 2 при положение, че е свястно момчето, изглежда добре и всичко е ок :) бихте ли направили проблем за годините? А за момчетата бихте ли тръгнали с момиче с година/две по-голямо от вас?

Знам, че сигурно тази тема е била писана милиони пътии, но нещо търсачката не бачка..

Благодаря за отговорите предварително, моля ви обосновавайте се :-o

:-) :-) :-)

dimitar_ak
03-23-2010, 11:06
Имал съм връзка с доста по-голяма от мен жена. Не намирам проблем

Serseri91
03-23-2010, 11:11
Аз имах доста приятна връзка с по - голяма от мен, разликата беше 1 година и нещо.Силно зависи от 2-те страни :Р

suncho93
03-23-2010, 11:12
..според мен за момчетата е някак си по- различно да кажеш примерно "Излизам с кака" :lol: но друго си е някое момиче да каже "ми по-малък е от мен" някак си не ми се връзва.. незнам много съм объркана и аз :? или по скоро побъркана :lol: :razz: :oops:

StefanovN19
03-23-2010, 11:24
любовта граници няма ;) , но ако е някоя надута кифла граници има ;д ;д зависиси от човека бате ;)

Jessie
03-23-2010, 11:24
Ходила съм сам веднъж с момче, по-малко от мен, с 3 години. :? НЕ става. Годините си казват думата ... Момичетата съзряват по-бързо от момчетата и просто не се връзва момиче да ходи с по-малко момче, което 95 % на 100 ще е на детски акъл и няма да знае какво иска. :?

suncho93
03-23-2010, 11:29
Ходила съм сам веднъж с момче, по-малко от мен, с 3 години. :? НЕ става. Годините си казват думата ... Момичетата съзряват по-бързо от момчетата и просто не се връзва момиче да ходи с по-малко момче, което 95 % на 100 ще е на детски акъл и няма да знае какво иска. :?

Но ако има акъл, мислиш ли че пак няма да се получи?

MaLkaTa_LaDy
03-23-2010, 11:29
На теория само фактът, че е по-малък от мен не ми пречи. Или поне не много, но някак ще го възприема. Стига да не ми се натрапва детското у него. Но на практика е различно, защото много много трудно бих се съгласила, че акъла на момче, което е по-малко от мен, е подобен на моя.

suncho93
03-23-2010, 11:33
На теория само фактът, че е по-малък от мен не ми пречи. Или поне не много, но някак ще го възприема. Стига да не ми се натрапва детското у него. Но на практика е различно, защото много много трудно бих се съгласила, че акъла на момче, което е по-малко от мен, е подобен на моя.

Нали направо не е за вярване :D но като се замисля разликата е от няколко месеца, което го прави уж една година по-малък от мен :x :lol:

ShtrudeL
03-23-2010, 13:13
Вие бихте ли тръгнали с момче по-малко от вас например с година или 2

Не.

Rounder
03-23-2010, 13:24
ем, аз ходя само с по- малки от мен, дори и 2 месеца да е разликата, просто по- малките ме привличат 8-) 8-) 2 от последните ми гаджета бяха 9 клас, 15/16 години, аз съм на 17 и.. 8-) сегашния ми приятел е с 10 месеца по- малък от мене.

бреиии,що с тези който се фащам не са като теб,аз се си ги харесвам някакви по на 20-21 годинки....hahaha :razz:

darkPaladin
03-23-2010, 13:29
бих да

точно това ми харесва в случая че ще има повечко акъл :grin:

Lincheto
03-23-2010, 13:34
Аз лично не бих тръгнала с по-малък на тоя етап.

Но ако да кажем съм на 20, а той на 19 е по - приемливо :Д

И все пак аз не виждам никакъв проблем.

kobrichka
03-23-2010, 15:10
Зависи от хората...За мен не са проблем 2-3 години, важно е да си допадам с даденият човек.

ThedramaQueen
03-23-2010, 15:37
Вие бихте ли тръгнали с момче по-малко от вас например с година или 2

Не.

beiho
03-23-2010, 16:24
Ами според вас след 17-18 годишна възраст има ли значение кой е по-голям и кой-по-малък?Според мен няма, но просто момичетата обичат да се умилкват на батковците и съм сигурен, че момичетата пускат по-лесно на по-големите момчета.

