PDA

View Full Version : задръстеното момче и аз!???



1234girl
03-23-2010, 11:36
В у-ще има едно момче от клас,което е лудо влюбено в мен аз също малко го хар.,но мн.малко.Обаче той в клас е как да се изръзя-задръстен,а аз съм да не прозвучи надуто,аз съм център на компанията.Ако стана гадже с него целият ми живот може би ще ми се прецака,защото ще започнат да ми се подиграват зареди това,че аз съм гадже с него!!! :lol: Знам,че ще има някакви коментари гледай си ученето и т.н.,но все пак моля за съвет по-свестните!! :) :) :)
Извинявайте,ако има грешки или не съм формирала текста добре!!! :оops: :oops: :oops: ПИТАЙТЕ ме!!! :) :) :)

suncho93
03-23-2010, 11:39
Защо си мислиш, че ще ти се подиграват, може пък като тръгнеш него и като си център на вниманието както ти каза, той да се издигне по- високо във вашата "йерархия" 8-) :lol:

ShinBG
03-23-2010, 11:42
Личното ми набюдение е ,че не биха ти се пдогравали ако са ти истински приятели аз лично познавам такава и те са вече 2 години заедно така ,че успехи само ти може да си решиш.

1234girl
03-23-2010, 11:46
Миии мерси,но аз не съм в горен клас и децата са буквално бебета!!!!мерси на всички все пак!!!иии той наистина като има мн. хора се държи буквално като идиот,всички му се подиграват и т.н.,но аз го опознах и не е така опитвам се да го набия и в главата на моите съученици,но не се получава!! :lol: :lol: :lol:

suncho93
03-23-2010, 11:49
Започни да общуваш по-често с него в училище малко по-малко, човек, по-човек ще се присламчват и ще видиш, че ще се получи :) :-)

ShinBG
03-23-2010, 11:50
Ами след като не го познават не говорят с него и имат предрасъдаци нормално е да се дършат така и ти да си вероятно ще имаш към някой друг примерно.

Alex4o0o
03-23-2010, 11:52
Ще ти се преебе живота...недей
Аз до миналата година страдах от една такава връзка.
Просто ние хората сме разделени на winner-и и loser-и и двете,да ги наречем "общества" не бива да се смесват.

1234girl
03-23-2010, 11:55
ОКС МЕРСИ НА ВСИЧКИ!!! :) :) :)

Slave4You
03-23-2010, 12:30
Щом го харесваш "само малко" по-добре не си играй с чувствата му;) Пък и ако го харесваше наистина, няма толкова да те бърка какво говорят и трето - спокойно, ничий живот не се е прецакал, защото си е хванал задръстено гадже;)

Pa3yMeH
03-23-2010, 12:42
Пффф.... Не искаш да си с него за да не ти се поидграват? LOL :lol: :lol:

Lincheto
03-23-2010, 13:06
Задръстен бил...щял да й прецака живота... о не не къв ужас !

Бе като го харесваш малко, не се връзвай с него бе. Стой си център на компанията си от приятели, които биха ти се подигравали щото ходиш със "задръстеняк" :)

buuu
03-23-2010, 13:12
ти па са иЗкара с ЕБАХТИ САМОЧУВСТВИЕТО :lol: :lol: :lol: а нали се сешташ че в очите нa нкой др ти може да изглеждаш задръстената ?!?! :lol: и защо изобщо се влияеш от чуждото мнение ?!?!? :? оо забраих-славата над всичко :lol: :lol: скрий са :wink:

SmilezZz
03-23-2010, 13:13
И коя е причината да не тръгнеш с него ? Заради това,че ще ти се подиграват ? :lol:
Ама ти на колко си ?..То вече и малките знаят,че не трябва да се обръща внимание на другите,че не трябва да се влияе от чуждото мнение..
Ако го харесваш - Тръгни с него..И не се влияй от мнението на другите

yoyoo
03-23-2010, 13:14
първо.. ако ще ти се подиграват за тва .. тея не са ти приятели ..
второ... ти си толокова глупава ,че ако се метнеш от някъде, ще направиш едно много добро дело.. и ще избавиш света от поредния идиот

ScionOfStorm
03-23-2010, 13:22
лол
някой се е вкарал яко в американските гимназиални сериалчета...

SoStarstruck
03-23-2010, 13:23
ти па са иЗкара с ЕБАХТИ САМОЧУВСТВИЕТО :lol: :lol: :lol: а нали се сешташ че в очите нa нкой др ти може да изглеждаш задръстената ?!?! :lol: и защо изобщо се влияеш от чуждото мнение ?!?!? :? оо забраих-славата над всичко :lol: :lol: скрий са :wink:

dunce
03-23-2010, 13:37
по-добре за него, че не е с тебе.

ro6lio
03-23-2010, 13:57
"задрЪстен"???? какво по... пФу и какво разбираш ти под ЗадрЪстен я ми обесни :( :x



пс: Най мразя такива дето се възползват от по голямата чувствителност на някой и го подиграват и ругаят !!! :-x :booooomb:

britzy
03-23-2010, 14:39
Уаааааау блика мъдрост и знание от темата ти
извинявай,но ако на всеки се преебаваше живота от такива микроскопични дерзания-то по-добре да умираме преди да се родим ве .
Доста яко зле тъпа си,а пък и приятелите може да се менят,аее няама да ти давам акъл-ти си надуто безмозъчно същество

Niakoitam
03-23-2010, 14:42
Ще ти се преебе живота...недей
Аз до миналата година страдах от една такава връзка.
Просто ние хората сме разделени на winner-и и loser-и и двете,да ги наречем "общества" не бива да се смесват.

А ти си от кой? Чакай да позная. Как от кои си, ти си....winner разбира се. Как така ще се занимаваш с loser-и като са ти под нивото. Прителчетата ще ти се смеят. Още не станала на 14 обаче дава компетентни мнения на килограм. Попадам ти редовно на мненията и достигам до извода че няма да ти е особено трудно да станеш като онази 17 годишната от Ботевград в Биг Брадър, която е на 17, но ходи с женени чичковци на по 40-50, правила е за първи път секс на 11 години, омъжила се е и е родила на 16 години, а за крехката и възраст е правила секс с около 25-30 мъже и то в малък град като Ботевград. Това ли е твоят идеал за жена. Това ли е твоят идол Това ли е така наречената winner, която не трябвало да ходи с loser,защото категориите не трябвало да се смесват. Та на мен, от която и категория да ме причислиш такава изобщо не ми трябва ако ще и да си остана сам. Много ли е готина? Кефи ли те? А много ли искаш да приличаш на нея и да си от "готините" а.к.а. winner.Много ти разбира 14 годишната глава. Ама карай важно е мнението на "приятелите" ти и да си готина и winner.

f17n3s
03-23-2010, 15:15
Ще ти се преебе живота...недей
Аз до миналата година страдах от една такава връзка.
Просто ние хората сме разделени на winner-и и loser-и и двете,да ги наречем "общества" не бива да се смесват.

със всеки твой коментар все повече се убеждавам колко си ограничена ....

w0sh
03-23-2010, 15:27
Самоцензура.

Обръщаме се към Моканина, който има подходящ цитат за случая.

ThedramaQueen
03-23-2010, 15:29
Миии мерси,но аз не съм в горен клас и децата са буквално бебета!!!! :lol: :lol: :lol:

Знаех си, че си малка. Колкото и да не ти се ще да го чуеш (даже е упоменато в първия ти коментар), ГЛЕДАЙ СИ УЧЕНЕТО! :)

filmimilmi
03-23-2010, 16:02
@1234girl, че какво те кара да си мислиш, че си бижуто на компанията? Това да се държиш като шут в час не е признак на зрялост или готин характер. Знам, че не от скоро, а от край време си е модерно да си център на света благодарение на простотия, но все пак с какво толкова считаш, че това момче е задръстено? Защото примерно е ученик за пример ли? И заради това го считате за задръстен, защото внимава в час и знае, че упоритостта му да научи нещо въпреки такива като вас, един ще бъде възнаграден с хубаво образование и работа? Помни, днес може да го считаш за задръстен, но утре ще е много пред вас. А и още по-жалко, че те е страх да не загубиш "авторитета" си ( не случайно в "", просто за какъв авторите само си говорим... както и да е) пред останалите дебили? Не е ли по-важно да опиташ напук на всичо? Мнението на останалите, че ти си вездесъща и супер "готина" толкова ли е важно за теб? Единм ден ще се разделиш с класа си, а от твоят "героизъм" дори няма да остане запомнен...

dedodekster
03-23-2010, 16:22
Ще ти се преебе живота...недей
Аз до миналата година страдах от една такава връзка.
Просто ние хората сме разделени на winner-и и loser-и и двете,да ги наречем "общества" не бива да се смесват.

А ти си от кой? Чакай да позная. Как от кои си, ти си....winner разбира се. Как така ще се занимаваш с loser-и като са ти под нивото. Прителчетата ще ти се смеят. Още не станала на 14 обаче дава компетентни мнения на килограм. Попадам ти редовно на мненията и достигам до извода че няма да ти е особено трудно да станеш като онази 17 годишната от Ботевград в Биг Брадър, която е на 17, но ходи с женени чичковци на по 40-50, правила е за първи път секс на 11 години, омъжила се е и е родила на 16 години, а за крехката и възраст е правила секс с около 25-30 мъже и то в малък град като Ботевград. Това ли е твоят идеал за жена. Това ли е твоят идол Това ли е така наречената winner, която не трябвало да ходи с loser,защото категориите не трябвало да се смесват. Та на мен, от която и категория да ме причислиш такава изобщо не ми трябва ако ще и да си остана сам. Много ли е готина? Кефи ли те? А много ли искаш да приличаш на нея и да си от "готините" а.к.а. winner.Много ти разбира 14 годишната глава. Ама карай важно е мнението на "приятелите" ти и да си готина и winner.
Tова е кифлата, която искаше да се освести, но май не й достигат някой неща(смелост, акъл, желание и т.н) да го постигне. Проблема е, че след като разкри какво иска, сега трябва да възвръща репутация на "winner"(кавичките не са цитат)

DevilWish
03-23-2010, 16:27
Задръстен бил...щял да й прецака живота... о не не къв ужас !

Бе като го харесваш малко, не се връзвай с него бе. Стой си център на компанията си от приятели, които биха ти се подигравали щото ходиш със "задръстеняк" :)
Съгласна съм, само че ти го каза с ирония ,а аз го мисля ;)

peshost
03-23-2010, 16:29
Епа да се завърна с моето мнение, че си много тъпа и че си кифла умряла, определено имаш доста малко мозък, което е пагубно за младото поколение. :)

loliii
03-23-2010, 17:21
Миии мерси,но аз не съм в горен клас и децата са буквално бебета!!!!мерси на всички все пак!!!иии той наистина като има мн. хора се държи буквално като идиот,всички му се подиграват и т.н.,но аз го опознах и не е така опитвам се да го набия и в главата на моите съученици,но не се получава!! :lol: :lol: :lol:
Мииии да ти кажа и ти си същото бебе. Той е задръстен, аз съм центърът на компанията. Въх нидей, уби ма.
Ако не си "бебе" и не си повърхностна няма да ти пука, че той ще те "изложи". А ако толкова ти пука просто не пускай тема, защото ние няма да променим него, нито пък можем да променим теб. Или се примири с неговото поведение или си намери някой SyYPеr Якк, който е зВезdata v dAsSkaLoO

xNiKx
03-24-2010, 10:03
Животът ти няма да спре да се прецаква, докато зависиш толкова от човешкото мнение. Какво ти пука какво мислят останалите? Ако го харесваш кажи му го, не го крий. Не трябва да те е срам.

Niakoitam
03-24-2010, 10:09
Задръстен бил...щял да й прецака живота... о не не къв ужас !

Бе като го харесваш малко, не се връзвай с него бе. Стой си център на компанията си от приятели, които биха ти се подигравали щото ходиш със "задръстеняк" :)
Съгласна съм, само че ти го каза с ирония ,а аз го мисля ;)

Ако го мислиш наистина толкова по зле за теб. :)

Eclipsercho
03-24-2010, 12:39
Виж ми подписа и ще разбереш какво мисля за теб, original poster-ке.

Наистина вземи се метни от някъде вместо да си играеш с чувствата на момчето. :-x

TheX
03-24-2010, 12:46
В у-ще има едно момче от клас,което е лудо влюбено в мен аз също малко го хар.,но мн.малко.Обаче той в клас е как да се изръзя-задръстен,а аз съм да не прозвучи надуто,аз съм център на компанията.Ако стана гадже с него целият ми живот може би ще ми се прецака,защото ще започнат да ми се подиграват зареди това,че аз съм гадже с него!!! :lol: Знам,че ще има някакви коментари гледай си ученето и т.н.,но все пак моля за съвет по-свестните!! :) :) :)
Извинявайте,ако има грешки или не съм формирала текста добре!!! :оops: :oops: :oops: ПИТАЙТЕ ме!!! :) :) :)

Ти си най задръстената и консервативна путка. Ти си просто куха лейка,никаква духовност.И кво като е задръстен? Ако не те подкрепят значи не са ти приятели,кво се залъгваш? Не не много си зле :?

Alex4o0o
03-24-2010, 12:58
Ще ти се преебе живота...недей
Аз до миналата година страдах от една такава връзка.
Просто ние хората сме разделени на winner-и и loser-и и двете,да ги наречем "общества" не бива да се смесват.

А ти си от кой? Чакай да позная. Как от кои си, ти си....winner разбира се. Как така ще се занимаваш с loser-и като са ти под нивото. Прителчетата ще ти се смеят. Още не станала на 14 обаче дава компетентни мнения на килограм. Попадам ти редовно на мненията и достигам до извода че няма да ти е особено трудно да станеш като онази 17 годишната от Ботевград в Биг Брадър, която е на 17, но ходи с женени чичковци на по 40-50, правила е за първи път секс на 11 години, омъжила се е и е родила на 16 години, а за крехката и възраст е правила секс с около 25-30 мъже и то в малък град като Ботевград. Това ли е твоят идеал за жена. Това ли е твоят идол Това ли е така наречената winner, която не трябвало да ходи с loser,защото категориите не трябвало да се смесват. Та на мен, от която и категория да ме причислиш такава изобщо не ми трябва ако ще и да си остана сам. Много ли е готина? Кефи ли те? А много ли искаш да приличаш на нея и да си от "готините" а.к.а. winner.Много ти разбира 14 годишната глава. Ама карай важно е мнението на "приятелите" ти и да си готина и winner.

Вече съм на 15.
И не това не е моя идеал.Ванеса е едно прекрасно красиво момиче,което си е съсипало живота.Не казвам че я харесвам - та тя е майка на толкова ранна възраст,зарязала е всичко и е спала с 20-30 мъже...това си е чисто и просто една к***а,с нереализирани децки мечти.Не я сравнявай с мен,за съм 15 и имам доста по скромна бройка...но както и да е отклонихме се от темата.
Btw това е живота - трябват жертви и определено държание за да не си мачкан обиждан и т.н.Защото това си влияе много и в по късните години.
Е това беше.Благодаря ти за вниманието.

dark_angel3
03-24-2010, 14:29
По-свестните ще ти кажат да пораснеш,какво те интересува какво мислят другите,важното е ти да го харесваш.Така както ти го мислиш за задръстен така и аз мисля теб за такава.Не си мисли,че си център на света,не си !!

Niakoitam
03-24-2010, 15:21
Вече съм на 15.
И не това не е моя идеал.Ванеса е едно прекрасно красиво момиче,което си е съсипало живота.Не казвам че я харесвам - та тя е майка на толкова ранна възраст,зарязала е всичко и е спала с 20-30 мъже...това си е чисто и просто една к***а,с нереализирани децки мечти.Не я сравнявай с мен,за съм 15 и имам доста по скромна бройка...но както и да е отклонихме се от темата.
Btw това е живота - трябват жертви и определено държание за да не си мачкан обиждан и т.н.Защото това си влияе много и в по късните години.
Е това беше.Благодаря ти за вниманието.

Само не трябва да се самозабравяш, защото искаш или не искаш ще тръгнеш по стъпките на Ванеса.Това аз съм на 15 и имам доста по скромна бройка нещо хич не ми прозвуча оптимистично. Само не казвай че са 10 или 15 моля те.Понякога трябва да се смесваш с тълпата, но не и да се стремиш да си лидерът, който прави мръсно или се отрича от любовта си за да е готин. Дълги години в училището мога да кажа че съм бил от така наречените от теб loser-и Грубо от 4ти до 8ми клас.След това попаднах на хора, които постепенно ме променяха и за 4 години много ме промениха. попаднах и на winner-ка, която не и се носешемного добра слава. Тя беше решила да ме усмее пред другите за да е готина. Е, не и се получиха плановете, защото все пак вече 3 години бях с тези хора, за които споменах и малко ме бяха променили. Направихме си с нея малко взаимна реклама, бях даже и готин за сеирджиите и други момичета се бъзикаха и така. Влюбих се несподелено, уж, знам ли, може просто мисленето и да е като твоето,сега сме приятели във Facebook. Аз вече не се чувствам loser, не съм и winner разбира се, но която иска да е готина на мой гръб ако има желание може и да се пробва. Само да не сбърка, защото аз не съм това притеснително момче от преди години, което от две момичешки думи се сдухва. А както е тръгнало, дай Боже може и някога наистина да стана winner и ще съм доста по стойностен от един обикновен winner защото ще знам какво е да си winner и какво е да си loser.
А между другото в един момент тя имаше сила ако поиска да ме прекърши и да сложи край на нашата едногодишна "битка", променяйки живота ми може би в по лоша насока,но...не го направи. Сега и да иска вече е твърде късно, защото от тогава минаха 3 години и аз вече съм друг.Така че това твоето делене на хората на"общества" е адски тъпо и като видиш някои така наречен loser може ако се считаш за достатъчно силна т.е. winner да му/и подадеш ръка и да му/и помогнеш вместо да го/я закопаеш още по-дълбоко трупайки на негов/нейн гръб дивиденти. Има една мисъл: "Човек има право да гледа отвисоко някой единствено ако му подава ръка за да се изправи!"Това с делението на "общества" е адски тъпо, защото "Колелото на живота се върти и един път си отгоре, друг път отдолу" и "Всичко се връща". Хората не са едни и същи цял живот и понякога се променят значително. Така че не се знае дали ти някога няма да си loser-a, върху който си избиват комплексите и никой не го бръсне за слива.Така че ако искаш се замисли над думите ми, ако искаш не се замисляй. Твой проблем. Много повърхностни мнения постваш във форума, но ти все пак си на 15 и все още можеш да се промениш. Ако ти харесва живота на Ванеса давай все в същият дух напред и изобщо не се и замисяй.

Prostiq
03-24-2010, 15:30
по тъпа тема в никой форум не съм засичал......

mimsssssss
03-24-2010, 16:11
И коя е причината да не тръгнеш с него ? Заради това,че ще ти се подиграват ? :lol:
Ама ти на колко си ?..То вече и малките знаят,че не трябва да се обръща внимание на другите,че не трябва да се влияе от чуждото мнение..
Ако го харесваш - Тръгни с него..И не се влияй от мнението на другите
+1

Alex4o0o
03-24-2010, 16:31
Вече съм на 15.
И не това не е моя идеал.Ванеса е едно прекрасно красиво момиче,което си е съсипало живота.Не казвам че я харесвам - та тя е майка на толкова ранна възраст,зарязала е всичко и е спала с 20-30 мъже...това си е чисто и просто една к***а,с нереализирани децки мечти.Не я сравнявай с мен,за съм 15 и имам доста по скромна бройка...но както и да е отклонихме се от темата.
Btw това е живота - трябват жертви и определено държание за да не си мачкан обиждан и т.н.Защото това си влияе много и в по късните години.
Е това беше.Благодаря ти за вниманието.

Само не трябва да се самозабравяш, защото искаш или не искаш ще тръгнеш по стъпките на Ванеса.Това аз съм на 15 и имам доста по скромна бройка нещо хич не ми прозвуча оптимистично. Само не казвай че са 10 или 15 моля те.Понякога трябва да се смесваш с тълпата, но не и да се стремиш да си лидерът, който прави мръсно или се отрича от любовта си за да е готин. Дълги години в училището мога да кажа че съм бил от така наречените от теб loser-и Грубо от 4ти до 8ми клас.След това попаднах на хора, които постепенно ме променяха и за 4 години много ме промениха. попаднах и на winner-ка, която не и се носешемного добра слава. Тя беше решила да ме усмее пред другите за да е готина. Е, не и се получиха плановете, защото все пак вече 3 години бях с тези хора, за които споменах и малко ме бяха променили. Направихме си с нея малко взаимна реклама, бях даже и готин за сеирджиите и други момичета се бъзикаха и така. Влюбих се несподелено, уж, знам ли, може просто мисленето и да е като твоето,сега сме приятели във Facebook. Аз вече не се чувствам loser, не съм и winner разбира се, но която иска да е готина на мой гръб ако има желание може и да се пробва. Само да не сбърка, защото аз не съм това притеснително момче от преди години, което от две момичешки думи се сдухва. А както е тръгнало, дай Боже може и някога наистина да стана winner и ще съм доста по стойностен от един обикновен winner защото ще знам какво е да си winner и какво е да си loser.
А между другото в един момент тя имаше сила ако поиска да ме прекърши и да сложи край на нашата едногодишна "битка", променяйки живота ми може би в по лоша насока,но...не го направи. Сега и да иска вече е твърде късно, защото от тогава минаха 3 години и аз вече съм друг.Така че това твоето делене на хората на"общества" е адски тъпо и като видиш някои така наречен loser може ако се считаш за достатъчно силна т.е. winner да му/и подадеш ръка и да му/и помогнеш вместо да го/я закопаеш още по-дълбоко трупайки на негов/нейн гръб дивиденти. Има една мисъл: "Човек има право да гледа отвисоко някой единствено ако му подава ръка за да се изправи!"Това с делението на "общества" е адски тъпо, защото "Колелото на живота се върти и един път си отгоре, друг път отдолу" и "Всичко се връща". Хората не са едни и същи цял живот и понякога се променят значително. Така че не се знае дали ти някога няма да си loser-a, върху който си избиват комплексите и никой не го бръсне за слива.Така че ако искаш се замисли над думите ми, ако искаш не се замисляй. Твой проблем. Много повърхностни мнения постваш във форума, но ти все пак си на 15 и все още можеш да се промениш. Ако ти харесва живота на Ванеса давай все в същият дух напред и изобщо не се и замисяй.

Това делене на общества не съм го измислила аз все пак.Искам да знаеш че бих подала ръка на някой за да го издърпам стига той да го е заслужил.А повечето се дърпат само щом ме видят,момичетата рядко ме допускат близо до себе си,повечето ги е страх че ще им направя нещо лошо.Как да помагам на тези хора?Имам наистина малко приятели.Повечето са момчета,а най добрият ми фр е гей.Имам предвид,че не тъпча хората по какъвто и да било начин,а просто не обръщам внимание.Повечето не го искат.Може би ги е страх от мен,че ще ги излъжа,незнам.Но аз никога не трупам дивиденти на чужд гръб.Старая се при обиди и унижения да съм безпристрастна и да не се намесвам.Съжалявам ако си ме разбрал погрешно.

f17n3s
03-24-2010, 19:32
Alex40000 мн мн повърхностно ... не мислиш ли, че не те искат до себе си, защото не си им приятна с държанието си, а не с това, че се тревожат, че ще ги излъжеш ... ?

ElinoOor
03-24-2010, 19:34
Не си момичето за него. ;)

sh3_1s_7h3_0n3
03-24-2010, 19:44
Защо пък ще ставаш гадже с него, като малко го харесваш.
Ти се притесняваш, че животът ти ще се прецака, къде ще се забиваш с него. 0_о

umri
03-24-2010, 21:04
Ще ти се преебе живота...недей
Аз до миналата година страдах от една такава връзка.
Просто ние хората сме разделени на winner-и и loser-и и двете,да ги наречем "общества" не бива да се смесват.
xaaxaxax. Много често в определен момент от живота ролите се сменят за постоянно. Всичко зависи от човека, а това което ти приказваш са глупости.

mrazqkindergarten
03-24-2010, 22:10
Не е истина колко си тъпа .. ;xxxxxx

Faces
03-25-2010, 04:20
Хаха шматка :lol: Big fuckin winer a ?Боже пребири си версиите съвсем накратко ще ти го кажа авторке ;) Ако беше толкова cool ако ще и с магаре да тръгнеш пак ще си да си си в центъра на вниманието ;) Но като гледам ти си единствено една пикла с потенциал на надуто курве което накрая ще завърши със срязани вени в кенефа :)

xNiKx
03-25-2010, 04:28
Ще ти се преебе живота...недей
Аз до миналата година страдах от една такава връзка.
Просто ние хората сме разделени на winner-и и loser-и и двете,да ги наречем "общества" не бива да се смесват.

Ако не знаеш най-големите loser-и са тея, дето се мислят за winner-и.
Кво сега? На 15 си, дъниш чалгата ,сигурно пафкаш и се мислиш вече за голямата работа. А хората, които не им пука за мнението на другите, които отказват да се впишат в скапаните норми, които се справят добре в училище са loser-и, а? Сега ходиш по "готините" момчета, обаче когато същите след 20 години са малоумни загубеняци, нямащи свястна работа, живеещи с родителите си алкохолици, ще се чудиш къде да намериш ония loser-и, които вече ще си имат хубава работа, къща, кола.
И аз съм на 15, светът на winner-ите е около мен. Винаги мога да се присъединя към него, просто трябва да изпуша 2 цигари, да се подигравам на малко loser-и, да отида на неделните им напивания, да получа няколко двойки и готово, не се шегувам. Не искам обаче, на мен ми е добре така, не ми трябва да се правя на нещо, за което после ще съжалявам. Така че, да справям се добре в училище, да не се движа по последен писък на модата, не не слушам чалга, не не ми е кеф да се подигравам на другите, не не пия и не пуша. Loser ли съм? Ако е така, ДОБРЕ! Наричай ме както искаш, аз знам кой съм и накъде отивам.Ти, обаче не знаеш. Ама нали си winner.

fenastz
03-25-2010, 06:02
Стой далеч от него !

IbiZaA
03-25-2010, 06:27
Ще ти се преебе живота...недей
Аз до миналата година страдах от една такава връзка.
Просто ние хората сме разделени на winner-и и loser-и и двете,да ги наречем "общества" не бива да се смесват.

Ако не знаеш най-големите loser-и са тея, дето се мислят за winner-и.
Кво сега? На 15 си, дъниш чалгата ,сигурно пафкаш и се мислиш вече за голямата работа. А хората, които не им пука за мнението на другите, които отказват да се впишат в скапаните норми, които се справят добре в училище са loser-и, а? Сега ходиш по "готините" момчета, обаче когато същите след 20 години са малоумни загубеняци, нямащи свястна работа, живеещи с родителите си алкохолици, ще се чудиш къде да намериш ония loser-и, които вече ще си имат хубава работа, къща, кола.
И аз съм на 15, светът на winner-ите е около мен. Винаги мога да се присъединя към него, просто трябва да изпуша 2 цигари, да се подигравам на малко loser-и, да отида на неделните им напивания, да получа няколко двойки и готово, не се шегувам. Не искам обаче, на мен ми е добре така, не ми трябва да се правя на нещо, за което после ще съжалявам. Така че, да справям се добре в училище, да не се движа по последен писък на модата, не не слушам чалга, не не ми е кеф да се подигравам на другите, не не пия и не пуша. Loser ли съм? Ако е така, ДОБРЕ! Наричай ме както искаш, аз знам кой съм и накъде отивам.Ти, обаче не знаеш. Ама нали си winner.

Тва е истината Alex4o0o!BTW аз съм сигурна,че ся се прайш само,ама вътрешно в себе си не си щастлива!Ако не сега след години наистина ще е така!

А по темата,наистина след тва което прочетох,не мисля че го заслужаваш! :?

nestea95
03-25-2010, 06:31
В у-ще има едно момче от клас,което е лудо влюбено в мен аз също малко го хар.,но мн.малко.Обаче той в клас е как да се изръзя-задръстен,а аз съм да не прозвучи надуто,аз съм център на компанията.Ако стана гадже с него целият ми живот може би ще ми се прецака,защото ще започнат да ми се подиграват зареди това,че аз съм гадже с него!!! :lol: Знам,че ще има някакви коментари гледай си ученето и т.н.,но все пак моля за съвет по-свестните!! :) :) :)
Извинявайте,ако има грешки или не съм формирала текста добре!!! :оops: :oops: :oops: ПИТАЙТЕ ме!!! :) :) :)

КифлУууУу, животът ти ще се прецака, като бъдеш с него, о, НЕ! Ужас! Ми да, то за една кифла това е по-лошо от смъртта.

И май не си права, че не са свестни тези, които ти кажат да си "гледаш ученето".

Няма значение. За кифлата на първо място е да не е задръстена, т.е. не се занимавай с него.

Промяна: Оф, ама много си глупава. И други ще го потвърдят...(те вече ти го казаха) Глупава, глупава, ама пък чак толкова като тебе.. :-x

TheOnee
03-25-2010, 06:32
лол
някой се е вкарал яко в американските гимназиални сериалчета... :lol:

Niakoitam
03-25-2010, 09:19
Това делене на общества не съм го измислила аз все пак.Искам да знаеш че бих подала ръка на някой за да го издърпам стига той да го е заслужил.А повечето се дърпат само щом ме видят,момичетата рядко ме допускат близо до себе си,повечето ги е страх че ще им направя нещо лошо.Как да помагам на тези хора?Имам наистина малко приятели.Повечето са момчета,а най добрият ми фр е гей.Имам предвид,че не тъпча хората по какъвто и да било начин,а просто не обръщам внимание.Повечето не го искат.Може би ги е страх от мен,че ще ги излъжа,незнам.Но аз никога не трупам дивиденти на чужд гръб.Старая се при обиди и унижения да съм безпристрастна и да не се намесвам.Съжалявам ако си ме разбрал погрешно.

Ти си малка и все още характера ти не е изграден. Може да избереш най-лесният път и да започнеш да се движиш по следите на хммм... Ванеса, а може и да станеш истинско съкровище, но ако тръгнеш по по трудният път. И аз не съм достигнал до такова ниво че да мога да защитавам тези с които се гаврят, но поне се опитвам аз да не го правя. Ако си по цапната в устата и/или по чепата е нормално да нямаш много момичета приятели, а момчетата, особено на твоите години често се интересуват само от външният вид и от това колко си откачена. За да може някои да ти се довери ти трябва да му покажеш че може да го направи и пак не е сигурно, защото хората често се крием. Като не ти пука няма никой да дойде да ти се моли, попринцип няма никой да дойде да ти се моли. Та сама трябва да разбереш и да помогнеш ако искаш дори без да си опознала вътрешно човека без целта да ти е да го формираш по свои образ и подобие. Аз просто попаднах на клас, които за разлика от предишният ми държеше на единството в класа. За това говори и факта че бяхме разделени само на около две леко размити групи.Просто за да опознаеш даден човек не трябва да се интересуваш само от външният му вид и това че за теб бил loser. Последните ти няколко мнения във форума (само на тях попаднах) много ме издразниха. Айде да приемем че аз тия дни малко съм "яхнал метлата" и трябва някъде да си го изкарам, но както се забелязва не съм само аз този, които се държи малко по грубичко спрямо твоите мнения. И все пак мисля че една закостеняла...Ванеса, да не казвам обидната дума не би се обяснявала на никой. Вярвам че ти си засега поне едно леко объркано момиче, което се чуди дали да тръгне по-лесният или по трудният път и показва във форумите тази си черта, която мисли че ще и спести много грижи в живота за да види как реагират хората. Не реагират добре, повярвай ми, освен ако не ти харесва държанието към тези хора. Тези хора тип Ванеса не са пълноценни. Те не са изпитали много радости и тъги в живота, а само се мислят за много готините, а всъщност са по жалки и от най-големият loser. Така че малка си, имаш време да се промениш и малко по-малко и не се вслушвайй в чалга песничките, в които готината кака си харесва готиният външно батко, които имал много пари и скъпи коли, златни ланци и щял да ги води на разни скъпи места по света. т.н. Никой не е казал че живота не една курва не е лесен, тя изобщо не трябва да се замисля, но не е и приятен. Надявам се в предишните ти мнения да си говорила с ирония. Изобщо не ми харесаха, а даже и да си говорила насериозно последното ти мнение ми вдъхва лъч надежда че все още не си от тези тип: 'Еми кучка съм и кфооо.Не се поддавай на тези низки страсти. Признавам си ако се познавахме и бяхме приятели щях да ти спестя тези неща, защото попринцип не съм толкова директен с хората, които познавам и приятелите си.

xPafx
03-25-2010, 10:33
Ти си баси путката,брат.

lipsvashh_mi
03-25-2010, 12:11
стегни се и направи нещо по въпроса ако го харесваш..тея колебания как трошат главата нямаш си и на представа...

LoveRetroMusic
03-25-2010, 12:35
O RLY