PDA

View Full Version : Не правете моята грешка



darkPaladin
03-23-2010, 23:52
Просто искам да си го излея!
След 2 седмици става 1г от както тръгнахме заедно.Запознахме се в началото на 2009г бяхме много добри приятели,всичко беше прекрасно помагахме си взаимно, винаги бяхме един до друг,споделяхме всичко и на ден си завъняхме поне 50 пъти.

И дойде тази дата 07.04.2009г когато и казах,че я обичам.Като разбра какво изпитвам към нея,тя буквално беше на седмото небе.Обичахме се,любовта ни се надушваше от километри,дори приятелите ни се чудеха какво ни е.Постоянно си говорехме не искахме да губим нито секунда.
Само дето бяхме от различни градове,но имах къща в нейния град и ходех,често.И ето,че на 27.04.2009г се видяхме.бяхме като гръмнати,разхождахме се целувахме се,още помня как ме огряваше слънцето с топлите си лъчи...и 3 дни по-късно се наложи да си тръгна,беше ни тъжно видяхме се за последно,прегърнахме се и се целунахме не исках да я пускам.
Като се прибрах и звъннах но не вдигна,като ми се обади се държеше хладно с мен и така три дни.И в един момент тя ми казва,че ми е изневерила с бившият си(който я биеше и тормозеше)Бях потресен,гневен,объркан и не знаех какво да правя,но я обичах много силно толкова силно,че да и простя.отношенията ни започнаха да се нормализират и един тя предложи да се срещне с бившият си за да му каже,че всичко е прключило,но уви тя ми се обади и ми каза ''стана нещо''и после чух неговия глас да казва ''вече не сте заедно''
Аз знаех,че лъже и беше така,но не проумявах защо тя не направи нищо,но заслепен пак си затворих очите.
После тя ми каза,че се страхувала от мен бил съм зъл,отмъстителен и още какъв ли не,а аз се мъчех да и се докажа и така 1месец само се карахме.После тя направи опит за самоубийство(защото била грозна),но оживя и обвини мен,макар да нямах вина аз я поех пред майка и брат и баща и и всеки неин познат или роднина,брах срам и всички ми четоха конско,но аз глупакът я обичах и отново се жертвах за малката искра надежда.С времето започнах да се обвинявам за всичко макар да не бях виновен,бях гузен без причина за всеки път когато тя се напиваше или дрогираше.Колкото и да и казвах да не го прави тя напук го правеше.И един ден се обади майка и каза да не я търся,тя ме мразела...
Бях унищожен добре,че приятелите ми бяха наблизо,за да ми кажат,че не аз съм виновен,че тя си играе с мен.
И така 3 месеца разделени,но един ден тя ми писа по скайп и каза,че не ме мрази,а майка и така казала за да ни раздели.Аз и повярвах пак се събрахме, не се карахме всичко беше ок.Но един ден тя поиска да се разделим уж за малко после пак да се съберем,едвам не се разплаках,но се сдържах и казах,че я чакам.И така беше чаках я 3 месеца,през които тя ми казваше,че ме обича,че не може без мен,че съм всичко за нея.Изведбъж видях една нейна регистрация в сайт за запознанства,регистрирах се и се представих под чуждо име.
Писах и.Поисках и скайпа и тя ми даде неин скайп за,който не съм и чувал дори,после тя ми се похвали колко яко гадже си има и какъв секс е правила с него на Св Валентин.Пак бях съкрушен,но не и казах кой съм.Попитах я дали има друг скайп,тя ми каза,че няма.Попитах я дали има друг,като и казах,че дори да има ще я разбера нито ще я мразя нито ще и отмъщавам за нещо,тя ми каза,че няма и,че ме обича и не може без мен.Тогава и казах истината и стана един голям скандал с още няколко човека.Преди да я блокирам и писах дали съжелява и тя ми каза,че съжелява и поиска прошка.А моите думи бяха''Ани,обичам те!СБОГОМ!''и я блокирах и се заклех повече никога да не я търся и ще изпълня клетвата си.Още я обичам още мисля за нея,но такъв е живота понякога е несправедлив.Както се казва в песенат ''всичко започна с усмивка и завърши със сълзи,ти създаде и разби моите мечти''

Благодаря на тези които го прочетоха,благодаря на тези,които са до мен няма да забравя какво направихте за мен!
И ако ме попитате дали я мразя не не я мразя...

Имах нужда да споделя с някой.

