PDA

View Full Version : Мисля че съм гей!?!



Mark123
03-23-2010, 17:34
Здравейте, искам да споделя нещо и за първи път пиша в този сайт!Мисля че съм гей!Защо ли, защото не обръщам внимание на момичета или на секси жени!Когато видя някоя красива жена изобщо не ме възбужда- гледам прическата и какви дрехи носи дали са в крак с модата, грима!Тази сцена е много готина за мен http://www.youtube.com/watch?v=2OkrPt6DxhQ&feature=player_embedded!!!Ако имате някое коментарче пишете!!!

gir
03-23-2010, 17:45
Здравейте, искам да споделя нещо и за първи път пиша в този сайт!Мисля че съм гей!Защо ли, защото не обръщам внимание на момичета или на секси жени!Когато видя някоя красива жена изобщо не ме възбужда- гледам прическата и какви дрехи носи дали са в крак с модата, грима!Тази сцена е много готина за мен http://www.youtube.com/watch?v=2OkrPt6DxhQ&feature=player_embedded!!!Ако имате някое коментарче пишете!!!

Коментарчето е следното:

Като си мислиш, че си гей, ние банкет ли да направим? Или да вдигнем тост направо:

-Да сме живи и здрави, и да има повече като "Марк-едно-две-три"-то, за да можем ние - мъжете, да имаме повече незаети момичета за нас?

Така става ли?

VampireGirl666
03-23-2010, 17:49
Щом си гей, почвай да си търсиш сродна душа. И те заживяли щастливо... ;-)

FrostHammer
03-23-2010, 17:53
Може да заживеем заедно аз съм пасивен гейзер :D :D

anyfany2
03-23-2010, 17:57
А на колко си ?

loliii
03-23-2010, 17:57
Гей си.

DevilWish
03-23-2010, 17:59
Казах нещо за тези коментари

w0sh

gLypChenCee
03-23-2010, 18:04
Ще мислиш преди да пишеш.

w0sh.

Sissy90
03-23-2010, 18:45
Твърде е вероятно :) Не смятам, че е чак такъв проблем, зависи как си изиграеш картите - ако се срамуваш, и другите ще те смятат за гаден, ако се приемеш така, ще имаш истински приятели, които също те приемат. Дано се изясниш със себе си скоро :)

Stan4o123
03-23-2010, 18:54
Туко виж и сексът с мъже не те възбужда,остава вариантът с кучетата...

clockwork
03-23-2010, 19:02
Х. за тебе!

Mark123
03-23-2010, 19:12
Не аз изобщо не се притеснявам от този факт, но съм малко объркан!НА 15 съм, а за кучетата :D ,ще си помисля :D !!!

Mark123
03-23-2010, 19:14
Може да заживеем заедно аз съм пасивен гейзер :D :D

Айде съгласен!Имаме сделка! :D

pavkata91
03-23-2010, 19:36
Виж сега и мене сега не ме възбуждат момичета но не ме кара това да пиша теми из интернета че мисля че съм гей... затова че не съм харесвал момичетата (не че има кво да им се харесва де..) .

Като гледам си на 15 , значи си в пубертета. Нормално е чуствата ти да замръзнат. След време ще се разтопи леда и ще си бъде всичко нормално.

Пък вече за сцената от филма.. еми пич нормално е в България мъжете да гледат сапунените сериали на баба ти.. Срам и позор.. :?

LadyDi
03-23-2010, 19:41
Като гледам си на 15 , значи си в пубертета. Нормално е чуствата ти да замръзнат. След време ще се разтопи леда и ще си бъде всичко нормално.
А аз си мислех, че точно на тази възраст чувствата (както обичате да наричате хормоните) бушуват най-много :)

pavkata91
03-23-2010, 19:59
При всеки е различно :)

Аз като съм на 19 кво да кажа.. не ми се занимава с момичета.. абе въобще с женския пол. Ама си знам че някой ден ще ми се прииска пак женско.

Mark123
03-23-2010, 20:01
[quote="pavkata91"]Виж сега и мене сега не ме възбуждат момичета но не ме кара това да пиша теми из интернета че мисля че съм гей... затова че не съм харесвал момичетата (не че има кво да им се харесва де..) .

Като гледам си на 15 , значи си в пубертета. Нормално е чуствата ти да замръзнат. След време ще се разтопи леда и ще си бъде всичко нормално.

