PDA

View Full Version : Търся котенце



Kitten
03-23-2010, 13:53
Здравейте, търся безпородно котенце до 2 месеца, пола е без значение стига украската да ми хареса, искам просто да си го отгледам от малко за да свикне с мен, ако някой от вас има котка, която е станала мама и търси дом на бебчетата, моля ви пишете ми на скайп insane_f5825 Ще съм безкрайно благодарна на всеки откликнал :-) [/i]

richo
03-24-2010, 14:20
http://www.podariavam.com/21/rasteniia-i-domashni-liubimci.html

DisturbiaV
03-24-2010, 16:11
www.bezdom.info

Kitten
03-24-2010, 17:32
Благодаря, Ви че се отзовахте така бързо!! :-) :-) :-) :-) [/b]

DisturbiaV
03-24-2010, 19:16
После разказвай.Похвално е това,че искаш да си вземеш коте от улицата и да му помогнеш.

Kitten
03-24-2010, 19:21
Благодаря много, :oops: засега не намирам нищо :( , но до колкото знам тепърва се раждат малки пролетта и най-вероятно ще си намеря скоро. В тези сайтове видях котенца но са на годинка и повече, аз държа да е на месец два максимум, искам да го гледам как расте, да свикне с мен.... Когато си намеря ще пиша :-)

Forest_girl
03-25-2010, 11:45
Внимавайте измамница!!! Постоянно от всякъде търси малки котета и то до два месеца, но като я поразпитате малко много бързо я хващате в лъжа. По всяка вероятност храни питони или ги търси, за да ги мъчи тия котета, не мога да разбера, но е голям злодей - след малка провокация такива неща почва да говори, че направо се уплаших.

Kitten
03-25-2010, 11:48
Така е признавам си храня си питоните с тях :razz: това, че е пълно с откачалки в тоя свят които го правят, не значи, че всеки човек който си търси коте без да плати луди пари за него е измамник, заблудено 13 годишно момиченце, недей да лепиш етикети на хората без да ги познаваш, знам че на тия години си нямаш друга работа ама елементарно възпитание се иска :) айде със здраве. Злодей съм да хахах от тия в комиксите, човека който ми подари котенце идва след това 2 пъти да го вижда, така че пуберските ти простотии надали ще развалнуват някой, като съм измамница ходи да се оплачеш на властите и нека ме проверят дали си храня питоните, вместо да пишеш празни приказки в нета. Щом си сигурна в нещо тогава обвинявай :) Това, че не исках да си взема котенце от теб, не значи че съм измамница, съжалявам , че не поисках да взема твойте защото не ми харесаха ;)

Forest_girl
03-25-2010, 11:59
За половин ден два пъти да е дошъл... и защо няколко часа след като ми каза, че имаш коте вече, написа тук, че още нищо не намираш?
И защо ми каза, че котето ти е чисто бяло с дълъг косъм, а ми прати снимка на черно бяло коте с къс косъм. В Google нямаше други, а или това е предишната храна на питона? Всеки средно интелигентен човек точно за 2-3 разговора ще разбере каква си...
Преди две минути в skype след като проявих просто любезност да попитам какво ти е котето, ти избухна и десет пъти ме напсува на майка и 3 пъти обиди баща ми на циганин, а след това тука се направи на невинна пред хората. И като не са ти харесали котетата ми защо се размаза от комплименти? Просто като разбра, че няма да ги получиш просто така без да те проверя що за човек си, се изплаши.

FallOutGirl
03-27-2010, 10:33
За половин ден два пъти да е дошъл... и защо няколко часа след като ми каза, че имаш коте вече, написа тук, че още нищо не намираш?
И защо ми каза, че котето ти е чисто бяло с дълъг косъм, а ми прати снимка на черно бяло коте с къс косъм. В Google нямаше други, а или това е предишната храна на питона? Всеки средно интелигентен човек точно за 2-3 разговора ще разбере каква си...
Преди две минути в skype след като проявих просто любезност да попитам какво ти е котето, ти избухна и десет пъти ме напсува на майка и 3 пъти обиди баща ми на циганин, а след това тука се направи на невинна пред хората. И като не са ти харесали котетата ми защо се размаза от комплименти? Просто като разбра, че няма да ги получиш просто така без да те проверя що за човек си, се изплаши.

мене ми каза, че се oмъжва, обаче няма 5 лв и затова ме припсува на майка :D и още едно момиче от форума е псувала :?

lubby
03-27-2010, 11:30
Не зная нищо за момичето,но каквото и да се прави-недейте!Това са живи същества,имат души и чувстват болка.Не ги използвайте за личните си цели!(Аз съм против избиването и евтаназирането на животни и използването им за лична изгода!!)

bloodymirror
03-27-2010, 12:30
За половин ден два пъти да е дошъл... и защо няколко часа след като ми каза, че имаш коте вече, написа тук, че още нищо не намираш?
И защо ми каза, че котето ти е чисто бяло с дълъг косъм, а ми прати снимка на черно бяло коте с къс косъм. В Google нямаше други, а или това е предишната храна на питона? Всеки средно интелигентен човек точно за 2-3 разговора ще разбере каква си...
Преди две минути в skype след като проявих просто любезност да попитам какво ти е котето, ти избухна и десет пъти ме напсува на майка и 3 пъти обиди баща ми на циганин, а след това тука се направи на невинна пред хората. И като не са ти харесали котетата ми защо се размаза от комплименти? Просто като разбра, че няма да ги получиш просто така без да те проверя що за човек си, се изплаши.

мене ми каза, че се oмъжва, обаче няма 5 лв и затова ме припсува на майка :D и още едно момиче от форума е псувала :?

Мен също! Абсолютна измамница е.. и ако не се лъжа НАИСТИНА търси животни и ги мъчи! НЕДЕЙТЕ,ХОРА!!!!!!!!

Forest_girl
03-27-2010, 18:10
Мале какви хора има не е истина! :shock:
Наистина трябва много да внимаваме!
Надявам се никой да не й даде коте... :(

Sapunji
03-27-2010, 21:59
Тука до нас една баба дава котенце на 1 месец и 5 лева :D :D

Jus7DreamBoy
03-28-2010, 21:37
сериозно ли си храниш питона е :shock: :shock: :( :o :o

Jessie
03-28-2010, 22:56
Ела ми, че ме сърбят ръчичките.. Да знаеш само какво котенце ще ти дам ... Повече за котки няма да помислиш, камо ли за питони... :o :o :o

Forest_girl
03-29-2010, 09:17
Тя няма смелостта дори да влезе тук...