НЕ ПРАВЕТЕ МОЯТА ГРЕШКА

Сложих по-добро заглавие.

w0sh

darkPaladin
03-23-2010, 23:53
Ще помоля тези които знаят кой ми е другият ник да го пазят в тайна

thefreak
03-24-2010, 02:06
Не знам от къде си имал такова търпение честно казано. Аз каквото съм перде сигурно щях да им светя маслото на всичките казано метафорично. Не позволявай да те правят на глупак и си дръж на думата. Трудно е ама не е невъзможно.

LadyDi
03-24-2010, 04:59
Ах, любов, любов :) Пази се от такава любов, разрушителна е.
За 3 дни заедно, в които сте си изкарали супер, си се подложил на цяла година мъчения.

Припомни си всички моменти - и хубавите, и лошите - и ми кажи, заради надеждата един ден всичко пак да е хубаво, заслужава ли си да понасяш глупостите на едно неуравновесено момиче?

MimiKalcheff93
03-24-2010, 05:09
Прочетах го с толкова интерес и разочарование също. Не се занимавай с хора , които не те оценяват.Не може да обичаш ,ако не си оценил..........
сега се вземи в ръце и започни живота си от наало , нещата ще почнат да се подреждат сами от само себе си . Е и ти не се отчайвай ;) Живота продължава...

DekoDenev
03-24-2010, 05:24
не е истина просто как това момиче е изпуснало човек който я обича така силно...за теб остава само едно никога не я търси повече освен ако не ти харесва да ти разбиват сърцето ...чудя се как сси имал толкова нерви но явно любовта е безумно силна и д аси призная знам че вътршно знаеш че един ден пак ще се видиш с нея мое мнение

gLypChenCee
03-24-2010, 05:25
Goooo ! :x :x к'во ти бях казала? :o НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА! Айде сядай си на дупето, че шго шамаря! :-) :-)

ludotokrise
03-24-2010, 06:28
От всичкото, което си написал виждам, че това момиче е неориентирано, незнае какво иска и с кой иска да бъде.Единия ден с теб, на другия с бившия, на третия пак със теб, след това опит за самоубийство, наркотици и т.н....Вярно, че изпитваш нещо към нея, но се опитай да я забравиш по-добре ще е за теб, дори да те намери пак от друг скайп или по някакъв друг начин-не и пиши.

gir
03-24-2010, 07:08
Просто искам да си го излея!
След 2 седмици става 1г от както тръгнахме заедно.Запознахме се в началото на 2009г бяхме много добри приятели,всичко беше прекрасно помагахме си взаимно, винаги бяхме един до друг,споделяхме всичко и на ден си завъняхме поне 50 пъти.

