PDA

View Full Version : За или Против обезкосмяването при мъжа



TheMan
03-24-2010, 07:17
Да направим една дискусия по въпроса. Искам и женски мнения, макар че едва ли ще са единодушни. Онзи ден се замислих как е по-добре (относно интимните части) да си имам "храстче" или не :D
От хигиенична гледна точка смятам, че без "храстчето" би било по-добре, но пък съм попадал на момичета, които предпочитат това окосмяване при мъжа. Даже им харесва. А относно краката? Аз лично имам татус на крака и няма как поне лятото да не си ги бръсна, иначе е доста грозно. Но напоследък срещам доста стаии, където се обяснява, че космите на краката били знак за мъжество и в никакъв случай не бивало да се махат. Незнам, дали не се връша модата от преди 30-40 години, където колкото по-кльощав и космат, толкова по-мъжествен....

Относно анкетата, бих искал да отговарят само жени, за да разберем какво мислят те по въпроса. Благодаря :)

hahavteen
03-24-2010, 08:02
За мен е отблъскваще да няма косми. Ок по тестисите и подмишниците да си ги маха но другаде ми е просто неприятно :?

dimitar_ak
03-24-2010, 08:04
Гласувах ЗА, но аз съм за частичното. Под мишниците и зарчетата. На другите места трябва да остане. Това са споделяли и жените до мен

DjPiRgOs
03-24-2010, 09:36
Гласувам За защото аз съм от мъжете които си бръснат ташаците

netmon
03-24-2010, 09:44
Гласувах против въпреки ,че и аз съм за частично.Някой жени искат изцяло да са премахнати,други държат само на триъгълника и подмишниците,на трети и там може да им харесва,но това не ме интересува.Като начало за да си мъж си отстоявай позициите и махни там където на теб ти харесва ,а не където жените искат.Лично аз не ги махам само по ръцете и краката,защото там ми харесва да имам и така се чувсвам по кофморно. 8)

golqmumnik
03-24-2010, 10:27
Аз лично скъсявам космите с ножичка два пъти в месеца, но не бих ги бръснал. Как си поддържам интимните зони си е ЛИЧНО моя работа, не тъпя жените да ми нареждат какво да правя. На която не й харесва - да се маха. 8)

zay4e
03-24-2010, 10:41
ам нещо мн ги бъркате хората,на заглавието пише "за или против ОБЕЗКОСМЯВАНЕТО" а на анкетата пише "за или против ОКОСМЯВАНЕТО" .... май голяма обърквация..... не вярвам повечето да са за окосмени мъжки полови органи :?

ReachlessGirl
03-24-2010, 16:29
По - скоро съм "за" като включвам долу и мишниците!
По краката и ръцете няма лошо да има, стига да не са много! :)

DevilWish
03-24-2010, 17:11
ZA!!!!!!! Мразя го това.На всякъде другаде добре - супер, мъжете трябва да са окосмени, обаче интимните части просто НЕ!Не бих му правила френска със сигурност ;) Аз ако ще имам полов контакт ще се направя гладка, дори вчера да съм си ги махнала ще се повторя, само и само да е перфектно.И ако не видя същото от противоположния.... нз.Няма да ми е добре.

Doga
03-24-2010, 19:41
За или Против окосмяването в мъжката интимна област:
Те повечето хора,като гледам са "ЗА",но аз гласувах против!
Уважавам метросесуалния мъж,човека,който се грижи засебе си,аз лично съм такъв.Бръсна се от пръстчетата на краката до лицето.Не обичам косми.Както аз очаквам човека до мен да се поддържа,така смятам,че и аз трябва да го правя.... и не колкото заради човека,а заради самия себе си.Който,както се харесва.
Сегашната ми булка ме караше да си пускам опашчица на корема,защото обичала да се играе с нея ли,нещо си там,ама в последствие разбра,че това няма как да стане :-D

jujanka
03-24-2010, 19:54
За мен е отблъскваще да няма косми. Ок по тестисите и подмишниците да си ги маха но другаде ми е просто неприятно :?

TheMan
03-25-2010, 09:27
Сори за обърквацията, верно не го измислих както трябва заглавието и анкетата малко се различават. Сигурно доста хора съм подвел..

silky92
03-25-2010, 10:00
ZA!!!!!!! Мразя го това.На всякъде другаде добре - супер, мъжете трябва да са окосмени, обаче интимните части просто НЕ!Не бих му правила френска със сигурност ;) Аз ако ще имам полов контакт ще се направя гладка, дори вчера да съм си ги махнала ще се повторя, само и само да е перфектно.И ако не видя същото от противоположния.... нз.Няма да ми е добре.