Пък вече за сцената от филма.. еми пич нормално е в България мъжете да гледат сапунените сериали на баба ти.. Срам и позор.. :?[/quote

Аз не бих казал, че са замръзнали!Напротив сега са най-силни сори ама не приемам коментара ти!Малко безмислен е а филма е супер як айде моля те!И не е сапунка, а реалния живот както е!

anyfany2
03-23-2010, 20:08
НА 15 съм !!!

Мисля, че можеш да имаш наклонности към същия пол, но.. На 15.. самият процес на осъзнатост е.. еми според мен не е развит достатъчно.. Т.е. - не ми е възможно да си се осъзнал..
Аз като се възбуждам като гледам 2 жени как се оправят, к'во ? Да не би да съм "гризнала теслата" ?! --NEIN ! :-D

deadprincess
03-24-2010, 06:33
вери вери кофти..... и все пак честито! :D

TheOnee
03-24-2010, 06:36
Казах нещо за тези коментари

w0sh

fenastz
03-24-2010, 11:09
Казах нещо за тези коментари

w0sh

и какво толкова са казали в коментара си?!!?!?!?!?!?

:?

HRaBr0TyYKeBaPcHe
03-24-2010, 12:08
Споко гей си...Ама няма нищо лошо в това.Всеки е различен.Е само дето ората ща плюят по пътя, но няма страшно,не идва края на света(за мен) 8-)

А клипа бати изродщината :D Теглиха си езиците и 1ния "Im sorry". :razz:

w0sh
03-24-2010, 12:57
Казах нещо за тези коментари

w0sh

и какво толкова са казали в коментара си?!!?!?!?!?!?

:?

Пишат коментари от типа на +1, или празни цитати.

Забранено е.

Няма да се обяснявам повече, защото започвам да трия.

Mark123
03-24-2010, 13:53
Аз само не разбрах защо не е споменато никъде, че си привлечен от същия пол... все си мислех, че това е основното, за да се самоопределиш като гей...

Ами то от писмото се подразбира!Щом не обръщам внимание на жените, тогава, на кого мислиш ,обръщам Внимание - мъжете!!!

Alex4o0o
03-24-2010, 14:03
Гей си - ще ти е много по лесно да се приемеш такъв,какъвто си защотто неможеш да го промениш и в това няма нищо лошо.Спокойно - вече има много като теб и все някъде ще откриеш някой.На всичко отгоре моя най добър приятел е гей и е човек,на който наистина мога да разчитам и го уважавам много.Така че-горе главата и успех!

cr0s
03-24-2010, 14:35
хващай някое гейтаче под ръчичка и успех...

Mark123
03-24-2010, 16:44
Гей си - ще ти е много по лесно да се приемеш такъв,какъвто си защотто неможеш да го промениш и в това няма нищо лошо.Спокойно - вече има много като теб и все някъде ще откриеш някой.На всичко отгоре моя най добър приятел е гей и е човек,на който наистина мога да разчитам и го уважавам много.Така че-горе главата и успех!

А той на колко е???

Alex4o0o
03-24-2010, 17:33
Гей си - ще ти е много по лесно да се приемеш такъв,какъвто си защотто неможеш да го промениш и в това няма нищо лошо.Спокойно - вече има много като теб и все някъде ще откриеш някой.На всичко отгоре моя най добър приятел е гей и е човек,на който наистина мога да разчитам и го уважавам много.Така че-горе главата и успех!

А той на колко е???

Аз съм на 15,той е на 16 и се разбираме чудесно.

Mark123
03-24-2010, 17:47
Гей си - ще ти е много по лесно да се приемеш такъв,какъвто си защотто неможеш да го промениш и в това няма нищо лошо.Спокойно - вече има много като теб и все някъде ще откриеш някой.На всичко отгоре моя най добър приятел е гей и е човек,на който наистина мога да разчитам и го уважавам много.Така че-горе главата и успех!

А той на колко е???

Аз съм на 15,той е на 16 и се разбираме чудесно.

Аха ок!

Metal
03-24-2010, 17:51
Извратена работа.....

Mark123
04-02-2010, 13:23
Извратена работа.....


Айде спести си коментара и аз мисля, че металите са ГНУСНИ, неокъпани, касмясали- ама казвам ли нещо!?!

TheSunshine01
04-02-2010, 13:32
В това да си гей няма нищо странно, или страшно.
Всеки а такъв какъвто си е и не мисля че трябва да се променяш зарди нещо или някой.
На 15 си, може пък и да си объркан .. времето ще покаже. :)

sodomicdream
04-02-2010, 13:33
в тази възраст всики са гейове и лезбийки =)
Аз самата мислех, че съм асексуална, но... ми доказаха обратното ;)

sian4eto
04-02-2010, 13:40
Щом си гей, почвай да си търсиш сродна душа. И те заживяли щастливо... ;-)

+ :D

pussucetka
04-02-2010, 13:47
Здравейте, искам да споделя нещо и за първи път пиша в този сайт!Мисля че съм гей!Защо ли, защото не обръщам внимание на момичета или на секси жени!Когато видя някоя красива жена изобщо не ме възбужда- гледам прическата и какви дрехи носи дали са в крак с модата, грима!Тази сцена е много готина за мен http://www.youtube.com/watch?v=2OkrPt6DxhQ&feature=player_embedded!!!Ако имате някое коментарче пишете!!!

Аз пък не мисля, че си гей .. Просто си в пубертета .. :?

loliii
04-02-2010, 13:59
Това, че е в пубертета не означава, че ако лапа пишки, гледа клипчета на които две момчета се натискат и оглежда дали момичетата се обличат в съответствие с фешън-каналите не е гей. Точно защото го удрят ХОРМОНИТЕ би трябвало, ако е хетеро, сега да скача на всяка женска. Но той скача на мъжко! Гей си е. Точка.

stupid0boy
04-02-2010, 14:15
Гей, до доказване на противното!

UrbanLegend
04-02-2010, 14:17
Може и да си си нормален и просто да не си срещнал някоя,която да ти грабне вниманието,но това не те прави обратен.Е веж,ако се заглеждаш по мъжко,то значи явно си такъв

alone83
04-02-2010, 15:20
Извратена работа.....


Айде спести си коментара и аз мисля, че металите са ГНУСНИ, неокъпани, касмясали- ама казвам ли нещо!?!

Ама и двамата сте едни мислителиии... И двамата по-добре да не си отваряте устите, защото:

- никой не избира какъв да бъде. В случая той мисли, че е гей. Да но ако той е гей, не го е избрал, такъв се е родил. (За Metal)

- това, че слушаш метал не означава, че си гнусен, че не се къпеш и че си космясал. Има и чалгари, които са гнусни и космясали, и не се къпят. Това вече зависи според човека и той малко или много сам си го избира. (За Mark123)



Относно проблема на момчето... Ти си още на 15. Объркан си от факта, че момичета не те привличат. Видял си тези във филма да се целуват и твърдиш, че според теб е готино. Не е нужно като видиш красива жена да се възбуждаш. Никъде не казваш, че те влекат мъже, или че пък като видиш красив мъж се възбуждаш. Т.е. не можеш да твърдиш, че си гей, само защото нито едно момиче не може да те привлече. А и както казах си още на 15, супер неориентираната възраст. Ще дойде време, когато ще срещнеш своята половинка, без значение от кой пол е, и тогава вече наистина ще разбереш гей ли си или не си. Засега нищо не можеш да твърдиш.

Mark123
04-02-2010, 21:06
Явно не съм се изразил правилно!Когато видя жена изобщо не ме възбужда!ДАже има едно момче от класа който ми допада, ама той не е гей- за съжаление!Благодаря ви за коментарите!А до колкото до клипчето супер много ме кефи и бих искал да имам такова гадже като този от ляво!!!

LudoMlado
04-02-2010, 22:02
Ти изобщо е*ал ли си жена та да знаеш дали мъжки г*з или женска пу*ка те възбужда повече.

Ще съжеляваш след 1-2 години когато осъзнаеш какво означава да си мъж.

gir
04-03-2010, 06:44
Явно не съм се изразил правилно!Когато видя жена изобщо не ме възбужда!ДАже има едно момче от класа който ми допада, ама той не е гей- за съжаление!Благодаря ви за коментарите!А до колкото до клипчето супер много ме кефи и бих искал да имам такова гадже като този от ляво!!!


Toй не е гей, "ЗА СЪЖАЛЕНИЕ"? :D Напротив, мисля си, че когато момчетата не са гейове това е ЗА РАДОСТ, а не за съжаление. Представяш ли си какво ще стане, ако всички станат гейове? Въйййййййййй...