DevilWish
03-23-2010, 16:25
С по-малко не бих тръгнала, но с по-голямо да ;)

suncho93
03-23-2010, 20:06
До сега съм ходила с по-големи момчета, не защото както казвате е "модерно" да се ходи с батковци просто ми дават нужното спокойствие и сигурност, а и просто момчетата колкото мен и по-малки имат как да кажа.. абе детски акъл. То си е нормално де, момичетата се развиват по-бързо от момчетата...ясно ясно..
Но този път като че ли е различно момчето е по-свестно от колкото очаквах и даже като ме пита кой набор е според мен и му казах 91 и той ми се изсмя :oops: :D :-D и ми вика "94 съм" и аз бях като паднала от Марс :razz: :lol:
Трудно ми е да променя принципите си.. но ще се опитам. Дано се получи, наистина свястно момче е :oops: 8-)

gLypChenCee
03-24-2010, 05:51
Не мисля, че е проблем .. е освен ако аз съм на 14 пък той на 10 8-)

TheOnee
03-24-2010, 05:54
1 година по-малък от мен,
ама се едно бях тръгнала с 5 годишен . .
Повече няма да пробвам. баа таа любов ми излезна
през носа..

DarknessAngel
03-24-2010, 05:59
Разликата трябва да е най-много една две години. В противен случай няма смисъл и да се опитва. 8-)

NeonBlack
03-24-2010, 06:22
До сега съм ходила с по-големи момчета, не защото То си е нормално де, момичетата се развиват по-бързо от момчетата...ясно ясно..

Между другото, тая глупост не знам кой ви я е втълпил и защо навсякъде я повтаряте. Батковците им били давали "спокойствие и сигурност". Алооу, Земята, каква сигурност на 16? Единственото сигурно в тая връзка е, че човекът си получава редовен секс, а вие си въобразявате, че кой знае каква риба сте хванали. Да не говорим какъв мъж трябва да си, че след като навършиш 19-20 още се занимаваш с ученички.

pErFeKt_GiRl
03-24-2010, 07:16
До сега съм ходила с по-големи момчета, не защото То си е нормално де, момичетата се развиват по-бързо от момчетата...ясно ясно..

Между другото, тая глупост не знам кой ви я е втълпил и защо навсякъде я повтаряте. Батковците им били давали "спокойствие и сигурност". Алооу, Земята, каква сигурност на 16? Единственото сигурно в тая връзка е, че човекът си получава редовен секс, а вие си въобразявате, че кой знае каква риба сте хванали. Да не говорим какъв мъж трябва да си, че след като навършиш 19-20 още се занимаваш с ученички.

е какаво като са ученички. :? И като е навършил 19-20 големия мъж ли е?!
Не винаги годините определят съзряването.Познавам момчета на 19 20 и още не знаят къде са намират,имат акъли несъответващи на годините им,както и 17-18 годишни момчета който разсъждават много зряло за възраста си :) Така стоят нещата и при момичетата

А относно темата аз един път съм ходила с една година по- малък от мен и беше грешка.То мойто беше повече от любопитство де :-D . Незнам някак си не мога да ходя с по малки от мене, не мога да го възприема да е по-малък/дет се вика още с лапешки акъл/.Винаги съм ходила с момчета 2 3 години по-големи от мен да е по зрял, а сегашния ми приятел е със 5 години по-голям.И си е мъж на място да кажа :)

gir
03-24-2010, 07:24
hello all! 8-)

Имам въпрос към всички,но по скоро ми е интересно мнението на момичетата: Вие бихте ли тръгнали с момче по-малко от вас например с година или 2 при положение, че е свястно момчето, изглежда добре и всичко е ок :) бихте ли направили проблем за годините? А за момчетата бихте ли тръгнали с момиче с година/две по-голямо от вас?

Знам, че сигурно тази тема е била писана милиони пътии, но нещо търсачката не бачка..