На същото мнение съм и аз :)

johnnybravo
03-25-2010, 14:55
Гласувам За защото аз съм от мъжете които си бръснат ташаците

me 2 8-)

art
03-25-2010, 16:04
ZA!!!!!!! Мразя го това.На всякъде другаде добре - супер, мъжете трябва да са окосмени, обаче интимните части просто НЕ!Не бих му правила френска със сигурност ;) Аз ако ще имам полов контакт ще се направя гладка, дори вчера да съм си ги махнала ще се повторя, само и само да е перфектно.И ако не видя същото от противоположния.... нз.Няма да ми е добре.
+1

loliii
03-25-2010, 16:24
Да направим една дискусия по въпроса. Искам и женски мнения, макар че едва ли ще са единодушни. Онзи ден се замислих как е по-добре (относно интимните части) да си имам "храстче" или не :D
От хигиенична гледна точка смятам, че без "храстчето" би било по-добре, но пък съм попадал на момичета, които предпочитат това окосмяване при мъжа. Даже им харесва. А относно краката? Аз лично имам татус на крака и няма как поне лятото да не си ги бръсна, иначе е доста грозно. Но напоследък срещам доста стаии, където се обяснява, че космите на краката били знак за мъжество и в никакъв случай не бивало да се махат. Незнам, дали не се връша модата от преди 30-40 години, където колкото по-кльощав и космат, толкова по-мъжествен....

Относно анкетата, бих искал да отговарят само жени, за да разберем какво мислят те по въпроса. Благодаря :)
Аз ще си говоря за моето си мнение, защото всеки си има различни предпочитания. Първо, доколкото съм чувала обезкосмяването на интимните части определено не е хигиенично. Защо са създадени тези косми? Те спират микробите и другите гадни гадинки да създават инфекции, а и предпазват от други работи. А от някои инфекции се получава и гадна миризма, тъй че това че си обръснат, не те прави по-чистоплътен и свеж. Важното е да се къпеш, пък космите са едно на ръка. Относно естетичния вид на мен си ми харесва да е обезкосмено. Не може аз да си махам космите, а той не, я. 8-) Но само там, никъде другаде! Мъжът трябва да си остане мъж.

YouDontKnowMe
03-25-2010, 17:12
"Не ми прави впечатление". Моя мъж така и така не е косматко. Единствените косми , които не ме радват хич , са тези под мишниците. Другите нека да си седят, ако не е много страшно положението.

Jorky
03-25-2010, 19:21
Как бе кво говорите видях едно отговорче на slynchice как може аз лично ги махам на краката мишници интимни зони и още малко на кола маска защо са косми един мъж по много други начини може да се разбере да ли е мъжествен тва са простотиии ако имаш косми че си по мъжествен нз за мен е супер гадно някой да харесва косми. :grin:

Wikzinka
03-25-2010, 19:33
Не ми пречат стига да не са прекалено много и за предпочитане е да ги маха поне по интимните части :)

Thealwaysthinkingone
03-25-2010, 19:53
Мен пък си ми е страшно удобно да ги държа на 0 и да го правя също толкова често колкото и брадата по лицето...хигиенично си е и е по-приятно така(В началото е малко странно, но се свиква)

travmiriaN
03-25-2010, 21:14
хигиена + удобство = ЗА ..

XTREMEFREERIDE
03-26-2010, 05:32
Гласувах ЗА, но аз съм за частичното. Под мишниците и зарчетата. На другите места трябва да остане. Това са споделяли и жените до мен

NoShTnO_iZkUsHeNiE
03-26-2010, 06:15
Определено съм за ОБЕЗКОСМЯВАНЕТО на мъжките интимни зони,мисля,че е доста по хигиенично,и мисля,че както за мен,така и за него усещането ще е много по-приятно

hahavteen
03-26-2010, 09:18
Как бе кво говорите видях едно отговорче на slynchice как може аз лично ги махам на краката мишници интимни зони и още малко на кола маска защо са косми един мъж по много други начини може да се разбере да ли е мъжествен тва са простотиии ако имаш косми че си по мъжествен нз за мен е супер гадно някой да харесва косми. :grin:

Нещо си се объркал. Аз не съм казала нищо за мъжествеността (поне не в тази тема) а че за МЕН е отблъскващо мъж да няма косми. :)

adonismega
03-28-2010, 14:52
За мен няма чак такова голямо значение,но определено е по-готино да духам на някой с бръснат. Естествено,че няма.Те к у р в и т е не подбират,нали се чукат за 2 лева.

nEwiDimkaTa
03-28-2010, 15:41
гласувам ЗА .. защ0то се пак п0 интимните части е доста гаддн0 .. за мен пак кам0ли за нег0 .. :-o същ0 и п0дд мишниците .. :-o

иначе за кракатааа ... ако на нег0 му е приятн0 да ги маха ОК ако не не ми пречи :)

Neon
03-28-2010, 15:50
Против!Не искам да съм като някой мамут целия с косми

LovelyGirl
03-28-2010, 17:02
Държа да няма подмишниците. Долу според зависи. Попринцип ми харесва повече без.

t0d1t0
03-28-2010, 19:40
все ми е едно,на приятелката също
според Зохан жените обичат окосмяването долу,било като възглавничка :D

TheMan
03-28-2010, 20:14
хаааа... "Da Bush"....

maryavy
03-28-2010, 21:04
аз съм за.. вярно мъжът си е мъж.. нормално е да има косми по ръцете и краката.. дали ще има под мишниците си е негова работа,макар че го смятам за нехигиенично.. аа относно за долу.. това също е нехигиенично, а е и гнусно.. аз също не бихх... правила орална любов акооо е окосмен доло.. представете си какво е чувството да ви влезе косъм в устата :-&

mOBSCENE
03-28-2010, 21:09
За мен е отблъскваще да няма косми. Ок по тестисите и подмишниците да си ги маха но другаде ми е просто неприятно :?
+
както иска мойто бебче..за мен е все едно ;рр

sweetchef
03-29-2010, 12:18
За :) предпочитам да виждам и пипам гладичко,а не няква гора :D

ANDO
03-31-2010, 21:19
Само ръцете не си обезкосмявам

uNvaLuabL3
03-31-2010, 21:26
Гласувах ЗА, но аз съм за частичното. Под мишниците и зарчетата. На другите места трябва да остане. Това са споделяли и жените до мен
мн си прав.. :)

NaGaStYlE
04-01-2010, 10:32
неми прави впечетление,но нали това ни отличава ... 8)

Madeyed
04-01-2010, 11:03
Момче съм и съм за 8-) Много по - хигенично е и е по - хубаво :)

bubs95
04-01-2010, 12:33
ZA!!!!!!! Мразя го това.На всякъде другаде добре - супер, мъжете трябва да са окосмени, обаче интимните части просто НЕ!Не бих му правила френска със сигурност ;) Аз ако ще имам полов контакт ще се направя гладка, дори вчера да съм си ги махнала ще се повторя, само и само да е перфектно.И ако не видя същото от противоположния.... нз.Няма да ми е добре.

На същото мнение съм и аз :)
oпределено !

SuNsEt
04-02-2010, 14:10
ZA!!!!!!! Мразя го това.На всякъде другаде добре - супер, мъжете трябва да са окосмени, обаче интимните части просто НЕ!Не бих му правила френска със сигурност ;) Аз ако ще имам полов контакт ще се направя гладка, дори вчера да съм си ги махнала ще се повторя, само и само да е перфектно.И ако не видя същото от противоположния.... нз.Няма да ми е добре.
+1 И аз мисля,че по интимните части не трябва да има косми,както и под мишниците.За останалата част според мен трябва да си има.Мъжа трябва да си е мъж.Знам,че има и метросексуални мъже,но това въобще не ме привлича.

uBuTo
04-05-2010, 08:07
По - скоро съм "за" като включвам долу и мишниците!
По краката и ръцете няма лошо да има, стига да не са много! :)
+1

BluesCat
04-05-2010, 08:09
За съм, но само частично. :)

Sissy90
04-05-2010, 08:34
Мисля, че е хубаво да се махат космите по интимните части. Моят приятел не си ги маха - ок, щом така му е по-добре, на мен не ми е неприятно. Но все пак предпочитам да няма :smt010 :-|

milev5
04-05-2010, 11:16
Аааа тва е строго индивидуално 8)

galenata
04-05-2010, 11:20
За