PDA

View Full Version : Ivet Fashion



freegirl93
03-23-2010, 13:16
Здравейте :-D
Аз си пратих данните и снимките на модната агенция Ivet Fashion и ми се обадиха че искат да ме видят на живо.Обаче има 1 проблем че не съм от София и не знам адреса.Ако някой го знае може ли да ми го даде.И знаете ли колко горе-долу пари искат за обучението? :-D

Rounder
03-23-2010, 13:18
Мисля че е това Адрес: ул.Цар Асен 32

Телефон: 029862235; 029862225

Ако стане нещо от тебе,искам едно чукане :-D

бъзикам се,успех.

Infinity
03-23-2010, 13:38
И на мен ми се бяха обадили по едно време, ама така и не отидох. 8-) Иначе защо не ги питаш на кой адрес трябва да отидеш , нещо час ?
Иначе може ли снимка , че ми е интересно? :-o :)

YouAteMyHeart
03-23-2010, 16:32
Те на всички се обаждат :-D Като отидеш искат да платиш една определена сума за нещо като обучение.Пълна глупост.Не си мечтай,че в БГ можеш да станеш новата Адриана Лима.Моделите тук само се водят за такива,а всъщност са чисти компаньонки.

Ако толкова мн искаш да си модел и имаш данните.Милано те зове. :)

mey_si
04-11-2010, 13:54
Те на всички се обаждат :-D Като отидеш искат да платиш една определена сума за нещо като обучение.Пълна глупост.Не си мечтай,че в БГ можеш да станеш новата Адриана Лима.Моделите тук само се водят за такива,а всъщност са чисти компаньонки.

Ако толкова мн искаш да си модел и имаш данните.Милано те зове. :)


xahxahxah какви клишета говориш не е истина,май наистина не се запознат или бъркаш агенцията ;) А до авторката може ли наистина снимка ?!?!

vampirediaries
04-11-2010, 15:01
Агенцията може да е добра не знам,но в сайта им като разгреждах моделите повечето са мноооого зле.

mey_si
04-12-2010, 18:34
Агенцията може да е добра не знам,но в сайта им като разгреждах моделите повечето са мноооого зле.

Ами може да са зле ,но са модели като за дребния пазар на България -истински!
Това са момичета с моделски черти и излъчване ,не е нужно винаги да са красиви,а да имат специфично запомнящо се излъчване,а не КУРВЕНСКО.! Къде си видял/а модели с изрусени коси,екстейшъни,дълги нокти маникюри или СИЛИКОН???Това е типичната ку****ска визия на певиците ;] Разгледай едно две женски списания с истински фотосесии и ще видиш,че съм права.И това е най-истинската агенция в България ,с най-добрите модели ,който найстина са такива :)

Carmen_Kass
04-12-2010, 18:39
Агенцията може да е добра не знам,но в сайта им като разгреждах моделите повечето са мноооого зле.

Ами може да са зле ,но са модели като за дребния пазар на България -истински!
Това са момичета с моделски черти и излъчване ,не е нужно винаги да са красиви,а да имат специфично запомнящо се излъчване,а не КУРВЕНСКО.! Къде си видял/а модели с изрусени коси,екстейшъни,дълги нокти маникюри или СИЛИКОН???Това е типичната ку****ска визия на певиците ;] Разгледай едно две женски списания с истински фотосесии и ще видиш,че съм права.И това е най-истинската агенция в България ,с най-добрите модели ,който найстина са такива :)
Според мене това е единствената агенция с добри кадри.Имат необходимото излъчване,както по-горе се спомена. И не случайно я има публикувана в сайта на supermodels.nl

TwEEtyNkA
04-12-2010, 19:00
Аз защо си мисля,че Visages е най-добрата и известна агенция :)

vampirediaries
04-13-2010, 18:02
Агенцията може да е добра не знам,но в сайта им като разгреждах моделите повечето са мноооого зле.

Ами може да са зле ,но са модели като за дребния пазар на България -истински!
Това са момичета с моделски черти и излъчване ,не е нужно винаги да са красиви,а да имат специфично запомнящо се излъчване,а не КУРВЕНСКО.! Къде си видял/а модели с изрусени коси,екстейшъни,дълги нокти маникюри или СИЛИКОН???Това е типичната ку****ска визия на певиците ;] Разгледай едно две женски списания с истински фотосесии и ще видиш,че съм права.И това е най-истинската агенция в България ,с най-добрите модели ,който найстина са такива :)
Не съм казала,че трябва да са като от телевизция планета просто изразих мнение,че повечето от момичетата не ми харесват.Да,фотогенични са,но не ми харесват самите им черти.Има и такива които са много хубави.

