PDA

View Full Version : Голямото "завръщане" на блек метъла - Burzum издад



Ballbreaker
03-23-2010, 21:16
Големият смешник на скандинавската блек сцена реши да издаде нов албум.

http://4.bp.blogspot.com/_6Lq9cCUL--M/SzuIXvwESLI/AAAAAAAAADI/Ktz4Yx7tKbI/s320/burzum_belus2.jpg

Burzum определено се постара да изрекламира новото си "ъндър"граунд отроче, но за жалост, класите са нива под Filosofen. И не, това не придава "гробовно" усещане за албума, по-скоро аматьорско.

Както и да е, албума е голямо разочарование, както и цялата блек сцена на групи, били силни в началото на 90-те. Истинските артисти отдавна напуснаха пределите на стила (разбирай - Emperor, Ulver).

Какво е вашето мнение за този противоречив медиен продукт? Харесвате ли го? Допада ли ви?

Mooo6no
03-24-2010, 07:55
Е, то бляк метълът по принцип е доста зле като стил - много позьорщина и малко музикалност.

Ballbreaker
03-24-2010, 13:17
Не казвам, че албума е изключително лош, казвам само, че единственото нещо, което го прави "изключтелен", е името Burzum.

Отвратителен медиен плъх, направо ми е смешен с алогичното си лицемерие.

Ballbreaker
03-24-2010, 14:10
Определено не е единствения, на всичкото отгоре е официален член на Сатанистката църква и се е мацал с корпс пейнт, макар да му е омръзнало бързо.

http://www.burzum.com/burzum/library/gallery/images/mayhem.jpg

Както казах - Ulver. Отдавна не са блек, дори метъл не са, но първите им три албума са може би най-доброто на блек сцена - скандинавски митове, легенди, ликантропия и отсъствие на какъвто и да е било сатанински фалш.

Nithael
03-24-2010, 15:55
И защо блека да е смотан стил?Блек метъла не е просто музика...
А иначе новия албум на Burzum го превъртам вече за 324729437 път :D

iLovePussyJuice
03-24-2010, 18:40
И защо блека да е смотан стил?Блек метъла не е просто музика...
А иначе новия албум на Burzum го превъртам вече за 324729437 път :Dпросто не е музика :D
не ме кефи блек (да не кажа нещо повече :D )

BrainlessROCKBABY
03-25-2010, 16:17
какво по.. lol :D

Mooo6no
03-26-2010, 08:22
И защо блека да е смотан стил?Блек метъла не е просто музика...
С изключение на отделни банди, който бая излизат от понятието блек метъл, стилът е тотално немелодичен, а текстовете изключително тъпи, а понякога и гнусни.

Иначе що се отнася до блек метъла, изключително очарован съм от последния албум на Rotting Christ - много сполучливо се е получило с фолклорните елемента. Като засвирят гайдите и народните хорове, напомнящи ми за родопската народна музика... :D