ReachlessGirl
04-03-2010, 07:09
Щом си гей, почвай да си търсиш сродна душа. И те заживяли щастливо... ;-)
Съгласна съм .. ^^

Faces
04-03-2010, 11:03
В това да си гей няма нищо странно, или страшно.
:)
Не бе изобщо как аз даже се чудя как не са почнали аплодисментите още.Нали знаеш един ден син да имаш зет да ти донесе тогава ще си много интересна 100%.Хомосексуалноста е психично заболяване нали се сещаш така че няма кво да ми ги изкарвате като нормални хора...гнусотия.

Gr0zDan0v
04-03-2010, 13:40
ми намери сродна душа и се почваите :D

BonbonaBaby
04-03-2010, 17:51
Ахаха :lol: еей баххта в пеерасчето ... кво ни занимаваш с глупости :x кат си гей ние кво да напрайм ? Да си оскубем косите ? Идиот ;д 8)

Mark123
04-04-2010, 17:42
Ахаха :lol: еей баххта в пеерасчето ... кво ни занимаваш с глупости :x кат си гей ние кво да напрайм ? Да си оскубем косите ? Идиот ;д 8)

Кой те е карал да гледаш тая тема бе? :-x А с удоволствие бих се ... с тебе!!! :P :-P :grin: :-D

Mark123
04-04-2010, 17:45
Явно не съм се изразил правилно!Когато видя жена изобщо не ме възбужда!ДАже има едно момче от класа който ми допада, ама той не е гей- за съжаление!Благодаря ви за коментарите!А до колкото до клипчето супер много ме кефи и бих искал да имам такова гадже като този от ляво!!!


Toй не е гей, "ЗА СЪЖАЛЕНИЕ"? :D Напротив, мисля си, че когато момчетата не са гейове това е ЗА РАДОСТ, а не за съжаление. Представяш ли си какво ще стане, ако всички станат гейове? Въйййййййййй...


За съжаление ЗА МЕН #-o ](*,)

justmeandnobodyelse
04-04-2010, 19:22
Ами виш сега няма нищо лошо и срамно в това, но щом имаш такива предположения по-добре не ги казвай и не питай хората в този сайт, защото не е правилното място.Имам предвид, че те нито са псхихолозози нито сексолози :-D ..Не смятам, че имат нужда за твоите опасения като се има в предвид това че няма как да ти помогнат..Айде със здраве и Христос Воскресе! :)

Sisi7u
04-07-2010, 13:48
ари стига бе !!! :-x той неопределя какъв да бъде !!! просто си е такъв
а ако е такъв значи трябва да започе да си търси гадже !!!
успех \:D/ :smt058

BonbonaBaby
04-07-2010, 14:57
Охх и тука май стана седянка :Д това е супер безмислено!!

И тоя въпросния "гей" хиляда теми пуснал...Кафа от такива :x

MyAll
04-07-2010, 19:38
Аз пък мисля, че съм стоножка, но никой не ме разбира 8-)

По темата: Много си малък да разбереш.. Имал ли си полов контакт изобщо ?

baby07
04-07-2010, 22:05
ай честитоо :lol:

yanev4
04-07-2010, 23:26
Честито - ти си гей! :)

UNITED
04-08-2010, 00:03
Тази теме е ебавка,надявам се да е така.
А ако си гей,просто ходи да се лекуваш някъде. :-D
И аз трябва да се лекувам от компютърната зависимост,кое време е а? :-x

Axe_vs_Sword
04-08-2010, 01:38
Сега ш'ти кажа
http://kuvaton.com/kuvei/gaytest2.jpg

Silver9
04-19-2010, 20:07
Туко виж и сексът с мъже не те възбужда,остава вариантът с кучетата... хахахахахахаха :D :D :D :D :D брав0 фейс.. :Д напра'о ме уби :D

g0ssip
05-01-2010, 21:47
Ами преди известно време мислех, че съм лесбийка, проблемът ми беше същият като твоя, само че с момчета.. Еми тръгнах с едно момиче (тя също беше объркана), ходихме за кратко и след няколко целувки и т.н. решихме, че е по-добре да си останем приятелки.. Сега мислч, че не съм обратна и все пак не съм много сигурна.. Факт е, че няма как да разбереш, ако не опиташ :)