И дойде тази дата 07.04.2009г когато и казах,че я обичам.Като разбра какво изпитвам към нея,тя буквално беше на седмото небе.Обичахме се,любовта ни се надушваше от километри,дори приятелите ни се чудеха какво ни е.Постоянно си говорехме не искахме да губим нито секунда.
Само дето бяхме от различни градове,но имах къща в нейния град и ходех,често.И ето,че на 27.04.2009г се видяхме.бяхме като гръмнати,разхождахме се целувахме се,още помня как ме огряваше слънцето с топлите си лъчи...и 3 дни по-късно се наложи да си тръгна,беше ни тъжно видяхме се за последно,прегърнахме се и се целунахме не исках да я пускам.
Като се прибрах и звъннах но не вдигна,като ми се обади се държеше хладно с мен и така три дни.И в един момент тя ми казва,че ми е изневерила с бившият си(който я биеше и тормозеше)Бях потресен,гневен,объркан и не знаех какво да правя,но я обичах много силно толкова силно,че да и простя.отношенията ни започнаха да се нормализират и един тя предложи да се срещне с бившият си за да му каже,че всичко е прключило,но уви тя ми се обади и ми каза ''стана нещо''и после чух неговия глас да казва ''вече не сте заедно''
Аз знаех,че лъже и беше така,но не проумявах защо тя не направи нищо,но заслепен пак си затворих очите.
После тя ми каза,че се страхувала от мен бил съм зъл,отмъстителен и още какъв ли не,а аз се мъчех да и се докажа и така 1месец само се карахме.После тя направи опит за самоубийство(защото била грозна),но оживя и обвини мен,макар да нямах вина аз я поех пред майка и брат и баща и и всеки неин познат или роднина,брах срам и всички ми четоха конско,но аз глупакът я обичах и отново се жертвах за малката искра надежда.С времето започнах да се обвинявам за всичко макар да не бях виновен,бях гузен без причина за всеки път когато тя се напиваше или дрогираше.Колкото и да и казвах да не го прави тя напук го правеше.И един ден се обади майка и каза да не я търся,тя ме мразела...
Бях унищожен добре,че приятелите ми бяха наблизо,за да ми кажат,че не аз съм виновен,че тя си играе с мен.
И така 3 месеца разделени,но един ден тя ми писа по скайп и каза,че не ме мрази,а майка и така казала за да ни раздели.Аз и повярвах пак се събрахме, не се карахме всичко беше ок.Но един ден тя поиска да се разделим уж за малко после пак да се съберем,едвам не се разплаках,но се сдържах и казах,че я чакам.И така беше чаках я 3 месеца,през които тя ми казваше,че ме обича,че не може без мен,че съм всичко за нея.Изведбъж видях една нейна регистрация в сайт за запознанства,регистрирах се и се представих под чуждо име.
Писах и.Поисках и скайпа и тя ми даде неин скайп за,който не съм и чувал дори,после тя ми се похвали колко яко гадже си има и какъв секс е правила с него на Св Валентин.Пак бях съкрушен,но не и казах кой съм.Попитах я дали има друг скайп,тя ми каза,че няма.Попитах я дали има друг,като и казах,че дори да има ще я разбера нито ще я мразя нито ще и отмъщавам за нещо,тя ми каза,че няма и,че ме обича и не може без мен.Тогава и казах истината и стана един голям скандал с още няколко човека.Преди да я блокирам и писах дали съжелява и тя ми каза,че съжелява и поиска прошка.А моите думи бяха''Ани,обичам те!СБОГОМ!''и я блокирах и се заклех повече никога да не я търся и ще изпълня клетвата си.Още я обичам още мисля за нея,но такъв е живота понякога е несправедлив.Както се казва в песенат ''всичко започна с усмивка и завърши със сълзи,ти създаде и разби моите мечти''

Благодаря на тези които го прочетоха,благодаря на тези,които са до мен няма да забравя какво направихте за мен!
И ако ме попитате дали я мразя не не я мразя...

Имах нужда да споделя с някой.

НЕ ПРАВЕТЕ МОЯТА ГРЕШКА


Такива грешки не правим, но благодаря, че споделяш опит. Човек трябва да знае КОГА ДА СПРЕ, а ти си продължил прекалено дълго...

EdinBulgarin
03-24-2010, 07:22
Аз малко се дразня като някой каже "Google поколението" обаче в тоя случей съм забит от всякъде - едни скайпове, блокове, дроги и филми колкото искаш. Но все пак края е правелен нищо че е закъснял много. :smt023

annabelJB
03-24-2010, 08:32
По това как говориш ми се стори че си много много много свестен човек, а това момиче..няма да кажа нищо, за да не те убидя. Определено се е подиграла, а ти с такова ОГРОМНО търпение..Да все пак любовта е сляпа!

Korrnyy
03-24-2010, 08:44
Колко тъжна история :cry:
Не се предавай... Това си е един урок.

Не я търси повече. ТИ не го заслужаваш.

SoStarstruck
03-24-2010, 09:32
За 3 дни заедно, в които сте си изкарали супер, си се подложил на цяла година мъчения.
so true.....

djipsito
03-24-2010, 11:12
Напълно те разбирам, и аз имах ПОДОБНА (силно казано) история с един..., само че аз бях сляпа 2 години и половина... в голям филм се набутах честно казано, ще напиша книга един ден.. Както и да е... знам как се чувстваш, знам колко е гадно. Не се чувствай като глупак, тя е глупавата че не те е оценила. Не е глупаво да правиш грешки, а да ги повтаряш... Това ще ти е като обица на ухото и занапред ще знаеш, мисли че ще преживееш още мн разочарования, ама горе главата! Трябва да се сблъскаш с различни характери, за да определиш след време с каква жена би искал да прекараш живота си, не се отчайвай, не е само Анито на тоя свят.. гледай напред! Успех!

HRaBr0TyYKeBaPcHe
03-24-2010, 11:21
Не искам да те убидя...но това е като някой съпунен сериал.И не мога да повярвам, че 1 момче може да е така влюбено в момиче.Но очеВАДНО проблема е в нея,а ти ясно си свестен.The life must go on ;)

Eclipsercho
03-24-2010, 12:31
Много грешки си направил, много ненужни (погледнато отстрани, не през очите на един влюбен човек) компромиси си направил.. Важното е, че си се осъзнал, може да не е съвсем на време, но поне си го направил.