Благодаря за отговорите предварително, моля ви обосновавайте се :-o

:-) :-) :-)


Не съм момиче, но съм имал приятелки на много различни възрасти. Просто не гледам годините, а търся истински качества.
Когато им харесваш, лесно правят компромиси с годините, а някои даже и не питат на колко си, а гледат други неща:

-уважение
-подкрепа
-външен вид
-пари
-светоглед...

gir
03-24-2010, 07:26
Ами според вас след 17-18 годишна възраст има ли значение кой е по-голям и кой-по-малък?Според мен няма, но просто момичетата обичат да се умилкват на батковците и съм сигурен, че момичетата пускат по-лесно на по-големите момчета.

Едно от малкото умни мнения на тема години!

kukli4kata001
03-24-2010, 13:33
На този етап не. Осми клас съм, как изглежда да тръгна с момче 6-ти или 7-ми клас? Смешно е, а и е нелепо. Понякога даже се замислям за момчетата, които ходят с момичета по-малки от тях и ми е интересна гледната им точка. ^^

mimsssssss
03-24-2010, 16:23
Що да не? Да, бих. Само че да не примерно аз да съм на 15, а момчето на 13. Става въпрос и за психическо израстване, не само за физическо. Сега съм на 19 (и малко отгоре :-D ), така че 17 годишен не ме бърка стига да сме долу горе на едно ниво

pagoschee
03-24-2010, 16:33
До някъде зависи възрастовата граница,от друга гледната точка на хората,примерно за мен година,година и половина НЕ Е пречка,но 2 или 3 вече е малко банално,не знам. :D

antifashionshit
03-24-2010, 17:59
До сега съм ходила с по-големи момчета, не защото както казвате е "модерно" да се ходи с батковци просто ми дават нужното спокойствие и сигурност, а и просто момчетата колкото мен и по-малки имат как да кажа.. абе детски акъл. То си е нормално де, момичетата се развиват по-бързо от момчетата...ясно ясно..
Но този път като че ли е различно момчето е по-свестно от колкото очаквах и даже като ме пита кой набор е според мен и му казах 91 и той ми се изсмя :oops: :D :-D и ми вика "94 съм" и аз бях като паднала от Марс :razz: :lol:
Трудно ми е да променя принципите си.. но ще се опитам. Дано се получи, наистина свястно момче е :oops: 8-)
Да не се казва Гошо момчето ;д? сериозно питам

xNiKx
03-25-2010, 05:25
Бих тръгнал най-много с 1 година по-голяма от мен, обаче си зависи дали има голяма разлика в ръста, иначе просто изглежда смешно ти да си някакъв метър и 60, а тя да е 1,75. :D :D

XTREMEFREERIDE
03-25-2010, 06:44
На теория само фактът, че е по-малък от мен не ми пречи. Или поне не много, но някак ще го възприема. Стига да не ми се натрапва детското у него. Но на практика е различно, защото много много трудно бих се съгласила, че акъла на момче, което е по-малко от мен, е подобен на моя.

fireball121
03-25-2010, 07:11
До сега съм ходила с по-големи момчета, не защото То си е нормално де, момичетата се развиват по-бързо от момчетата...ясно ясно..

Между другото, тая глупост не знам кой ви я е втълпил и защо навсякъде я повтаряте. Батковците им били давали "спокойствие и сигурност". Алооу, Земята, каква сигурност на 16? Единственото сигурно в тая връзка е, че човекът си получава редовен секс, а вие си въобразявате, че кой знае каква риба сте хванали. Да не говорим какъв мъж трябва да си, че след като навършиш 19-20 още се занимаваш с ученички. евала за мнението...аз също мисля така...точно тва е истината

fireball121
03-25-2010, 07:23
според мен всичко зависи от даденото момче или момиче...примерно аз съм забелязал че момичетата на моята възраст са доста лигави и инфантилни...разбира се има и разумни и зрели, но са малко...затова напоследък си падам само по каки...имам чувството че съм на тяхното ниво на мислене...изобщо не съм някъв малък лигльо, а и освен това съм 1.80 и изобщо не си изглеждам на годините..само ЕГНето ми е проблема и това ми пречи, защото повечето момичета са на принципа "Вземи си батко да ти е сладко" а всъщност повечето батковци си търсят п**ка за е**не, защото не могат да се уредят с момиче на тяхната възраст..просто не мога да си представя момиче на 14 да ходи с момче на 18 или 17 и момчето да я обича и да държи на нея..тези случай са много редки

poisonn
03-25-2010, 12:45
Ами да,аз лично бих тръгнала с по-малко момче.Но,разбира се,да не е някво ,което е високо 1 метър и пр.Сам каза,че не си такъв,така че смятам,че няма проблем!!spox :-) :)

