PDA

View Full Version : време ли е



irrelevant
03-23-2010, 19:09
здравей Др Тийн от доста време чета въпросите които най-често вълнуват тийновете..и не мислих,че и аз ще се интересувам толкова скоро ии тъка аз не бих казала,че имам проблем просто ми трябва съвет..аз не бих питала приятелките си,защото по-скоро те биха питали мен ,защото може да се каже,че аз съм по-напреднала..и направо по темата - ходя с момчето,което наистина обичам и той ми е доказал това не веднъж,макар че съм и била силно разочарована от него,дори и след дълга раздяла той не се е отказал от това да бъдем заедно!!и така,сега си прекарваме супер заедно..негови приятели го питат дали сме го правили и той ми го споменава,говори ми за тази тема..и отскоро и ние почнахме да си говорим за това(кога да го направим,но той ме знае,че още от началото си бях срамежлива)и ми каза,че ме обича и няма да ме притиска за това..аз знам,че не е с мен,защоти иска само секс..та ако беше така той нямаше да бъде с мен сега..та и двамата сме девствени(скоро разбрах,че и той е..честно адски се зарадвах,защото много се чудих :) и си мисля дали не е дошло време да се отдадем един на друг по този начин..също си мисля,че ако се случи можем да се сближим още повече и само да докажем един на друг колко са силни чуствата ни или да се случи това от което се опасявам - да се отдалечим един от друг..не знам какво ще разбереш за нашите отношения,то има толкова да се каже..аз му имам пълно доверие-бих му поверила живота си..за мен е важен този момент от връзката ни..не мисля,че нашето е за 1,2 месеца..това са чуства преборили дори най-трудните моменти..време ли е да му се отдам тялом и духом??

П.П. ние сме на една възраст - 15 :))

koko95
03-23-2010, 20:17
няколко мнения и съвети от мене
На 15 години всички момчета и момичета си говорят и мислят за гаджета,но това е нормално за всички на такава възраст в побертет.Според мен сега ме мислете за секс,след това ще съжаляташ че си го правила и той може да те остави след това.Всички момчета са еднакви.Изчакай да станеш на около 20-22 и ако той още е с теб тогава може да стане нещо между вас.Сега просто излизайте с него на по кафе или нещо такова.Ако го направите сега после,той може те зареже-да хлътне по друга жена.Според мен лично аз мисля да излизате на по кафе или шопинг,да не го правите

koko95
03-23-2010, 20:22
и не мислиш ли че си малка за цуни муни гуни(кекс).За сега можеш да го пробваш дали те харесва и ти е верен.Накарай някакво момиче да каже че е силно влюбена в него,когато тебе те няма там и да иска да излезе с момчето,и после момичето да ти каже.Гледай го дали се заглежда по някакви момичета(жени).Дали има контакти с други момичета

filmimilmi
03-23-2010, 21:10
Кекс, секс... Като толкова не си сигурна, накарай го да чака. И под "по-напреднала" какво имаш предвид? Правиш ли му свирки? Ако да, пускай му, видяло се е, че си "готова". Пък и какво значи "не мисля,че нашето е за 1,2 месеца..."? От колко време сте заедно? Две седмици?? И оо, "това са чуства преборили дори най-трудните моменти.." Щом пускаш такава тема, значи хич не искаш, но не си сигурна дали няма да изпуснеш материала, с който за сега си "по-напреднала" от приятелките си. Ако е единствено заради това или пък защото смяташ, че ще те зареже ако не му пуснеш... И впрочем той на колко е? Ти си 8, 9-ти клас и смяташ, че ти е време да започнеш, не защото го искаш реално, а защото ти се струва основно задължение в условията за една "сериозна" връзка на тази възраст... Оффф... Искрено бих те посъветвал да изчакаш поне до лятната ваканция... Да видиш колко е сериозна...

xterm
03-24-2010, 02:18
...Като толкова не си сигурна, накарай го да чака...Ще чака, ще чака и ще чака и ще чака... и ще чака ...и ще чака... ...и ще чака... и ще чака... и ще чака ... До кога? Вие какво си мислите? Че ние сме играчки в ръцете ви? Ще ви чакаме, когато на вас ви дойде на ум тогава да бъде? А ако точно когато на вас ви се иска, а на нас ни се е случило да ни е едно тъпо, извън настроение сме или нещо подобно и ви откажем, веднага - гей, педал, задръстеняк?

===========================

До авторката на темата:
Не те съветвам абсолютно нищо. Просто направи това което наистина ти самата желаеш... Това което ти иде на теб отвътре. И да питаш по форуми, всички ще те излъжат. Особенно на тема "Да го направя ли". Момчетата ще ти кажат "Направи го ве кфо толкоз", момичетата ще ти кажат "Аве рано ти е Ве" (всякаш си им отмъкнала "единствения").

Всичко прави на своя глава. Не питай никого за това как да постъпваш с тялото си и какво да правиш с него.

irrelevant
03-24-2010, 15:48
и аз съм си мислила,че може и да е рано..не само за мене и за него също..м ние ходим 7 месеца,а откакто се знаем винаги сме имали чуства,средата на април стават 2 години от както се познаваме..искам да кажа,че дори с раздяла от почти година чуството да сме заедно е все страхотно,ам даже имаше случка той беше прекалил с пиенето и се е натискал с момиче и ми беше казал,че и друг път е имал възможност да прави секс просто иска да е с човека,който обича..даа и за малко отново да се разделим,но аз просто не си представям дните без него..аз съм сигурна в намеренията му,както във всяка негова дума,защото знам,че ако той иска да каже нещо ще си го каже..и ако не искаше да е с мен,сега нямаше да е..аз съм сигурна,че искам да бъда с него не съм се замисляла и за секунда,а що се отнася до него той е бил търпелив и внимателен..

не,че се надявам на нещо от този форум..просто си мислех,че мога да получа съвет от някой който е изживял сищото или се е чудил дали е бил готов..

офф аз не се чуствам застрашена,че той може да ме зареже,ако не му пусна..въпросът е - дали ще се получи и ще продалжим да си прекарваме супер заедно..знам,че това зависи единствено от нас,но се чудя..