PDA

View Full Version : искам сериозен отговор а не лапешки истории :)



Ma3x
03-23-2010, 19:13
на кратко - първата ми , сега е с друг не искам да си я представям дори с друг а камоли че правят и секс и са щастливи заедно искам я за себе си незнам какфо да правя :)

deadprincess
03-23-2010, 19:20
пич ... и аз искам много работи :) най-добре си намери друга . а като не искаш да си представяш бившата с друг .... тогава просто недей, защото се измъчваш още повече :?

dimitar_ak
03-23-2010, 19:31
Поогледай се около теб. Сигурно някоя е чакала да станеш пак свободен.

valdesbg
03-23-2010, 19:34
Е как да ти дадем сериозен отговор на толкова детински проблем?

Аз поне не намирам логична причина. Съвземи се малко, стъпи си на краката и се огледай наоколо :)

Take_That
03-23-2010, 19:50
Е как да ти дадем сериозен отговор на толкова детински проблем?

Аз поне не намирам логична причина. Съвземи се малко, стъпи си на краката и се огледай наоколо :)

Съгласна съм

Sladurcho
03-23-2010, 20:52
Не мисля че някой който е скъсал с приятелката си иска да си я представи в прегръдките на друг :) гледай да се разсейваш да излизаш напред назад и да я позабравиш :)

Muddled
03-23-2010, 20:55
Не мисля че някой който е скъсал с приятелката си иска да си я представи в прегръдките на друг :) гледай да се разсейваш да излизаш напред назад и да я позабравиш :)

Съгласна съм.

gLypChenCee
03-24-2010, 05:44
Не мисля че някой който е скъсал с приятелката си иска да си я представи в прегръдките на друг :) гледай да се разсейваш да излизаш напред назад и да я позабравиш :) + щом тя е с друг .. значи те е забравила. спри да се тормозиш за отминали работи..

nymphadora
03-24-2010, 06:33
Ти може и да не искаш,ама такъв е живота.. :-o
А ти всъщност какво питаш и защо е темата?
Ако е за съпричастие-съпричастна съм :lol:

gir
03-24-2010, 06:39
на кратко - първата ми , сега е с друг не искам да си я представям дори с друг а камоли че правят и секс и са щастливи заедно искам я за себе си незнам какфо да правя :)

Съвет от един батко:


НОРМАЛНО Е да ти е гадно. Така че :

1) Избягвай да си представяш такива неща.

2) Намери си друга, та да знаеш, че и ти правиш нещо.

3) Бъди сигурен, че другата е някоя, която да обичаш, а не която само ще използваш и после ще изоставиш наранена.

4) Бъди готов после и с другата да стане фал, по нейна вина, защото човек не винаги може да намери правилното момиче.

5) С времето лека-полека ще претръпнеш и няма да ги преживяваш толкова нещата.

annabelJB
03-24-2010, 06:56
:? Добре бе пич, ще ти отговоря сериозно, когато ти ми отговориш СЕРИОЗНО на въпроса:
Защо се влюбвам и не ми минава? :? :?

Давай :)

xNiKx
03-24-2010, 09:59
Ти не задаваш въпрос, какъв отговор искаш?!?

fenastz
03-24-2010, 10:06
Сериозен отговор? Иди си пиши домашните.

kukli4kata001
03-24-2010, 13:35
Поогледай се около теб. Сигурно някоя е чакала да станеш пак свободен.
Съвсем възможно е. А остави бившата си. Има ли въобще смисъл след всичко преживяно? Може би за нея връзката ви е изчерпана и отдавна всичко е приключило. Все се питам, защото никога не искаме да продължим напред и все си искаме това, което е било някога..

Callisto
03-24-2010, 13:37
Забрави я! След като сте скъсали, значи нещо не е било наред.

T91
03-24-2010, 13:42
на кратко - първата ми , сега е с друг не искам да си я представям дори с друг а камоли че правят и секс и са щастливи заедно искам я за себе си незнам какфо да правя :)


Аз съм в подобно положение . Тя си има гадже , ново, при това от нейния клас . Боли много , ама адски много . Днеска например докато се разхождах до ст.Васил Левски ги видях да се натискат много разпалено на една пейка . Тя дори му опипваше ... както и да е . Идеята ми , е че ако не я преодолееш сам , няма кой да ти помогне . Приеми факта ,че за нея ти си минало . Вече не се интересува от теб . Ще духа на друг , ще прави секс с него и така . Ти си бил просто в миналото . Ако толкова много я искаш отново поработи върху себе си . Стани мъж , разбери какво искаш от живота , постигни нещо и ако тогава все още я желаеш - потърси я . Разбира се говорим за един голям период , да речем 3-4 години . Ала не прави грешката да живееш с мисълта ,че тя е единствената ... Аз лично я правя и продължавам да я правя .

Желая ти успех и дано откриеш това което търсиш .

mynichka09
03-24-2010, 16:11
Продължаваш напред и толкова!

ReachlessGirl
03-24-2010, 16:32
Не мисля че някой който е скъсал с приятелката си иска да си я представи в прегръдките на друг :) гледай да се разсейваш да излизаш напред назад и да я позабравиш :)
съгласна съм ..