PDA

View Full Version : Помощ с момичетата :(



LaRgEboy
03-23-2010, 17:53
Еми става въпрос за 1 момиче коет0 аз много харесвам.Тя е в моя клас отдавна и незнам дали ме харесва.Попринцип понеже стоим един зад друг в един час си лафим за домашни ква музика слушам и такива прости теми.
7ми клас съм и преди съм канил момичета но този път като чели е различно и се притеснявам ако ми откаже да не каже на приятелките си и те да почнат да ми се хилят не знам какв0 да правя плс кажете ми кво да правя? :?

LittleCuteStar
03-23-2010, 18:05
ъЪъ . . .
И на мен посъщия начин момчето пред мен ми предложих но не бях много влюбена и му отказах той много се изнерви но никога не го показвашепред мен казваха му моите фр колко е страдал когато аз му отказах му казах не е зареди него а просто не е за мен той ме помоли да си мълча до сега го пазя в тайна! Никой не знае той ми беше много благодарен а аз все му давах кораж че ще намери някой и след време го запознах с едно страхотно момиче и те наистина се харесаха (Тя просто ми беше фр случайно ги запознах)
Според мен говори с нея прави и прави намеци и ако ти откаже просто я помоли да си мълчи и ще видиш какво момиче е била ако запази тайната наистина не е била за испускане ако не я значи добре че не си се хванал с нея!
А и не се притеснявай за тва кво толкова !!!

Късмет! :-)

LaRgEboy
03-23-2010, 18:09
ъЪъ . . .
И на мен посъщия начин момчето пред мен ми предложих но не бях много влюбена и му отказах той много се изнерви но никога не го показвашепред мен казваха му моите фр колко е страдал когато аз му отказах му казах не е зареди него а просто не е за мен той ме помоли да си мълча до сега го пазя в тайна! Никой не знае той ми беше много благодарен а аз все му давах кораж че ще намери някой и след време го запознах с едно страхотно момиче и те наистина се харесаха (Тя просто ми беше фр случайно ги запознах)
Според мен говори с нея прави и прави намеци и ако ти откаже просто я помоли да си мълчи и ще видиш какво момиче е била ако запази тайната наистина не е била за испускане ако не я значи добре че не си се хванал с нея!
А и не се притеснявай за тва кво толкова !!!

Късмет! :-)


да де да ама кво да разбирам от намеци имаш много хубава коса и т.н ли???

LittleCuteStar
03-23-2010, 18:16
Ами например:
Имаш красиви очи!
Нещо ново ли си направила с коста си !
Днес си страхотна!
Изглеждаш супер!
Честити дрешки!
А незнам точно като я погледнеш ще видиш какво ти излиза от вътре! :oops: Погледния в очите и първото което ти излезне вглавата го кажи (стига да не е тъпо разбирасе) .

LittleCuteStar
03-23-2010, 18:18
Изглеждаш доста мил и доста хлатнал всичко ще ти дойде от вътре

LaRgEboy
03-23-2010, 18:20
Изглеждаш доста мил и доста хлатнал всичко ще ти дойде от вътре

ха мерси :D



ЪЪЪЪ мож да чуя други мнения

filmimilmi
03-23-2010, 19:05
В седми клас е идеално. След края на годината ви предстои кандидатстване, а вероятността да се виждате нататък е веднъж на високосна година. Сподели и сега, няма какво да губиш, реално ако тя не отвърне на чувствата ти, пак няма да се виждате, хем няма да съжаляваш, че не си опитал, хем пък ако я спечелиш, радостта от победата ще е огромна. Имате още няколко месеца заедно, сближи се с нея, изпращай я до вкъщи, разхождайте се заедно, ваканцията дето предстои можеш да я каниш насам натам, прилагай и съответния съвет за комплиментите по-горе. Ако си готин, себе си и най-вече покажеш самочувствие, успехът ти ще е гарантиран. :)

xterm
03-24-2010, 02:25
Нещо ново ли си направила с коста си !И мен така ме зариби едно момиче... Прякорът й беше: "Дамата с рентгеновите очи". :D

ecstazy
03-24-2010, 07:27
Нещо ново ли си направила с коста си !И мен така ме зариби едно момиче... Прякорът й беше: "Дамата с рентгеновите очи". :D ахахахаха :lol: :lol: :lol:

moonlitcandy
03-24-2010, 08:06
Нещо ново ли си направила с коста си !И мен така ме зариби едно момиче... Прякорът й беше: "Дамата с рентгеновите очи". :D ахахахаха :lol: :lol: :lol:


аахахахахахахахахахахахах ахахахахахахахахахахахах :booooomb: :smt120 :smt064 :smt067 :smt070 :smt082 :smt117 :smt102 :smt110 :smt084 :smt033 :smt040 :smt048 :smt056 :smt064

LaRgEboy
03-24-2010, 11:02
е стига сте са хилили последно кво да правя

twilightHeart
03-24-2010, 12:33
Тя как изглежда?

LaRgEboy
03-24-2010, 15:31
Тя как изглежда?

еми прави се на пънкарка но е мила и сладка :-)

cr0s
03-24-2010, 18:39
Нещо ново ли си направила с коста си !И мен така ме зариби едно момиче... Прякорът й беше: "Дамата с рентгеновите очи". :D
Тази мацка да не е виждала през дрехите :D :D :D

Sunshineeee
03-25-2010, 13:19
е стига сте са хилили последно кво да правя
Нали ти казаха в горния пост..ухажвай я .. прави и комплиментиии .. покани я да излезетее .. и така :D айде успех :)