PDA

View Full Version : Нямам идеи...



Nqmatakuv
03-23-2010, 16:44
Когато излизам с момичета немога да намеря никаква тема за разговор или ако намеря тя се изчерпва след 5-6 мин
Ако някои може да помогне ще сам мн благодарен 8-[

gir
03-23-2010, 16:50
Когато излизам с момичета немога да намеря никаква тема за разговор или ако намеря тя се изчерпва след 5-6 мин
Ако някои може да помогне ще сам мн благодарен 8-[


Значи на тема по 5 минути:


-Вярваш ли в извънземни?

-А в духове, вампири?

-Вашите религиозни ли са?

-Според теб има ли Бог?

-Разбираш ли се с майка си и баща си?

-Какво гледаш по телевизията?

-Какво става в даскалото?

-Според теб какво е любовта?

-Обичаш ли да говориш за предишните си гаджета?

-Кой филм гледа последно?

-Книжки четеш ли?

-В нета какви сайтове ползваш?

-От кое село си ? :D

-Коя страна те кефи в чужбина?

-Ако имаш един милион евро какво би направила?

...

Айде сега преброй и умножи по 5...

FrostHammer
03-23-2010, 16:52
Не помагаш много а?

w0sh

w0sh
03-23-2010, 16:52
Аз ако проведа разговор, който включва всичките тея безсмислени теми (освен тая за бога) ще си срежа вените публично.

lubomirky
03-23-2010, 17:04
верно си е.. ако ми го изтърси т'ва 'вярваш ли във вампири или духове' съм си заминал на секундата.

gir
03-23-2010, 17:18
Аз ако проведа разговор, който включва всичките тея безсмислени теми (освен тая за бога) ще си срежа вените публично.

Едва ли имаш проблеми с намиране на теми за разговор. Колкото до тези - стават за тинейджъри около средното интелектуално ниво.

До другия - за вампири и пр. е модерно да се говори покрай "Здрач" и разни окултни сайтчета/вестничета.

Колкото до избягването - всяка тема си е рискова, но ако мадамата си пада по него, едва ли ще е толкова нетолерантна спрямо темите му.
Наздраве!

Sissy90
03-23-2010, 17:41
Аз като нямам какво да кажа, подхващам теми за книги, филми, университета (даскало при теб - например при кой даскал си по химия, колко е смешен/тъп/як), в краен случай "времето днес е много хубаво", "много обичам да идвам в това кафе, на теб кое ти е люимото", "ходил/а ли си еди-къде-си"... Пък в краен случай гледам тъпо и се опитвам да се усмихвам :D

dunce
03-23-2010, 18:01
Аз като нямам какво да кажа, подхващам теми за книги, филми, университета (даскало при теб - например при кой даскал си по химия, колко е смешен/тъп/як), в краен случай "времето днес е много хубаво", "много обичам да идвам в това кафе, на теб кое ти е люимото", "ходил/а ли си еди-къде-си"... Пък в краен случай гледам тъпо и се опитвам да се усмихвам :D

"времето днес е много хубаво" - кажеш ли го, след това става още по-зле, казвате си 2 приказки за него и после се чуди пак, "много обичам да идвам в това кафене, на теб кое ти е любимото", отговор: нямам любимо, всичките са все едни и същи(няма да коментирам по какво най-много си приличат..) "ходил/а ли си еди-къде-си", ако съм ходил добре, но ако не съм? Според мен, за да има постоянен разговор трябва да се питат неща, за които да може да се говори много, а още по-добре и ако от един въпрос станат няколко и нещата се улеснят, така двамата се отпускат, не тъпеят, чудейки се колко бездарни трябва да са, за да завържат приказка и т.н. поне това е моето мнение :)

LadyDi
03-23-2010, 18:43
Чети книги. Ще се изненадаш колко теми на разговор ще ти дойдат като си обогатиш общата култура.

pavkata91
03-23-2010, 18:54
^

+1

Sladurcho
03-23-2010, 20:56
еххх егати темата :) И сега се очаква ние да ти кажем за какво да си говориш с момичетата които зарибяваш.... съвета ми е да не се спичаш и да не мислиш много много .. каквото ти дойде на ум за това говори :)

ludzavr1zvane
03-23-2010, 22:45
Този пък gir наредил много умни теми за разговор..
Виж сега като каже някой изчерпала се била темата направо ми бърка в червата... глупости... просто не се сещаш за нещо друго за това малко позаобиколи.. пусни някоя шега закачай се малко и 100% пак нещо ще ти дойде на ум за дадената тема която сте обсъждали :P и както LadyDi ти подхвърли да си обогатиш културата... тогава дори може и тя да научи нещо ново от теб :)

Eclipsercho
03-23-2010, 22:48
А приятелю, мен питаш ли ме как съм мисил теми за разговор с тежък махмурлук на сутрешно кафе, което се водеше и първа среща с връзката, която се заформи на купона от предишната вечер? 8-) Поне 10 минутки съм гледал умно, добре че момичето се оказа бърбориво :D

Както казаха съфорумиците по-горе, отпускаш се и говориш каквото ти падне, в рамките на разумното де 8)

deadprincess
03-24-2010, 05:30
ммдааа кофти ситуация...пробвай се да разкажеш някоя смешна случка, но не прекалявай че става досадно

TheOnee
03-24-2010, 05:35
Аз ако проведа разговор, който включва всичките тея безсмислени теми (освен тая за бога) ще си срежа вените публично. :lol:

Sh@d0w
03-24-2010, 14:59
Оф от тоя компютър и постоянното седене затъпявате все повече и повече.Вече 1 разговор не може да завържете...