Carmen_Kass
04-13-2010, 18:08
Аз защо си мисля,че Visages е най-добрата и известна агенция :)
Според мен мина времето на Визаж.Май само името още се крепи на стара слава.
Повечето от момичетата да не кажа всичките от сесиите на сп.Мода(бг вариант на Вог,доста взаимстват) са от Ивет Фешън.

MaLty
04-13-2010, 18:38
аа къде си си пратила данните,ако мога да попитам ?

Sissy90
04-13-2010, 18:44
Аз защо си мисля,че Visages е най-добрата и известна агенция :)
Кой знае защо, може би си останала с грешно впечатление :D

mey_si
04-16-2010, 07:03
аа къде си си пратила данните,ако мога да попитам ?
Колко си висока да ти кажа има ли смисъл ;)

Infinity
04-16-2010, 11:25
Кажи наистина къде си си ги пратила ? :-o

tanyastef
04-17-2010, 14:51
А всъщност колко трябва да си висока?
Кейт Мос като е толкова ниска как е успяла...

MaLty
04-17-2010, 14:52
аа къде си си пратила данните,ако мога да попитам ?
Колко си висока да ти кажа има ли смисъл ;)
163-4,ниска см знам 8-)

dead_princess
04-17-2010, 15:48
В тези измислени агенции приемат абсолютно всеки, за да печелят пари от смешните им фотосесии. Ако искаш бъдеще на фотомодел, определено не си за Ивет, Фреш ФешЯн и тн.

mey_si
04-17-2010, 17:15
аа къде си си пратила данните,ако мога да попитам ?
Колко си висока да ти кажа има ли смисъл ;)
163-4,ниска см знам 8-)

Доста въобще няма и да ти се обадят ;)

mey_si
04-17-2010, 17:17
В тези измислени агенции приемат абсолютно всеки, за да печелят пари от измислените им фотосесии. Ако искаш бъдеще на фотомодел, определено не си за Ивет, Фреш ФешЯн и тн.

Ти тъпа ли си или да ?! Ти чувала ли си нещо изобщо за ивет фешън и гледала ли си списания ГЛУ**КЕ ?!?!?!?!Фреш фешън могат да ти земат парите дори и да си най-грозния на света пак ще те обедят,че ставаш за "модел" ...

dead_princess
04-17-2010, 17:30
За да пиша явно съм чувала за тях :lol:
Мои приятелки са били в тази агенция и знам какво представляват.
Единствено за Визаж съм чувала добри отзиви, глупачке ;)

Shadowsogirl
04-17-2010, 18:28
Ми аз съм гледала и двата сайта, и за двете агенции съм слушала... Мине мисля, че са нещо особено, повечето от момичетата не са красиви, не се запомнят, не са чаровни... Посредствени са..
Не всеки става за модел бе.. Не стига да си висок 1,80 и да имаш добри мерки, за да те бива за модел. Трябва да има нещо екзотично в теб, нещо вълнуващо, запомнящо се... В тия агенции рано или късно се стига до "Трябва да спиш с еди кой си." понев повечето случаи.

mey_si
04-17-2010, 22:14
Ми аз съм гледала и двата сайта, и за двете агенции съм слушала... Мине мисля, че са нещо особено, повечето от момичетата не са красиви, не се запомнят, не са чаровни... Посредствени са..
Не всеки става за модел бе.. Не стига да си висок 1,80 и да имаш добри мерки, за да те бива за модел. Трябва да има нещо екзотично в теб, нещо вълнуващо, запомнящо се... В тия агенции рано или късно се стига до "Трябва да спиш с еди кой си." понев повечето случаи.
XAHHAXAHXAH и ти си няква НЕ запозната Визаж вече не е това ,което беше държи я старата слава само,нищо повече.Ivet fashion e най-добрата агенция за момента ;)

Shadowsogirl
04-18-2010, 07:40
Моля,не ми казвай, че съм "няква НЕ запозната", при все, че даже не знаеш как се пише..
В целия ми пост не съм обелила дума за Визаж, не знам ти къде видя, че съм го казала..

Infinity
04-18-2010, 08:49
Аз пък от опит мога да кажа , че и в момента нещата във Визаж
стоят по този начин. Освен , ако няма някаква КОРЕННА промяна за около 2-3 месеца , в което мноого се съмнявам.
За Ивет Фешън не мога да кажа нищо от собствен опит, но пък познати са доволни , доколкото можеш да си доволен с подобна професия в България.