Мога само да ти кажа Горе главата, приятелю. Няма смисъл да се тормозиш повече за това момиче, излизай с аверчетата, гледай максимално да не мислиш за нея и си намери някое свястно момиче, което наистина може да заслужи твоята любов и да я оцени, а не да си играе с нея така зверски.

Също така, поздравления за готината музика, която слушаш, продължавай в същия дух (цитата от песен :) ).

a1a2b3v
03-24-2010, 12:31
Гадното в случея е, че ти си правил всичко за нея дори си прощавал такива неща, които по принцип не са за прощаване и много хора на твое място не биха простили, а тя е казала всички тези лъжи и само си е играела с теб... :?

kukli4kata001
03-24-2010, 13:30
Как си успял да търпиш толкова много време и всичко това? И още я обичаш, едва ли не, ти си мазохист та да си причиняваш всичко това. Обичаш я сега, след всичко това, но си постъпил правилно като си й казал "сбогом". Това момиче бавно те съсипва и погребва жив. Правила е опит за самоубийсто заради теб, защото я ОБИЧАШ и е хвърлила ВИНАТА ВЪРХУ ТЕБ?! Леле и на теб хич не ти е лесно. Но сега е момента да продължиш напред, защото всичко, което си претърпял не си е заслужавало, а тя май нищо от това не е оценила. Кокло жалко, каква любов само. Но просто гледай само напред в живота си и се стреми към най-доброто, защото след всичко преживяно заслужаш нещо хубаво, всеки заслужава. И наистина не прави пак същата грешка, поучи се от нея и просто прекрати всякакви връзки с момичето. Не я търси, тя да не те търси, не се опитвай да намериш отговорите на въпросите, които са вътре в теб. Просто недей, каквото било - било, вече е миналото. А бъдещето е точно пред теб и съм сигурна, че те очаква нещо хубаво, просто трябва да си силен да продължиш. И колкото и наивно да звучи съм сигурна, че всеки е достатъчно силен, нужно е само да го повярва! :)

Van4oHelsing
03-24-2010, 13:37
Пич, преебан си! :D
Не бе знам че звучи гадно но това е самата истина (а аз имам малко черен хумор). Виждам че и ти кат` мене си се влюбил до уши, обаче не си нацелил подходящото момиче. Щом ги е вършило такива изпълнения и то ти си и прощавал въприк сички тея неща това доказва силата на твоята любов обаче тя е някаква хлапачка дето незнае какво е намерила. Моето мнение е, че тя не те заслужава!
разбера се бившият и също има неква вина обаче ако тя те обичаше нямаше да се поддаде.

Alex4o0o
03-24-2010, 14:38
няма да я правим.
По темата:как си могъл да търпиш това!Трябвало е още преди доста време да й биеш шута.Да се самоубива защото ТИ я обичаш?това момиче има доста личностни проблеми :(

raia338
03-24-2010, 14:50
Бях унищожен добре,че приятелите ми бяха наблизо,за да ми кажат,че не аз съм виновен,че тя си играе с мен.


И в такъв момент виждаме,че само и единствено някаква упора могат да ти предложат приятелите...споделената болка е половин болка все пак.От думите ти личи ,че си свестно момче и затова помисли реално трябва ли ти такова момиче.Ако беше останал с нея и ако си мислиш,че тя е жената на твоя живот как мислиш ,че ще ти роди един ден деца момиче което не осъзнава какво прави.Бъди благодарен ,че си се отървал от такъв човек и се моли за нея да осъзнае какво прави с живота си :)

sunshinepp
03-24-2010, 17:26
Гоше .. знаеш мнението ми!.. Няма смисъл да се повтарям и да повтарям повечето от останалите отговори :) Ако има нещоо.. съм насреща :-) :oops: 8)

cr0s
03-24-2010, 17:34
Прочетох го, тъжна история, понякога любовта е хубаво нещо, понякога дори грозно и съкрушително! Това момиче е изпуснала шанса на живота си. #-o

Amiable93
03-24-2010, 18:23
Твоята история за пореден път ни показа, че понякога правим много неразумни неща, когато обичаме.

gir
03-24-2010, 18:34
Твоята история за пореден път ни показа, че понякога правим много неразумни неща, когато обичаме.