............................................______ __........................
....................................,.-‘”...................``~.,..................
.............................,.-”...................................“-.,............
.........................,/...............................................” :,........
.....................,?........................... ...........................\,.....
.................../.................................................. .........,}....
................./.................................................. ....,:`^`..}....
.............../.................................................. .,:”........./.....
..............?.....__............................ .............:`.........../.....
............./__.(.....“~-,_..............................,:`........../........
.........../(_....”~,_........“~,_....................,:`. ......._/...........
..........{.._$;_......”=,_.......“-,_.......,.-~-,},.~”;/....}...........
...........((.....*~_.......”=-._......“;,,./`..../”............../............
...,,,___.\`~,......“~.,....................`... ..}............../.............
............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-”...............
............/.`~,......`-...............................\....../\...................
.............\`~.*-,.....................................|,./.....\,__...........
,,_..........}.>-._\...................................|........... ...`=~-,....
.....`=~-,_\_......`\,.................................\... .....................
...................`=~-,,.\,...............................\............. ..........
................................`:,,.............. .............`\..............__..
.....................................`=-,...................,%`>--==``.......
........................................_\........ ..._,-%.......`\...............
...................................,<`.._|_,-&``................`\..............

Prostiq
03-24-2010, 15:13
[/quote]Оф от тоя компютър и постоянното седене затъпявате все повече и повече.Вече 1 разговор не може да завържете...



=D> =D> =D> =D> =D> =D>

Prostiq
03-24-2010, 15:14
ххаххахаах е тва незнам как се получи хахахахахаха

gir
03-24-2010, 18:28
Този пък gir наредил много умни теми за разговор..
Виж сега като каже някой изчерпала се била темата направо ми бърка в червата... глупости... просто не се сещаш за нещо друго за това малко позаобиколи.. пусни някоя шега закачай се малко и 100% пак нещо ще ти дойде на ум за дадената тема която сте обсъждали :P и както LadyDi ти подхвърли да си обогатиш културата... тогава дори може и тя да научи нещо ново от теб :)

Ами може и да не иска или да не му иде отръки да се шегува. Или пък момичето да не е от шеголюбките.
За книжките - добре, ама това е стратегическо. Човекът иска нещо като за на първо време, тактическо. И аз съм му дал теми, които отключват доста асоиации и могат да кумулират повече диалози.

ThedramaQueen
03-24-2010, 18:53
Когато излизам с момичета немога да намеря никаква тема за разговор или ако намеря тя се изчерпва след 5-6 мин
Ако някои може да помогне ще сам мн благодарен 8-[


Значи на тема по 5 минути:


-Вярваш ли в извънземни?

-А в духове, вампири?

-Вашите религиозни ли са?

-Според теб има ли Бог?

-Разбираш ли се с майка си и баща си?

-Какво гледаш по телевизията?

-Какво става в даскалото?

-Според теб какво е любовта?

-Обичаш ли да говориш за предишните си гаджета?

-Кой филм гледа последно?

-Книжки четеш ли?

-В нета какви сайтове ползваш?

-От кое село си ? :D

-Коя страна те кефи в чужбина?

- а коя страна те кефи у нас?

-Ако имаш един милион евро какво би направила?

...

Айде сега преброй и умножи по 5...

gir
03-25-2010, 04:09
Когато излизам с момичета немога да намеря никаква тема за разговор или ако намеря тя се изчерпва след 5-6 мин
Ако някои може да помогне ще сам мн благодарен 8-[


Значи на тема по 5 минути:


-Вярваш ли в извънземни?

-А в духове, вампири?

-Вашите религиозни ли са?

-Според теб има ли Бог?

-Разбираш ли се с майка си и баща си?

-Какво гледаш по телевизията?

-Какво става в даскалото?

-Според теб какво е любовта?

-Обичаш ли да говориш за предишните си гаджета?

-Кой филм гледа последно?

-Книжки четеш ли?

-В нета какви сайтове ползваш?

-От кое село си ? :D

-Коя страна те кефи в чужбина?

- а коя страна те кефи у нас?

-Ако имаш един милион евро какво би направила?

...

Айде сега преброй и умножи по 5...


Хаха, просто "страна" е ОМОНИМ (една и съща дума с две и повече значения от рода на КИТКА, ВИЛА, БУТАН и др.), та "в чужбина" е като пояснение. Ако не допада така формулировката, нека бъде "КОЯ ДЪРЖАВА"...Макар, че се допуска и конструкция като "Държавите по света", макар и да няма "държавите у нас"...Не виждам да е станал голям гаф.