PDA

View Full Version : Подарък?



SlaDk0b0nb0nChe
03-23-2010, 13:13
Може ли да ми предложите какъв подарък да вземем 4-5 момичета за момче на 15 години! Искаме да е нещо което много ще му хареса, да е нещо забавно. Може и да не е само подарък ами и нещо друго да направим. Всмисъл да отидем по рано в тях и да му направим някаква изненада? :) :-o

ecstazy
03-23-2010, 14:18
ей сега включвам гадателските си способности и като разбера к'во харесва щи кажа к'во да му подариш ..

съжалявам ама нямам си и идея какво харесва въпросното момче.Ако кажеш 2-3 думи за него може би ще е по-лесно не мислиш ли :-D

Crazytu
03-23-2010, 14:24
Кажи нещо повече за него. Аз лично на момчета съм подарявала най-различни неща .. дебела сребърна гривна, марков парфюм, по-хубава футболна топка, билети за концерти или мачове и т.н. .. зависи той какво харесва ..

L0ST
03-23-2010, 16:37
4-5 момичета и 1 момче...Доста идеи ми идват, ама айде да си замълча :D . Купете му някакъв парфюм (смис 4-5 момичета ако съберете по 10лв са към 40-50 лв, може да се вземе горе-долу марков и хубав парфюм) или пък нещо от сребро - колкото по-масивно изглежда, толкоз по-добре (аз лично не харесвам дебели ланци и гривни, но знам че повечето момчета харесват..)...

SlaDk0b0nb0nChe
03-23-2010, 17:00
Еми значи той се занимава със спорт- кану-каяк. Обича да играе футбол друго к'во да ви кажа? Слуша различна музика... Но ако ми кажете нещо със кану-каяк да му вземем - ъпсурт защото тук в нашия град няя нишо с кану-каяк :-D :(

nIkEnCeTy_bE
03-23-2010, 17:04
Сашо пак за какви работи си мислиш тцтц :D Иначе относно темата .. мисля, че парфюма е добър вариант, тъй като на него мисля, че ще се зарадва. Смисъл такъв гривната, всеки си има различни вкусове. Вие си знаете, дали ще я носи. Дали обича тънки или дебели. Щом обича футбол, може да му вземете топка или още по-добрата идеята, която казаха билет за мач. Аз лично ще се зарадва супер супер много. Иначе относно спорта, щом няма при вас, не си правете труда, още по-малко ако не сте запознати.

ospower
03-23-2010, 17:15
Щом играе футбол - подари му нещо свързано с този спорт:

- Тениска на любимия му отбор
- Маратонки
- Футболна топка

Или пък спортни аксесоари, като очила за сноуборд, шал, шапка или пък ръкавици.

Може да му направите и нещо специално за него, което е лично изработено от вас.

SlaDk0b0nb0nChe
03-24-2010, 12:30
Благодаря за идеите ви! :) :) :-)

remix1912
03-24-2010, 15:23
SEX

dewadwda
03-24-2010, 21:02
Искаме да е нещо което много ще му хареса, да е нещо забавно. Може и да не е само подарък ами и нещо друго да направим. Всмисъл да отидем по рано в тях и да му направим някаква изненада? :) :-o

Има един универсален подарък за тийнейджър,който отговаря на горните изисквания.

както и да е..ясно е,че няма да му се отвори парашута,така че събери по 10 лв от останалите и му купи колан за 20 или Playboy.Остатъка разпредели за себе си.
На 15 е,впечатлението от подаръка му ще трае седмица и след това ще забрави каквото и да му подарите.