GossipGirl89
03-25-2010, 12:46
Аз в момента се занимавам с човек, който е с 1 година по-малък от мен и не ми е никакъв проблем :)

Jessie
03-25-2010, 12:50
Ходила съм сам веднъж с момче, по-малко от мен, с 3 години. :? НЕ става. Годините си казват думата ... Момичетата съзряват по-бързо от момчетата и просто не се връзва момиче да ходи с по-малко момче, което 95 % на 100 ще е на детски акъл и няма да знае какво иска. :?

Но ако има акъл, мислиш ли че пак няма да се получи?

Не, не мисля, че ще се получи нещо. :? Много се съмнявам. :?

fgirl14
03-25-2010, 12:56
НИКОГА с малък. момчетата до 18 са деца в някои случаи до 19. бих предпочела някой по голям с 10-15г пък и такива харесвам :oops:

justonegirlwithonehope
03-25-2010, 13:05
Лично аз не бих тръгнала с по-малък от мен. :)

maimunche1
03-25-2010, 18:29
НЕ, не бих

pErFeKt_GiRl
03-28-2010, 18:23
НИКОГА с малък. момчетата до 18 са деца в някои случаи до 19. бих предпочела някой по голям с 10-15г пък и такива харесвам :oops:

уха :shock:

elsy
03-28-2010, 18:41
Попринцип НЕ :lol: Ама няма да се заричам, че не се знае кво може да стане :lol:

Pa3yMeH
03-28-2010, 18:54
....
-пари...

Е туй не трябваше да го казваш 8-)

Muddled
03-28-2010, 19:01
За любовта граници няма, да бих тръгнала с някой който е с 2 години по - малък от мен стига наистина да е свестен.

Rounder
03-28-2010, 19:07
в момента се занимавам доста сериозно с една какичка и не мисля че и е пречка :grin:

suncho93
04-05-2010, 11:50
До сега съм ходила с по-големи момчета, не защото както казвате е "модерно" да се ходи с батковци просто ми дават нужното спокойствие и сигурност, а и просто момчетата колкото мен и по-малки имат как да кажа.. абе детски акъл. То си е нормално де, момичетата се развиват по-бързо от момчетата...ясно ясно..
Но този път като че ли е различно момчето е по-свестно от колкото очаквах и даже като ме пита кой набор е според мен и му казах 91 и той ми се изсмя :oops: :D :-D и ми вика "94 съм" и аз бях като паднала от Марс :razz: :lol:
Трудно ми е да променя принципите си.. но ще се опитам. Дано се получи, наистина свястно момче е :oops: 8-)
Да не се казва Гошо момчето ;д? сериозно питам

Не казва се Дилян :)

sian4eto
04-05-2010, 12:04
Не бих тръгнала с някой по-малък от мене по-скоро със някой който е на моите години :)

mynichka
04-05-2010, 12:07
да, дори съм ходила.. с 1 година по- малък :)

impossible7
04-06-2010, 17:39
:) зависи от двете страни, НО според мен като хората се обичат няма да има пречки :) Годините не са важни

didi0804
04-06-2010, 17:58
Не е проблем.Познавам такива - момичето е по-голямо с година и нещо и вече са заедно 10 години

gabiince
04-06-2010, 18:13
Vijte razlichno e kogato momicheto naprimer e na 20 i momcheto na 18 taka sum suglasna, ama primerno momi4eto da e na 14 a momcheto na 12 nqkak si ne stava, nali !? Puk ako momcheto si ima akul i vsi4ko zashto ne .. ama az primerno sum na 15 i ne bih trugnala s 13 godishno momche... prosto ne bih :))))