PDA

View Full Version : Караме се уж ама...



promy
03-23-2010, 20:12
Здравейте!
С едно момиче се познаваме от 1-2 месеца.Тя много ми допада. Проблема е, че с нея постоянно в скайпа се караме :Д. Винаги спорим и се смееме. Постоянно се заплашваме, че ще се биеме и т.н. Звучи малко детско ама е самата истина, а не сме много малки аз съм 11ти клас, а тя 9ти. Та с една дума не си говорим нищо сериозно. В училище обаче е различно. Там се държиме циливизовано - разменяме си по 3-4 изречения за общи работи и така. Днес и вчера даже се чакахме и ходихме заедно на даскало. Аз се опитвам да се държа добре с нея, да не се караме ама не всеки път се получава :Д. Та какво бихте ме посъветвали? Да изчакам ли известно време и тогава да я поканя да излезем на кафе или да дествам веднага? Не искам да пресилвам нещата, понеже сега ходиме поне вече заедно на даскало.

infatuation
03-23-2010, 20:20
Аз бях така с едно момче.. караниците ме подлудяваха и живеех за тях :) Покани я да излезете и тогава прави каквото си знаеш.. покажи и че искаш нещо повече,а не и се нахвърляй още по пътя до училище,че може всичко да си остане до едното изпращане до вкъщи или там даскалото :)

mArMaLaDkA
03-23-2010, 20:24
Действай. :)
Няма да пресилиш нещата, тя най-вероятно е затаила дъх, очаквайки дългоочаквания въпрос. 8-)

valdesbg
03-23-2010, 20:37
Ебаси инфантилния филм.

Тоя скайп ще ви съсипе. Кво да пресилваш - 2 месеца са това. В кой свят живееш? Айде кани я, че ще те метне в категория приятели :)

Take_That
03-23-2010, 20:48
Вместо да спорите за глупости защо просто не я поканиш на среща? А и щом се карате и се смеете всичко май е на шега :)

Sladurcho
03-23-2010, 21:54
ми намали времето в което си пишете по скайп и увеличи това през което сте заедно :) и според мен няма какво да се притесняваш дали пресилваш нещата или не ... давай смело и това е... тя ако изпитва нещо няма да се дръпне :)

Muddled
03-23-2010, 21:58
Покани я на кафе, действай не губи време :)

gLypChenCee
03-24-2010, 06:43
Действай. :)
Няма да пресилиш нещата, тя най-вероятно е затаила дъх, очаквайки дългоочаквания въпрос. 8-)

TheOnee
03-24-2010, 06:47
Ебаси инфантилния филм.

Тоя скайп ще ви съсипе. Кво да пресилваш - 2 месеца са това. В кой свят живееш? Айде кани я, че ще те метне в категория приятели :) ;-)

ivcheto0o
03-24-2010, 12:58
Покани я да излезете

Sissy90
03-24-2010, 13:46
Съгласна съм с останалите - покани я. Този скайп е измамно нещо, само имитира нормално общуване.

Sh@d0w
03-24-2010, 16:05
Винаги спорим и се смееме. Постоянно се заплашваме, че ще се биеме и т.н.

Подхода ти нещо куца :shock: Като ти изглежда детско защо поддържаш това държание...тц тц едно време свалките какви бяха какви са сега.Стегни се малко,ако искаш да е направиш впечатление.Иначе директно отиваш в графата "приятели когато ми е скучно" с това си държание.

Callisto
03-24-2010, 16:09
Аз съм така с най-добрия ми приятел. Вечно се закачаме и се заричаме да се бием...мани, че го гоних с тигана една вечер, но му бях обещала, че все някога ще го ударя с него . :D Всичко останало е само на шега. Преди 2 години даже ходихме заедно, но след 2 месеца решихме да се разделим, понеже приятелството ни е по-ценно от всичко и не бихме искали нещо да го разруши. Не че е имало както да го разруши, но все някога и то щеше да пострада.

SmilezZz
03-24-2010, 16:32
ПОКАНИ я на среща..Действай..
+
Няма нужда да пресилваш нещата,те самички ще се "подредят" на местата си..

mimsssssss
03-24-2010, 17:09
Действай. :)
Няма да пресилиш нещата, тя най-вероятно е затаила дъх, очаквайки дългоочаквания въпрос. 8-)
+1

liolito0
03-26-2010, 16:49
davai nikakyv problem .....tq tova chaka.sys segashniqt mi prl zapochnahme taka i nakraq se naloji az da mu predloja :grin: :grin: :grin: :lol: :lol: :lol: :P :P ama tq qvno ne ot tiq kato men davai ne se chudi :-P :-P