Ако беше само, когато обичаме, щяхме да сме гении...уви, грешим почти постоянно... :D

ab909nk
03-24-2010, 18:40
В момента и аз изживявам нещо подобно, макар че историята при мен не е приключила. В процес съм на чакане. Но съм на мнение, че любовта е хубаво нещо, но само ако е взаимна..Не е добре за теб да обичаш някой, защото така един вид си зависим от човека който обичаш и така може да те наранява цял живот. Тъжно ми е при мисълта, чи всичко е приключило при вас. Мисля, че винаги ше я обичаш, но трябва да се стегнеш..Излизай с приятели, постоянно се занимавай с нещо, не се заседявай на едно място..И кой знае, може би един ден тя може и да се осъзнае и да те потърси..Но ти не мисли за това и не чакай..Ако те потърси, ще е в момент в който въобще не очакваш. Успех и горе главата!

deadprincess
03-24-2010, 18:58
ква драма, кво нещо....изобщо не си е заслужавало да се занимаваш с нея :?

gia_sena_mono
03-24-2010, 20:14
Ах, любов, любов :) Пази се от такава любов, разрушителна е.
За 3 дни заедно, в които сте си изкарали супер, си се подложил на цяла година мъчения.

Припомни си всички моменти - и хубавите, и лошите - и ми кажи, заради надеждата един ден всичко пак да е хубаво, заслужава ли си да понасяш глупостите на едно неуравновесено момиче?
3 дена приказка, а след това 1 година ад! Успех за напред! :)
Аз бих казала, че съм в ситуация 2 месеца приказка и 2 години бъркотия!

Misty91
03-24-2010, 20:17
ква драма, кво нещо....изобщо не си е заслужавало да се занимаваш с нея :?

Абсолютно. И трябваше много по- рано да сложиш точка на всичко това ... шанс

darkPaladin
03-24-2010, 23:55
Какво да кажа освен,че всеки е прав с коментара си.Сега знам защо хората казват,че любовта е сляпа...
Не съм първия,няма и да съм последният такъв случай.Сега може да ме съди само историята и тези,които са изминали моят път.
Написах това,защото исках да го изповядам и да покажа моята грешка,която ще бъде допусната от много хора след мен.
Но ако някой от прочелите темата,изпадне в такова положение ще се сети за мен и надявам се,че ще спре!
И не съм се отчаял,сега разбрах,че щом аз мога да обичам толкова силно значи може и друг и ще я намеря.Чакането ще си струва.
Надявам се един ден в същия този форум,да пусна тема за това колко съм щастлив и го желая на всички ви!Но не е ли жалко,че човек първо трябва да се опари за да се бои от огъня?

dewadwda
03-25-2010, 00:11
Правилно е да я зарежеш още при първата изневяра...
ОСВЕН...ако не си бил влюбен в нея...в такъв случай правиш глупости и ги правиш съзнателно и нямаш друг избор.
Поне вече си имунизиран.
Life goes on.

cobra13
03-25-2010, 01:43
Една любов трае докъто жената не кръшне ! Изневери ли и 1 път дори после ще го направи пак и пак и пак докъто накрая не стане твоята случка :wink:

Jessie
03-25-2010, 12:35
Много шибана история .. :? В смисъл, че тя така е постъпила с тебе. :?

Nymphetamine
03-26-2010, 15:20
ясно е ,че момичето е тъпо..но просто наистина си я обичал и това те е заслепило... радвам се поне , че все още има хора които могат да обичат и тези които те съдят са точно от тия ,които не знаят какво е любовта .. айде успех в живота 8-)

malkazlatna
03-26-2010, 19:20
прощаваш, прощаваш, но до време ! а тая пикла ми се струва страшно глезена и нагла- НЕ те заслужава..Продължи напред,забрави я КАТЕГОРИЧНО!

Rounder
03-26-2010, 21:06
Ти не си добре,човек,аз не мога да повярвам че има толкова добродушни хора,който да прощават толкова много...
Ако на мен ми беше напрвила едно от тези номера,просто....просто сичко свършва,нямаше да я погледна,нито да и пиша/звъня или каквото се сетиш,а това да понасяш отговорноста за нейните ГЛУПОСТИ,това просто е .... не знам,нямам думи,пичага осъзнай се ДОКАТО Е ВРЕМЕ !

pamii
03-26-2010, 21:14
Но един ден тя поиска да се разделим уж за малко после пак да се съберем,едвам не се разплаках,но се сдържах и казах,че я чакам.



omg .. :shock: